ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 28 kwie 2015, 21:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
napalonaiwyuzdana pisze:
A czy tutaj nie jest tak samo jak z bukmacherką? Jeśli coś nie jest zarejestrowane w PL to nie trzeba opłacać?


Powiem - jedno : "ić na całość". jak będzie "zonk" i skarbówka przywali Tobie podatek to cóż...peszek.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 28 kwie 2015, 21:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ojtam to tylko 75%:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 29 kwie 2015, 19:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Kiedys jeden polityk mowil, ze ludzie chca placic podatki... chyba klamal :(((((


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 17:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
tengapala pisze:
płotka pisze:
koteczku, ale te zarobki wplywaja na konto , czyli jest to udokumentowane, a kelner sobie napiwek moze schowac do kieszeni i nigdzie nie ma dokumentacji ze napiwek dostał...


były przypadki że skarbówka monitoring przeglądała w innej sprawie i sie przyczepiła za napiwki :D

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... ic-podatek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 17:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
hahahahahahahahah
czekam tylko kiedy wprowadza podatek od srania, jako zanieczyszczania srodowiska.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:10 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
hahahahahahahahah
czekam tylko kiedy wprowadza podatek od srania, jako zanieczyszczania srodowiska.


Już opodatkowano powietrze - podatek od CO2. Ale mają dodatkowo wprowadzić podatek od metanu - bo to rzekomo gorszy gaz cieplarniany od CO2. Ergo każde pierdniecie będzie opodatkowane. Na początek pierdnięcia bydła i trzody chlewnej:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/emisj ... imat-ziemi

http://dailysignal.com/2014/04/16/war-c ... eat-taxes/

http://dailycaller.com/2014/03/28/white ... te-agenda/

Tylko patrzeć, jak Ci założą na dupę licznik... emisji metanu :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
na dupe licznik, na cipe kase fiskalna, a gdzie kurwa przyjemnosci?:O

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Sex is good! Sex is funny! Everybody fuck 4 money!
I U wanna fuck 4 funny, fuck Urself, and save the money!

:P

W Twoim przypadku Szprocia, powinnaś się gzić dla przyjemności - a może nawet z miłości. Ale nie do pieniędzy. :P Wtedy byś uniknęła (być może) kasy i licznika ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Niestety taki fetysz mam ze lubie sie gzic z dildo za pieniadze przed monitorem kompa,
nic nie zrobisz

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Dziewczyno, nawet nie miałem zamiaru Cię zmieniać ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
czy ja to wogole zasugerowałam, ze masz taki zamiar?:O

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
czyli tylko profilaktycznie przestrzegasz? :xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 18:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
zdradziłąm Ci tylko tajemnice mojego fetyszu.
A Ty wyskakujesz z jakimis ostrzezeniami....
coraz bardziej cie nie kumam

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:05 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Kumam? To żabcia - ona ma skrzek, a nie ikrę :P Sorry. Jestem lekko wstawiony - jak to mawiali starożytni Sarmaci - In cervaza veritas! ;) Więc mówisz, że Twoim fetyszem, jest ruchanie w d... facetów przy pomocy sztucznego członka? Hm... Trudno o więcej mówiące o Tobie zboczenie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Ja jestem z pokolenia, które nie ogląda tego shitu, Zaćmienia. A chęć penetracji sztucznym członkiem - to serio wymowny "fetysz". Nie wiem, czy chcesz, abym o tym pisał?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Bob nie krępuj się, wyczuwam Twą wielką ku temu chęc.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Czy ja wiem, czy chęć? Chyba za mało wypiłem, aby o tym pisać. Ale w skrócie i żartobliwie - wiesz, dlaczego kobieta nie może zgwałcić? Bo nie ma narzędzia gwałtu. Wiesz czym jest gwałt? Aktem przemocy. Oczywiście. Aktem sexualnej przemocy - jak najbardziej. Ale jest też wyrazem słabości. Kompleksu. Wiesz czym jest sadyzm? Nie ma nic wspólnego z BDSM. To chęć dominacji - panowania nad drugim człowiekiem. W wymiarze sexualnym - nad kobietą. Do gwałtu, czy też pobicia na tle sexualnym dochodzi, na ogół, kiedy słaby psychicznie mężczyzna nie może zaspokoić swojej potrzeby dominacji nad kobietą. Bicie jej, gwałcenie i upokarzanie, daje mu satysfakcje. Wetuje sobie w ten sposób upokorzenia, jakich doznaje. Jakich to upokorzeń dostarcza mu żona a często też (wcześniej) matka (faceci wybierają sobie na żony matrony - podobne do matek, kobiety na mężów facetów podobnych do ojców). Jeśli poziom frustracji przekroczy pewien poziom, pantoflarz przemienia się w sadystyczną bestię. Która jednak z sadyzmem nie ma nic wspólnego - nie w wymiarze, jaki jest udziałem prawdziwych sadystów. I teraz wróćmy do Ciebie Szprotka. Masz kompleks fujarki. Chciałabyś ją mieć i zadawać ból dupy - facetom. Skąd Ci się to wzięło? Skąd w Tobie ta utajona przemoc. Byłaś może w młodości ofiarą gwałtu? Ktoś z Tobą chciał, Ty nie chciałaś, ale i tak wziął to, co jego? To dlatego m.in. się rozbierasz za hajs? Dlatego miałaś wielu, także przypadkowych partnerów sexualnych? Aby podreperować swoje ego - dowartościować się w ten sposób? Może i trochę wypiłem, ale... nie zapytam Cię o ojca.

Nie obraź się - co złego to nie my. A ja jestem tylko cipkologiem internetowym wróżem Maciejem z forumsy ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 19:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
czy ja pisałam o gwałcie?
przeciez wielu facetow lubi wrecz gdy kobieta zaklada strapon i posuwa go w pupe- pobudzanie prostaty i te sprawy, wiesz...
przemoc? raczej wyjscie na przeciw oczekiwaniom facetów.

moj ojciec umarł kiedy miałam 2,5roku, moja mama nie zdecydowała sie na ponowny związek, a tym samym ja nie miałam zadnych dobrych wujkow, wiec ten temat jest jakby nie trafiony z twojej strony:)

Natomiast co do checi... coz czy myslisz ze te wszystkie wyuzdane laski z kamerek tez sa takie chetne i wyzudane na codzien?:)
myslalam ze wiesz, ze ta praca wymaga przyodziania pewnej maski, zeby odgraniczyc ją od zycia prywatnego
jesli trafisz gdzies w necie na Ceare Lynch- obejrzyj ja sobie na klipach ktor kreci, posłuchaj co mowi w zwykłych wywiadach, niby wyglada na sadystke a jednak to dobra dziewczyna.

https://soundcloud.com/loveandradio/thank-you-princess tak mniej wiecej od 2:10

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 20:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Uderz w stół... Piszesz, że przybierasz maskę a jednak mi opowiadasz o dość intymnych kwestiach - i to publicznie. Nie mam na myśli straponu, ale pow. tłumaczenie. Wydaje mi się, że traktujesz raczej neta, jako narzędzie - do wyleczenia się. Temu służy Twój emocjonalny exhibicjonizm. Rzucasz szczegóły intymne ot tak - jak gdyby od niechcenia, jakby one nic dla Ciebie nie znaczyły, piszesz, że nie miałaś ojca. Że zmarł w wieku 2,5 lat. Masz - śmiej się. Wyrzucasz to z siebie i czekasz reakcji. Tak, czy inaczej, przypomina to szamański taniec - kiedy ewokuje on demony, aby się im zaśmiać w twarz. Robisz dokładnie to samo - tylko narzędzie inne i inna widownia. Napisałaś, że taki masz fetysz - teraz piszesz o masce. Zdecyduj się. To serio Twój fetysz? Czy jedynie maska, którą przybierasz, aby się przypodobać klientom? Po reakcji wnioskuję, że jednak pół żartem/ pół serio wyznałaś prawdziwą swą słabostkę - chęć jebania chłopców dupę dildo. I brak ojca też jest tu wytłumaczeniem - bardzo dobrym. Może nawet lepszym od gwałtu. Brak ojca sprawił, że pragnęłaś mężczyzn. Bliskości - takiej ciepłej, emocjonalnej, jak popdpatrzyłaś w dzieciństwie, spoglądając na koleżanki w dniu taty, gdy je odbierali ze szkoły. Patrzyłaś i myślałaś, dlaczego one tak, a Ty nie? Oni zaś - faceci, zaczęli zwracać na Ciebie uwagę, kiedy podrosłaś. Kiedy Ci cycki zaczęły odstawać od deski. I zauważyłaś, że to ich przyciąga. Jak magnes - nawet ojców Twoich koleżanek. Nie zdziwiłbym się, gdybyś raczej nie miała relacji rówieśniczych - od razu gustowała w starszych od siebie. Może jakiś ojciec koleżanki pozbawił Cię cnoty? A jeśli nawet nie - i miałaś (nie)przyjemność dać/wać d... kolegom ze szkoły, to raczej starszym, z klas wyższych. Ale i to Ciebie nie satysfakcjonowało. Idę o zakład, że masz fetysz faceta w średnim wieku - że tacy Ciebie najbardziej pociągają. ;) Może nawet z odrobiną siwizny we włosach. Ale to szczegół. Wracając do straponu i walenia w d... Czy to efekt uboczny młodzieńczego traktowania siebie a i relacji męsko-damskich właśnie w ten sposób. Kiedy dawałaś kolegom - i traktowali Cię jak mięso? Hm...

PS. Wielu facetów lubi? Ciekawe masz doświadczenia...

PS2. Twoja matka nie tylko nie wyszła za mąż, ale i nie miała facetów - napisałaś, że nie miała wujków. A przynajmniej kryła tę sferę swej sexualności przed Tobą. To też ciekawy szczegół - który nie może nie rzutować na Twe zachowanie. Wiesz, ja nie jestem psychologiem, ale mam dla Ciebie radę - idź do dobrego klinicznego, najlepiej z dodatkową sexuologią jako fakultetem. Serdeczna i życzliwa ma rada. To dużo lepsze od wróżów Maciejów jak ja na tym forum... A jak wierzę, przyda Ci się ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO