ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 sie 2014, 10:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Jest trochę dziewczyn mało popularnych wartych uwagi. Takich co nie osiągają zawrotnych ilości oglądających a można i porozmawiać i nacieszyć oko. Macie jakieś takie typy? Może temat się przyjmie a może nie. W sumie można pisać w jednym temacie niż dodawać nowe tematy gdzie jest po kilka postów.
Ja mam swoje typy a jednym z nich jest RedMonster, ładna dziewczyna, przez większość czasu raczej rozmawia i lekko nęci facetów. Raz na jakiś czas zaszaleje i pokaże dużo więcej. Nie wiem jak jest z privami, ma jakieś ale na żadnym nie byłem.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 10:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dla mnie odwieczną zagadką jest "NiedoswiadczonaWLKP" - zawsze na dole stawki, maks 20-30 widzów ale nie jest wcale paszczurem - ma śliczną buzię i ciało jak marzenie - mogłaby spokojnie zarabiać na pokazach po 4-5 setek nie wysilając się zbytnio ale... pokazów nie robi. Może wchodzi na ShowUp.tv tylko pogadać? Tu też porażka, siedzi i ignoruje 90% prób nawiązania kontaktu, nie ma też stałych psychofanów czy choćby zagadywaczy więc większość jej "pokazu" wygląda tak, że siedzi i gapi sięw ekran kompa albo coś je albo robi sobie jeść. Ale... tu jest właśnie element zagadki, czasami ma włączonego priva 22 minuty za 666 żetonów i tak mnie zawsze kusiło sprawdzić co pokaże przez te dwadzieścia minut - próbował ktoś?

Dobra jest też NocnaZmora, ale ona robi tylko i wyłacznie pokazy na priv, przez co na ogólnym ma przeważnie mało oglądających.

A co do pozostałych - niestety popularność jest doskonałym wskaźnikiem tego, czy dziewczyna ma ładne ciało i czy robi dobre pokazy - jeżeli ktoś robi pokazy nagości na ogólnym i nie może się wybić ponad te 40-50 widzów to znaczy przeważnie jedno...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 11:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Wiele razy widziałem jak dziewczyna z ładnym ciałem miała w celu jakieś małe kwoty żetonów żeby coś pokazać a i tak nie znajdywali się chętni. Oczywiście spora część tych dziewczyn z dołu stawki ma stałych widzów. Weźmy taką mokra_Carla cały czas mniej siedzi bez majtek z rozwaloną cipką i i tak nie przekracza raczej tych 50-60 widzów.
Jest trochę dziewczyn, do których warto wejść po mimo faktu, że są gdzieś tam na samym dole stawki.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 12:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
Mam również takie spostrzeżenia jak anopS i nie do końca zgadzam się z Ruger44. Pewnie nie zaglądałeś do wielu na dole tylko wybiórczo więc masz nikłe pojęcie. Ja patrzę głównie na avatary i profile np bardzo liczą się foty na profilu bo mniej więcej wiadomo jak laska wygląda. Mniej patrzę na oglądalność bo ta może nie być zawsze odzwierciedleniem faktycznej atrakcyjności tylko dobrego PR, reklamy a czasem i matactw. Więc wstrzymałbym się z pakowaniem wszystkich do jednego wora bo może nie być to sprawiedliwe. No ale na ShowUp.tv trzeba być bystrym obserwatorem a nie kierować się jedną prostą zasadą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 14:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Coś w tym jest. Różne czynniki wpływają na popularność dziewczyny tudzież pary. Od miniaturki zaczynając, po to co widać na ogólnym a na interaktywności kończąc. Może jednak będą tu padać jakieś ciekawe nicki do dziewczyn do których wartko zajrzeć a nikt nie pokusi się o założenie jej osobnego tematu bo nie będzie popularna.

Kolejna z takich jest: mamczerwoneusta, dziewczyna nie owija w bawełnę chcesz coś zobaczyć płać, ale pogadać można bez tego jeżeli utrzymuję się jakiś normalny poziom konwersacji. Ciało jest kwestią dyskusyjną ale trzeb przyznać, że ostatnio sporo kg zrzuciła.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 16:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
Wiecie co piszę tak dlatego gdyż ok 3 tygodnie temu wszedłem sobie na ShowUp.tv a tam w czołówce anorektyczka. Widziałem ją tu po raz pierwszy i ostatni jak dotąd. Być może bywała już i bywa tylko nie w tym czasie co ja jestem. Nicka nie pamiętam i żałuję. Owe dziewczę nie dość że ruszało się jakby była przed śmiercią, chuda jak szkapa /zważywszy nawet na fakt, że kamerka jednak trochę pogrubia/gadka jakby nic nie jadła. Cel miała, że zrzuca jakieś tam wdzianko do bielizny, akurat trafiłem na sam cel i ku mojemu przerażeniu ujrzałem kościotrupa pokrytego skórą. Jak to ma być atrakcyjność to ja jestem z innej bajki chyba...Nie rozumiem tego, że polscy faceci gustują w takich chudzinach? Czy to był przykład jakiegoś kombinowania? Cel został oczywiście osiągnięty i laska się zmyła. Do tej pory nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego zjawiska, czy ludzie może jarają takie odstępstwa i nie chodzi tu o urodę, sexapil tylko o dziwactwa? Ale że aż tylu wpatrzonych w to? No owszem ja też z ciekawości wszedłem /na krótko/ale nie dałbym złamanego zeta na tę śmierć na chorągwi a jednak zety leciały i to szczodrze, może ktoś mi to wytłumaczy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 17:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Andyr, to jest inna bajka trochę. Często znajdują się dziewczyny, które przez dzień czy dwa są w top 5 i w sumie nie wiadomo czemu. Na tą o której piszesz nie miałem okazji trafić. Jak dla mnie jest kilka dziewczyn, które mają sporą widownie i nie wiem co takiego ludzi do nich przyciąga. Czasem warto zajrzeć niże może trafić się jakaś "perełka".

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 17:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Wydaję mi się, że mówisz o dziewczynie z nickiem "SexyBlondzia". Sam się dziwię skąd u niej taka oglądalność. Cóż o gustach się nie dyskutuje. Być może to sympatyczna dziewczyna, nie spędzam za dużo czasu na jej trans, gdyż najzwyczajniej brzydzi mnie Jej ciało. Naprawdę brzydko to napisałem, ale inaczej nie potrafię tego określić. Co mi na jej temat wiadomo: miała swojego podkręcacza o nicku Jawor000 kilka razy widać go było przypadkiem na trans. Laska przerywała trans i przesyłała mu żetony, znajomy ma screena jak go dostanę to wrzucę jak się zgodzi. Generalnie to wszystko zerżnięte od Mokrej_Kaski, od celi, po muzykę, e-papieros, te same piwo, od jakiegoś czasu Mokra nadaje z sypialni z rogówki, Blondzia to samo, kiedy jeszcze miała profil to w słowo w słowo to samo. Być może skopiowaniu stylu transmisji zawdzięcza tą popularność - bo z żetonami u niej dużo gorzej, ale również dziwię się facetom przesiadującym u Niej. Jak powiedziałem być może to inteligentna i sympatyczna dziewczyna, ale erotyki na Jej audycjach nie widziałem żadnej.

E:Post napisany w odpowiedzi na Andyr

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, 18:11 przez Maq, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
andyr pisze:
Wiecie co piszę tak dlatego gdyż ok 3 tygodnie temu wszedłem sobie na ShowUp.tv a tam w czołówce anorektyczka. Widziałem ją tu po raz pierwszy i ostatni jak dotąd


Pewnie Ci chodzi Miss Auschwitz-Birkenau czyli Maue Zuo http://ShowUp.tv/profile/Maua_Zua, ona daje dość rzadko i nieregularnie pokazy więc mało kto ją zna, ale wbrew nickowi nie jest mała, jest dość wysoka a ma tylko 44 kilo (kiedyś na ogólnym pisała że to zawyżona waga że ostatnio się ważyła i miała... 42, zgroza! :-( Daje fajne pokazy, jest inteligentna a jej partner ma świetny, "radiowy" głos (powinien coś robić w tym kierunku) tylko że ta waga... Dobrze że chociaż cyce ma ładne :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No ja dałbym sobie rękę uciąć, że Maue_Zuo wygląda dużo lepiej niż wspomniana SexyBlondzia Ruger.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Mam jeden przykład jak dziewczyna od dolnych rejonów ShowUp.tv wybiła się na kilkuset osobową widownie. http://ShowUp.tv/profile/SicknessMind Pamiętam jak na nią trafiłem to siedziała w fotelu i za kilkaset żetonów odsłoniła buzie na 5 minut. Dziś było u niej ponad 600 osób. Ciało ma jak dla mnie fantastyczne cycuszki chociaż nie duże to jędrne, a tyłeczek to ma niesamowity jak dla mnie. Nie wiem jak się zachowuję na privach.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Marecki to dawaj do ciachania :) Ta Blondzia ma w profilu też 170 cm jak Maue Zuo ale... 50 kg, czyli sporo więcej od Miss Auschwitz! A Maua dobrze wygląda póki ma kamerę blisko i jest w ubraniu albo w swojej "pozycji do pracy" :-) czyli z rozwalonymi nogami i zbliżenie na pipkę, nie wiem czy miałeś okazję widzieć ją np. na privku na golasa jak tańczy albo robi inne wygibasy ale jak się odsunie od kamery... po prostu skórą, żebra i kości! A najlepsze jest to że laska jest świadoma tego że waży za mało, zaklina się że je dużo (ostatnio nawet na transmisjach wpierdala) ale jakoś nie może przytyć. Może ma jakąś chorobę hormonalną np. coś z tarczycą.

A ta Sickness to nic dziwnego że się wybiła jak daje niskie cele i lata z gołą dupą na ogólnym :) Poza tym ludzie widocznie kochają balkony, SlodkaSandra91 jak zaczęła przy pierwszych promieniach słońca wychodzić na balkon to miała dzień w dzień pierwsze miejsce na widowni! A dzisiaj dwa pierwsze miejsca panie na balkonach mają (druga _BlondKociak_) :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger44 ja do jakiegoś 24 roku życia też nie mogłem przytyć i mimo normalnych regularnych posiłków ważyłem mniej niż 60kg przy 175cm wzrostu, może dziewczyna ma szybką przemianę materii? :D

Do do SicknessMind to dziś pierwszy raz widzę ją na balkonie a niemal codziennie ją odwiedzam. A i celi to ona przeważnie nie ma po za cycki/dupa za 20.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, 18:26 przez anopS, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Jeżeli chodzi o blondzie to ja nie wierzę w te Jej 50 kg. Muae przynajmiej na tych zdjęciach nie wygląda jakby skóra na Niej wisiała, chodzi mi o efekt drastycznego schudnięcia, pomarszczona skóra itd. Hehe swoją drogą Ruger to nie sądzisz, że forum jakby po przerwie stało się uboższe?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Uboższe o co? O ludzi? Wakacje są, ludzie się opierdalają nad wodą albo w górach a nie siedzą na forach i szołapach! Poczekaj po wakacjach jak ci wszyscy grzeczni i przykładni tatusiowie nakupią żetonów i będą w robocie siedzieć na gołych paniach to forum wróci na stare tory :)

A co do tej blondzi to jeszcze się jej przyjrze bo póki co gorszego chudzielca od Mauej nie widziałem na ShowUp.tv (no może Szwedka ale ona jakoś taka mniejsza chyba byla to jej się to inaczej rozkładało)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Kto ma wakacje ten ma.:P Ja sam rzadziej zaglądam na ShowUp.tv, ale to ze względu na wyklarowanie się już mojej "bazy" ulubienic. Jeżeli natomiast chodzi o forum, to rzadziej bywam gdyż po prostu jest mniej wątków wartych dyskusji.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 18:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No to jest problem, tak tuż przed tym nagłym "zamknięciem" forum na parę dni był zalew postów w dziale download i mało recenzji, teraz tak jakby wszystko siadło, nawet dział "żebry" i "download", zobaczymy po wakacjach czy będzie lepiej

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 07:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Myślałem, że jak wymyślę jakiś temat troche rozruszam towarzystwo. Jak widać coś w tym jest, że z wielu tematów na tym forum robią się offtopy.
Ruger44 co do tego, że ludzie kochają balkony, to wydaje mi się, że ludzie lubią jakąś odmiane na ShowUp.tv.Coś innego niż większość transmisji przyciągnie nieco więcej widzów.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 09:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To forum w ogóle powinno się nazywać "Forum ShowUp.tv i offtopu" :) Ale w sumie tak wygląda większość dyskusji w realu - zaczynacie gadać o pogodzie a kończycie na angielskiej polityce celnej wobec kolonii zamorskich na przełomie 18 i 19ego wieku :)

Balkon to była miła odmiana, choć pewnym zdziwieniem było to że Sandra miała niemal każdego dnia po tysiąc czy dwa tysiące widzów, co chwila te same pytania na które zdzierała opuszki palców żeby odpissywać (np. "A nie boisz się że ktoś cię zobaczy?" "Co z sąsiadami - widzą?" albo "To jest blok czy mieszkanie?") a realnych profitów żadnych bo mało kto się do celu dorzucał, podobnie było jak Egozotyczna Przygoda robila pokaz w pracy - też kilka razy zrobili cel a potem posucha, po parę godzin czekała na głupie 200 czy 300 zetonów w celu. Ludzie chyba jednak wola standardowe łóżka i kanapy na transmisjach :)

A co do tematu - wydaje mi się, że jest bardzo niewiele lasek, które mają ładne, zgrabne ciała, robią dobre pokazy a mimo to sa niedoceniane przez tłum i dlatego cięzko jest znaleźć jakiś pozytywny przykład. A znowu założyłem podobny temat o naszych ulubionych nierozbierających się laskach na ShowUp.tv i też mało kto się wypowiadał - nam na forum jednak najlepiej wychodzi żebranie w dziale "download" i bezsensowny hejt :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 09:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Właśnie to była odmiana, raz, dwa może z trzy przyciągnie to widzów i może żetony ale kolejne razy będzie inaczej bo ludzie już "to" widzieli. Każda nowość będzie popularna chwilę.
Te dziewczyny co nadają niby z pracy (pewności nigdy nie ma) też raczej już nie są tak popularne jak kiedyś.
No Sandra miała spory profit jak kolega ją po dupie bił czym popadnie :)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO