ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2014, 18:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
No dobra na Kicz_end_Dzicz można jeszcze popatrzeć ale nie mów że kanonem piękna jest przesadna chudość, bo nie jest a jeśli są takie gusta to już obija się o pewien fetysz tak jak gustowanie w kobietach otyłych np. Wypasacze więc nie chodzi tu o gusta i guściki bo to już wybiega poza pewną normę. Fakt normy nie są 100% wyznacznikiem ale jednak coś tam wyznaczają i nie wierzę że tak wszystkim podoba się super hiper anoreksja. Dlaczego masa dziewczyn na ShowUp.tv powiększa sobie biusty /pomijając sensowność takich operacji/ żeby mieć większy ruch, zarobek, bardziej się podobać? Bo teraz to już wszystko się pomieszało. Ja również mam swój własny kanon piękna i chyba taki jak większość, zgrabne nóżki /nie patyki/ jędrny tyłeczek, naturalne piersi jabłuszka /nie przerośnięte a na sylikony patrzeć nie mogę/, płaski brzuszek z resztą mógłbym tak pisać i pisać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2014, 18:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Nie mówię, że to jest kanonem piękna. Ale nie można nikomu zabronić żeby mu się takie coś podobało. Zgadzam się z Tobą, że to już przesada jest. Kobieta musi mieć coś za co można złapać i na czym zawiesić oko.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2014, 19:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
Fakt-nie powiedziałeś ;) jakoś tak mi się napisało. W sumie wiadomo o co chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2014, 20:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Czasami tak piszę, że ciężko mnie zrozumieć ;)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2014, 21:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No fakt, BunnyEaster to wyjątkowy szkieletor, ta SexyBlondzia przynajmniej opalona jest ale Maue_Zuo i Bunny to wyglądają naprawdę jakby je wyciągnęli z jakiegoś baraku po miesiącach siedzenia w ciemnicy o chlebie i wodzie

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2014, 16:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ja tak zauważyłem, że większość dziewczyn, u których lubię sobie posiedzieć nie jest popularna. A części dziewczyn, które są omawiane na forum nawet nie znam a od dość dawna jestem na ShowUp.tv.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2014, 07:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
anopS pisze:
Ja tak zauważyłem, że większość dziewczyn, u których lubię sobie posiedzieć nie jest popularna. A części dziewczyn, które są omawiane na forum nawet nie znam a od dość dawna jestem na ShowUp.tv.


Mam chyba podobnie. Z tym, że lubię też kilka "gwiazd" ShowUp.tv odwiedzić :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2014, 11:22 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ja tam do "gwiazd" raczej mało kiedy wchodzę. Sam nie wiem dlaczego może jestem dziwny.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2014, 12:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Albo też lubisz być lepiej traktowany. U niektórych gwiazdek to istna taśma produkcyjna. Priv-cycki, priv-dupka, priv-wracam za 20 min, priv... . Płacisz, widzisz i następny. A u mniej znanych zawsze można coś potargować, przeciągnąć privka i być milej potraktowanym jak gość, a nie kolejny klient. Tak to chyba widzę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2014, 12:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ale wiesz dużo też zależy jak się zachowujesz. Po za tym duża popularność to duża widownia przeważnie i weź się przebij przez ten cały spam lub psychofanów. Nie mówię, że u tych mniej popularnych tak nie ma ale nie na taką skalę.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 13:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 paź 2014, 13:20
Posty: 12
"Wczoraj znalazłem tą Panią http://ShowUp.tv/Kicz_end_Dzicz W sumie ciągle leży w tej pozycji i ma dość nie jasne privy ale ludzie sobie chwalą to co na nich jest."

Byłem kilka razy u niej, też sobie chwalę. Ma fajne ciało, podatna na sugestie, bawi się zabawkami i jest pracowita. Mogłaby zmienić kamerę i trochę swiatło poprawić. Fajnie, że na privach mówi cały czas, mnie to podkręca akurat. Za pierwszym razem wybrałem tańszy priv, w 2 minuty się rozbierze i troche cipeczką pobawi:) Za którymś razem wziąłem same przebieranki, szkoda, że tych ciuszków nie wkłada na ogólny, ale może większość facetów lubi w samej bieliźnie czy kusej sukience. Stałym klientom przedłuża privy.
Minus: trzeba jej się pokazać z twarzą, żeby pokazała swoją. Ma bardzo dziewczęcą urodę i wygląda na 10 lat mniej. Gdyby się pokazywała z twarzą, mogłaby być w czołówce, bo jest bardzo ładna. Jeszcze, czego nie rozumiem, to jej polityka odświeżania transmisji. Ma czasami tak, że dostaje jednorazowo 400, 500 zet, czasami kilka razy. Zamiast zostawić, inni by się dorzucili, to ona już przy 1000 odświeża trans, czasem nawet przy 500. Może nie chce pokazywać tego, ale jak ktoś jej tyle rzuca na ogolnym, to chyba chcialby innym trochę pokazać na co go stać:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 14:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
rabarbar44 pisze:
"Wczoraj znalazłem tą Panią http://ShowUp.tv/Kicz_end_Dzicz W sumie ciągle leży w tej pozycji i ma dość nie jasne privy ale ludzie sobie chwalą to co na nich jest."

Byłem kilka razy u niej, też sobie chwalę. Ma fajne ciało, podatna na sugestie, bawi się zabawkami i jest pracowita. Mogłaby zmienić kamerę i trochę swiatło poprawić. Fajnie, że na privach mówi cały czas, mnie to podkręca akurat. Za pierwszym razem wybrałem tańszy priv, w 2 minuty się rozbierze i troche cipeczką pobawi:) Za którymś razem wziąłem same przebieranki, szkoda, że tych ciuszków nie wkłada na ogólny, ale może większość facetów lubi w samej bieliźnie czy kusej sukience. Stałym klientom przedłuża privy.
Minus: trzeba jej się pokazać z twarzą, żeby pokazała swoją. Ma bardzo dziewczęcą urodę i wygląda na 10 lat mniej. Gdyby się pokazywała z twarzą, mogłaby być w czołówce, bo jest bardzo ładna. Jeszcze, czego nie rozumiem, to jej polityka odświeżania transmisji. Ma czasami tak, że dostaje jednorazowo 400, 500 zet, czasami kilka razy. Zamiast zostawić, inni by się dorzucili, to ona już przy 1000 odświeża trans, czasem nawet przy 500. Może nie chce pokazywać tego, ale jak ktoś jej tyle rzuca na ogolnym, to chyba chcialby innym trochę pokazać na co go stać:)

To mi się podoba. Pierwszy post i od razu rzetelna ocena i co chyba też ważniejsze prawdziwa. Pominę jedynie to o odświeżaniu transmisji bo tego akurat nie widziałem. Kamerka HD i było by dużo lepiej. Fakt faktem bawić się umie, zagadać widza też, nie milczy czasem pożartuję i nie kończy priva z końcem czasu. To prawda twarz pokaże jedynie jak widz pierwszy zaprezentuje swoją. Niektórzy mogą się zrazić po tym co widać na ogólnym ale to jej zasada, że nie pokaże wszystkiego. Warto najpierw przeczytać co ma na profilu żeby wiedzieć czego się spodziewać.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 15:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 paź 2014, 13:20
Posty: 12
anopS pisze:
rabarbar44 pisze:
"Wczoraj znalazłem tą Panią http://ShowUp.tv/Kicz_end_Dzicz W sumie ciągle leży w tej pozycji i ma dość nie jasne privy ale ludzie sobie chwalą to co na nich jest."

Byłem kilka razy u niej, też sobie chwalę. Ma fajne ciało, podatna na sugestie, bawi się zabawkami i jest pracowita. Mogłaby zmienić kamerę i trochę swiatło poprawić. Fajnie, że na privach mówi cały czas, mnie to podkręca akurat. Za pierwszym razem wybrałem tańszy priv, w 2 minuty się rozbierze i troche cipeczką pobawi:) Za którymś razem wziąłem same przebieranki, szkoda, że tych ciuszków nie wkłada na ogólny, ale może większość facetów lubi w samej bieliźnie czy kusej sukience. Stałym klientom przedłuża privy.
Minus: trzeba jej się pokazać z twarzą, żeby pokazała swoją. Ma bardzo dziewczęcą urodę i wygląda na 10 lat mniej. Gdyby się pokazywała z twarzą, mogłaby być w czołówce, bo jest bardzo ładna. Jeszcze, czego nie rozumiem, to jej polityka odświeżania transmisji. Ma czasami tak, że dostaje jednorazowo 400, 500 zet, czasami kilka razy. Zamiast zostawić, inni by się dorzucili, to ona już przy 1000 odświeża trans, czasem nawet przy 500. Może nie chce pokazywać tego, ale jak ktoś jej tyle rzuca na ogolnym, to chyba chcialby innym trochę pokazać na co go stać:)

To mi się podoba. Pierwszy post i od razu rzetelna ocena i co chyba też ważniejsze prawdziwa. Pominę jedynie to o odświeżaniu transmisji bo tego akurat nie widziałem. Kamerka HD i było by dużo lepiej. Fakt faktem bawić się umie, zagadać widza też, nie milczy czasem pożartuję i nie kończy priva z końcem czasu. To prawda twarz pokaże jedynie jak widz pierwszy zaprezentuje swoją. Niektórzy mogą się zrazić po tym co widać na ogólnym ale to jej zasada, że nie pokaże wszystkiego. Warto najpierw przeczytać co ma na profilu żeby wiedzieć czego się spodziewać.


Z privami u niej chyba źle nie jest, sam dwa razy musiałem zapisać się do kolejki:) Jak pobędzie dłużej może się bardziej rozkręci, chociaż coraz częściej tańczy na trans i powinna to częsciej robić, bo fajnie się rusza. Faktem jest, że na ogólnym nie pokazuje nawet 10% swojego potencjału, może jeszcze nie wie jak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 16:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Byłem u niej chyba tylko przelotnie. Nick kojarzę z poprzedniego tygodnia z nocnych transmisji. Jak tylko leży to pewnie się zniechęciłem :D Przy najbliższej okazji sprawdzę co ma do zaoferowania :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 17:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Cichy_Bob pisze:
Byłem u niej chyba tylko przelotnie. Nick kojarzę z poprzedniego tygodnia z nocnych transmisji. Jak tylko leży to pewnie się zniechęciłem :D Przy najbliższej okazji sprawdzę co ma do zaoferowania :D

Może byłem na małej ilości priv ale do Kicz to jakiś czas wracam :)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2014, 17:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 paź 2014, 13:20
Posty: 12
anopS pisze:
Cichy_Bob pisze:
Byłem u niej chyba tylko przelotnie. Nick kojarzę z poprzedniego tygodnia z nocnych transmisji. Jak tylko leży to pewnie się zniechęciłem :D Przy najbliższej okazji sprawdzę co ma do zaoferowania :D

Może byłem na małej ilości priv ale do Kicz to jakiś czas wracam :)


Ja też mówię na nią Kicz. Nick ma rozbrajający. Na początku myślałem, że to jakaś podpucha na fapaczy:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 23:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
Ja od jakiegos czasu dosc czesto przesiaduje u http://ShowUp.tv/profile/nickysky plasuje sie raczej w polowie stawki transmitujacych fajna mila mozna pogadac a i cialko ma niczego sobie;) teraz nawet sie rozbiera na ogolnym;) bylem na kilku privach z czego kazdy na temat no i zawsze przedluzala i to nie malo. dobra atmosfera az dziwne ze malo osob u niej bywa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2014, 13:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
SzołapowyDewiant pisze:
Ja od jakiegos czasu dosc czesto przesiaduje u http://ShowUp.tv/profile/nickysky plasuje sie raczej w polowie stawki transmitujacych fajna mila mozna pogadac a i cialko ma niczego sobie;) teraz nawet sie rozbiera na ogolnym;) bylem na kilku privach z czego kazdy na temat no i zawsze przedluzala i to nie malo. dobra atmosfera az dziwne ze malo osob u niej bywa.


Często pełno widzów mają te, które siedzą non stop na golasa :) iiii jeszcze częściej są wątpliwej urody ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2014, 23:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
malyjohn69 pisze:
SzołapowyDewiant pisze:
Ja od jakiegos czasu dosc czesto przesiaduje u http://ShowUp.tv/profile/nickysky plasuje sie raczej w polowie stawki transmitujacych fajna mila mozna pogadac a i cialko ma niczego sobie;) teraz nawet sie rozbiera na ogolnym;) bylem na kilku privach z czego kazdy na temat no i zawsze przedluzala i to nie malo. dobra atmosfera az dziwne ze malo osob u niej bywa.


Często pełno widzów mają te, które siedzą non stop na golasa :) iiii jeszcze częściej są wątpliwej urody ;/



no czesto tak bywa ze jak nie ma sie uroku osobistego to trzeba nadrabiac pokazywaniem piczki;D ale w sumie gusta sa rozne mi ona podeszla pod upodobania a i dosc logicznie mysli i formułuje zdania ;p wiec jest dobrze....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2014, 11:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 11:12
Posty: 1
a ktoś wie, kiedy nickysky będzie? jest tak rzadko.. ciężko mi na nią trafić :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO