ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 cze 2015, 00:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Ale weź ty się odpierdol od nas wszystkich kobieto, zajmij się domem czy dziećmi a nie nas oceniaj, co?
chyba pomyliłas strony, serio


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 01:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:57
Posty: 14
Jestem dziewczyną, Niobe była kobietą... doucz się "moralna" kobieto, która z tej swojej moralności przyszła aż na forum hejtować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 09:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 01:10
Posty: 41
skoro mamy taki spam już tu :D http://ShowUp.tv/SexyBlondzia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 12:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Rozdziewiczony ale ja nie "przypierdoliłam" sie konkretnie do ciebie czy do innych a to że odpisujecie to nie mój problem więc sie ogarnij i uspokój.
Dobrze Pani Niobe nie musisz sie tak denerwować tylko dlatego że nazwałam cie Panem . Każdemu sie zdarza .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 23:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
a do kogo w takim razie pisałaś na forum? do siebie? nie po to tu przyszłaś żeby sobie ulżyć w swojej frustracji? odpowiesz mi na pytanie w jakim celu w ogóle założyłaś ten temat?
Zacznij żyć dziewczyno swoim życiem a nie życiem i wyborami innych.

Poza tym dlaczego chcesz narzucać komuś swoje standardy? Potrafisz zrozumieć, że to dla Ciebie jest czymś oczywistym, dla kogo innego może nie mieć jakiegokolwiek znaczenia? nie umiesz pojąć, że ludzie różnie podchodzą do swojej seksualności?
Nikt nie każe Ci pokazywać czegokolwiek, gdziekolwiek tylko nie mów proszę innym jak powinna wyglądać ich postawa i moralność w tej sprawie.

Zakładam, że politykę ShowUp.tv znasz więc nie wiem oczekiwałaś, że dziewczyny sypią kwiatkami pod kościołem? jeśli masz problem z tym co się tam dzieje to myślę, że powinnaś się udać do działu administracji i tam porozmawiać o "moralności". Może Cię ktoś wysłucha.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 12:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Rozdziewiczony czy ty sie w "Olci" nie zadurzyłeś przypadkiem?
Jeżeli ci sie nie podoba to co ja tu pisze to nie reaguj ...... po co bierzesz udział w tej dyskusji?
Do ciebie pisałam też ale czy ja cie obraziłam kiedyś żebyś mi pisał że ja tobie albo innym dopierdalam?
Ja nawet "Olci" nie obraziłam więc lepiej sie zastanów nad tym co według ciebie znaczy "dojebanie" komuś a co nie.
Nie narzucam wam swoich standartów przecież ... gdzie ja niby napiałam że coś komuś karze?
A seksualność swoją te dziewczyny widzą jako towar na którym można sporo zarobić .... nie ważne że sie pokazują byle komu ważne że jest z tego spora kasa a szacunek do własnej siebie i swojego ciała spada na dalszy plan bo przecież najważniejszy jest zarobek dla nich
A "Olcia" pokazuje sie nam w pełnej krasie więc pewnie już nie jeden znajom jej ją widział i nie jeden znajomy jej stracił do niej szacunek ..... bo przecież można inaczej zarabiać niż szmacić sie przed połową Polski .


Ostatnio zmieniony 25 cze 2015, 13:27 przez Lamia86, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 12:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Wisze że sponsoring u "Olci" jest bardzo dobry i bardzo duży ..... Gratuluje :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 14:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
a zadurzyłem się bo? mam inne zdanie niż Ty? Widzisz śmieszą mnie osoby Twojego pokroju, którzy wchodzą na forum i zakładają taki temat celowo żeby jeszcze bardziej zaniżyć wartość danej osoby ( tym samym dowartościować siebie) chociaż sami nie potrafią poprawnie napisać postu. Standartów? Czy standardów? Karze czy każe? Kolejna Twoja wtopa. Spójrz może najpierw na siebie a dopiero potem oceniaj innych?
Czytanie ze zrozumieniem też widzę sprawia trudność. Napisałem Ci, że ludzie różnie postrzegają swoja seksualność i NIE NARZUCAJ innym jak ma wyglądać ich postawa w tej sprawie.
A Ty cały czas piszesz ze swojego punktu widzenia i wrzucasz w pogląd danej osoby. Pewnie dalej nie wiesz o co chodzi więc ci przytoczę "A seksualność swoją te dziewczyny widzą jako towar na którym można sporo zarobić .... nie ważne że sie pokazują byle komu ważne że jest z tego spora kasa a szacunek do własnej siebie i swojego ciała spada na dalszy plan bo przecież najważniejszy jest zarobek dla nich"

Chyba, że potrafisz czytać w myślach

Zastanów się dziewczyno co Cię boli. Czasem warto zastanowić się nad sobą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 21:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Lamia86 pisze:
Panie Rozdziewiczony takie zachowanie "Olci" robi krzywde tylko i wyłącznie jej

więc czemu niby cie to boli, hę?
Napędzasz jakąś gównowojnę niepotrzebnie, Ola wie co robi i jak i będzie więc możesz się spróbować już z tym pogodzić ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 11:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Sam sobie odpowiedz na to pytanie ..... Powiedziałam ci jak ci sie nie podoba to co ja tu pisze to sie nie wtrącaj i będziesz miał spokój a tak to sam na własne życzenie sie irytujesz .
Skoro "Olcia" jak mówisz ma niską swoją wartość to raczej powinna sie starać żeby ją zawyżyć a nie zaniżać ją jeszcze bardziej swoimi nędznymi pokazami .
To że nie napisałam poprawnie dwóch słów to mało znaczące jest .... każdemu sie zdarza waż...... ważny jest sens zdania .
Teraz będziemy sie bawić w wytykanie błędów ortograficznych czy jak?
Narzucanie komuś swojego zdania czy "standardów" :D czy kazanie komuś czegoś to praktycznie jedno i to samo .
Wisze że ciebie bardzo boli to że ja tu tak pisze o "Olci" a nie inaczej. Wrzuć na luz skoro niby masz "wyjebane" na to czy ktoś ją szanuje czy ona ma szacunek to samej siebie czy już dawno odszedł w zapomnienie czy cokolwiek innego.


Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 12:04 przez Lamia86, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 11:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Jesteś facetem i to logiczne że nie masz nic przeciwko temu co ona robi bo możesz sie na nią do woli napatrzeć :)
Gorzej dla ciebie jakby ona sobie wzięła do serca to co ja tu pisze i już nigdy więcej sie na ShowUp.tv nie pokazała. Ale to sie prędko raczej nie stanie bo potrzebuje kasy więc sie ciesz :)
Żal mi jej ale dla niej ważniejsze jest to żeby kase zdobyć mimo tego że przez tą swoją zachłanność traci w ochach innych, pewnie i najbliższych dużo .
A ci co piszą z nią na transmisji i sie do niej pucują to tak naprawde większość sie z niej śmieje bo większość rozmów u niej ma swoje podteksty i drugie dno. Kilka osób sie na nią obraziło "oczywiście nie na długo bo wiedzą jaka ona jest" dlatego że większą uwage poświęca tym którzy sypią jest najwięcej żetonów. Można ich śmiało nazwać "sponsorami Olci".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 12:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
wskaż mi proszę w którym momencie się poirytowałem? Bo znowu dorabiasz sobie ideologie do tego co napisałem ;) Albo czytasz w myślach ;) Oczywiście, że nie będziemy bawić się w wytykanie TWOICH błędów ortograficznych ( no jak to tak! ale wiadomo Tobie może się zdarzyć) lepiej powytykajmy innym ich własne wybory jak Ty to czynisz (hipokryzja? czy nie?:))
Poza tym, czy TY uważasz, że "Olkę" interesuje zdanie 5 literek i 2 cyferek? Uważasz, że jest tak istotne co Ty akurat sądzisz?
Masz monopol na prawdę i rację?
Wyjdź z własnej dupy :) Wyjmij swój moherowy beret z szafy, załóż na czerep i biegiem do kościoła dziewico orleańska ;) Tylko nie zapomnij przy spowiedzi powiedzieć, że byłaś na sex kamerkach bo to grzech i nie wypada.

Jak się nie ma swojego życia (albo ma się nudne) to się interesujemy ( i żyjemy) życiem innych. Nic odkrywczego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 10:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2015, 12:42
Posty: 6
dla mnie ona jest strasznie brzydka. No dobra, może nie strasznie, ale coś jest w niej odpychającego. W twarzy. Nie wiem, może te usta... choć może nie, bardziej te brwi odrysowane od szklanki...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 11:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Rozdziewcziczony samo to że nadal piszesz i co piszesz na to wskazuje .......
Każdemu może sie zdarzyć wytykanie błędów nie tylko mi .... i nie mów mi że tobie nigdy sie to nie zdarzyło ......
Mam swoje życie, udane życie więc sie odczep już od tego rzepie. Po co tu ciągle wchodzisz i czytasz mnie?
Chcesz sie wymądrzać to sie wymądrzaj przed znajomymi . Przydupasie "Olci", obrońco biednej "Olci" i jej podobnych elementów. Idź do niej i tam jej zabłyśnik swoją inteligencją . Może cie jakoś wynagrodzi specjalnie za to .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 12:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
Rodzina pewnie jest z niej dumna .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 12:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 03 lis 2014, 23:06
Posty: 122
I Twoje odpowiedzi na poziomie gimnazjum " jak ci się nie podoba nie wchodź, nie czytaj, nie wtrącaj się ( bo ja mam racje )" Sama się puszysz ;) Kryształowa dziewczyno bez skazy moralnej ;) dalsza dyskusja nie ma z Tobą sensu. Wciąż jedno i to samo i próbujesz się tym dowartościować. Każdy ma prawo żyć jak chce. Więc życze Ci więcej dystansu do ludzi i życia. (Jak i nie oceniania przez pryzmat ;))

Nie będę życzyl powodzenia bo przeciez zycie masz udane i spelnione ;) I nie musisz jak ten cebulak dewaluować innych ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 15:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
To nie odpwiedzi tylko stwierdzanie faktów że piszesz , odpisujesz pomimo że niby "sensu nie ma"
A te złośliwości sobie z swoją dupe wsadź. Panie mądraliński.
Zaniżać poziom to sobie "Olcia" zaniża na własne życzenie tymi swoimi nędznymi transmisjami w których żebrze swoim ciałem o żetona chociażby jednego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lip 2015, 14:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
laska ewidentnie ma problem z uzebieniem :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lip 2015, 15:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:47
Posty: 47
No ma i przecież mogłaby coś z tym zrobić bo przecież dobrze zarabia na ShowUp.tv. A przy tym co ona zarabia na ShowUp.tv , zrobienie licówek czy coś to pikuś :)
Pozdrawiam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lip 2015, 21:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Lamia86 pisze:
Rozdziewiczony czy ty sie w "Olci" nie zadurzyłeś przypadkiem?


Nie ma to jak branie wszystkiego za lewe obroty, sponsoring i dupolizactwo.
Brawo ;D
Tak, hejtuj go bo zwrócił Ci uwagę że ShowUp.tv to strona dla dorosłych gdzie Olcia czy inna srolcia będzie zaznaczam BĘDZIE BO LUBI, CHCE, MUSI, CHUJ Z TYM świecić cyckami dupą i czym tam chce (i tym co ma a Olcia akurat ma ;D )
I sory albo nie wchodzisz do Olci czy innej srolci bo ci się nie podoba albo nie komentujesz.
Bo gdyby Cie serio zraniła, oszukała to mogłabyś tu swoje żale wypisywać.
Ale dla mnie i dla innych tu to zwykła zazdrość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO