ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2014, 09:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z drugiej strony cały "pieprzyk" nadawania z pracy to możliwość bycia przyłapanym a zarówno Egzotyczna jak i ta druga małolata (co z baru ostatnio nadaje), wykonują cele w bezpiecznej strefie na zapleczu a znowu te kilka innych pań które niby nadają z biura czują się tam tak swobodnie i ich transmisje NIGDY nie są przerywane nagłym wejściem kogoś, że na 100% są wykonywane nie w biurze tylko w domu przy biurku na tle ściany.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Wydaje mi sie, ze wiarygodna możę być E.V.A (chyba taki ma nick) no chyba, że trzyma w pokoju duże przemysłowe xero :P No i jest ta SzalonaMariolka czy jakoś tak. Czasami pojawi się też taka co nadaje z jakby salki konferencyjnej nicku oczywiście też zapomniałem.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Eva nawet instrukcję BHP ma z tego co widzę po zdjęciach :) Choć też jakby się uparła to mogła sobie ksero i parę segregatorów załatwić po taniości z jakiegoś likwidowanego biura albo ze złomu sprzętu AGD a trzymać to wszystko w piwnicy. A może rzeczywiście jest na tyle szalona że robi akcje w pracy :-) Wiem że Egzotyczna na 100% robiła transmisje w pracy bo na poczatku, jak jeszcze się nie nauczyła wyłączać dźwięku to wiele razy podawała swoje dane osobowe i firmy w której pracuje myśląc, że z daleka nie słychać w mikrofonie a u tej małolaty od baru widać na 100% że firma jest realna

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Egzotyczna jeszcze nadaje, bo nie kojarzę jej nicku w tej chwili?
Jeste jeszcze (znów nicku nie pamięta, tylko tyle, teraz przychodzi mi do głowy że ma dwa imiona w nicku i jedno to chyba Alicja?) kamerką często ma ustawioną pod biurkiem centralnie na krok lub nogi. Tutaj też 100% pewności bo wiele razy kamerke ustawiała na wprost wejścia do jej biura i widać było ulice :)
Ruger czy myslisz, że Eva kupowała by to wszystko żeby zrobić iluzje "miejsca pracy"?
Na ShowUp.tv i tak jest mało takich akcji, na MFC często nadają laski z pracy, biblioteki, kawiarni itp. Ale MFC to inna bajka jeżeli chodzi o sex kamerki.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 13:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
http://ShowUp.tv/profile/egzotycznaprzygoda - chyba już nie nadaje, oni mieli kilka "sutych" dni kiedy nadawanie z pracy to była nowość na ShowUp.tv, ludzie nie znali jeszcze sytuacji i naprawdę wierzyli, że w każdej chwili ktoś może wejść do ich biura więc dopłacali za ryzyko, było dużo dobrych sponsorów i dostawali po tysiąc żetonów na cel + kilka privków a potem przyszły gorsze dni, ludzie się przyzwyczaili do tego nadawania z pracy (bo w sumie nie było ŻADNEGO ryzyka wpadki bo robili to na zapleczu albo w godzinach gdy zostawali tylko we dwoje w pracy) a taki sposób audycji miał w sumie więcej minusów niż plusów (trzeba było czekać z wykonaniem celu a czasami wręcz go nie wykonywali, wyłączali dźwięk, nie było żadnych głośnych jęków kiedy inni pracownicy byli w pracy). Plus możliwe że przestali nadawać bo mieli problemy, bo szefową była matka dziewczyny i na początku dobry tuzin razy przypadkiem powiedzieli przy niewyłączonym mikrofonie swoje nazwiska i nazwę firmy więc możliwe że coś doszło w końcu do uszu mamusi i ukróciła te audycje. No i jeszcze jest wątek chłopaka - dziewczyna na poczatku nadawała sama a miała naprawdę spoko ciałko i super cycki, potem dołączył jej chłopak o on nie tylko miał urodę radiową i ciało dalekie od kulturysty, ale też niesamowicie śmiesznie wykrzywionego kutaska nazwanego szyderczo przez widzów "Gargamelem" :-) i wystąpił, jak fachowo nazywają go naukowcy, tzw. "Efekt Konefki" - każda laska występując z facetem zarabia więcej, a Egzotyczna i Konefka w momencie wejścia w kadr faceta odnotowywały spadek liczby widzów i napiwków.

http://ShowUp.tv/cocain_more - podobno ona jeszcze nadaje z pracy ale właśnie ciężko w to uwierzyć bo zero krępacji, lata w samych majtach na audycji i realizuje nawet "ryzykowne" cele a nigdy nie pokazuje otoczenia tego "biura", tylko to jedno ujęcie na biurko i ścianę.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 13:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Chyba u Egzotycznej rzeczywiśnie nigdy nie byłem.
A co do Cocain_more to nick kojarze i bywałem na jej transmisjach, ale do moich "ulubienic" nie trafiła ;)
Jak wróce do domu i coś sprawdze to może napisze coś jeszcze o jednej lasce nadającej z "pracy", bo oczywiśnie nicku nie pamiętam. Postaram się te wszystkie nicki pozbierać do kupy bo wiem, że jak piszę bez to chuja wiadomo o którą może mi chodzić.
Ruger, nie wiem czy tafiłeś na takie dziewczyny ale wiem, że się takie pojawiają, które wejdą, odpalą kametkę zjadą sobie na ręcznym lub zabawią się wibro i sobie idą, bez celi, privów czy nawet słowa żeby ludzie dawali żetony. Czasami coś napiszą czasami bez słowa sobie pójdą. Kilka dni temu właśnie na taką trafiłem to napisała jedynie, że lubi jak ludzie patrzą, zabawiła się wibrem napisała, że "jest sławna" i nie może pokazać tatuaży (chociaż część było widać bez problemu). Tutaj nawet nicku nie zdążyłem zapamiętać.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 13:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z takich co robią pokazy dla zabawy fajna jest Melodia Ulotna, bo co najmniej połowę swoich orgazmów na ogólnym robi bez celu i bez płacenia (choć fakt faktem - robi je przeważnie o 2-3 w nocy więc i tak mało kto zobaczy :) a większośc kasy oddaje innym laskom albo facetom na transmisjach i ma podejście "mam wyjebane". Ale niestety to tylko jedna taka perełka, większość kobiet które zaklina się że "olewa żetony, nie leci na kasę" nie robi też pokazów i ma lekceważący stosunek do hmm... potrzeb koniobijastycznych mężczyzn :), te ładniejsze które "siedzą tu żeby pogadać" przeważnie okazuje się, że robią tez ostrzejsze pokazy na innym nicku/innym portalu i tylko naganiają sobie klientów z kasą, jeżeli już raz na jakiś czas trafi się jakaś spontaniczna palcówa czy choćby stripek to albo jednorazowy wyczyn jakiejś zblazowanej małolaty albo wstęp, swoisty trailer czy wersja demo do poźniejszych pokazów i zrobiony jedynie z potrzeby wyrobienia sobie "marki".

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Właśnie o coś takiego mi chodziło Ruger, właśnie takie wyskoki niekoniecznie małolat.
Co Do Melodii to dobrze wiesz, że też ją lubię. Ostatnie kilka dni mniej wchodziła. Ale trafić na jej orgazm to coś fajnego.
Co do wcześniej wspomnianej kobiety co nadaje z pracy to http://ShowUp.tv/profile/joannawiktoria, ona się nie ukrywa, otwarcie mówiła z jakiego miasta jest i myślę, że nie jeden koleś z jej miasta mógłby do niej zajść jakby zobaczył widok na ulicę przed jej pracą.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
He he do Egzotycznej też tylu kozaków się wybierało do pracy bo adres znali a mimo to każdemu jaj zabrakło ostatecznie :) A znowu pamiętna Delicja wiele razy robiła akcje że dawała adres hotelu i mówiła, że pierwszemu kolesiowi który przyjedzie pod ten adres i przyniesie butelkę Martini zrobi loda i kilka innych atrakcji i też brakowało chętnych :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 09:51
Posty: 105
Ruger44 pisze:
http://ShowUp.tv/cocain_more - podobno ona jeszcze nadaje z pracy ale właśnie ciężko w to uwierzyć bo zero krępacji, lata w samych majtach na audycji i realizuje nawet "ryzykowne" cele a nigdy nie pokazuje otoczenia tego "biura", tylko to jedno ujęcie na biurko i ścianę.


Z tego co wiem to chyba jej firma, czy coś takiego. Nie wiem dokładnie.... Spytaj coolorka, bo to jego ulubienica ;) Wie wszystko na jej temat ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 19:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
mikra pisze:
Ruger44 pisze:
http://ShowUp.tv/cocain_more - podobno ona jeszcze nadaje z pracy ale właśnie ciężko w to uwierzyć bo zero krępacji, lata w samych majtach na audycji i realizuje nawet "ryzykowne" cele a nigdy nie pokazuje otoczenia tego "biura", tylko to jedno ujęcie na biurko i ścianę.


Z tego co wiem to chyba jej firma, czy coś takiego. Nie wiem dokładnie.... Spytaj coolorka, bo to jego ulubienica ;) Wie wszystko na jej temat ;D

moze jednoosobowa firma prowadzona w domu;p ale chyba kiepsko przedzie, skoro w godzinach pracy dorabia na ShowUp.tv;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 20:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
O ile dobrze pamiętam Cocain_more mówiła na transmisji, że prowadzi działalność i wynajmuje biuro i obok są niby inne biura tylko tyle mówiła. Raz nawet odebrała telefon od klienta i mówiła coś o zareklamowaniu jeszcze raz jakiejś rzeczy.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 20:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
tak czy siak, zadne to ryzyko jest, nikt jej nie wejdzie;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 20:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
A kto tam ich wie ;) Może siedzi zamknięta cały czas i pokazuje to i owo na ShowUp.tv.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 22:50 
Zdecydowanie Pralineczka23 bardzo ją lubię, fajnie się z nią gada, ale ciałko też ma ekstra, a szczególnie nogi, które rzadko na ogólnym pokazuje. Warta polecenia jest też xxCzarnaKotkaxx bardzo dobre privy i tanie, a do tego możliwość negocjacji, jest świetna. No i trzecia mniej znana to maafia jak dla mnie ekstra.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 08:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Może dzielą się z szefem napiwkami :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 17:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
andyr pisze:
Wiecie co piszę tak dlatego gdyż ok 3 tygodnie temu wszedłem sobie na ShowUp.tv a tam w czołówce anorektyczka. Widziałem ją tu po raz pierwszy i ostatni jak dotąd. Być może bywała już i bywa tylko nie w tym czasie co ja jestem. Nicka nie pamiętam i żałuję. Owe dziewczę nie dość że ruszało się jakby była przed śmiercią, chuda jak szkapa /zważywszy nawet na fakt, że kamerka jednak trochę pogrubia/gadka jakby nic nie jadła. Cel miała, że zrzuca jakieś tam wdzianko do bielizny, akurat trafiłem na sam cel i ku mojemu przerażeniu ujrzałem kościotrupa pokrytego skórą. Jak to ma być atrakcyjność to ja jestem z innej bajki chyba...Nie rozumiem tego, że polscy faceci gustują w takich chudzinach? Czy to był przykład jakiegoś kombinowania? Cel został oczywiście osiągnięty i laska się zmyła. Do tej pory nie potrafię logicznie wytłumaczyć tego zjawiska, czy ludzie może jarają takie odstępstwa i nie chodzi tu o urodę, sexapil tylko o dziwactwa? Ale że aż tylu wpatrzonych w to? No owszem ja też z ciekawości wszedłem /na krótko/ale nie dałbym złamanego zeta na tę śmierć na chorągwi a jednak zety leciały i to szczodrze, może ktoś mi to wytłumaczy?


Już wiem jaki nick dzisiaj ją powtórnie ujrzałem BunnyEaster no i nawet na profilu ma te anorektyczne fotki, a widzów ma dość dużo, 3 miejsce w oglądalności. Ja tego nie jarzę....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 17:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Andyr, jak zaglądałem do niej to nie widziałem, że ona aż taka chuda ale teraz widzę...

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 17:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
anopS laski potrafią się doskonale maskować ale wszystkiego nie da rady. No ta noga na fotce profilowej według mnie jest odrażająca. Dla mnie to szukanie sensacji chyba.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 17:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Andyr, jedyne o czym musimy pamiętać to, to że są gusta i guściki. Nie każdemu musi się podobać to co Tobie czy mi. Mi się anoreksja nie podoba.
Wczoraj znalazłem tą Panią http://ShowUp.tv/Kicz_end_Dzicz W sumie ciągle leży w tej pozycji i ma dość nie jasne privy ale ludzie sobie chwalą to co na nich jest.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO