ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 mar 2015, 12:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Tak miało być, ale w zamian za wysypanie Was zostaliśmy w kraju:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 17:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Jeszcze się doigrasz !
Jak trafimy na jeden blok to będziesz się schylał codziennie po kilka razy po mydło.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 19:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
noi sie wydało, ze mrozek ma chrapke na rowa tomcia:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 19:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
A co płotka, wolałabyś być na moim miejscu ? ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 20:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Nieee:P tomcio nie jest w moim typie:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 20:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 273
płotka pisze:
Nieee:P tomcio nie jest w moim typie:P


Może jednak? Zastanów się :P
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 17:29 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Nie bójcie się tej fałszywej kurwy co was straszy paragrafami.Każdy adwokat w tym kraju śmieje się z tego martwego przepisu ponieważ jest tyle kruczków prawnych żeby ominąć to i nie ponieść konsekwencji ,że szok.A więc śmiało możecie upubliczniać i piętnować tą oszustkę jakby co służę pomocą prawna.Niebezpieczeństwo pojawia się tylko wtedy gdy samodzielnie prowadzicie jakiegoś bloga ale i tak dobry papuga was z tego wyciągnie.A więc z takich ogłoszeń możecie mieć tylko zwałe na pewno się nie bać i upubliczniać oszustki!!!! Sam znam to na własnym doświadczeniu ponieważ parę panien próbowało mnie udupić i zawsze odchodziły z kwitkiem i nawet nie dostałem wezwania na sprawę.No i moje ukochane żydki też już miałem siedzieć za szerzenie moich poglądów i co hahahahah POWODZENIA a te 10tyś za dzień publikacji już w ogóle wywołuje uśmiech na mojej twarzy hahahahah same ShowUp.tv upublicznia m.in.wasze wizerunki w google a czepiacie się zwykłych użytkowników.Bierzcie przykład z Moiry ,która pozwała ShowUp.tv i wygrała!!!Ale liczcie się z tym ,że już nigdy nie wrócicie na ten portal .SMILE KUREWKO nie strasz martwym prawem naczytałaś się bzdur i myślisz ,że wkręcisz w to innych haha żenada


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 14:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Misioo Ty naprawde masz cos z glowa :o idz no chlopie sie leczyc bo czytac sie nie da tych wypocin twojch >:(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 21:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
Jak to się misio mówi "kozak w necie, pizda w świecie" anonimowo to ty sobie możesz pisać, jak każdy. Podpisz się imieniem i nazwiskiem wtedy będziesz bohater. a nie wszystko zza miotły jak mysz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 23:08 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2015, 23:40
Posty: 30
Misio bajkopisarzu dobrze wiesz że to nie prawda. Ja osobiście znam sprawy że takie publikacje policja rekwirowała kompy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 01:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Bogaty za dużooo się hollywood naoglądałeś chyba hahah widać ,że nigdy nie miałeś doświadczenia z prawem.Np. może być komp i net na Ciebie ,wystarczy mieć alibi od kumpla na dzień tych publikacji ,że Cie nie było w domu gdzie stał konmputer i zasłaniasz się tym na policji ,że możesz odmówić zeznań obciążających osobę bliską a razem z Tobą cała rodzinka..A więc mogą sb szukać i szukać aż dojdą po wróżce Macieju kto publikował np. te filmiki z mojej rodzinki heheh może babcia bo mnie nie było w domu a cała rodzinka mówi ,że komp stał na swoim miejscu.To takie wytłumaczenie na chłopski rozum dobry papuga może się czepiać tego i to obalić ale i tak policja jest winna wskazania sprawcy i postawienia zarzutów a są w kropce.Wystarczy mieszkać z rodzinką i już jesteś chroniony.Bardziej wyrafinowane typowo prawnicze sposoby powiem jak ktoś się znajdzie w konkretniejszej potrzebie.Positive może Ty się pochwalisz swoimi danymi różnica jest taka miedzy nami ,że ja się nie wstydzę ich podać robiłem to wielokrotnie ale nie czuje takiej potrzeby teraz a Ty jesteś zwykłą życiową ciotą ,która się tego boi i tyle.Chcesz mi to może wytłumaczyć w cztery oczy?Wtedy poznasz jaką to jestem pizdą w świecie ,w ryju i fizycznie ,że tak powiem hehehe.Zapraszam do tańca całe życie netem nie da się zasłaniać jak Ty to robisz więc kontakt u płotki znajdziesz i z miłą chęcią Ci udowodnię jaką jestem pizdą ;D ;D widać ,że nigdy u mnie na transie nie byłeś hehehe moja Ty transseksualna myszko bez jaj :) POWODZENIA :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 09:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Misiu-kutasiarzu, nie jestem twoja sekretarka, sam podawaj sobie kontakty do siebie, chujku niemyty:)
uśmiechu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 22:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
o bosze płotka-sekretarka..........................


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 04:12 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
A już myślałem ,że zrobię z Ciebie moja prywatna sekretarkę z brazzersa a tu lipa :( kto mi teraz będzie kawę w stringach przynosił :( płotka nie rób mi tego dostaniesz podwyżkę i 13tą pensje ok tylko podejmij się tej pracy bo sam sobie nie poradzę bez Ciebie błagam ;D ;D ;D cipo umyta DUZOO BEZCENNEGO UŚMIECHU :) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 07:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
od tego masz swoja dziewice, usmiechu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 14:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
od tego masz swoja dziewice, usmiechu


Uważaj Szprotka - od miłości do nienawiści jeden krok. Ale i w drugą stronę również :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 17:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no właśnie tego się boje bob hihihi a więc może nie nienawidz mnie płotka tylko miej mnie gdzieś gdziekolwiek tylko nie w dupie ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 18:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Misio pomyliłeś bramki,ja w dupe nie biorę

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 18:25 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
szkoda mój kolega bardzo lubi tam wtykać to bym mu Ciebie polecił ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 19:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
dzieki, ale nie umawiam sie z nieznajomymi:)
ale jak jestes taki dobry kolega to daj mu wetknac w swoja dziewice:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO