ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2014, 21:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Jedno się z drugim poniekąd łączy, po to się "pompuje" żetony żeby je odsprzedawać poza systemem wymiany ShowUp.tv

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 21:54 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
nie łączy się, bo co innego jak konta przerzucają pomiędzy sobą tysiące żetonów, a co innego jak dostajesz 100/200/300.
ja kupiłem już tak sporo żetonów i jakoś bana nie dostałem ani razu, ostrzeżenia też nie.
oszczędność spora, kupując żetony za 12.5zł :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 22:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Tylko wez pod uwage ze pewnie wiekszosc to laski, ktore chca wiecej zarobic niz przez ShowUp.tv, albo slyszalam o takim przypadku- koles skupował z wszystkich aukcji zety po 11 zł po czym wystawiał drozej.
Swoja droga ruger- po co Ci koment do aukcji z zetonami? az tak bardzo łąkniesz dodatkowego fejmu na allegro?

edit. najczesciej ludzie podaja swoje gg 5478965 ukcji wiec jest mozliwosc dogadania sie "na biezaco"

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Koment mi nie potrzebny, ale jeżeli wyślę kolesiowi $$$ a on mi nie wyśle żetonów albo będzie twierdził że "wysłał ale widocznie nie dotrały" to muszę mieć jakiś środek "motywacyjny" żeby wymusić na nim wysyłkę, koment nadaje się do tego wyśmienicie jeżeli gość ma kilkaset komentarzy to nie będzie ryzykował negatywa.

A z tego co widze wiele razy na ShowUp.tv to niektórzy po prostu rozpierdalają system, nie mają żadnej krępacji żeby wysyłać kilka pakietów po 2000 nawet wtedy, kiedy odbierająca jest nieaktywna (więc "transakcję" widać w 5 ostatnich napiwkach) i jakoś od wielu tygodni nikt ich nie banuje

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
Cytuj:
Tylko wez pod uwage ze pewnie wiekszosc to laski, ktore chca wiecej zarobic niz przez ShowUp.tv, albo slyszalam o takim przypadku- koles skupował z wszystkich aukcji zety po 11 zł po czym wystawiał drozej.

wielu ze stałych sprzedawców żetonów po prostu odkupuje je w ilościach hurtowych od dziewczyn, po cyzm sprzedaje je dalej.
sprzedanie żetonów za 11, a nie za 10zł, to zawsze 10% większy zarobek, mimo, że w jakiś tam sposób ryzykuje się bana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 06:02 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2014, 19:33
Posty: 22
Ruger-prawda jest taka, że ty po prostu nie chcesz kupić nawet tych 100 żetonów- czy to przez portal bezpośrednio, czy przez Allegro i zawsze znajdziesz odpowiednią wymówkę :) Takie jest moje zdanie.
Ja również znam parę osób, które kupują żetony na Allegro i nigdy bana nie dostały.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 07:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Magda nie prowokuj mnie, bo ruszysz mi ambicję, kupie sobie 2000 zetonów i wezmę u Ciebie tyle privów z orgazmem i to pod rząd, że tydzien nie będziesz mogła nic w cipkę wsadzić! :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 08:02 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2014, 19:33
Posty: 22
Alez zapraszam serdecznie :D ja kocham orgazmy i mozesz sobie 10 pod rząd wziąć, dzisiaj jak będe na ShowUp.tv będzie okazja, nie widzę problemu ;) zresztą mowiles, ze kazdy powinien wejść na mój priv z orgazmem a sam nie byles.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 08:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
dlaczego nie dostali bana? bo zetony przekazuje sie kazdemu dobrowolnie a allegro nie ma powiazania z ShowUp.tv,wiec jak jedna i 2 osoba nie bedzie chciala to nikt sie nie dowie ze lewizna miala miejsce;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 08:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Wystarczy, że ShowUp.tv do Allegro zglosi raz na jakiś czas "dla zasady" WSZYSTKIE aukcje z "ShowUp.tv" w tytule, bo zgodnie z regulaminem mają wyłączność na sprzedawanie swojej własności intelektualnej, allegro w razie jakichkolwiek wątpliwości działa zawsze na korzyść "dużego" partnera a nie pojedyńczych sprzedających

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 09:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
głupoty gadasz Ruger.
Zetony sprzedają na allegro już od dawna,a jak ktoś jest mądry, piszę, że sprzedaje czas potrzebny na zdobycie żetonów, a same żetony są własnością intelektualną ShowUp.tv.
Cytuj:
Ruger-prawda jest taka, że ty po prostu nie chcesz kupić nawet tych 100 żetonów- czy to przez portal bezpośrednio, czy przez Allegro i zawsze znajdziesz odpowiednią wymówkę

też mam takie wrażenie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 09:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Zakaz podawania kontaktu - "sprzedaje czas potrzebny na zdobycie - przedmiot jest gratis" to słowo-klucz znane z aukcji na których handluje się przedmiotami i goldem z gier MMO, farmionym cierpliwie przez długie godziny, niestety na ShowUp.tv się nie farmi żetonów (no chyba, że ktoś wyłudzanie PW albo zgłaszanie bluzgaczy uznaje za farmę :-) a więc i nie można sprzedać "czasu potrzebnego na zdobycie".

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 09:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
oczywiście, że można sprzedać czas potrzebny na zdobycie żetonów.
i faktem jest to, że ludzie sprzedają żetony na allegro od dłuższego czasu, a ShowUp.tv nic z tym nie robi, więc nie wiem po co drążysz temat.
nie chcesz kupować żetonów na allegro, nie rób tego, nie chcesz kupować normalnie żetonów, też tego nie rób, rób dalej za sępa ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 09:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Tak tylko zapytałem o legalność, a że ja lubie gadać to temat sam się tak jakoś rozciągnął :-) W takim razie koniec offtopu, wracamy do obgadywania Madzi! :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 11:09 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2014, 19:33
Posty: 22
Jako, ze zostalo Ci bycie sępem to trochę ciężko Ci będzie mnie obgadywać, bo ja juz na ogólnym nic nie pokazuje :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 11:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Dlatego właśnie chyba będe zmuszony złamać złotą zasadę pana Brylanta z "Poranku Kojota"* i w poniedziałek kilkaset złociszy zmieni właściciela. A czy finalnie trafią do Ciebie czy może do którejś z konkurentek - zobaczymy ;-)

* "Jestem zbyt piękny i młody żeby za to płacić!" :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 11:34 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2014, 19:33
Posty: 22
Ja tu z nikim nie konkuruje, wiec slowa konkurencja nie uznaje :) do kogo trafia, do tego trafia- byle mądrze wydasz :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bolekxxx, Wredny_typ, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO