ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 15:51 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 gru 2014, 13:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 cze 2014, 22:26
Posty: 19
To jak daje powody do krytyki to czy trzeba ją krytykować ciągle? jak sam zauważyłeś że krytyka nie przynosi rezultatów to po co krytykować jaki to ma mieć cel?
Ja znam dłużej Val wiem jaka jest naprawdę a wy naskakujecie na nią tylko z tego co widzicie a raczej co Val wam pokazuje Val w realu jest zupełnie inną osobą która jak może to pomaga innym a ShowUp.tv to miała być dla niej odskocznia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 gru 2014, 14:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
To ją sobie znaj w realu, doktorze. Tutaj nie wmawiaj innym, że sytuacja wygląda inaczej, bo jest to śmieszne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 gru 2014, 23:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 cze 2014, 22:26
Posty: 19
Ja ci nic nie mawiam tylko staram ci przedstawić drugą stronę medalu ale jak dla ciebie białe to czarne i na odwrót to faktycznie szkoda mojego czasu bo to jak pisałeś śmieszne jest.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 gru 2014, 21:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 gru 2014, 21:08
Posty: 2
Grażka ve. 9września vel. pogrzebane nadzieje ..... doczytałaś już forum do końca ? to mnie odbanuj wariatko !!!! ;) o.O


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 gru 2014, 22:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Nupturient pisze:
Grażka ve. 9września vel. pogrzebane nadzieje ..... doczytałaś już forum do końca ? to mnie odbanuj wariatko !!!! ;) o.O


No akcja że hoho
Ale o co chodzi?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 14:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
Zakaz podawania kontaktu
O nic. Jakaś laska go zablokowała na ShowUp.tv i pomyślał że wpisując się w pierwszym lepszym temacie na forum zwróci jej uwagę i ta go odblokuje. Co jak co ale ta pani chyba nie miała czasu by czytać forum. Za dużo się działo na jej trans ^-^


Ostatnio zmieniony 15 gru 2014, 15:08 przez ...:::Bobek:::..., łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 14:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Niektórzy mówią, że ona potrzebuje psychiatry...ja powiem, że nie wiem czy ona go potrzebuje, ale tu ktoś kilka postów wyżej na pewno:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 21:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 gru 2014, 20:55
Posty: 59
Chciał się wyżalić, to się wyżalił, no co ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 21:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 gru 2014, 21:08
Posty: 2
tomcio_paluszek pisze:
Niektórzy mówią, że ona potrzebuje psychiatry...ja powiem, że nie wiem czy ona go potrzebuje, ale tu ktoś kilka postów wyżej na pewno:P

Oj widzę że niektórzy piszą dla pisania nie mając zielonego pojęcia o faktach ... no i potem robią z siebie bałwanów ;( , a wiec przybliżę co niektórym nadpobudliwym fakty... (nie mylić z tymi TVN-owymi)
Mój wpis był w pełni uzasadniony i przemyślany w odróżnieniu do waszych Koledzy o.O, gdyż komentarz został Panie Zakaz podawania kontaktu (zalecam czytanie swego nica ze zrozumieniem) zamieszczony w sobotę ! ! ! a nie dnia następnego, kiedy to samo dziewczę pod kolejnym z tysiąca swych nicków (tym razem "12grudnia" bo się pierdolnę... z datą) obcinało włosy, ściągając na tą okazję kilku-tysięczną gawiedź, bo mniema, że to wiekopomne wydarzenie Bobku miałeś na myśli ( nota bene bez pokazania cycków taki wynik ...szapo ba Grażka ;P ). Ale wracając do 13 grudnia.... kiedy to Grażynka mnie "internowała" na swojej transmisji... ta -wtedy jeszcze udająca długowłosą wariatkę - dziewucha wertowała wówczas właśnie to forum !!! w poszukiwaniu postów na swój temat ! o czym nie omieszkała z pińcet razy poinformować widownię... relaksują się w miedzy czasie banowaniem kolejnych interlokutorów ...że tak k.u.r.w.Zakaz podawania kontaktu. powiem inteligentnie o.O. A więc Panowie zamiast rączkę męczyć pisaniem głupot, lepiej wykorzystajcie ją do zbicia... ciśnienia, żeby wam oczka się nie przekrwiły czytaniem moich wpisów. Pozdrawiam o.O


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 22:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
"Grażka ve. 9września vel. pogrzebane nadzieje ..... doczytałaś już forum do końca ? to mnie odbanuj wariatko !!!!"

A dlaczego napisałeś to w tym temacie? Możesz wyjaśnić? Czy ten temat to tablica ogłoszeń? Bo o ile mi wiadomo to cały ten temat (30+ stron) jest poświęcony jednej lasce a nie dziwnym akcjom na ShowUp.tv jak wskazuje nazwa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 08:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1443
+ Bałwana robisz z siebie Ty nie czytając tematu do którego się wpisujesz. Nazwa tematu może mylić więc należy się zapoznać z treścią a nie pisać kocopoły. Odpowiedni temat do tego był tu: hyde-park-f14/9wrzesnia-t1091.html
+ Mój wpis był w pełni przemyślany i uzasadniony. Dokładnie wiem w jakim dniu był pisany komentarz gdyż chwilę po publikacji w sobotę prosiłeś nas na czacie by ktoś poszedł do "Grażki" i "powiedział żeby Cie odblokowała".
Obrazek
Obrazek
+ Zamiast męczyć rączkę i się wymądrzać/żalić w postach zwal konia i będzie Ci lżej. Nie Ona pierwsza Cie olała i nie ostatnia.
Pozdrawiam o.O


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 08:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ona bez powodu nie banuje raczej, zasłużyłeś to masz, a teraz czekaj spokojnie na lekarza, jest już w drodze, a nie wiercisz się tam i podskakujesz:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 gru 2014, 21:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 cze 2014, 22:26
Posty: 19
Dajcie już Val spokój było minęło każdy ma prawo do życia jak chce.
I nic nikomu do tego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2015, 21:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 paź 2014, 18:37
Posty: 50
http://ShowUp.tv/hot18sexM
Matka jej wbiła do pokoju


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2015, 21:41 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 17:06
Posty: 10
Ta malolata wczoraj po poludniu byla pierwszy raz na ShowUp.tv. Poczatkowo z twarza itd. No to kariera na portalu sie chyba szybko skonczyla.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2015, 21:49 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 595
Kurde nie spamujcie tutaj o wszystkim. To jest temat o Val.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sty 2015, 11:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 paź 2014, 18:37
Posty: 50
lukkki pisze:
Kurde nie spamujcie tutaj o wszystkim. To jest temat o Val.


Ale dziś była akcja na ShowUp.tv
Tamat się nazywa na ShowUp.tv a nie u Valerie
P.S na Valerie szkoda jakichkolwiek słów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sty 2015, 14:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
daroxxsu pisze:
lukkki pisze:
Kurde nie spamujcie tutaj o wszystkim. To jest temat o Val.


Ale dziś była akcja na ShowUp.tv
Tamat się nazywa na ShowUp.tv a nie u Valerie
P.S na Valerie szkoda jakichkolwiek słów.


Zgadzam się, jeżeli miał być to temat o Valerie to trzeba było go inaczej nazwać. Dziś na ShowUp.tv rządzi jureczekuburaczek, daje sloneczko098 żetony jak szalony. W sumie dziś dał jej około 10tyś zł, trochę trudno mi w to uwierzyć. Co myślicie na ten temat?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sty 2015, 18:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 paź 2014, 14:32
Posty: 48
Widziałem, rzucił też około 5000 żet MrsStrangerXx. Może wygrał w totka? :) Słonko njgdy nie była pierwsza od czasu jak nie nadaje z siostrą, może chcieli przyciągnąć widzów?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 mar 2015, 13:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 mar 2015, 13:10
Posty: 4
Dzien dobry nie bede sie przedstawial ale chcialbym opisac pewna historie ku przestrodze .
poznalem pania candy przez swojego kolege ktoremu bardzo dziekuje oczywiscie schemat taki sam czyli nieszczesliwa i wogole wzbudzilo to pewne moje podejrzenia dlatego przejzalem fora i udalo mi sie natrafic na temat rzeke na temat panny candy i juz wiedzialem jaka osoba jest.
Nic jej nie mowilem dalem jej czas na odkrycie wszystkich kart ;) pani candy myslala ze znowu jest pania sytuacji pozwolilem jej na to tym razem jej sie nie udalo bo ja mialem inicjatywe wiedzac o jej przeszlosci ale nic myslalem ze naprawde tym razem chce sie naprawic . 3 raz z kolei .
dlatego nie pompowalem w nia kasy bo wiedzialem ze to bez sensu czekalem na dalszy bieg wydarzen . Opisywala cala swoja przeszlosc jak ta ja zycie zniszczylo ale wiedzialem ze jest w tym duzo klamstwa .
PAMIETAJCIE NARKOMANI TO SWIETNI MANIPULATORZY a tak miedzy nami kto by chcial kobiete z garazem miedzy nogami dlatego panne candy nigdy nie ten tego :).
Oczywiscie na detoksie znowu zacza sie show up (od ktorego jest takze uzalezniona i to bardzo )
powracanie do starych kontaktow mimo zmiany numeru ona lubi to zycie i nie pisze zeby niszczyc jej zycie ktorego i tak juz nie ma tylko po to zeby przestrzec jakiegos frajera ktory bedzie pompowal w nia pieniadze bez sensu jesli bedzie sie chciala leczyc musi sama podjac taka decyzje
tak czy siak widze ze dzisiaj napisala piekny post zacytuje
Mowa o metadonie? Odstawiłam juz jakiś czas temu. Teraz jestem na uspokajających i na antydepresantach
candy wciaga znowu 4mcm czy jakos tak powiedziala ze swietne ze jest w stanie to kontrolowac powodzenia .
Zresztą i tak niedlugo sie pewnie odkoruje bo miesza leki z dopalaczami i zostanie roslinka :)
Szkoda mi jej rodziny teraz szczerze i naprawde poki nie odedna jej od internetu nigdy z tego nie wyjdzie ja trzeba krotko trzymac za pysk
NIE pisze tego w zemscie jakiejkolwiek bo jestem szczesliwym czlowiekiem a kazdemu trzeba dac szanse swoja dostala 3 krotnie od roznych ludzi
nigdy przenigdy jej w nic nie wierzcie zmarla jej kolezanka i taki sam los czeka candy .
a ci co z nia sypiaja ludzie kurwa nie stac was na cos lepszego przebadajcie sie ale w wiekszasci to sami nieudacznicy i cpuni
Na sam koniec moich obserwacji stwierdzam ze pani candy ma chorobe dwubiegunową


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO