ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 15:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 17:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lip 2015, 21:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:29
Posty: 67
dannytommy pisze:
To smieszne ze pisza tylko Ci co nie dostali cos za nic ;) To nie dziala tak ze nie majac nic dostaniecie najlepsze privy. Wiem ze nie ucza podstaw przedsiebiorczosci w gimnazjum ;)
Mam wystarczajaca ilosc ogarnietych osob ktora do mnie pisze :)

sam sie kurwa ogarnij,a skoro twierdzisz ze wszystko posiadasz to po ch.j sie produkujesz na tym forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 08:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
Blackdevil pisze:
Poczekajmy do czasu aż ktoś pozytywnie się o nim wypowie. Obecnie tylko negatywy :D


Witam. Ja się pozytywnie wypowiem. Dobiłem z nim interes. Albo dajesz mu jakieś nagranie którego nie ma albo przelewasz żety na jego konto na ShowUp.tv. Ale nie myślcie sobie, że za jakiegoś unikata zapłacicie 50 żet. Wygląda to tak: przelewasz żet, gość wszystko wysyła na serwer ( w zależności od objętości trwa to trochę, no pół godz lub mniej) jak prześle to wysyła Ci link na maila wraz z hasłem. Ja dostałem wszystko co sobie wybrałem, trwało to jakiś czas ale trochę tego było. Polecam, nagrania są naprawde unikatowe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 09:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Yhym. A jesteś jego kolegą, czy po po prostu zapasowym kontem? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 10:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
DzikiWiepsz pisze:
Yhym. A jesteś jego kolegą, czy po po prostu zapasowym kontem? ;)


?? nie musisz wierzyć jak nie chcesz, ja Ci nic udowadniał nie będę. Napisałem na mail, który podał i dostałem odpowiedz czego uczekuje, nic trudnego napisać do niego, przedstawi Ci co ma i sobie możesz wybrać, ale nie licz na cokolwiek za darmo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 10:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
W ogóle mnie ten mityczny zbiór nie interesuje. Po prostu wyglądasz mi na krętacza ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:06 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2014, 21:57
Posty: 53
Kolega poprostu zalozyl biznes.. Jesli nie dasz mu to czego szuka na przyklad: "CzerwonaWisienka pokaz z dnia 23.02.2011 gdzie stala przy oknie podskakujac na jednej nodze i jedzac jablko, a za oknem siedzial kot i patrzyl jak dobi placowe" to marne szanse na jakis konkretna wymiane..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
desmoquatro pisze:
Kolega poprostu zalozyl biznes.. Jesli nie dasz mu to czego szuka na przyklad: "CzerwonaWisienka pokaz z dnia 23.02.2011 gdzie stala przy oknie podskakujac na jednej nodze i jedzac jablko, a za oknem siedzial kot i patrzyl jak dobi placowe" to marne szanse na jakis konkretna wymiane..


No z wymiana to raczej trudno, bo wątpie byście mieli coś czego nie ma, chyba, że będą całkiem nowe rzeczy z privów, które sami nagracie. A szanse nie są marne, po prostu trzeba sypnąć żetonami. Tak, kolega założył biznes. Ma bardzo ciekawe filmiki i chce za to odpowiedniej zapłaty. Wasze jęki czy też obrażanie go nic nie pomoże. Tak jak w życiu, też nie idziesz do marketu i nie jęczysz przy kasie, że chcesz za darmo, bo Ty nie masz a w markecie mają dużo to mogą Ci dać. Jak zapłacisz to dostaniesz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:42 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2014, 21:57
Posty: 53
Po pierwsze nie sadze, ze ktos tu jeczy, poprostu nikt takiego 'biznesu' nie bedzie traktowac raczej powaznie. Wydaje mi sie, ze analogia sklep-wymiana jest raczej takze nie na miejscu.
Generalnie sa tu 2 rodzaje ludzi: ci ktorzy autentycznie szukaja nowych clipow i chca sie podzielic swoimi bo maja swiadomosc, ze inni sa w podobnej pozycji, oraz ci, ktorzy tak naprawde sa 'zydami'.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Lothian pisze:
desmoquatro pisze:
Kolega poprostu zalozyl biznes.. Jesli nie dasz mu to czego szuka na przyklad: "CzerwonaWisienka pokaz z dnia 23.02.2011 gdzie stala przy oknie podskakujac na jednej nodze i jedzac jablko, a za oknem siedzial kot i patrzyl jak dobi placowe" to marne szanse na jakis konkretna wymiane..


No z wymiana to raczej trudno, bo wątpie byście mieli coś czego nie ma, chyba, że będą całkiem nowe rzeczy z privów, które sami nagracie. A szanse nie są marne, po prostu trzeba sypnąć żetonami. Tak, kolega założył biznes. Ma bardzo ciekawe filmiki i chce za to odpowiedniej zapłaty. Wasze jęki czy też obrażanie go nic nie pomoże. Tak jak w życiu, też nie idziesz do marketu i nie jęczysz przy kasie, że chcesz za darmo, bo Ty nie masz a w markecie mają dużo to mogą Ci dać. Jak zapłacisz to dostaniesz.

Dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
DzikiWiepsz pisze:
Dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?


W którym miejscu? Prosze o cytat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 11:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
desmoquatro pisze:
Po pierwsze nie sadze, ze ktos tu jeczy, poprostu nikt takiego 'biznesu' nie bedzie traktowac raczej powaznie. Wydaje mi sie, ze analogia sklep-wymiana jest raczej takze nie na miejscu.
Generalnie sa tu 2 rodzaje ludzi: ci ktorzy autentycznie szukaja nowych clipow i chca sie podzielic swoimi bo maja swiadomosc, ze inni sa w podobnej pozycji, oraz ci, ktorzy tak naprawde sa 'zydami'.


No i niech sobie będzie żydem czy kim tam chce, przecież czy ktoś Cię zmusza żebyś kupował od niego. Większość użytkowników forum urodziła się po 1989 z czego wynika, że od urodzenia żyją w kapitalizmie więc nieco dziwi mnie ich zdziwienie gdy ktoś chce zarobić na tym co ma. Nikt was nie zmusza do handlowania z Tą osobą, możecie sobie wierzyć lub nie w to czy ma te 250 GB czy nie ma. Widzę, że wielu dupa boli bo koleś ma możliwość zarobku, podobnie was to kłuje jak ta Anka92 czy jak jej tam, żebra sobie i ktoś jej daje, takie jej prawo, wykorzystuje okazje, a czy mi (wam) się to podoba czy nie to nie ma żadnego znaczenia. Ja jeszcze raz napiszę, to co chciałem to dostałem, oczywiście nie za darmo. I to na tyle.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 12:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Lothian pisze:
DzikiWiepsz pisze:
Dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie?


W którym miejscu? Prosze o cytat.


Cytuj:
No z wymiana to raczej trudno, bo wątpie byście mieli coś czego nie ma, chyba, że będą całkiem nowe rzeczy z privów, które sami nagracie. A szanse nie są marne, po prostu trzeba sypnąć żetonami. Tak, kolega założył biznes. Ma bardzo ciekawe filmiki i chce za to odpowiedniej zapłaty. Wasze jęki czy też obrażanie go nic nie pomoże. Tak jak w życiu, też nie idziesz do marketu i nie jęczysz przy kasie, że chcesz za darmo, bo Ty nie masz a w markecie mają dużo to mogą Ci dać. Jak zapłacisz to dostaniesz.


Cytuj:
No i niech sobie będzie żydem czy kim tam chce, przecież czy ktoś Cię zmusza żebyś kupował od niego. Większość użytkowników forum urodziła się po 1989 z czego wynika, że od urodzenia żyją w kapitalizmie więc nieco dziwi mnie ich zdziwienie gdy ktoś chce zarobić na tym co ma. Nikt was nie zmusza do handlowania z Tą osobą, możecie sobie wierzyć lub nie w to czy ma te 250 GB czy nie ma. Widzę, że wielu dupa boli bo koleś ma możliwość zarobku, podobnie was to kłuje jak ta Anka92 czy jak jej tam, żebra sobie i ktoś jej daje, takie jej prawo, wykorzystuje okazje, a czy mi (wam) się to podoba czy nie to nie ma żadnego znaczenia. Ja jeszcze raz napiszę, to co chciałem to dostałem, oczywiście nie za darmo. I to na tyle.


Zgrywasz mądrzejszego niż jesteś, a to oczywiste, że jedziesz na dwa konta. Wydało się.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 12:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
DzikiWiepsz pisze:
Zgrywasz mądrzejszego niż jesteś, a to oczywiste, że jedziesz na dwa konta. Wydało się.


No niby co te cytaty mają dowodzić, przecież wyraźnie pisze o "nim" a nie o sobie. Poza tym, Ty już wiesz i nikt Cię nie przekona, przecież nie staniemy obok siebie żeby Cie przekonywać, czy też nie podamy Ci swoich danych, bo Ty nie wierzysz. Ja tam nie mam problemu, chcesz to wierzysz nie chcesz to nie. Mam to gdzieś. Ja swojej wymiany dokonałem. Tamten kolega podał mail możecie pisać do niego, oczywiście nikt was do niczego nie zmusza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 13:41 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2014, 16:43
Posty: 27
Alez niektorzy tutaj to dzieci :) A jacy zdziwieni ze nie moga dostac priva za nagranie z ogolnodostepnej transmisji albo priva ogolnodostepnego w internecie.
Moderator czy jest przyzwolenie na zasmiecanie tematow bezuzetycznymi wpisami ludzi 10-15lat? Czesto obrazajacymi chociasz nikt ich nie obraza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 13:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Wiesz, że pisanie o sobie w trzeciej osobie to często początki objawów schizofrenii?

Ewentualnie mogą to być wakacje i gimbaza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 14:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
Myślcie co chcecie, ja nadal potwierdzam, że dokonałem wymiany i będę to powtarzał po każdym waszym poście aż "ochujejecie". Tak jak wy uparcie macie swoją wersję tak ja będę uparcie przedstawiał swoją. Poza tym to nie seria włażenia w dupe tylko próba jakiejś dyskusji, ale jak kłócisz się z głupkiem to po pewnym czasie nie widać różnicy, dlatego też daremne moje wysiłki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 14:20 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2014, 21:57
Posty: 53
Blackdevil podejdz no do plota i sprawdz maila.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 14:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
Po pierwsze to nie moja kolekcja tylko tego co się z nią ogłaszał, a po drugie jak się może wydać jaki mam login u tej konkurencji (nawet kurde nie wiem jakiej) skoro jestem tylko tutaj ?? Boże co za ludzie. Cały czas powtarzam, że możecie sobie to różnie interpretować wasze prawo, ale w ciągu jednego dnia wymyśliliście już takie absurdy, że ręce opadają, jutro to pewnie wyjdzie, że to ja przeprowadziłem zamach na plaży w Tunezji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 14:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
Nie wiem co przypadkiem zaznaczyłem, pokaż mi to i obrysuj, bo może czytać nie umiesz, a może źle ułożyłem zdanie. I jeszcze raz powtórze, że dostałem to co chciałem i wcale mnie nie interesuje czy z tego powodu będziesz rozpierdolony czy nie. Jestem uparty i będę to powtarzał. Nie mój problem, że nie wierzysz, że ktoś mi coś dał.
Twoje ataki wynikają z jakiejś dziwnej logiki myślenia, oto przykład: teraz u mnie jest niebo zachmurzone, temu też możesz zaprzeczać, bo przecież u Ciebie słońce świeci więc u mnie też musi. To jest właśnie Twoje rozumowanie.
Poza tym ja się tu produkuje a niedziela ucieka, idę trochę na dwór, najwyżej dam odpowiedz wieczorem na wasze kolejne wywody


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 16:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 wrz 2014, 13:46
Posty: 34
Jak na osobę która TYLKO się wymieniła strasznie agresywnie walczysz o dobre imię dannytommy. A jeśli chodzi o konto to wystarczy napisać do admina o sprawdzenia IP kont Lothian i dannytommy i niech sam napisze czy to są konta z tego samego IP.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: inba4evah, znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO