ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 12:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2015, 22:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
takijedengosc pisze:
Oczywiscie ze jest duzo lepszym miejsce jak Polska do placenia podatkow.
Szczerze mowilac jak mam zarejestrowane spolki w Niemczech i Szwajcarii a przepuszczam czesc faktur przez Slowacje bo to najlepszy uklad, Placenie w Polsce podatkow mozna porownac do placenia panszczyzny tyle ze 6x wyszej.
Ja w ogole dziwie sie ze jescze ktokolwiek placi podatki w Polsce.
No jak ktos glupi to niech placi. Osobiscie popieram i rozumiem wlasciciela ShowUp.tv ze nie chce robic zadnych bienzsow z Polska i w Polsce.
Czechy, Slowanaja ,Niemcy, Szwajcara to sa czyste i proste definicje podatkowe i nie mA KOMBINCAJI NA ZASADZIE ZE URZEDNIK SOBIE COS DOPIWIE I JESTES W CZARNEJ DUPIE. przerabialem to na wlasnej skorze , c prawda po 3 latach wygralem spor z US w Polsce ale ile mnie to nerow i kasy kosztowalo to nawet nie chce sobie przypominac. Po tym doswiadczeniu podziekowalem Polsce i jej ukladowi podatkowemu i przenioslem dzialanosc do normalnych krajow gdzie urzednik nie moze mi zniszczyc zycia bo ma taki kaprys.


Dziekuje za uwage



Tradycyjnie robi się z tego jak zwykle klasyczny off-top :)

A uwaga do wypowiedzi powyżej : właściciel robi biznes w PL i z PL. Kwestia rezydencji podatkowej to odmienna zagadka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2015, 22:37 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Daleko nie robi w Pl biznesu ale to juz inna bajka , jakby robil biznes w Polsce to by musial placic w Polsce podatki.
Prawa jest taka ze nadaje na Polske a to spora roznica . Najpredzej placi prawa autorskie + ma wykupiony od swoeje firmy w czechach np sprypt za milion pln miesiecznie wiec de facto placi podatek w czechach zreszta uproszczony .
Nie widze sensu placenia czegokolwiek w Polsce bo to sie moja z celem. Mam nadzieje ze jak najmniej ludzi zacznie placic tu podatki to jest szansaze pojdziemy z torbami wreszcie cos ktos bedzie musial zrobic a nie udawac ze cos robi .
To co jest na te chwile w Polsce to dno i metr mulu i takie sa fakty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2015, 22:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Spoko wiem co s.r.o po prostu nie doczytałam artykułu do konca poniewaz dopoki nie prowadze DG to takie rzeczy mnie nie interesuja, natomiast jesli US mnie jakims cudem zmusi- co uwazam za głupote, to na pewno nie bede miała zamiaru rejestrowac firmy w Polsce.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2015, 18:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
takijedengosc pisze:
Daleko nie robi w Pl biznesu ale to juz inna bajka , jakby robil biznes w Polsce to by musial placic w Polsce podatki.
Prawa jest taka ze nadaje na Polske a to spora roznica . Najpredzej placi prawa autorskie + ma wykupiony od swoeje firmy w czechach np sprypt za milion pln miesiecznie wiec de facto placi podatek w czechach zreszta uproszczony .
Nie widze sensu placenia czegokolwiek w Polsce bo to sie moja z celem. Mam nadzieje ze jak najmniej ludzi zacznie placic tu podatki to jest szansaze pojdziemy z torbami wreszcie cos ktos bedzie musial zrobic a nie udawac ze cos robi .
To co jest na te chwile w Polsce to dno i metr mulu i takie sa fakty.


Zgadzam się. Znając nasz piękny kraj to nie zdziwiłbym się jak osoby płacące podatki z ShowUp.tv wpadłoby w gorszę problemy z tego powodu niż te które nie płacą. Ciekawy jestem co by było jakby każdy rozliczał się z ShowUp.tv i gdzie by trafiły te pieniądze, pewnie na wynagrodzenia dla urzędników i posłów albo na kolejną pomoc dla Ukrainy. Jakiś czas gadałem z dziewczyną z ShowUp.tv, gdy zapytałem czy rozlicza się z kamerek odpowiedziała że może jakby wiedziała że te pieniądze zostaną jakoś mądrze wykorzystane to by zaczęła płacić ale widzi co się dzieje i nie chce się dokładać do urzędników którzy biorą pieniądze praktycznie za nic, albo na więźniów którzy mają czasami lepsze warunki niż pacjenci w szpitalach. Na pytanie czy się nie boi odpowiedziała że nie zarabia w porównaniu z innymi dziewczynami kokosów, do tego raz wypłaca pieniądze na swoje konto a raz na konto chłopaka, na donos z strony znajomych raczej się nie boi bo bardzo się z tym kryje do tego jest zwykłą szarą myszką.
Coraz więcej ludzi zaczyna strajkować, na początku górnicy a kilka dni temu pielęgniarki i rolnicy, może wreszcie i przeciętny Kowalski wyjdzie i zacznie domagać się "normalności".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2015, 21:31 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Ja22 -ty juz wiesz co O0
Oj nieladnie nieladnie " chlopaku >:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 12:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
takijedengosc pisze:
Ja22 -ty juz wiesz co O0
Oj nieladnie nieladnie " chlopaku >:D


No co? :P hehe. Widzę że mamy podobne zdanie w temacie ^-^ są też dziewczyny z ShowUp.tv które je podzielają ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2015, 06:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 23:28
Posty: 27
W Rzeczpospolitej ukazał się artykuł, który powinien rozwiać wątpliwości czy trzeba płacić podatek czy nie od kamerek.

http://prawo.rp.pl/artykul/756571,11780 ... a-sie.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2015, 11:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
kamil90 pisze:
W Rzeczpospolitej ukazał się artykuł, który powinien rozwiać wątpliwości czy trzeba płacić podatek czy nie od kamerek.

http://prawo.rp.pl/artykul/756571,11780 ... a-sie.html


No to nie którym Eldorado się skończy :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2015, 16:53 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
że może jakby wiedziała że te pieniądze zostaną jakoś mądrze wykorzystane to by zaczęła płacić


Omg, każdy tak myśli - ludzie nie płacą podatków bo mają nadzieję na ich efektywne wykorzystanie - płacą bo muszą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lut 2015, 19:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
U nas tak jest, np. w Szwecji znaczna część ludzi chce większych podatków, bo tam nie rządzi banda złodziei. Wiadomo, inna gospodarka czy mentalność od lat itp., ale w wielu krajach ludzie chcą je po prostu płacić.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lut 2015, 14:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
tomcio_paluszek pisze:
U nas tak jest, np. w Szwecji znaczna część ludzi chce większych podatków, bo tam nie rządzi banda złodziei. Wiadomo, inna gospodarka czy mentalność od lat itp., ale w wielu krajach ludzie chcą je po prostu płacić.

Szwecja to kraj gdzie nie istnieje pojęcie władzy rodzicielskiej i za klapsa w du... dzieciaka możesz iść do paki bo dzieci są uczone żeby dzwonić na policję jeśli tylko spotka ich przemoc (klaps, pasek) w domu .. tzw. bezstresowe wychowanie usankcjonowane przez państwo ... dlatego Rosjanie się śmieją że Szwedów, że ci nie mogą wlać swojemu dziecku ... w sytuacji zagrożenia to bezstresowe pospulstwo będzie spi... z kraju, ale że Szwecja jest krajem neutralnym to moze pozwalać sobie na takie cuda w wychowywaniu obywateli ... bezstresowe wychowanie nie uczy agresji, a co za tym idzie ludzi tacy mają póżniej problem z obroną innych przed agresją ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2015, 15:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 15:08
Posty: 11
Hej, chciałabym się zacząć rozliczać. Jestem studentką, nie mam własnej działalności i nie wiem co dalej. Na ShowUp.tv jestem od niedawna, wypłaciłam dwa razy nieco ponad 100 zł. Jak mam rozliczyć się z tych przychodów?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2015, 16:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Przeczytaj najpierw ten wątek to się dowiesz, nie wiem czy komuś się chce dwa razy tłumaczyć to samo.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 17:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tsuuzoku pisze:
Hej, chciałabym się zacząć rozliczać. Jestem studentką, nie mam własnej działalności i nie wiem co dalej. Na ShowUp.tv jestem od niedawna, wypłaciłam dwa razy nieco ponad 100 zł. Jak mam rozliczyć się z tych przychodów?



Idź do urzędu skarbowego do którego należysz i tam się wszystkiego szczegółowo dowiesz jak należy rozliczać taką działalność gospodarcza . Akurat w tym biznesie to ty nigdy kryzysu mieć nie będziesz i tylko będziesz mieć przychód . Kamerki to najlepszy na chwilę obecną biznes także pogratulować pomysłu :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 17:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 15:08
Posty: 11
Napisałam, że nie mam działalności, nigdy nie podjęłam pracy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 17:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tsuuzoku pisze:
Napisałam, że nie mam działalności, nigdy nie podjęłam pracy.


Właśnie teraz masz pracę . Zarabiasz na szowapię :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 18:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 15:08
Posty: 11
Nie są to wielkie zarobki. Nie zmieniło się nic w kwestii kasy od ostatniego posta. Nie jestem pewna czy dalej chcę się w to bawić. Jeśli już to na pewno nie na wielką skalę, więc i kokosów mieć nie będę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 20:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
tsuuzoku pisze:
Nie są to wielkie zarobki. Nie zmieniło się nic w kwestii kasy od ostatniego posta. Nie jestem pewna czy dalej chcę się w to bawić. Jeśli już to na pewno nie na wielką skalę, więc i kokosów mieć nie będę.


Tak tak ale zarobek to zarobek i powinnaś się z tego rozliczyć . Tu tak naprawdę dowiesz się piąte przez -dziesiąte . Moja rada idź do Usu do którego należysz i tam się wszystkiego rzetelnie dowiesz.

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2015, 22:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
wypraszam sobie te 5 przez 10, uwazam ze stworzyłam całkiem merytoryczne posty i rzeczowe w tym temacie.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2015, 12:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Niektórym to widzę wszystko na tacy trzeba podać, a nieraz to i tak za mało:P W tym wątku jest praktycznie wszystko tylko trzeba czytać, a jak ktoś dalej nie wie, to już na podstawie tego znajdziecie w necie resztę w ciągu minuty-.-

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO