ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lut 2015, 14:28 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2014, 09:26
Posty: 74
cześć kolego
Nadawca: patrysiowa_ 23
dzisiaj o 13:58 Zgłoś jako: oszustwo spam
widzę, że masz coś co nie powinno się tu znaleść, czyli filmik ze mną, tu patrysia_20 z ShowUp.tv, pisząc do Ciebie jednocześnie konsultuje się z prawnikiem i detektywem, który Cie w ciągu 72 godzin znajdzie, ponadto jutro jeśli nie usuniesz mojego filmiku z chomika pujdę na policjie i zgłosze donos na Ciebie. Obiecuje Ci że powiem o Tobie każdej dziewczynie którą nagrałeś i bądz pewny, że zostaniesz znaleziony, bo chomikuj.pl, na wniosek prokuratury bardzo chętnie współpracuje z policją i możesz mi wierzyc bądz nie, każdego kto upublicznia moje nagrania dosięgnie kara. Chyba znasz prawo i wiesz co Ci grozi za udostępnianie czyjegoś wizerunku bez jej zgody. Jednak Ci przypomnę : Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.
To moja praca, z tego się utrzymuje, a takie osoby jak Ty, nagrywające mnie i rozpowszechniające mój wizerunek szargają opinie dziewczyn robiących występy na ShowUp.tv. Czy Ty pomyślałeś o tym, że w ten sposób robisz komuś krzywdę? Zdajesz sobie sprawę z konsekwencji swojego czynu i do czego moze doprowadzić? Wiesz, że przez kogoś takiego jak Ty mozesz doprowadzić do tragedji ? Daje Ci szanse na usunięcie filmiku, bądz filmików ze mną z chomika. Inne dziewczyny mogą nie być takie wyrozumiałe jak ja i jak Cie znajdą, może to się skączyć dla Ciebie bardzo przykrymi konsekwencjami.



NO I CO ZROBILIBYŚCIE NA MOIM MIEJSCU?

Ja odpisałem dziewczynie, że filmy z nią znikną, ale chyba nigdy nie słyszała o niskiej szkodliwości społecznej czynu :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 14:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
ale chyba nigdy nie słyszała o niskiej szkodliwości społecznej czynu :P


A co to ma do tego, jeśli zechce to Cię upierdoli, zresztą sam się przyznałeś widzę :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 14:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 13:50
Posty: 11
Wątpie by wynajęła detektywa .... a po 2

Cytuj:
bo chomikuj.pl, na wniosek prokuratury bardzo chętnie współpracuje z policją


to jest największe kłamstwo jakie słyszałem <3 Chomikuj ma firmę ch*j wie gdzie, nigdy nic nie zostało z niego usunięte chyba że na prośbę autora....
Tak więc pani tutaj tylko straszy.

Ponadto nie chce mi się wierzyć że prokurator zajmie się jakąś sprawą co dziewczyna na własne życzenie pokazuje cycki i potem sie dziwi że ktoś to nagrywał :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 14:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
jakby to było takie oczywiste to by połowa forum była udupiona. zwykłe pierdolenie i tyle. o podatkach czy płaci nie ma sensu gadać, o kosztach jakie poniesie chcąc coś udowodnić też nie. więcej nie napiszę, bo mnie to nie dotyczy i nie jestem za nagrywaniem "artystek". a i mogła by zajrzeć do słownika, bo raczej nikt jej nie potraktuje poważnie, chyba że z litości.

PS. solo ale pipa z Ciebie haha ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 15:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 sty 2015, 21:30
Posty: 59
PUJDE NA POLICJE, ała


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 15:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 wrz 2014, 11:50
Posty: 10
hahahahah, ona gówno wie, nic nie mogą ci zrobić.. i te bledy, zalosne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 15:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2015, 23:40
Posty: 30
Mylicie się chomik nieraz już likwidował treści. Do tego faktycznie umywają ręce i współpracują z policją. za nielegalne treści posypały się mandaty od prokuratury w naszej okolicy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 16:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 141
Ja też dostałem podobną wiadomość ale od kogo nie wiem. Ta osoba napisała mi, że wie o tym, że posiadam jej filmiki, chociaż wszystkie foldery mam z hasłem i tylko jakby złamała trudne hasło to by zobaczyła czy tam na pewno jest. Przez 2 dni postraszyła, aż w końcu sie odczepiła

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 17:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Kolega kłamie o chomikuj, gwarantuję, że usuwają i to naprawdę beeeez żadnych problemów :) Po prostu MUSZĄ.
A czy pół forum by mogła być udupiona? Pewnie mogła, ale żadna nie zrobiła w tym kierunku żadnego kroku. Nie ma znaczenia ile to warte i tak dalej, mogę pokazać wyroki za kilka złotych.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 17:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
Nie trzyma się takich treści na chomikuj. W ogóle nie trzymałbym żadnych nielegalnych treści w tym serwisie. Pozwy sypią się często i gęsto, w internecie łatwo znaleźć ogłoszenia kancelarii prawnych, które wyspecjalizowały się w pozywaniu użytkowników chomikuj.pl.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 18:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Zarówno pozew z praw autorskich jak i paragrafu o nagrywanie podczas czynności seksualnych i rozpowszechnianie tego typu materiałów w necie absolutnie nie łapie się pod niską szkodliwośc społeczną czynu a wprost przeciwnie, ten drugi typ działania jest wysoce szkodliwy społecznie więc nie ma możliwości umorzenia, jeżeli laska rzeczywiście Cię pozwie to masz przejebane aczkolwiek podejrzewam, że jakby rzeczywiście miała detektywa i prawnika juz wynajętego to byś dostał przedsądowe wezwanie do zapłaty i usunięcia materiałów na adres domowy a nie na meila.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 18:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 141
tomcio_paluszek pisze:
Kolega kłamie o chomikuj, gwarantuję, że usuwają i to naprawdę beeeez żadnych problemów :) Po prostu MUSZĄ.
A czy pół forum by mogła być udupiona? Pewnie mogła, ale żadna nie zrobiła w tym kierunku żadnego kroku. Nie ma znaczenia ile to warte i tak dalej, mogę pokazać wyroki za kilka złotych.


Owszem usuwają, ale jeśli są w folderach z hasłem to nie usuną tego.

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 19:00 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 cze 2014, 12:13
Posty: 24
maniek0101 pisze:
tomcio_paluszek pisze:
Kolega kłamie o chomikuj, gwarantuję, że usuwają i to naprawdę beeeez żadnych problemów :) Po prostu MUSZĄ.
A czy pół forum by mogła być udupiona? Pewnie mogła, ale żadna nie zrobiła w tym kierunku żadnego kroku. Nie ma znaczenia ile to warte i tak dalej, mogę pokazać wyroki za kilka złotych.


Owszem usuwają, ale jeśli są w folderach z hasłem to nie usuną tego.


mam chomika od kilku lat i na zachomikowanym folderze ( z hasłem ) gre o tron mi usuneli, supernaturalsów i od ch... i ciut ciut e-boków ( foldery z hasłami, nikomu nic nie podawałem) a nawet mp3-ki, więc mi bajek nie opowiadaj, że nie usuwają. Znam osobiście przypadek, że kolo ściągał z chomika piosenki disco polo, to mu na chatę wpadła policja i zarekwirowała sprzęt i dostał za każdą mp3-kę 3 złote kary (fakt, żę go jakaś kancelaria prawna namierzyła, zbiorowo wtedy osoby dostawały pozwy, rekwirowali komputery za... disco polo O_o), a że miał tego trochę musiał zapłacić trochę ponad 2 tyś. Mówię tu tylko o kilku odcinkach serialu i mp3-kach, nie wiem jak się sprawy mają z filmikami na ShowUp.tv, ale gratuluje każdemu odwagi, to jest do czasu :)
gorzej jak taka osoba ma układy i znajdzie takiego kogoś w inny sposób, hmmm ciekawe co go wtedy spotka?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 19:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1472
W sieci jest masa tematów zakładanych przez ludzi którzy dostali wezwania za pliki na chomiku.
http://www.dobreprogramy.pl/Uzytkownicy ... 57842.html
http://forumprawne.org/prawo-autorskie/ ... mikuj.html
http://forumprawne.org/prawo-autorskie/ ... mikuj.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 19:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 cze 2014, 12:13
Posty: 24
i o tym piszę. Widocznie koledzy nie mieli szczęścia poznać prawa od tej strony. Są mało ostrożni podając meile w stopkach forum, zakładając chomiki i podając tutaj linki do nich, pisząc cokolwiek o wymianie, czy wrzucając linki z filmami, forum jest pod obserwacją, same dziewczyny tu zaglądają i patrzą czy ich gdzieś nie wrzucono a wy się tak głupio wystawiacie na odstrzał. Niech zgadnę że jeszcze dodajecie się nawzajem do ulubionych, współpracujecie itd... no poprostu szczyt intelektualnej głupoty, może ktoś specjalnie założył chomika, ma jakiegoś znajomka w chomikuj.pl, który mu poda wasze dane i ktoś zapuka do waszych drzwi i niekoniecznie to będzie policja :) , raz kupi transfer i mają jego konto bankowe jeśli sms-em to numer tela, który również jest do namierzenia, adres, potem następny i następny. wow no poprostu gratki.
napisze to delikatnie, żeby was nie urazić: jesteście nieostrożni, bo nikt w necie nie jest anonimowy
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dodatku, dodam to do autora tego tematu, bo już usunął meila ze stopki i można bezpiecznie o tym napisać.
Jesteś debilem, jeśli masz taki sam meill do wszystkiego, łącznie z facebokiem panie Piotrku S., do chomika też tego meila używasz? Bądz pewny, że na pewno ktoś to odkrył i dlatego dostałeś ostrzeżenie. Jeśli tamta dziewczyna napisała do Ciebie takią wiadomość jaką podałeś to ma Cie jak na widelcu i chyba się nad tobą zlitowała, albo po prostu masz kupę szczęścia, bo mając Twoje dane, może Ci sporo problemów narobić. Widocznie bardziej jej zależało, żebyś skasował swoje zasoby niż zrobić Ci realną krzywdę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 22:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Co nie usuwają, daj konto to Ci pokażę jak szybko zniknie haha :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 23:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 paź 2014, 09:52
Posty: 3
79solo pisze:
cześć kolego

To moja praca, z tego się utrzymuje, a takie osoby jak Ty, nagrywające mnie i rozpowszechniające mój wizerunek szargają opinie dziewczyn robiących występy na ShowUp.tv.



Ciekawe jaki podatek odprowadza :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 00:45 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2015, 23:40
Posty: 30
Dwa aspekty
jeden to zarobek bo gdy jest już nagrane po co płacić?
drugi jednak to łamanie prawa i takie zasłanianie się ciekawe czy płaci podatek. Jedno z drugim związku niema.
To jak by porysować samochód sąsiada na parkingu gwoździem i potem gadać że oc nie opłacił albo że kradnie komuś internet. Życzę odwagi dziewczyny usadzajcie tych nagrywaczy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 00:46 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2015, 23:40
Posty: 30
troll pisze:
79solo pisze:
cześć kolego

To moja praca, z tego się utrzymuje, a takie osoby jak Ty, nagrywające mnie i rozpowszechniające mój wizerunek szargają opinie dziewczyn robiących występy na ShowUp.tv.



Ciekawe jaki podatek odprowadza :D
a Ty jaki odprowadzasz i czy masz legalne oprogramowanie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 00:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
To czy laska płaci czy nie jest jej osobista sprawa,poza tym pragnę przypomnieć ze rozliczenie za zeszły rok jest do końca kwietnia,wiec może akurat ma laska kaprys nie płacić zaliczek co miesiąc a po prostu puścić jeden przelew.
I już nie pierdolcie o tym podatku bo aż się słabo robi;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fifkaff, galanonim96, Garniturko, hilary, ilos, prezes999, ratyn, Szokobons1o, Wyspecjalizowany, zabawny24, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO