ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 20:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Osłabiłes mnie, a myslalam jednak ze masz troche oleju w glowie:)

Smierc jest dla mnie czyms naturalnym i kazdy do niej dociera -taka kolej rzeczy, nie jest to dla mnie temat tabu.
Nie traktuje internetu jak kozetki, piszę w tym momencie o rzeczach ktore nie miały dla mnie większego znaczenia.
Pierwszego chlopaka, ktory zarazem pozbawił mnie cnoty miałam w wieku 20lat, zrobilismy to kiedy miałam 21lat, był 3 lata ode mnie starszy, nie dopatrzyłam sie zadnej siwizny wtedy na jego wlosach:)

w szkole sredniej zainteresowana byłam nauką, nie chłopakami, nikt mnie nie macał, nie mam zadnej traumy z dziecinstwa.
zadnego chlopca jeszcze nie wyjebałam w dupe wiec ten pierwszy cały czas przede mna:) Bob-czuj się zachęcony:)

Tak wielu facetów lubi byc uległymi. Maja dość ciagłego rządzenia i marzą o tym,zeby ktos przejął od nich ten ster, traktował ich jak podnozki i wycieraczki:) skad to wiem?- z internetu, nie dalej jak wczoraj uciełam sobie uroczą pogawędkę z pewnym 53letnim panem, ktory wyznał, ze lubi fetysze typu cuckold, lubi kiedy młode dziewczyny mówią mu z usmiechem na ustach co by z nim i w jaki sposob zrobiły, lubi nosic chasity cage i jest uzalezniony od walenia.Jednoczesnie ma drugą swoją strone- lubi się ubierac w lateks, malowac- jednym slowem przeobraza się w prawdziwą tv i bierze udział w spotkaniach fetyszystów. Jak to nazwiesz?

Nie wiem jakie relacje panują u Ciebie w rodzinie, ale ja zawsze mojej mamie mogłam się zwierzyć z każdej trudnej sprawy i ona ze mna tez o wszystkim rozmawiała.Więc nie wiem co insynuujesz, ale kolejne pudło.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
Osłabiłes mnie, a myslalam jednak ze masz troche oleju w glowie:)


Myśl co chcesz - ale ogłuszona, osłabiona rybka ma ograniczona zdolność ucieczki :P

płotka pisze:
Smierc jest dla mnie czyms naturalnym i kazdy do niej dociera -taka kolej rzeczy, nie jest to dla mnie temat tabu.


Ani to: moj-fetysz-f16/roleplay-t1934.html#p29374 :P

płotka pisze:
Nie traktuje internetu jak kozetki, piszę w tym momencie o rzeczach ktore nie miały dla mnie większego znaczenia.


Taaaa. A zaraz potem piszesz:

płotka pisze:
Pierwszego chlopaka, ktory zarazem pozbawił mnie cnoty miałam w wieku 20lat, zrobilismy to kiedy miałam 21lat, był 3 lata ode mnie starszy, nie dopatrzyłam sie zadnej siwizny wtedy na jego wlosach:)

w szkole sredniej zainteresowana byłam nauką, nie chłopakami, nikt mnie nie macał, nie mam zadnej traumy z dziecinstwa.


Fascynujące - już Ci wierzę. No dobra, nie oceniam - to wbrew zasadom sztuki. A zatem rozłóż się wygodnie Szprociu na tej wirtualnej kozetce i opowiadaj dalej. Chcesz dodać coś jeszcze? Dlaczego tak późno zaczęłaś chodzić na randki - wtedy dopiero wydarłaś się spod kontroli mamy, poszłaś na studia i nabrać śmiałości? Czułaś się wcześniej brzydkim kaczątkiem a wtedy on właśnie przemienił Cię w łabędzia? ;) Czujesz, że dużo czasu straciłaś - że dopiero w wieku 20 lat zaznałaś męskiej miłości?

płotka pisze:
zadnego chlopca jeszcze nie wyjebałam w dupe wiec ten pierwszy cały czas przede mna:) Bob-czuj się zachęcony:)


To propozycja? Nie wiem, czy etyka zawodowa wróża Macieja od cipek mi na to pozwala. Poza tym - wiesz? Kryptopederastia to nie moje klimaty. Ale wciąż zapraszam Cię na kakao :P

płotka pisze:
Tak wielu facetów lubi byc uległymi. Maja dość ciagłego rządzenia i marzą o tym,zeby ktos przejął od nich ten ster, traktował ich jak podnozki i wycieraczki:) skad to wiem?- z internetu, nie dalej jak wczoraj uciełam sobie uroczą pogawędkę z pewnym 53letnim panem, ktory wyznał, ze lubi fetysze typu cuckold, lubi kiedy młode dziewczyny mówią mu z usmiechem na ustach co by z nim i w jaki sposob zrobiły, lubi nosic chasity cage i jest uzalezniony od walenia.Jednoczesnie ma drugą swoją strone- lubi się ubierac w lateks, malowac- jednym slowem przeobraza się w prawdziwą tv i bierze udział w spotkaniach fetyszystów. Jak to nazwiesz?


Ja to nazwę terapią - Twoją. Za którą Ci płacą różni zboczeńcy. Jedynym kosztem, jaki nosisz tej terapii, jest koszt pokazania swej nagości. Którą bagatelizujesz. Za to emocjonalnie rozbierasz się przede mną - teraz i tutaj. Dlaczego? Umiesz na to odpowiedzieć? Bo Cię sprowokowałem? Owszem! Ale przecież świadoma tego jesteś... Szprociu Droga - Ty tego nie widzisz?

płotka pisze:
Nie wiem jakie relacje panują u Ciebie w rodzinie, ale ja zawsze mojej mamie mogłam się zwierzyć z każdej trudnej sprawy i ona ze mna tez o wszystkim rozmawiała.Więc nie wiem co insynuujesz, ale kolejne pudło.


I pewnie dlatego tak późno dobrałaś się do miodku w spodenkach Misia Puchatka :P Nadopiekuńcza matka dbała o Ciebie - stąd późna inicjacja? ;)

A swoją drogą - Twoja mama wie, jak zarabiasz na życie? Tak z ciekawości pytam ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
pojebało cie do cna:)
studia zaczełam w wieku 18lat, a to ze nie ruchałam się od 14roku zycia oznacza ze chciałam to zrobic z milosci, a nie bo nadopiekuncza matka.
Co do tego przemiłego pana o ktorym pisałam wybacz nie skonczylo sie to zadna soczysta masturbacja.
Niektórzy po prostu chca tylko pogadac, bo zona ich nie rozumie.

Moja mama nie była nadopiekuncza, wiec wyluzuj z tym, wie jak zarabiam, powiedziałam jej ze z nikim sie nie spotykam, zadnego z nich nie dotykam.
Skup się bardziej na rozmowie a nie na byciu czepialskim na siłe ani to fajne ani to ładne.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 21:34 przez płotka, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 maja 2015, 21:19
Posty: 1
nie ruchałaś sie przez 14 lat? o ja jebie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
no w sumie przez 21lat od urodzenia, a potem poszlo z górki, ale chyba nie zrozumiałes tego co napisałam.
ps nie nie mam 35lat

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
pojebało cie do cna:)


Ale Ty takich lubisz ;) Bo inaczej po co byś tu ze mną tak pisała? A?! :P Jest tyle innych rzeczy, którym mogłabyś się oddać. Ale jednak wolisz marnować czas z internetowym wstawionym (juz niestety trzeźwieję a nie mam więcej paliwa:/ ) internetowym pojebem?

Powiedz mi, abstrahując ode mnie, kto jest w życiu realnym bardziej pojebany - pojeb, czy dziewczyna pojeba? Kto jest bardziej żałosny - on, czy ona, która z nim nie może się rozstać? ;)

płotka pisze:
studia zaczełam w wieku 18lat, a to ze nie ruchałam się od 14lat oznacza ze chciałam to zrobic z milosci, a nie bo nadopiekuncza matka.


Miłość - Piękna Agape ;) Którą zastąpiło podłe Eros :P Gdy już poczułaś, że nie ma sensu zwlekać. Romantyczka z Ciebie ;) Wciąż poszukujesz Księcia - na Białym Rumaku? Nie... pewnie już nie - choć wciąż masz nadzieję! ;) Szkoda, że życie nie jest bajką...

płotka pisze:
Co do tego przemiłego pana o ktorym pisałam wybacz nie skonczylo sie to zadna soczysta masturbacja.
Niektórzy po prostu chca tylko pogadac, bo zona ich nie rozumie.


Ależ ja właśnie o tym i o niczym innym. Tym razem nawet nie musiałaś pokazywać golizny. A jednak zgłębiasz Badaczko Szamba, męską naturę. I co? Nie zwątpiłaś w Nas jeszcze? Gdzie Ty księcia znajdziesz?! Chyba będziesz musiała się zadowolić żabą...

;(

płotka pisze:
Moja mama nie była nadopiekuncza, wiec wyluzuj z tym, wie jak zarabiam, powiedziałam jej ze z nikim sie nie spotykam, zadnego z nich nie dotykam.


Ach ten zły dotyk. I iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa spowodowane granicą szklanego ekranu. To dlatego tak się wywnętrzasz?

płotka pisze:
Skup się bardziej na rozmowie a nie na byciu czepialskim na siłe ani to fajne ani to ładne.


Szprotka Najdroższa, ale czy ktoś Cię zmuszał do tego? Ty sama na te zaczepki reagowałaś - dość wylewnie. Chciałem Ci coś za ich sprawą pokazać. Przeczytaj je raz jeszcze - cała historię swoich postów z dnia dzisiejszego i naszej wymiany zdań. Powiedz mi - jaka naszła Cię refleksja. Jeśli chcesz - możemy przejść na priv. Darując sobie dalsze publiczne obnażanie Ciebie.

Z wyrazami sympatii ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
jak juz napisałam refleksja- zadna, jestes dosc wylewny na ogole a dosc malomowny prywatnie, ot co
jesli myslisz ze wyciagnales ze mnie nie wiadomo jakie sekrety- to zle myslisz.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
jak juz napisałam refleksja- zadna, jestes dosc wylewny na ogole a dosc malomowny prywatnie, ot co
jesli myslisz ze wyciagnales ze mnie nie wiadomo jakie sekrety- to zle myslisz.

Przeceniasz mnie - nic nie myślę ;) A na priv, oddałem Ci inicjatywę :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
chyba ten mail jeszcze do mnie nie dotarł.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 21:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
No patrz, laska która czeka na email a on nie nadchodzi - to musi być frustrujące :P Na coś liczyłaś Płotko Droga? ;) Wybacz, że nie sprostałem Twoim oczekiwaniom. Jak mogę to naprawić? ;) Może kakao? ;*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
masz zdecydowanie zdolnosc nadinterpretacji:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Jeśli już, to skłonność. Zdolność, to np. malowania :P Moczem np. na śniegu po 9 piwach. To wręcz artyzm w mym wykonaniu ;) Akurat nie ma śniegu - więc musisz uwierzyć mi na słowo ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
internet mowi ze jest cos takiego jak zdolnosc nadinterpretacji:
https://www.google.pl/search?q=zdolno%C ... KjyAO5-IFI

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Powpisuj sobie wyrazy z błędami ortograficznymi - też znajdziesz im masę. ;)

http://pl.wiktionary.org/wiki/zdolno%C5%9B%C4%87
http://sjp.pwn.pl/slowniki/zdolno%C5%9B%C4%87.html

http://pl.wiktionary.org/wiki/sk%C5%82onno%C5%9B%C4%87
http://sjp.pwn.pl/sjp/sk%C5%82onno%C5%9B%C4%87;2521141
http://sjp.pl/sk%C5%82onno%C5%9B%C4%87


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wygrałes w bitwie na linki 5:1
lol

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Nie ilość, lecz jakość się liczy... :]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
brawo

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
moje linki były wyższej jakości :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
na bank:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Podatek
Post: 04 maja 2015, 22:37 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Pani Bank? A przyjmuje Pani wkłady długo, czy krótkoterminowe? :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO