ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 15:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 17:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 05 lip 2015, 19:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
jozik_92 pisze:
Jak na osobę która TYLKO się wymieniła strasznie agresywnie walczysz o dobre imię dannytommy. A jeśli chodzi o konto to wystarczy napisać do admina o sprawdzenia IP kont Lothian i dannytommy i niech sam napisze czy to są konta z tego samego IP.


Czemu mam nie walczyć o dobre imię? czyli co? mam przyjąć wszystko co ktokolwiek sobie napisze i uznać to za prawdę. Brak słów. Oczywiście, że walczę agresywnie i tym agresywniej im głupsze będą różne insynuacje po moim czy też jego adresem.

Adminie królu mój, sprawdź IP moje i dannytommy a następnie opublikuj wyniki tego sprawdzianu w tym temacie, wcale się nie boje tego wyniku ponieważ wiem, że ja i dannytommy to dwie różne osoby z dwóch różnych części Polski.

Uprzedzając analizy ekspertów z zakresu informatyki na tym forum: tak kurde, pisze z dwóch komputerów w sąsiednich mieszkaniach, bo mi się nudzi i nie mam co robić, albo jeszcze lepiej, mam jeden komputer z dwiema różnymi kartami sieciowymi, jedna jest z Netii a druga to podpinany internet z Cyfrowego Polsatu i tak się przełączam i pisze raz jako dannytommy a raz jako Lothian. Oto rozwiązanie zagadki dla fanów teorii spiskowych :P.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 19:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Jesteś żałosny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 20:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
DzikiWiepsz pisze:
Jesteś żałosny.


Nawzajem. A w związku z tym, że nic się nie zmieniło w temacie dalej zapewniam, że wymiana z dannytommy przebiegła pomyślnie, jeśli ktoś chce to kolega podał mail, można do niego pisać. Czekam na kolejną porcje określeń jaki jestem, ile mam lat, z kim i gdzie mieszkam no i co tam jeszcze dacie rady wymyślić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 20:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
Blackdevil pisze:
Nie piszcie już nic bo przez to tylko temat jest cały czas na 1-wszym miejscu. Spadnie na dół no chyba że kolega lubi pisać sam ze sobą haha :D


Raczej nie lubię pisać sam ze sobą, więc dzięki, że zamierzacie się uspokoić, wtedy i ja nie będę odpisywał i temat niech sobie spada w dół. Ja tylko wystawiłem swoją opinie, która była przyczyną jakichś dziwnych ataków.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lip 2015, 13:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 lip 2015, 13:32
Posty: 9
dannytommy jakiś kontakt ? wszystkie w poprzednich postach poznikały.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lip 2015, 13:56 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Daj sobie spokój z tym cwaniaczkiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lip 2015, 12:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2014, 16:43
Posty: 27
***
Tylko ponownie prosze o niewysylanie bezposrednio screenow na poczte bo moja skrzynka je odrzuca.
Tylko link do screenow wrzucony na jakis hosting typu zippyshare.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: inba4evah, znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO