ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2015, 13:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
Naprawdę śmiać mi się chce z tych osób, które nagrywają i jeszcze się tym chwalą, baa są pewni swojej bezkarności. Powołują się na prawo choć nie mają o nim pojęcia, ale cóż proponuję się zastanowić nad postrzeganiem przez Panów prawa, rozumiem, że z powodu nieznajomości przepisów uważacie się za bezkarnych, ponieważ postępujecie zgodnie z maksymą "obywatel może wszystko czego nie zabrania mu prawo", z tymże warto wspomnieć również o tym, iż "na każdego znajdzie się kruczek prawny" - ja jako student drugiego roku prawa, interesujący się prawem cywilnym i mającym do czynienia z prawem karnym, potrafię wskazać kilka artykułów, do których można by "naciągnąć" Wasze przewinienie. Oczywistą rzeczą jest, że kolega podający przykład Kancelarii, która ma egzekwować karę pisze głupoty, po pierwsze chyba mało wie o realnym świecie i skupił się na nagrywaniu Pań, skoro myśli, że nie da się go namierzyć xD to jest absurd człowieku co Ty piszesz, a po drugie zastanów się nad tym "porozumieniem stron", ponieważ jak kogoś namierzą i zaczną do niego zwracać się z prośbą ugody na kwotę 3500 zł, to logiczne jest, że kolejnym krokiem będzie sąd, bo taka jest kolejność, przypomnę Ci jedną z podstawowych zasad polskiego sądownictwa "ugodowego załatwiania spraw". Na koniec dodam do autora postu, że tęsknie za prawem zwyczajowym, którego niestety obecnie mamy zaniki, bo normalnie to zarobiłbyś w ryja, albo jeśli dziewczyna zna prawilne mordki to mógłbyś zostać połamany i wtedy mielibyśmy do czynienia z odniesieniem do prawa babilońskiego "oko za oko, ząb za ząb".
Z reguły się nie udzielam i nie mam zamiaru tego robić, założyłem konto tylko na prośbę jednej z transmitujących, która boi się, żeby sama nie została nagrana (tutaj chyba dla Was nie jest atrakcyjna, bo się nie rozbiera). Wiem, że są też tu normalni ludzie, ale sporo też Gimbazy i obym się nie mylił, ponieważ nie życzę nikomu bycia tak bezmyślnym w dorosłym świecie. PS: Gamonie, tym Kobietom nie chce się z Wami użerać, bo mają na Was wyrąbane, widzicie przykład jednej, która prawdopodobnie napisała do gimnazjalisty pogróżkę, na zasadzie czego ja to już nie zrobiłam i bój się, wystarczy że zgłosi naruszenie praw autorskich i musisz usunąć wstawke, często z takimi przypadkami mamy do czynienia na youtubie.


Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, 15:20 przez karol86, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 14:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 lut 2015, 01:17
Posty: 9
karol86 pisze:
a jako student drugiego roku prawa

karol86 pisze:
xD

karol86 pisze:
jeśli dziewczyna zna prawilne mordki to mógłbyś zostać połamany

karol86 pisze:
tym Kobietą


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 14:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
zapomniałeś jeszcze o:

karol86 pisze:
zgodnie z maksymom


karol86 pisze:
"nadciągnąć" Wasze przewinienie.
yy chyba naciągnac:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 14:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
Dziękuje Płotka, w przypadku maksymom to z powodu nerwów, a co do naciągnąć po prostu palec zjechał :) co do pierwszej odpowiedzi trudno mi się ustosunkować, ale spróbuję, a więc tak jestem studentem drugiego roku prawa - napisałem to, aby dać do zrozumienia, że miałem do czynienia już z elementami cywila i karniaka, xD - trudno cokolwiek odpowiedzieć, ale widać jesteś niezmiernie zafascynowany tym skoro cytujesz, prawilne mordeczki, nasunęło mi się z jednego filmiku youtube- który został powielony z naruszeniem praw autoskich nomen omen i już kopia nie istnieje, bo sprawdzałem, Kobietom należy się szacunek - i właśnie za to chłopczyku dostałbyś od tych prawilnych mordeczek w pysk, przynajmniej od tych z którymi się wychowałem, a jeśli chcesz sprawdzić to zapraszam :) Nowa Huta pozdrawia.


Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, 15:21 przez karol86, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Karol, chodzi o to ,że kobieta w liczbie mnogiej w celowniku to kobietOM
nie kobietĄ:)

a NH nie jest wcale taka zła:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
Płotka na litość boską nie czepiaj się :D miałem przytaczałem wcześniej tą Panią dlatego napisałem w liczbie pojedynczej, przepraszam tak jak mówię pisałem to bardzo szybko, jeśli zachodzi potrzeba poprawię błędy językowe również :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 724
Uczmy się pisać końcówki będziemy mieć piątki jak mrówki :D

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Jeśli tak samo bedziesz za kilka lat tworzył pisma procesowe- z taką samą starannością, to nie mam więcej pytań;]

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 13:43
Posty: 25
Cobyście tu nie pisali, nagrywanie i tak będzie trwało. Krótko mówiąc - jak ktoś nie chce być nagrywany, niech nie świeci gołą dupą w sieci. Proste.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 724
Niech nagrywa tylko po co wrzucać na chomika lub udostępniać. Ja czasem tez coś nagram jak w danym momencie nie mogę popatrzeć ale nikomu się tym nie chwalę.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 13:43
Posty: 25
Co już ludzie robią z nagraniami to ich sprawa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 15:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 lut 2015, 01:17
Posty: 9
Prawnik straszacy kolegami z Nowej Huty, no tego to jeszcze nie bylo ;D Dzieki za zaproszenie ale wole jednak dziewczyny. A tak w ogole to za co bym dostal w pysk? Za cytowanie Twoich slow ktorych nawet nie skomentowalem? :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Grim_ pisze:
Co już ludzie robią z nagraniami to ich sprawa.


Jeśli na tych nagraniach są oni sami- tak masz rację,
jeśli tam są osoby trzecie- zastanowiłabym się jednak z "to ich sprawa":)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
rzelipapom pisze:
Prawnik straszacy kolegami z Nowej Huty, no tego to jeszcze nie bylo ;D Dzieki za zaproszenie ale wole jednak dziewczyny. A tak w ogole to za co bym dostal w pysk? Za cytowanie Twoich slow ktorych nawet nie skomentowalem? :o


Wybacz, nie chciałem straszyć :) przepraszam gimbusiu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
Przepraszam za post pod postem, ale Płotko, dodałaś posta pisząc WOGÓLE, zamiast w ogóle :) proszę popraw, bo strasznie kole w oczy, chyba gorzej niż końcówki :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 14 sie 2014, 15:57
Posty: 252
Mikej pisze:
Niech nagrywa tylko po co wrzucać na chomika lub udostępniać. Ja czasem tez coś nagram jak w danym momencie nie mogę popatrzeć ale nikomu się tym nie chwalę.



Właśnie się pochwaliłeś :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
karol86 pisze:
Przepraszam za post pod postem, ale Płotko, dodałaś posta pisząc WOGÓLE, zamiast w ogóle :) proszę popraw, bo strasznie kole w oczy, chyba gorzej niż końcówki :)


o nie, nie ma nic gorszego niż: przyglądam się Twoim cyckĄ, dildĄ itp
Zwróciłam Ci uwagę dla Twojego własnego dobra, ponieważ gdyby się tak zdarzyło,że skończysz te studia i będzie mi potrzebny prawnik/ radca prawny- nie wiem jak planujesz się kształcić, to czytając pismo naszpikowane takimi błędami jakie zaprezentowałeś wcześniej...
no wybacz, ale jedyne sensowne rozwiązanie to:

Obrazek

edit: btw powodzenia w przekopywaniu sie przez resztę postów w poszukiwaniu błędów, kiss kiss

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 lut 2015, 01:17
Posty: 9
Płotka sprawdz maila :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
aaa juz:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2015, 16:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 sty 2015, 01:32
Posty: 25
płotka pisze:
karol86 pisze:
Przepraszam za post pod postem, ale Płotko, dodałaś posta pisząc WOGÓLE, zamiast w ogóle :) proszę popraw, bo strasznie kole w oczy, chyba gorzej niż końcówki :)


o nie, nie ma nic gorszego niż: przyglądam się Twoim cyckĄ, dildĄ itp
Zwróciłam Ci uwagę dla Twojego własnego dobra, ponieważ gdyby się tak zdarzyło,że skończysz te studia i będzie mi potrzebny prawnik/ radca prawny- nie wiem jak planujesz się kształcić, to czytając pismo naszpikowane takimi błędami jakie zaprezentowałeś wcześniej...

Przepraszam Pani Profesor ojj jaki Pani konsekwentna, lubi Pani zwracać uwagi co do pisowni, a ja takie gapy strzelam :) tylko niech Pani zauważy, że piszą najpierw o konkretnym przypadku pisałem w liczbie pojedynczej, a potem ogólnie w liczbie mnogiej rzeczywiście i stąd końcówki :) nie musiałem daleko szukać z tym WOGÓLE, a Pani Profesor zdenerwowana, bo ktoś ortografa dostrzegł hehe, chyba tutaj Pani pierwsza gramatyczna uwaga :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fifkaff, galanonim96, Garniturko, hilary, ilos, prezes999, ratyn, Szokobons1o, Wyspecjalizowany, zabawny24, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO