ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2013, 17:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 17:33
Posty: 1
Super dziewczyna,młodziutka,zawsze uźmiechnięta i z poczuciem humoru-jeszcze nigdy nie widziałem jej zasmuconej.
Kulturalna-też nie spotkałem się żeby kogoź wyzywała lub coź podobnego,a na priv rewelka! Ciało ideał.
Polecam tak w ogóle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 gru 2013, 17:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 14:13
Posty: 45
Ja może nie uważam, że jest naj, ale na pewno plasuje się w czołówce :D polecam jej privki <3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 gru 2013, 18:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 17:57
Posty: 3
Nooo magdalenkap dobra jest niby na ogólnym taka grzeczniutka,taka spokojniutka ale na priv ogień :)
Cipka marzenie, miałem też okazję pare razy pogadać z nią na priv i oprócz super ciałka jest też mądra ;)
W dwóch słowach fajna dupa :P Ile bym dał żeby chociaż na 2 minuty być z nią w tym pokoiku :D
Polecam priv w którym jest jej cipka ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 gru 2013, 18:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:23
Posty: 1
a ja wam powiem ze bylem u niej  na privku z buzia zaskoczyła mnie pozytywnie nie dosc ze cialko ladne to buziunia wypas


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 gru 2013, 11:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
ludzie, ona ma dopiero 16 lat...szkoda gadac co z nia zrobiliscie.. byla taka fajna dziewczyna, uzaleznila sie od tego bo wazniejsze ShowUp.tv niz prywatne zycie, tak mlodo zaczela "kariere", szkoda ze przez ShowUp.tv musialem zakonczyc ta znajomosc.


Ostatnio zmieniony 09 gru 2013, 11:34 przez antysu, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 gru 2013, 16:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 17:57
Posty: 3
Kolego "antysu" Twój nick mówi sam za siebie , że nienawidzisz tego portalu i piszesz takie bajki,że magdalenka jest niepełnoletnia. A żeby zakończyć znajomoźć z nią trzeba ją znać na żywo. Jest na tyle ekskluzywna,że wątpie by spotykała się z byle kim ;) Po drugie przebywam z magdalenka na ShowUp.tv już dużo czasu i jakoź żadnego dowodu na jej niepełnoletnoźć nie znalazłem- a nawet zaskoczę Cię znalazłem dowody na jej pełnoletnioźć. Nie każdy ma duże cycki i głos jak baba po 30 :P Chyba nie byłeź u niej na privie , że wypisujesz takie coź -pozdro koleź


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 gru 2013, 23:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
nie jestem tu dla nikogo kolegą, jestem tutaj tylko z tego powodu, widze jaki syf panuje, kto sprawdza tych dziewczyn pelnoletnosc??
dotykales jej, calowales, przytulales - bo ja tak - i nie wiem czemu sadzisz ze ma powyzej 18 lat.. nie bede tego udowadnial bo to nie miejsce na to. widziales dowod ze jestes taki pewny? lepiej niech pokaze legitymacje szkolna uczennicy pierwszej klasy liceum. wytlumacz dlaczego skasowala te foty co miala jeszcze kilka dni temu? moze dostala info jej rodzina ze jest tutaj i ona sama boi sie rozpoznania moze? lepiej ja znam niz ty swoja matke, probowalem milion razy odciągnąć ja od tego ale jest tak tutaj wciągnieta ze masakra, nic nie dziala.. robcie co chcecie z reszta tych dziewczyn , ale wiem napewno, ze Magda wczesniej do nich nie zaliczala sie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 10:13 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
[quote=&quot;antysu&quot;] nie bede tego udowadnial bo to nie miejsce na to.[/quote]

Bo gdy się nie ma twardych dowodów to tak najłatwiej powiedzieć - wyprzedzanie faktów ;) Jest na to konkretne okreźlenie nawet ale nie pamiętam nazwy.

Ile w ogóle masz lat że takie głupoty opowiadasz? Może warto ją tu zaprosić i skonfrontować to czy ją znasz i przytulałeź kiedykolwiek...

Jeźli ona ma lat 16 a ty ją niby przytulałeź to znaczy że masz coź w tych okolicach albo jesteź jakimź chorym mitomanem który ShowUp.tv uważa za największe zło a nie spojrzy na siebie i nie skorzysta z psychiatry?

Jeszcze mam pytanie do ciebie: skoro ANTYSU to czemu wchodzisz na ShowUp.tv? Przecież to zaprzeczenie bycia ANTY


Ostatnio zmieniony 10 gru 2013, 10:18 przez bungabunga85, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 10:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
jakie chcesz dowody? wspolne zdjecie starczy, adres czy co jeszcze? nie chce tego tutaj robic. bo wspomnien tez nie mozna od tak pokazac. chcialbym ją tylko stad wyciagnac, z reszta dziewczyn robcie co chcecie, ale wiedzcie, ze to bardzo boli jak kogos bliskiego, czy chociaz znajomego spotyka sie tutaj. poczujecie to, gdy spotkacie w tym miejscu swoja dziewczyne, zone, siostre czy nawet matke to wtedy zrozumiecie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 13:09 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Czasy się zmieniły. Poza tym skąd miał bym mieć pewnoźć że to na zdjęciu to ty? Udowodnij lepiej że ona jest niepełnoletnia. Skąd jest w ogóle?


Ostatnio zmieniony 10 gru 2013, 13:12 przez bungabunga85, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 15:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 17:57
Posty: 3
Tak-najlepiej wrzuć tu zdjęcie Magdy i jeszcze jej adres(chociąz tak naprawdę nie wierzę,że ją znasz)...Człowieku warto postawić pytanie czy ty jesteź normalny?
Też mogę wejźć i oczerniać mówiąc a ta ma 15 , a ta 17 , a tamta to do gimnazjum chodzi. Nawet jeźli ją przytulałeź nie znaczy to ,że masz się tutaj wyżalać,a po drugie skoro już jej nie przytulasz,nie całujesz i nie dotykasz to znaczy,że już nie masz z nią kontaktu i masz powody by oczerniać normalną,fajną 20 latkę :) Chyba tak naprawdę nigdy nie widziałeź dziewczyny,która ma 16-Magda wygląda na dużo więcej. Pozdrawiam i przemyźl to co Ci napisałem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 15:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
Nie jestem tutaj po to żeby podawać dane. Powiem jedno, ona to robi bardzo dobrze kryjąc swój wiek,  was robi w konia od maja, Zobaczymy jak długo będzie jej konto istniało. Rozmawialiscie normalnie a nie tylko o dupie i chu*? Wiecie coź o niej więcej? Jakie miała marzenia, pasję, plany na przyszłoź dopóki nie znalazła się tutaj między bandą koniobijców przed monitorami? Zrobiliscie z niej żetoniare... Wiem że być może jestem tu sam z tym zdaniem ale mam rację i wiem swoje bo to sam przeżyłem. Mam na myźli tą znajomoźć.


Ostatnio zmieniony 10 gru 2013, 15:42 przez antysu, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 15:59 
antysu  Kolego drogi nie PISZ GŁUPOT, bo znam tę dziewczynę osobiźcie i mogę potwierdzić że ona ma 20 lat. Tak więc zapewniam cię że się mylisz, następnym razem zanim coź napiszesz przemyźl to, i nie rzucaj pustych oskarżeń pod złym adresem :) 


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 16:52 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
[quote=&quot;antysu&quot;]Wiecie coź o niej więcej? Jakie miała marzenia, pasję, plany na przyszłoź dopóki nie znalazła się tutaj między bandą koniobijców przed monitorami?[/quote]
A powinno nas to obchodzić?


[quote=&quot;antysu&quot;]Zrobiliscie z niej żetoniare... [/quote]
Może zasłabo się starałeź żeby do tego w realu nie dopuźcić? Skoro ją znasz to czemu na to pozwoliłeź?


Mam wrażenie że narobiłeź sobie nadziei na laskę która generalnie ma cie w dupie i teraz oczerniasz cały źwiat - nikt tu nie jest winny poza tobą, żyj realnie! Laska ma cię w dupie, pogódĹş się z tym....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 17:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 gru 2013, 14:13
Posty: 45
Antysu widzę, że jestes kolejnym zbawcą źwiata?  może powinieneź iźć do koźcioła a nie wchodzić na szołap. Zapamiętaj jedno...

ŚWIATA NIE ZMIENISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 17:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
Tak wiem, co było to było lecz obchodzi mnie to bo to wy ją zepsuliscie i dalej to robicie lecz ona sama nie wie że Ĺşle robi, chciałem jej tylko pomoc. Ja nie mówię żebyźcie mi wierzyli. Chciałbym tylko żeby skończyła z tym bo naprawdę nie zasługuje na takie życie kurewskie..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 17:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
[quote=&quot;samson&quot;]
Antysu widzę, że jestes kolejnym zbawcą źwiata?  może powinieneź iźć do koźcioła a nie wchodzić na szołap. Zapamiętaj jedno...

ŚWIATA NIE ZMIENISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]


ale ja nie mówię że chce zmienić źwiata, sam widzę że źwiat schodzi na psy. Tylko kasa i seks. Ĺťadnych już wartoźci innych nie ma. Pisze tutaj ze źwiadomoźcią taka że spodziewałem się wielkiego sprzeciwu mojego zdania ale czy tu będę sam czy też ktoź mnie poprze zdania nie zmienię co tutaj się dzieje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 17:52 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
[quote=&quot;samson&quot;]
ŚWIATA NIE ZMIENISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Więc się dostosuj ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 18:39 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Proszę cię, my ją sprowadziliźmy... gadasz jak sekciarz - to się leczy!
Seks i kasa rządziły źwiatem od zawsze - szkoda że dopiero to zauważasz, taka natura ludzka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2013, 19:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 11:25
Posty: 21
[quote=&quot;bungabunga85&quot;]
Proszę cię, my ją sprowadziliźmy... gadasz jak sekciarz - to się leczy!
Seks i kasa rządziły źwiatem od zawsze - szkoda że dopiero to zauważasz, taka natura ludzka.
[/quote]

każdy ma swoje zdanie i to też zależy od wychowania. A że każdy jest inny nie mam zamiaru kłócić się. Po prostu wyraziłem swoje zdanie na podstawie tego co z nią przeszedłem a że wy wiecie swoje to już wasza sprawa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO