ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 15:51 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 mar 2015, 13:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 mar 2015, 13:10
Posty: 4
A do wszystkich tych którzy pompowali w nią hajs i czują sie oszukani jesli czytacie tą wiadomośc pan P. jakis i pan P. jakis o którą mamusia walczyla
proponuje złożyc zbiorowy wniosek na najblizszej jednostce policji o wyludzanie pieniedzy moze wtedy przejrzy na oczy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 19:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 mar 2015, 13:10
Posty: 4
Myślałem ze sie temat rozbudzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 21:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Lubię Val mimo wszystkich głupot wypisywanych w tym temacie. Rozmawialiśmy kiedyś tam "prywatnie". Miała swoje problemy ale kto ich nie ma? Nie wiem jak się sprawy mają na dzień dzisiejszy. Życzę jej wszystkiego dobrego. Złego słowa na jej temat nie powiem. Pozdrawiam :-*

Poza tym drwiny/naśmiewanie się z czyjejś choroby/uzależnienia jak to bywało w tym temacie jest moim zdaniem słabe. Jeśli tak ma wyglądać dyskusja to nie ma o czym rozmawiać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 09:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 paź 2014, 18:37
Posty: 50
Zbierała Kase. które niby pożyczyła na leczenie(detoks). Zapewniała że koniec ćpania i ShowUp.tv. Na ShowUp.tv szybko wróciła reszty można się domyśleć.
Ci co dawali żetony w dobrej wierze, zostali bezczelnie obesrani.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 23:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ja już nawet nie czytam wszystkich stron tego tematu - proszę tylko o małe update jaki to etap? Po detoksie/przed detoksem ( przy okazji którym wg kolejności? ), nadal akcje na ogólnym czy cnotliwa obecnie jak druga Matka Teresa?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 01:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Ja pierdole. Widzę, że te same posty są i tu. Radzę wejśc na drugie forum i przeczytać co jeszcze napisał, bo tu juz zapomniał chyba. Prawda jest taka, że pan bbbb musiał się zemścić za to, że zerwałam z nim kontakt. To wszystko to kłamstwa, do których się przyznał na drugim forum. Zrobil to tylko po to, żeby zniszczyć mi życie... Obrażać go nie będę, nie mam zamiaru zachowywać się tak jak on. Wyjaśniłam tylko jak sprawa wygląda, bo nie chce, żeby ludzie źle o mnie myśleli...

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 17:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 mar 2015, 13:10
Posty: 4
Sprostowanie do tej wiadomości którą napisałem ostatnio . Nie będe niszczył jej życia było w tym trochę nieporozumienia jak sie dziewczyna zmienia niech sie zmienia mogę życzyć tylko powodzenia bo naprawde widzialem spore zmiany od momentu kiedy ją poznałem do sprzed dwóch tygodni jak będzie dalej sami musicie ocenic i nie sugerujcie sie moim wpisem ona tylko wie czemu tak napisalem i wina leży po obu stronach ja z tej strony niekorzystam w sumie nawet jej nie znalem i wpisow umieszczac juz nie bede


Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, 18:39 przez bbbb, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 17:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
hahahahaah..... brak komentarza....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 01:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Może dla niektórych jest to zabawne i interesujące, ale uwierzcie, że dla mnie nie jest to ani śmieszne, ani ciekawe. Świadczy tylko o braku kultury osobistej, niedojrzałości jak również małej ilości komórek mózgowych. Każdy ma uczucia i każdego bolą takie słowa, więc nie róbmy sobie na złość, zakończmy po ludzku tę znajomość i dajmy sobie żyć, bo swoim zachowaniem nie sprawiasz, że czuję się lepiej, a wręcz przeciwnie. Nie spodziewałam się tego po Tobie i cholernie mnie to zabolało... Jeśli masz jakiekolwiek uczucia, to spróbuj postawić się w mojej sytuacji i odpowiedz sobie na pytanie jak byś się czuł i czy byłoby Ci przyjemnie czytając o sobie takie rzeczy.

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 12:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Temat powinien zostać dawno zamknięty . My jako użytkownicy nie powinnyśmy ingerować w czyjeś życie osobiste bo tylko może to narobić przykrości drugiej osoby . Tak się zastanawiam po jaką cholerę został założony ten temat gdyż odrobina dobrego smaku w tym temacie dawno została wyczerpana . Kto jak żyję to już jest jej osobista sprawa . Valeri nie przejmuj się tym co piszą i Olej ich Ciepłym moczem . W myśl starej maksymy jak świat : '' Jeszcze dużo życia we mnie choć wybitnie to nie którym nie na rękę - Jebać Ich '' . Krótko skomentowałem .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 18:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
bbbb pisze:
Myślałem ze sie temat rozbudzi


weź sobie chłopczyku viagrę i idź na miasto albo ewentualnie poderwij jakąś dziurę w płocie... powiedz może jakieś głodne kawałki ze swojego życia-z miłą chęcią ludzie posłuchają i doradzą ci modlitwę w sprawie do św.Judy Tadeusza... :'( :'( :'(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 13:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Ale jak ktos swoje zycie osobiste pokazuje na ShowUp.tv, to jak w nie nie ingerowac?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 19:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
burak zawsze zobaczy w kimś to, co wydaje mu się znajome z własnej autopsji psychologicznej... Candusia dużo pokazuje-ale to nie znaczy, że ktoś może nią dyrygować jak kukiełkę w teatrze...

wrrrr dziewczyna zmienia to i owo w swoim życiu... pewne rzeczy zmieni-nad innymi pracuje... i tyle...

jak ktoś tak lubi jej życie obgadywać-to niech pochwali się swoją prywatną przeszłością... Candy z miłą chęcią podyskutuje i oceni ciebie-i zrobi to delikatniej niż delikwent na to zasługuje...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu... Lem nie miał przyjemności czytać tego wątku... a na pewno ciebie osobiście nie poznał... i dobrze, bo by się człowiek załamał...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 19:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Twetty pisze:
[...]Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu...[...]


Parafrazując - nie wiedziałem, że na świecie jest tyle żebraczek, dopóki nie poznałem ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 01:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
odwal się od Candy, ok??
dziewczyna swoje przeszła... a ludzie tutaj lubią dla chorej zabawy ingerować w jej życie prywatne... dziewczyna dużo mówi o sobie-ale nie wszystko...

co tak jej dogadujesz???? nie dla psa kiełbasa, żebraku... dosol takim dziewczynom, które lubią takie teksty... jej daj spokój...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 06:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Ja pierdole w tym temacie tyle jadu i nienawiści zostało wylanej że szkoda słów a wy jeszcze komentujecie całkiem nie potrzebnie . Dać spokój jak to zostało napisane wyżej .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 17:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Czyli co, cpa dalej?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2015, 04:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 maja 2015, 01:32
Posty: 32
witam , nie wiem czy cpa , ale czy ktos ma jej facebooka ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2015, 05:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
A po co Ci Skarbie mój facebook jeśli można wiedzieć? Hmmm? Nieznajomych nie przyjmuje ;p

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2015, 07:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 maja 2015, 01:32
Posty: 32
mysle , ze inni dadza .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO