ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lip 2015, 21:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Lamia86 pisze:
Rodzina pewnie jest z niej dumna



Jak ja kurwa tego nie rozumiem.
Nie wiem na chuj się wpierdalacie w czyjeś życie?
Widzisz znajomą mordę na ShowUp.tv i od razu afera na pół miasta że ONA TAM KURWA NADAJE.
Może sytuacja taka a nie inna ją zmusiła?
Nawet jej siostra nie wie o tym.
Na chuj jej rodzina ma wiedzieć? Na chuj musicie na siłę innych informować?
Nie macie swojego życia tylko musicie się wpierdalać w czyjeś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 10:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Ja nie musze nikomu rozpowiadać że tutaj ktokolwiek nadaje bo to jest internet i prędzej czy później ludzie , bliscy "Olci" sie dowiedzą o tym że ona tu jest tu nadaje i że w taki a nie inny sposób zarabia kase na swoje utrzymanie czy huj wie na co.
Trzeba mieć chyba pożądnie nasrane we łbie żeby coś takiego robić.

Wstyd przynosisz dziewczyno sobie a przede wszystkim swoim bliskim .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 10:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2015, 12:42
Posty: 6
Lamia86 pisze:
Ja nie musze nikomu rozpowiadać że tutaj ktokolwiek nadaje bo to jest internet i prędzej czy później ludzie , bliscy "Olci" sie dowiedzą o tym że ona tu jest tu nadaje i że w taki a nie inny sposób zarabia kase na swoje utrzymanie czy huj wie na co.
Trzeba mieć chyba pożądnie nasrane we łbie żeby coś takiego robić.

Wstyd przynosisz dziewczyno sobie a przede wszystkim swoim bliskim .



ja mam gdzieś tą sexiBlondzie, bo ani ona mi się podoba, ani kręci. Ale Lamia86 musisz być strasznie zakompleksiona skoro tak ją hejtujesz. Myślę, że to zwykła zawiść przez Ciebie przemawia. Może zazdrościsz jej urody, a jeśli nie urody to żetonów które zarabia. I sądzę, że Ty pewnie w pracy którą wykonujesz (jeżeli w ogóle pracujesz) nawet w 1/3 nie zarabiasz tyle co ona. Stąd Twoja zawiść i obelgi. I pewnie jakbys jakoś wyglądała sama byś na tych kamerkach usiadła. A może Ty siedzisz tylko masz raptem 10 osób na transmisji? co? nie tak jest? A tutaj się wypierasz hahha. Już wiem, wiem zaraz hejty polecą z Twojej strony na mój wpis, wypieranie się wszystkiego i jaka Ty ładna jesteś pewnie i że nigdy Ty na kamerce bys nie usiadła, bo to wstyd i hańba. Daj dziewczynie spokój i zajmij się własnym życiem, znajdź jakąś pracę sobie, idź na siłownię, zadbaj o wygląd i od razu świat stanie się piękniejszy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 18:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
no cóż trzeba opluć kogos innego żeby samemu poczuć się lepiej ;) I mierzyć swoją miarą ;) Lamii sie wydaje, ze skoro ona tak myśli/ma takie podejście to musi też takie mieć cały świat ;) domeną osób niedowartościowanych, sfrustrowanych jest właśnie to, że najzdzajac na innych rekompensują sobie własne samopoczucie ;) Masz ból dupska i tyle ;) Tyle dziewczyn na ShowUp.tv a przyczepiłaś się do niej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 22:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Chrząszcz jakby ci sie nie podobała to być tu swoich 5 groszy nie wtrącił .......
Nie znasz mnie ani mojego życia więc sie głupio nie wypowiadaj a najlepiej to wogóle .
Po coś tu przylazł? uświadamiać mnie że źle robie hejtując ją ? ja mam gdzieś twoją opinie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 22:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Opluć to sie pewnie ty opluwasz widząc ją na kamerce ..... Porażka .
Mam takie a nie inne podejście do "Olci" i je wypowiadam ale nikomu nie karze mieć takiego samego jak ja .

Chcecie mnie pouczać? Prosze bardzo . Powodzenia. Ja o "Olci" nigdy zdania nie zmienie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 23:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
skąd ta irytacja? ;) sama nie znasz "Olki" ani jej życia prywatnego a się wypowiadasz (głupio ;) ) ;) Sama tu przychodzisz i wylewasz gorzkie żale a jak ktoś ci zwraca uwagę to poirytowana jesteś ;) I każe a nie karze:) kolejny raz ten sam błąd ;)

Ty myślisz, że mi na złość zrobisz, że o niej zdania nie zmienisz? :D dla mnie możesz skisnąć w swoim jadzie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 23:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
oraz w ogóle a nie wogóle ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lip 2015, 23:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Polonista sie znalazł . Co z tego że znowu ten sam błąd? Wiadomo o co chodzi.
Skoro nie znam jej życia prywatnego to jak moge sie wypowiadać o nim? :P Widze , obserwuje i wyciągam wnioski z tego co ona reprezentuje sobą teraz poprostu :)
"Olcia" sprzedaje tu sie i tyle. A ty lepiej z tą kasą swoją idź sobie do burdelu bo jej raczej nie wyruchasz przez kabelki :) Ewentualnie w akcie podniecenia konia sobie zwalisz :) Jakim trzeba być durnym żeby tak robić.
Ja już ci napisałam że mam gdzieś co ty piszesz i co ty myślisz.
A pouczać to mnie nie będziesz bo nie jesteś moim ojcem . Skoro ci sie ja nie podobam i to co pisze to przecież cie tu na siłe nie trzymam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 17:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
może Cię zaskoczę ale żeby znać ortografię nie trzeba być polonistą ;) uczą tego już w podstawówce ;) a te wnioski wyciągasz ze szczątkowego obrazu na ShowUp.tv? to się nazywa powierzchowność ;) Zastanawiam się jak głęboka jest Twoja ciasnota umysłowa ;) odróżniaj wirtual od rzeczywistości ;) Czy ja kiedykolwiek napisałem, że "olcia" mi się podoba albo ze wysyłam jej żetony? Znowu dorabiasz sobie ideologie i tworzysz różne historie, które nie odzwierciedlają rzeczywistości ;)
W sumie po Tobie nie można się spodziewać innej argumentacji niż " nie podoba ci się nie odpisuj, nie wtracaj się, po co to czytasz skoro i tak ja mam racje a jak się z nią nie zgadzasz to wyjdz"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 21:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Jeśli ktoś znajdzie i wgl zobaczy jej siostre to się podzielcie opiniami :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 21:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
lamia pewnie będzie pierwsza ;) tak jej nie lubi i brzydzi się tym co robi ze az siedzi na ShowUp.tv, obserwuje ja i wyciąga wnioski ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 22:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Ty za to siedzisz u niej z wywalonym jęzorem, kutasem w ręku i udajesz jej przydupasa zapewne i pewne już wiesz która to jej siostra :) mało tego pewnie już zdążyłeś ją dofinansować odpowiednio :)
A te swoje złośliwości to sobie w swoją dupe wsadź cwaniaczku :P
Ta jej siostra to pewnie taki sam kurwikłak jak i ona i tak samo ma we łbie najebane .
Niech sie razem zaczną pokazywać jak te inne niby siostry .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 05:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Ja pierdole.
Weźcie wyjebcie to coś z forum bo zawału ze śmiechu dostanę xDD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 10:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Będe tu tyle aż ty na ten zawał nie zdechniesz ..... :D
Albo i jeszcze dłużej :D
Zresztą jak ci nie pasuje to wypad .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 11:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Jej siostra już tu jest więc pewnie niedługo podzieli los "Olci" :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 12:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
:D pisałem, że będzie pierwsza :D weź sobie relanium i maść na ból dupska ;) bo Ci oczy jadem zarosną ;) nie masz się czego czepic to już na rodzine jej najezdzasz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 21:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 01:10
Posty: 41
Jebany psychol :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 11:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Siostrzany kurewski biznes sie zaczyna :)
Ja jestem psycholem ? Nie zachowuje sie tak jak one . Taka prawda Wy te laski zaczęcacie żeby pokazywały więcej więcej, bardziej i bardziej coraz większymi ilościami żetonów.
I sie kurwa cieszycie że macie na co patrzeć :)
Tylko że realnie każdy sie z nich śmieje za plecami i nazywa je kurwami.
Jak nie wprost im to mówią :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 11:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Positive za to ty masz pewnie kutasa cały czas na wierzchu jak na nie patrzysz :) Walikoniu. Żal dupy też masz skoro tu jeszcze jesteś.
Powtarzasz sie . Jesteś jak denerwująca zdarta płyta :)
We wcześniejszym moim poście napisałam że "pewnie ta jej siostra to taki sam kurwikłak jak i "olcia". To było przypuszczenie , jeszcze wtedy nie wiedziałam że ona jest i nadaje na ShowUp.tv, W późniejszym poście napisałam że ona już tu jest. I wiesz o tym doskonale że nie byłam pierwsza tylko tak pierdolisz :) Było wiele osób przede mną które już wiedziały, bo ty pewnie jesteś jednym z tych wiernych widzów "Olci" więc jesteś na bieżąco :) Tak samo jak PanPrzemek .
Niby czemu nie ma faceta? bo żaden nie chce z nią być bo sie na ShowUp.tv pokazuje . Kto by chciał mieć taką dziewczyne która w taki sposób zarabia i każdy kto chce może jej wdzięki podziwiać? Chyba tylko frajer :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO