ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2015, 00:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sty 2015, 14:21
Posty: 2
Wyluzujcie :)
obserwuję posta od jakiegoś czasu, nie chciałam się tłumaczyć, bo winna się nie czuję ;)
Ale dziś i ja coś tutaj naskrobię ;)
Co do misia: żart był fajny, nie powiecie że nie ;) Palcówka była grana pare minut później- gdyby tak nie było, dostałabym bana :)

Co do naśmiewania się.. to mocno naciągnięte określenie :) Wchodzenie do innych dziewczyn na transmisje nie miało na celu obrażać ich- gdyby taki był cel, to po prostu wchodziłabym i obrażała je słownie lub wspominała o nich na trans jako o głupich cipach etc. Normalnie na moich trans siedzi sporo ludzi, którzy widać lubią pooglądać mnie. Ale niestety nie siedzę ciągle rozebrana :( Wy za to chcecie widzieć jak laski rozbierają się wg tych.. 10like20kiss30cycki40pupa50cipka. Niektóre dziewczyny mają to ustawione, a mimo wszystko nikt do nich nie wchodzi. Dlatego ja burdel mama (to też żarcik, żeby zaraz nie było :P) wskazuję miejsca, gdzie można za niską kwotę żetonów sobie pooglądać. Gdybym mogła w trakcie trans dawać żetony, to bym dawała. Kiedy mam wolne chwile i jej nie prowadzę to rozdaję. Nie widzę niczego złego w tym, że gdy dziewczyna prowadzi trans i ma 20 oglądających, wchodzę ja, namawiam innych, nagle ma 200 i zaczyna zgarniać żetony, bo nakręcam na to wszystkich :) Sama zresztą ustawia sobie takie cele, więc czym ja winna? Jeśli jakieś dziewczyny nie mają poczucia humoru to przepraszam, może faktycznie czasem mogło komuś się zrobić przykro gdy naciągam do kogoś 200 osób z żetonami. Głupio to by wyglądało jakbym pisała im ,,pokaż cipkę'' ,,mmmm'' ,,stoi mi'', bo jestem dziewczyną, więc jako dziewczyna pytam np. o farbę do włosów :P One się cieszą, bo czują się jako coś więcej niż cipki z cyckami i szukają czasem opakowań do tych farb :) Wielokrotnie dziewczyny były zadowolone z tego, że naciągnęłam do nich facetów.

Są jednak wyjątki, które banują mnie już w momencie, gdy wchodzę, jest te 20 osób, napiszę jej, że zaraz będzie 300 i faktycznie tyle się robi. Bo myślą, że jestem złem. Albo banują za to, że jak już zleci się dużo ludzi i ktoś da jej żetony na klapsa, to ja krzyczę ,,klapsuj''. Ale jak facet jej napisze ,,pokaz cipkę'' albo ,,trysnąłbym na Ciebie'' to jakoś nie banują :P Wiele dziewczyn nie lubi w ogóle jak inna laska wchodzi jej na transmisję i gada z innymi facetami. Niby taka konkurencja, którą mam gdzieś i nawet wyganiam was do innych :)

W regulaminie ShowUp.tv jest punkt, który zabrania reklamowania czegokolwiek na transmisji. Dostałam raz bana za to, że napisałam, że idę zjeść monte. Jedyny ban jaki dostałam. A przecież w regulaminie jest też punkt, który nie pozwala na obrażanie innych. Gdybym więc to robiła, to nie nadawałabym transmisji :)

Kto często u mnie siedzi (trudno użyć słowa ,,często'', gdy jestem tu raptem tydzień), zauważył, że co chwilę się uśmiecham i opowiadam dziwne żarty :) Czasem śmieję się z samej siebie, więc wyluzujcie z tym ,,wywyższa się ponad inne'', bo to akurat najgłupszy opis jakiego można by użyć wobec mnie :)

Co do miss stycznia- jestem zaskoczona Bob :D Siedzę na trans i śmiejąc się krzyczę ,,ja chcę być miss stycznia!'' ktoś pisze ,,muszą być cycki, inaczej nie da rady'' ja się smieję i dalej ,,ale ja nie mam! nie wzięłam dzisiaj!'' i odpowiedz ,,MOJE OSTATNIE SLOWO CYCKI, DECYDUJ'' (dokladnie nie przytoczę) i wchodzę tutaj i widzę ,,I w dodatku jeszcze chce Miss Stycznia dla siebie no heloł.'' Sam żartujesz sobie ze mną, a później obrabiasz mi dupę. Jesteś strasznie dwulicowy i wydaje mi się, że to wszystko piszesz właśnie dlatego, że nie miałeś dość cierpliwośći żeby poczekać na palcówkę, na którą nie dałeś nawet zeta :D

Co do panów, którzy często u mnie siedzą i po nich widzę też jedziecie- CZYM ONI WINNI:)? ŻE DAJĄ TYM LASKOM ŻETONY? już nie macie się czego przyczepić, paranoja :P

Pozwolę sobie zacytować:
,,Wywyższająca się
panienka, z wysokości parapetu okna toalety publicznej,zachęcała swoich wielbicieli do odwiedzin
innych okienek i komentowania.To co robi na swojej trans, i jak się zachowuje to Jej sprawa ,
ale napuszczanie na inne panie swoje towarzystwo, to nawet tu nie przystoi.
Heh..i taka se panienka zamarzyła zostać miss.''
-----------jaka toaleta publiczna hahahah :D? Niezłą masz wyobraźnię :D Zachęcałam jedynie do odwiedzania, ani razu nie powiedziałam nic o komentowaniu! I albo piszesz, że zachęcam, albo że napuszczam. Co do miss, to już się rozpisałam oddzielnym akapitem :P

Jestem tu tydzień, więc nie wmawiajcie innym, że mam jakieś swoje towarzystwo, wielbicieli etc. Takie coś to można napisać o dziewczynach, które siedzą tu o wiele dłużej, ale nie o mnie :)

Rozpisałam się, mam nadzieję, że dotarło i dacie sobie sianka z hejtowaniem mnie :) Otwarcie mówiłam na transmisjach, że na forumsu jest o mnie wątek, mimo że pokazywał mnie w ciemnych barwach. Wiele osób mówiło ,,olej, wiesz, że taka nie jesteś'' ale coś mnie dziś tknęło :)

Co do faktu, że moje cele takie małoodważne- zapraszam na priv :)

Aha i widzę, że dla niektórych ShowUp.tv to już drugie życie, polecam puszczenie wacków i pobawienie się niewirtualnie przy jakimś sporcie :)

Lubię emotki, jest ich zatem fchuj :))))))))))))))))))))))))))))))))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 00:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 sty 2015, 00:45
Posty: 4
Hmm co mogę powiedzieć o Studentkaa20 mogę na pewno powiedzieć ,że jest to rzetelna dziewczyna. Ostatnio był cel i spełniła go bez problemu. Jest kupa śmiechu z nią co się chwali. Nie jest osoba ,która robi pokazy dla sępów ,którzy tylko wchodzą i krzyczą "Pokaż to, a wypnij się a to a tamto" Jej zachowanie jest godne podziwu. Odkąd ją zauważyłem na głównym tak od razu trafiła do moich ulubionych osób na liście. A nie łatwo tam trafić. Tak samo jest pierwszą osobą ,której dałem jakikolwiek napiwek. Bo zawsze wchodzę i jak się podoba to idę na priv. Więc nie mówcie proszę by jej nie odwiedzać i nie wchodzić bo jak czujecie w ShowUp.tv tylko chęć zaspokojenia potrzeb sexualnych to nie musicie wchodzić ale jeżeli czujecie inne rzeczy jak miłe spędzenie czasu z osobą ,która zbiera się na odwagę i nadaje transmisję to szanujcie taką osobę. Bo nie każdy ma łatwo na ShowUp.tv. Tęższe dziewczyny i tędzy faceci nie mają praktycznie tu szans na cokolwiek. Więc szanujcie to co macie. Możecie dobrze się bawić albo iść do azjatki która robiąc transmisje pisze ,że nic nie pokaże bo za mała ilość żetonów na priv jej się dało. Kończąc moje idiotyczne wywody w 100% polecam Studentk'ę i mam nadzieję ,że więcej osób ją doceni za to kim jest i jak się zachowuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 00:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
I co teraz panowie na to powiecie?:P Brawo studentko, temat założyłem w sumie dla jaj, ale ciekawe rzeczy można przeczytać widzę i te same zdarzenia z innej perspektywy opisane:P A niby takie chodzące zło z Ciebie było dla nich:P Sorry w ogóle za zamieszanie, bo to ja to zacząłem-.-

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 00:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
[color=#0000FF]To terz ja:

Szczerze to się nie spodziewałem, że Pani hihi haha umie tak ładnie i dużo pisać ;>
Co do zachowania to się nie tłumacz mała szydero ;>
Od Boba się odczep, bo cycki mają być ;>
Oszustka palcówkowa na 100% ;>
Żety dają z litości, bo za mało jesz przed celem ;> BUAHAHAHA
Miss stycznia... wiemy, że to śmiech dla Ciebie, ale dasz radę jak się postarasz ;> Pomożemy ;>


I tak btw:
MOJA PROPOZYCJA DALEJ AKTUALNA - 10 ŻET ZA GODZINĘ CYCKÓW.

jak nie to zbieraj puszki grubasie ;>







PS. nie czytaj tego co Paluch pisze, bo to szydera, rasista i troll totalny ;)[/color]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Zapomniałeś dodać jeszcze do kompletu, że lizus:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
no i lizus straszny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ładnie się wybieliłaś ^-^ Brawo. Ustalmy fakty i w jakim czasie się odbywały sytuacje.
Po 1) To Ty pierwsza darłaś buźkę o tym "że chcesz miss"
Po 2) To nie ja po Twoim darciu buźki pisałem "będą cycki będzie miss"
Po 3) Nie wszedłem do Ciebie by sobie z Tobą żartować. Zacytowałaś moje posty z forum na swojej trans w prześmiewczy sposób. Jako że nie prowadzę swoich trans jedyne co mogłem zrobić to odpowiedzieć Ci na forum w równie ciekawy sposób. Chcąc cokolwiek napisać na temat Twoich trans chyba logiczne że musiałem najpierw sprawdzić jak wyglądają i w jaki sposób są prowadzone. Mały zrzut z naszego forumowego czata. Mój wpis przed wejściem na Twoją trans.
Obrazek
Polecam poczytać naszego czata bo całkiem ciekawa lektura. mchat.php#mChat

Proszę Cie nie myl mnie z tymi lizusami z Twoich transmisji którzy za kawałek nagiego ciała i możliwość zwalenia sobie daliby się pochlastać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Robi się grubo :D Ma ktoś popcorn? 8)

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
pomińmy tą MISS, bo to jej i nasza beka chyba była. przynajmniej czytała forum.

kurwa mać zaczynam ją lubić :-\

żart. będą cycki, będzie MISS C:-) C:-) C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 sty 2015, 00:45
Posty: 4
ja mam popcorn :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Uther = tomcio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
tomcio to tomcio

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ogłoszenie Parafialne Dla Pani Studentki
Na stronie głównej forum jest shoutbox. Zapraszamy do dyskusji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 01:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sty 2015, 14:21
Posty: 2
Ale po co? Po to, żebyś mógł znaleźć sobie zajęcie?
Powiem krótko: HEJT DLA HEJTU, nie będę z Tobą wchodzić w dyskusje :)
Ew. walka na gołe klaty ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
chłopaki nie wiem czy nie oddać głosu... ??? ??? ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Oddaj, oddaj, w końcu przejrzałeś na oczy i się nawróciłeś na słuszną drogę:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Forum służy do wymieniania się opiniami na temat lasek nadających na ShowUp.tv. Zarzucanie mi że "tylko siedzę, wale, obrabiam dupy laskom i nie mam co ze sobą zrobić" jest tak głupkowate i na takim samym poziomie jakbym ja Ci zarzucał że "świecisz tyłkiem za kasę bo inaczej nie potrafisz zarobić". No kaman ^-^ Każda laska tak mówi tylko przez to że jest oceniana. To nie są argumenty. Wyraziłem swoje zdanie na temat Twoich transmisji i tyle. Możesz się z tym zgodzić lub nie. Jakby nie było mamy kosę ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Bob, zapomniałeś, że śpisz na forum xd

Gruba studentka nie wytrzymała presji ;)
Dajmy jej szanse, będą cycki... dalej znacie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Tylko czasem śpię na forum ^-^ Jestem tu woźnym i często jako ostatni gaszę światło ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 02:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 14:38
Posty: 12
Ona tak fajnie śmiesznie się tłumaczy :D

"W regulaminie ShowUp.tv jest punkt, który zabrania reklamowania czegokolwiek na transmisji. Dostałam raz bana za to, że napisałam, że idę zjeść monte." czy na pewno był to ban za reklamę serka monte? - brutalni CI adminy z ShowUp.tv ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO