ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2015, 20:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Założyłem nowy temat bo dotyczy zupełnie czegoś innego :D VirtualnaPanna oszustka jest tu bardzo znana
ale mało kto wie że jest tu na tym forum aktywna jak mało kto :D
posiada wiele kont Dan Elxx Obibok Bolo i inne.Może max 2 tyg temu zaliczyła mega spektakularną wpadkę.
Sama pisząc z konta Dan zażarcie broniła swoej osoby i kiedy większośc forum podejrzewała że Dan to VirtualnaPanna
przyszedł dzień w którym sama udowodniła że podejrzenia były uzasadnione.Tak idąc na skróty VirtualnaPanna
z konta Dan napisała dużego posta broniącego oczywiście VirtualnąPanne i na dowód wrzuciła scriny niby z jej transmisji
tylko jedno małe ale :D wszystkie zrzuty były z jej komputera,każda wrzutka to tylko jej transmisja :D
Tak się kurwa spieszyła że zapomniała że w oknie ma komunikaty typu "ZRÓB FOTKĘ BY UPUBLICZNIĆ TRANSMISJE" czy
Okienko opisu priwa :D To są komunikaty widoczne tylko dla transmitującego :D :D Przypomne :D

Obrazek

Kiedy mogło by się wydawać że VirtualnaPanna ze wstydu powinna zapaśc się pod ziemie zakłada kolejne nicki :D
Ona jest tak głupia tak tępa że nawet nie ma wyczucia w tym co piszę bo jak na dłoni można bardzo szybko
wyłapać jej kolejne lewe konta.Pisałem o tym raptem wczoraj :D Tym razem VirtualnaPanna pod innym nickiem
"obiibok" napisała posta :D zgadnijcie jakiego :D W temacie VirtualnejPanny&Anka92x ( do wglądu tutaj )
unikajcie-jej-f24/virtualnapanna-anka92x-t3295-20.html
Oczywiście Virtualna broni teori że ją coś łaczy a żebraczką anką :D że kolor scian to niby przypadek :D
To moja odpowiedź na jej wczorajszego posta :D ( też do wglądu na forum )

Obrazek

i znowu smród na odległość że to VirtualnaPanna :D skąd to wiedziałem :D
Mija dzień i dzisiaj kolejny post obiiboka w temacie Virtualnej,oczywiście znowu to samo,byłem na priwie,pogadałem,
widziałem hahahaha :D i na dowód zrzuty :D :D :D i znowu kurwa jej piszę że śmierdzi na odległośc VirtualnąPanną
na zrzucie znakowane zdjęcie?Po co?-Dziwne?Ewidentnie pozowane?-Nie dziwne :D zamazany nick.Po co? skoro opis priwa
a do tego cała rozmowa na tym priwie :D Wyglądało to tak jak by zrobiła priwa ze sobą i prowadziła wygodny dla siebie
dialog :D Mija 5 min ja nie spostrzegłem ale zobaczył kto inny :D Proszę

Obrazek

i

Obrazek

VirtualnaPanna-obibok który niby zamieścił zrzut swojego priwa z nią :D

Obrazek

teraz kilka słow podsumowania...Jak wyłapałem konta VirtualnejPanny?To żaden problem
Jej posty głownie skupiały się w tematach VirtualnaPanna Anka92x NastkaDagusia
Wszystkie te posty elxx Dana i innych stawały w obronie oszustki VirtualnejPanny i żebraczki Anki92x
Ostatni login Virtualnej obiibok robił wszystko by zaprzeczać tezie że Virtualna i żebraczka Anka są powiązane
Druga istotna rzecz.Temat z działu unikaj jej unikajcie-jej-f24/chilicamhd-t1026.html
VirtualnaPanna od lat nie trawi ChiliCamHd Z tego co wiem obie działały jeszcze przed powstaniem show
i dla VirtualnejPanny Chili od lat była niewygodną konkurecją,żadna tajemnica że Virtualna robi wszystko
by ją wyeliminować.Zobaczcie autora posta ChiliCamHD
Teraz wiemy w 100% że posta hejtującego Chili założyła VirtualnaPanna
Przeczytajcie pierwsze trzy cztery pięć stron.Sporo osób zaczeło pisać i podejrzewać że temat załozyła VirtualnaPanna
Przykład

Obrazek

Prawie rok temu posty :D Nie tylko Ruger44 wyłapał że coś jest nie tak :D
Oczywiście wszystkie konta oszutki Elxx Dan Obibok który okazały się kontami Virtualnej atakowały Chili
miomo że reszta broniła tej dziewczyny :D Tak kiedy temat chili przyrdzewiał 3 dni temu
Virtualna znowu zakłada kolejny post i w jakim temacie debiutuje?W temacie Chili :D
Wstawia jakieś ogłoszenia wypisuje hejty które nawet nie trzymają się kupy i Chili
przedstawia jako prostytutkę :D Już wtedy pomyślałem że to znowu Virtualna :D
Postanowiłem milczeć i specjalnie nie zabierać głosu i wyczekać kolejnego jej posta :D
Kolejny post?Oczywiście w temacie Virtualnej&Anki92x próbujący przekonać innych że te samy ściany u obu oszustek
to zbieg okoliczności :) No to juz mialem pewnosc i kiedy to jej napisałem zaczeła spamy w innych tematach dla niepoznaki
ale dzisiaj przyszla kolejna wpadeczka :D Wnioski pozostawiam wam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 20:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 110
No i kurwa prawidłowo, sprawa trafia na policję. C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 21:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Fabiano rozśmieszyłeś mnie do łez. O0 Virtualnaszmata jest taka głupia że to po prostu brak słów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 22:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Takie tematy podsumowujące to dobra sprawa. Same konkrety, streszczenie tych tasiemców na kilkadziesiąt stron.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 22:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Max85 pisze:
Takie tematy podsumowujące to dobra sprawa. Same konkrety, streszczenie tych tasiemców na kilkadziesiąt stron.


fabiano nadaje sie na nowego blogera o ShowUp.tv :D wyjebali już mokra_kasia, cutecalypso, annpearl i malkox to teraz czas na reszte robactwa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 wrz 2015, 00:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
tengapala pisze:
Max85 pisze:
Takie tematy podsumowujące to dobra sprawa. Same konkrety, streszczenie tych tasiemców na kilkadziesiąt stron.


fabiano nadaje sie na nowego blogera o ShowUp.tv :D wyjebali już mokra_kasia, cutecalypso, annpearl i malkox to teraz czas na reszte robactwa


Ale że jak wyjebali?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 wrz 2015, 00:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
najpierw chyba annpearl wyjebał bloger, wpisz w google antyannpearl to znajdziesz bo tu są blokowane linki :P a potem chyba annpearl wyjebała kilka innych lasek żeby odwrócić uwage od tego co sama odpierdala :P wpisz w google mokra_kasia przekręt to znajdziesz ale tam to już połowa jest kłamstwem hehe
teraz tylko czekam aż ktos wyjebie tak reszte tych oszustek z ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 wrz 2015, 01:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
Czytania a czytania tam...

Myślałem, że jak "wyjebał", to tych oszustek już nie ma na ShowUp.tv, ale i ann kojarzę i mokrą też.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 wrz 2015, 22:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2014, 18:33
Posty: 30
a to nie przypadkiem ona?

https://www.facebook.com/aspychala


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 10:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Omg toż to na pierwszy rzut oka widać ze nie.idź przejrzyj okulary i nie wrzucaj facebookow randomowych lasek do dyskusji.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 10:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 110
Nie, virtualna monia jest o wiele starsza. To jest po prostu koleżanka Izki żebraczki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 11:00 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Mk181111 pisze:
Nie, virtualna monia jest o wiele starsza. To jest po prostu koleżanka Izki żebraczki.

Jaka Monia tak ma tylko na profilu a w rzeczywistości to Kaska tak wynika z fb.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 12:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Nie wiem jak to rozumieć.Virtualna założyła tu kolejne konto by napisać pochlebna opinnie na swój temat?Wzięła ze soba priwa na ShowUp.tv i wrzuciła tu zdjęcia z zapisu priwa z niby postronna osoba ;D a na tych zdjeciach widac że mógł je wykonać tylko transmitujacy OMG jaką ona jest pusta.Wkopala się nie pierwszy raz tak.Te foto faktycznie pozowane,w chuj tapety i w ogole.Byłem u niej na 2 priwach i w rzeczywistości wygląda duzo gorzej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 12:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
OMG doczytalem teraz dokładniej hahaaa zyby podejrzeń za dużych nie było nazwała się nawet kurwiszonem haaaha :D Poziom jej totalnej głupoty przeraża.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 12:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Ja pierdole jak można być tak ograniczono umysłowo. Wiadomo że osoba która prowadzi transmisje sam sobie nie może przelać napiwku. Ona jest tak ograniczono umysłowo że wcale się nie dziwie że jedyna praca na którą ją stać to tylko może być dawanie dupy całej Polsce lub opierdalanie swojemu gachowi pały. Wcale bym się nie zdziwił że virtualna_szmata spłodziła córkę swojego pokroju chodzi tutaj oczywiście o żebrankę w wieku około 16-18 lat. Jej inteligencja z pewnością na to by pozwoliła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 17:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Zgadniecie czyja to wypowiedz na fb? oto on "Sonia jak widzisz moja córka nie jest podobna do mnie tylko do męża i teściowej,ale za to ma mój charakterek hihihihihi"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 15:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
arieI87
Prywatna wiadomość
Ocena profilu: (5 przy 1 głosach)

Imię
Płeć
Wiek
Kolor oczu
Wzrost

Ariel
Mężczyzna
28 lat
Niebieski
170 cm

Marynarz........
Myśliciel........
Miłośnik Kobiecych wdzięków :****

Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi.
Mężczyzna - przeważnie - potrzebuje tylko miejsca" - mądre słowa, ale nie każdy facet tak ma!
Otrzymane napiwki (5 ostatnich)
=====================
GoldSkin+10
kicia878+10
VirtuaInaPanna+1000
Sexowna_Czarnulka


Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 16:47 przez bolo-30, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 16:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 234
jak wrzucasz profile to rob to w postaci screenow, bedzie bardziej przejrzyscie :)
poza tym na profilu tego typa nie ma (juz?) wplaty od vp? :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 17:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 93
kozakinho pisze:
jak wrzucasz profile to rob to w postaci screenow, bedzie bardziej przejrzyscie :)
poza tym na profilu tego typa nie ma (juz?) wplaty od vp? :-\

Wirtualna nie kozakuj, bo żle na tym wychodzisz :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 17:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 234
idz sie lecz koles...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO