ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2014, 20:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 wrz 2014, 20:20
Posty: 7
Witam zastanawiam sie jak wyglada sprawa zarabiania na show up, czy to jest legalne? jak zapatruje sie na to urzad skarbowy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 20:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
1. Jest całkowicie legalne.
2. Normalnie się z tego rozliczasz czy to mając żetony z programu partnerskiego czy normalnie transmitując, sposoby rozliczeń znajdziesz nawet i w sieci, albo spytaj się w biurze rachunkowym, księgowej czy kogokolwiek, ale ja proponuje zawsze udać się do Urzędu Skarbowego do którego się należy po pisemną indywidualną interpretacje na piśmie w razie czego, bo wiem, że różnie do tego podchodzą i babcie w urzędzie mogą kiedyś uznać nasze rozliczanie za złe heh;]
Pomijam, ze w naszym cudownym kraju, drugiej Irlandii mając nawet taką interpretację można mieć nieprzyjemności, ale to już mega wyjątki...

Są osoby, a raczej zdecydowana większość dziewczyn, które się nie rozliczają, ale to krótka droga raczej, szczególnie że tu o 5zł nie chodzi;]

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 20:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 wrz 2014, 20:20
Posty: 7
mi sie wydaje ze nielegalne, show up oczywiscie rozlicza sie napewno , ale transmitujacy napewno nie, przecierz to jest dochod, od ktorego powinni odprowadzic podatek , przecierz te kilka tysiecy ktore niektore osoby wyciagaja miesiecznie to dochod od ktorego powinien byc odprowadzony podatek


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2014, 20:55 przez wolnyromek, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 20:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No wiadomo, że trzeba się rozliczyć i wtedy będzie legal pełen, a że ktoś tego nie robi to trudno, jednych spotka kontrola skarbowa innych nie, ale już takie przypadki były i mogą wyniknąć nawet nie z powodu samego ShowUp.tv i wtedy kara jest przepiękna:) Za niewykazane dochody jest gigantyczny procent:]

A ShowUp.tv to ShowUp.tv , oni się rozliczają normalnie jako firma, a użytkownicy to osobna sprawa.

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 20:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 wrz 2014, 20:20
Posty: 7
Co grozi za niepłacenie podatku:

kara w wysokości 75% nieujawnionego dochodu, czyli będzie trzeba oddać do Urzędu Skarbowego 75% tego co się zarobiło.


Dziekuje bardzo za taka kare hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 21:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
cena swietego spokoju jest czasem duz, ale wizja 75procent powinna wszystkich nieplacacych ostudzic.
Mozesz sie rozliczac miesiecznie, mozesz sie rozliczyc rocznie, miesiecznie oczywiscie wg mnie jest lepsza opcja, ale co kto lubi.
Co miesiac 20procent,w necie znajdziesz mnostwo kalkulatorow jak to robic, wrzucasz kwote klikasz enter i voila, podana kwote wpisujesz w odpowiednie okienko, wybierasz odpowiedni nr konta us i puszczasz przelew.
Zarabianie na kamerkach nie jest niczym nielegalnym, pod warunkiem odprowadzania podatku.
A co kazdy robi z zarobionymi na ShowUp.tv czy innych stronach z kamerkami z zarobionymi pieniedzmi to jego sprawa, czy sie rozlicza czy nie- takze.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 00:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
kara w wysokości 75% nieujawnionego dochodu


To akurat jeden z najmniejszych problemów, do tego dochodzą odsetki wyliczane na podstawie stawek dziennych - to jest dopiero hardkor, polecam poczytać ku przestrodze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 00:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
A ja tym bym niepłacił zadnej kary , bo na co? Najwyzej by mnie zamkneli , na kilka miechów i tyle , a kasy by nie zobaczyli . Wiec kto kogo by tu wykiwał?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 05:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 wrz 2014, 20:20
Posty: 7
a w przypadku zarabiania dużych kwot co miesiąc mogą być też oskarżenia o nielegalną działalność gospodarczą


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 07:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Razda ok, a później jak byś podjął legalną pracę? Nie byłoby problemów, że Ci ściągną z konta? ;)
Tak w ogóle to raczej za długi wobec US nie poszedłbyś siedzieć, prędzej gdyby to był dług wobec ZUSu, tu są nieraz większe problemy;)

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 09:05 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Oczyiście, że go nie wsadzą za długi. będą naliczać odsetki. Młody jest, kiedys podejmie pracę, ożeni się, będzie można ściągnąć.
wolnyromek pisze:
a w przypadku zarabiania dużych kwot co miesiąc mogą być też oskarżenia o nielegalną działalność gospodarczą

Jak bedziesz płacił podatki to Cie nie pogonia, o to sie nie bój. Milionów rocznie na ShowUp.tv nie zarobisz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 09:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
"Jak bedziesz płacił podatki to Cie nie pogonia, o to sie nie bój." Niekoniecznie, znam osoby, które sprzedając na Allegro i zarabiając miesięcznie zaledwie kilka tysięcy musiały założyć działalność gospodarczą:) Ale to innego rodzaju zarobek, tutaj to nie grozi.

I się mówi o 5 latach wstecz, ale w praktyce to niemal 7 lat, a teraz kochani rządzący chcą by okres był jeszcze dłuższy;) Do tego planują zrobić tak by US miał wgląd na każde konto bankowe, nawet zwykłych osób, więc to chodzenie po cienkim lodzie naprawdę;]

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 10:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Najpierw należało by zapytać:
1) Czy przy rozpoczynaniu swej kariery na ShowUp.tv wymagają podania moich danych osobowych lub czegoś co mnie zidentyfikuje jako osobę?
2) Czy do wypłaty potrzebują tylko mojego numeru konta czy potrzebują czegoś więcej?
3) W jaki sposób weryfikowany jest wiek osoby w przypadku wątpliwości czy osoba jest pęłnoletnia? Przez podanie danych? Skan dowodu? Co się dzieje z tymi danymi? Przetrzymują je a w razie kontroli jakiegoś "Jezusa" z izby mają prawo wydać nasze dane?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 10:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Hmm a jest jakiś regon na prostytutkę? Z tego co wiem to nie ma, więc jaką działalność założyć???
Allegro to handel. prostystucja niby nieopodatkowana, więc w US tej wersji najlepiej sie trzymac ( tylko co powiedzą znajomi?-to jedyny problem). I właśnie na tym ludzie polegaja, bo wstyd im przyznać i trzymac się wersji nierządu. A może jest już jakiś paragraf na to? Może czegoś nie wiem?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 10:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ten topik jest dobry O0


http://www.dobramama.pl/pokaz/610409/ni ... _wykazywac


juz pare dni temu to pisalas i pisały ci dziewczyny że z tego sie nie rozliczasz
po co to powielasz???????????
- najlepiej punktowana odpowiedź, która jest nieprawdą 8)

250zł miesiecznie to za niski dochod by móc sie z tego rozliczać
musisz miec tysiac miesiecznie najmniej ,rozumiesz ???
- bzdura, nawet z 5zł zarobionych rocznie trzeba się rozliczyć, a że to kwota wolna od podatku to inna sprawa :)

Ja ci napisalam, ze mialam dochod na tej samej zasadzie, to bylo ze 4 lata temu, nigdy sie nie rozliczylam z niego, to nie bylo duzo pieniedzy, ale tez przelewem na konto. Urzad Skarbowy nie ma wgladu na twoje konto bez nakazu. - a ten "nakaz" mogą zdobyć od ręki niemalże C:-)


edit:piesikot - to nie prostytucja dla US tylko normalny zarobek, wiem np. że niektóre dziewczyny to podciągają pod działalność artystyczna, modelka i inne pierdoły, bo jak widać nawet na forach prawnych itp. też nie wiedzą jak to rozliczać, dlatego na wstępie tematu napisałem by każdy zażądał interpretacji od US swojego i by było po sprawie, bo nikt nie musi wiedzieć jak się rozliczać, a to ich zasrany obowiązek udzielić takich informacji. Z programem partnerskim to inna sprawa, bo jest wiadomo od razu jak się rozliczyć.

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 10:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Prostytutka moze sobie przeciez zalozyc jakas działalnosc usługowa, dzizas, nie przyjdzie przeciez i nie powie- dzien dobry jestem dziwka i chce zalozyc działalnosc...
ShowUp.tv jak przelewa kase to potrzebuje od ciebie nr konta i imie i nazwisko.
Przy zakladaniu konta na ShowUp.tv nie podajesz danych osobowych, nie skanujesz dowodu- to dziki kraj:)

co do podatkow- opcje sa 2 :
1. nie płacisz i sie slizgasz, kombinujesz,moze wpdniesz moze nie
2.płacisz- spisz spokojnie

co kto wybiera, tu nie ma co kombinowac:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 10:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
"dzien dobry jestem dziwka i chce zalozyc działalnosc.." oj tam xD, ja chciałbym widzieć wtedy reakcję pani w okienku słysząc to 8)

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 11:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 wrz 2014, 20:20
Posty: 7
z tym tylko ze prostytutka dostaje kase do reki, wiec musialaby zostac przylapana prawdopodobnie podczas pracy, a tutaj podaje sie swoje dane i numer konta, wiec mila Pani lub Pan z US maja jasno ze jakas kasa wplynela


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 11:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Do ręki, ale np. podczas kupna na siebie samochodu czy mieszkania mogłaby mieć już problemy - skąd ma te pieniądze?

_________________
https://showup.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 11:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Poza tym z działalnosci gospodarczej ma się jakąś emeryturke, co nie?:P
wiec taka dziwka sie na starosc zabezpiecza niejako,
nie mowiac juz o kupnie tego nieszczesnego samochodu, lub postawieniu domu
bez udokumentowanych dochodow to jest podejrzane:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO