ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2015, 05:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
zarazwracam pisze:
oj, żebyś się nie zdziwił/a. wywiad skarbowy ma większe uprawnienia niż ABW, Policja, CBA i parę innych razem wziętych. Tzn mają dokładne informacje co, kto, ile. Do tej pory do nikogo nie zapukali, bo tradycyjnie czekają aż urosną odsetki, mają na to 6 lat.

;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 07:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Bobik, aktualnie nie mam żadnych polskich klientów, więc mogę nawet w Czechach.Instytucja biura wirtualnego na pewno jest Ci znana,prawda? ;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 17:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
"Bobik"? - cóż za przypływa familiarności Droga Fląderko... ;)

Powiedz mi lepiej, - albo przynajmniej sobie odpowiedz na takie pytania:

1) Gdzie mieszkasz przez większą część roku - w Polce, czy poza?
2) Gdzie jesteś zameldowana - czy w Polsce?
3) Gdzie masz rodzinę (to też istotne i brane pod uwagę, zwłaszcza w przypadku dzieci oraz współmałżonków)?
4) Czy masz nieruchomość na terenie Polski?

To wszystko jest brane pod uwagę przy ustaleniu centrum interesów życiowych a to zaś jest konieczne do ustalenia rezydencji podatkowej.

5) Skąd fizycznie transmitujesz swoje nagie wdzięki w czeluści internetu? Czy z Polski?

A na marginesie;

6) Czy słyszałaś o nowym unijnym prawie o obowiązku rejestracja VAT przez każdego przedsiębiorcę unijnego świadczącego transgraniczne usługi B2C przez internet (dot. m.in. broadcastingu, czyli nadawania transmisji internetowych - patrz kamerki), dla swoich klientów, w kraju, w którym się on znajduje (jeżeli dla wielu różnych z różnych krajów w każdym z osobna lub do jednego ogólnoeuropejskiego systemu a co pociąga za sobą konieczność przechowywania danych na 10 lat wstecz). Tu sprawę komplikuje trochę kwestia rozliczenia żetonów - ale... ;)

7) Co z tego, że masz wykupiony adres biura wirtualnego w innym kraju? Czy zarejestrowałaś chociaż nań spółkę prawa handlowego? ;) Nawet jeśli, to wiesz jak US podważa rezydencję podatkową takiej spółki? Pisze do właściwego w danym kraju urzędu pismo, z zapytaniem, czy pod danym adresem świadczona jest działalność gospodarcza przez daną firmę. Urzędnik sprawdza w systemie - jeśli wywala mu, że pod danym adresem mieści się n spółek i że jest to wirtualne biuro, odpisuje właśnie w ten sposób polskim organom skarbowym. W ten sposób UKSy podważyły już kilka rezydencji podatkowych zagranicznych spółek prawa handlowego - zwłaszcza Limited z UK (bo one są popularne i je głównie tępią w ten sposób). Czy wiesz, że jedyne, co Twoją firmę i Ciebie może ochronić, to posiadanie certyfikatu rezydencji podatkowej w kraju, w którym masz owo wirtualne biuro księgowe wykupione? Aby je zdobyć, musisz o nie wystąpić do właściwego w danym kraju urzędu. Procedura certyfikacji trwa, w zależności od kraju, od 3 do 12 miesięcy i z reguły jest wystawiana dopiero po pierwszym okresie rozliczeniowym (zapłacie podatku - w UK np. pierwszy podatek LTD musi zapłacić po 1,5 roku więc wcześniej papierka raczej nie dostaniesz, na świeżynkę). Co więcej, papierek chroni tylko do momentu wystawienia certyfikatu - stwierdza on, że działalność danej spółki do dnia wystawienia certyfikatu spełniała kryteria rezydencji podatkowej danego państwa i że uznaje ono daną spółkę za swojego rezydenta podatkowego - co nie dotyczy spółek offshore, jeśli zarejestrowałaś swoją spółkę w kraju, który nie ma nieograniczonego obowiązku podatkowego dla swoich rezydentów. A to tylko dot. spółek - a Twoja działalność jest wykonywana samodzielnie, przez Ciebie ;)

Oj Rybeńko... Uczysz się z internetu i ze słyszenia. Niby wiesz, że coś dzwoni, ale nawet nie wiesz, że to dzwon i w której parafii. Podpytasz znajomego matki - ale jak ma Ci udzielić fachowej odpowiedzi, jak kręcisz przed nim, co do faktycznej swej sytuacji. Powołujesz się na indywidualne interpretacje podatkowe, które nijak do Ciebie nie przystają. Masz tak dużo klientów i kasy zeń - poświeć ich część i idź do certyfikowanego doradcy podatkowego z PL, w której mieszkasz. Oszczędzisz sobie nieprzyjemności...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 17:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Bobik, nie musisz być po 1- niemiły, po 2- super-zajebiscie wywyzszającym się, po 3- nie zarabiam żetonow, po 4-tak- zarabiam na zagranicznych portalach, więc ta interpretacja może się do mnie odnosic i po 5- skoro jestes taki super hiper obcykany w tych tematach zapodałbys w takim razie moze tez dla innych dziewczyn kilka dobrych rad wujka Boba, jak ogarnac taka dzialalnosc i jak za duzo nie oddac państwu, cio?:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 19:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Pozwolisz Rybeńko, że będę przez chwilę interesowny - a co ja z tego będę miał? Wszak nawet pożałowałaś mi swego czasu zdjęcia swej obnażonej (lecz bez twarzy) cielesności? ;)

Ad 1) To nie wiedziałaś, że wzgardzeni (patrz akapit pow.) najczęściej okazują pogardę? ;)
Ad 2) Taka moja natura - hi or highway? ;)
Ad 3) Zarabia się pieniądze. Natomiast wirtualna waluta może być nań zamieniona. Pytanie, czy już na ShowUp.tv nie ma Cię? A nawet jeśli, co to zmienia i czy coś w ogóle w Twej sytuacji prawnej?
Ad 4) Patrz Ad 3) - to niewiele zmienia, jeśli transfery finansowe są wykonywane na konto w PL a Ty wykonywałaś swoje transmisje z PL
Ad 5) Nie jestem. To tylko moje ego i odrobina elementarnej wiedzy dot. prowadzenia biznesu z PL za pośrednictwem podmiotów zarejestrowanych poza PL, ale w UE. Nic więcej... Sądzę, że jest tu więcej osób z o wiele większą wiedzą (jeden z Interlokutorów chwalił się tu, że ma spółki w DE, CH i SL - więc pewnie mógłby służyć Wam dziewczyny lepiej radą).

Nie mniej jednak, najprostszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, jest:

a) założyć DG (co ma swoje plusy i minusy);
b) rozliczać się tylko i wyłącznie, z firmami - właścicielami portali, na których świecicie golizną. Co ma też ten atut, że nie podpadacie pod konieczność rejestracji VAT w przypadku broadcastingu B2C dla każdego kraju, do którego nadajecie obraz klientom.

To najprostsze i najbezpieczniejsze dla Was rozwiązanie. Fiskus Wam nie będzie mógł się przyczepić...

Taka moja mała, darmowa porada Rybko ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 12:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Cichy Bob pisze:
"Bobik"? - cóż za przypływa familiarności Droga Fląderko... ;)



Tak w mega krótko na pytania Boba:

Rezydencja podatkowa: art. 3 ust. 1 ustawy podatku od osób fizycznych

Co do B2C: art. 58 dyrektywy 2006/112/WE

Dla wszystkich transmitujących - jeżeli chcecie mieć pewność to proszę wystąpić o indywidualną interpretację podatkową, powoływanie się na publikacje z neta nie jest najlepszym wyjściem. Jak kogoś to bawi to jeszcze pozostaje dodatkowo zabawa w przeglądanie orzecznictwa ETS.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 18:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Tak w mega krótko - dla mnie to są to pyt. retoryczne. Ale płotka powinna sobie na nie odpowiedzieć, aby nie dać się złowić US i ZUSowi...

PS. Już rok temu starałem się jej to wytłumaczyć: etony-f31/zetony-podatki-ustawa-podatku-dochodowym-fiz-t220.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2015, 12:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
Cześć, mam pytanie :D
Jeśli przesyłamy wypłatę z ShowUp.tv na kartę pre-paid (chyba się tak da, prawda?) to w sumie nie musimy się martwić o żaden podatek? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2015, 12:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A karty pre-paid to na ulicy tak leżą? Po prostu nagle masz...sama znalazła się?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2015, 13:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
kupuje się je i nie trzeba podawać żadnych danych :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2015, 13:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
A taka polska karta prepaid ma nr konta?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2015, 14:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
ma, można robić na nią przelewy :D tylko się zastanawiam, czy jak nie będzie tam zbyt dużych kwot regularnie to czy bank się tym nie zainteresuje... ale chyba mam za dużą schizę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 22:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Anonimowość prepaidów bankowych jest iluzoryczna. A jak przepływa przezeń większa gotówka, możecie spodziewać się blokady.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 22:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
moje pytanie podyktowane bylo ciekawoscia, nie posiadam pl prepaid i nie czuje potrzeby zabawiania sie w to:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 11:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Tak w skrócie, nigdzie w UE i w krajach OECD nie ma w pełni anonimowych kart prepaid a przy większym ruchu na karcie, zawsze ja zawieszą. Chodzi o przepisy dot. zakazu prania brudnych pieniędzy...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2015, 20:11 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ja pierdziele ludzie, chcecie jeździć ferrari po chodniku? Polowa tych informacji jest nieistotna dla zwykłej osoby zarabiającej na ShowUp.tv.

Chcesz być legalna? Załóż firmę, wybierz podatek ryczałtowy (+ zniżka za prawa twórczość 50% - chyba jeszcze obowiązuje) i pisz do ShowUp.tv niech od Ciebie faktury biorą i na ich podstawie Tobie płacą - ominiesz VAT bo ShowUp.tv nie jest w PL, podatku wyjdzie jakieś pewnie ze 40 zł na 1000 zł i po problemie a w pełni legalnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2015, 22:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Wybacz bunagabunaga85, ale ja przyznam się, że mam niezłą zabawę patrząc na całość tego co zrobić z ShowUp.tv pod kątem podatków, itp. :) nie roztrząsamy tutaj kwot "na waciki" ale my poważnie - jak biznes to biznes. Może któraś z Pań ma w planach jednak kupno ferrari?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 kwie 2015, 22:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
z całym szacunkiem bunga dla Ciebie ale ShowUp.tv nie chce wprowadzić jakiśtam dodatków usprawniających dla userów, z których jakby nie było maja kase- na bank będą brać od dziewczyn fv
kuwa

big LOL

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 kwie 2015, 13:14 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
płotka pisze:
z całym szacunkiem bunga dla Ciebie ale ShowUp.tv nie chce wprowadzić jakiśtam dodatków usprawniających dla userów, z których jakby nie było maja kase- na bank będą brać od dziewczyn fv
kuwa

big LOL


Czym innym jest wprowadzanie czegoś bo userom się wydaje że jest potrzebne a czym innym współpraca. Zobacz jak wielkie jest ShowUp.tv, oni nie mogą sobie wprowadzać każdego duperela bo i tak pewnie 90% ludzi gdzie średnia wieku to 50 lat (a to przecież oni płacą) się w tym pogubi. Głupio nie robią.
Skoro biorą faktury za PP to i faktury mogą im dziewczyny wystawiać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 kwie 2015, 13:14 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
PanOwieczek pisze:
Wybacz bunagabunaga85, ale ja przyznam się, że mam niezłą zabawę patrząc na całość tego co zrobić z ShowUp.tv pod kątem podatków, itp. :) nie roztrząsamy tutaj kwot "na waciki" ale my poważnie - jak biznes to biznes. Może któraś z Pań ma w planach jednak kupno ferrari?


Ale to co opisujesz jest w większości nieprzydatne, to rozciąganie tematu na niepotrzebne obszary.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO