ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2015, 19:24 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
Podaj chociaz nazwe ten marki kosmetycznej ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 00:45
Posty: 10
Chlopie ogarnij sie,pisalem o fotach z maxmodels, a sesji z inglotem w necie nie moglem znalezc bo juz szukalem w chuj czasu,daj znac lolek jakie masz foty innych Szalapowiczek wymienimy sie wieczorem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
No to podaj linka z maxmodels


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
tak ja ja powitam no to lecisz z ta konferencja czy nie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
Spajkel nie interesuje mnie twoja opinia na moj temat. ;)
Mozesz sobie darowac , a jak tak bardzo chcesz mnie urazic to na drugi raz postaraj sie bardziej.

P.S . Nie macie co sie ludzic bo moim zdaniem nie ma zadnych zdj , ani zadnej strony na maxmodels , ewentualnie pod tym nickiem moze sie kryc sam "SexyKociaczek".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
Jak by fotki byly i ze niby zaszkodzic jej chce to by juz nick z maxmodels dawno byl podany . No poczekamy do wieczora moze na maila dostane


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
chyba jednak prowokacja jak odpisze wam na maile to dajcie znac :D ja obstawiam prowokacje albo zakochanca ktory chce sie mscic za to ze go nie pokochala :D biedny tyle przeszles i chcesz zniszczyc komus zycie bo nie mozesz jej miec :D nie wytrzymam tutaj z wami przeciez kazda laska na ShowUp.tv klamie tez bym klamal gdybym mogl zarobic kupe kasy na rozbieraniu sie i waleniu konia :D niestety u nas za malo bogatych pedalow :D polska nie dojzala do kamerek :D ludzie szukaja tam milosci :D a kazdy kto dostal swoje 5 minut u takiej laski musial za to zaplacic przeciez to nawet widac u takich co sie nie rozbieraja, wszystkie sa tylko dla hajsu i sie z tym pogodz a jak brakuje ci czulosci to mozesz wziasc laske z agencji napewno ktoras ma tez intrygujacy charakter :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:52 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2014, 23:35
Posty: 15
Sexi Kociaczka często oglądałem dlatego też mam wyrobione o niej zdanie, i tak oprócz niewątpliwego seksapilu nie ma w niej nic dosłownie nic. Już sam nie wiem czy ona udaje taką głupią laskę, czy faktycznie nią jest. Każda jej transmisja jest kopią poprzedniej, z każdego nawet najbardziej bzdurnego tekstu na czacie jej transmisji ona głupkowato się śmieje, do powiedzenia też nic nie ma bo jedyne co potrafi napisać to : D : DD : P
Raz przy osiągniętym celu który miał być stripem ona sobie opuściła transmisje nie wykonując go, drugim razem celem były przebieranki, gdy cel został osiągnięty ona sobie poszła na 3 minutowego priva i już nie wróciła.
Często gdy cel za taniec albo strip wynosi 500 zet i jest już uzbierane np. 150-200 ona ma priva, i po powrocie zeruje licznik celu i znowu trzeba zbierać od 0 do 500. Kilka dni temu ktoś jej dał żetony za klapsy linijką, miała zrobić po 6 na każdy pośladek, napisała że " nie zrobię i co mi zrobisz? :D ", osoba ta w ogóle nie zareagowała, wnioski nasuwają się same:)
Poza tym, że nie jest zgrabna, jest niska, ma mały biust, wygląda na tępą dzidę i często robi w bambuko to reszta jest ok.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
prowokacja!!!!! tu niby zaszkodzic chce ale jak ja broni i jedzie po KEITT . Wyglada na to ze to ona napisala innaczej by ograzu foty byly


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
na bank!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 20:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
polska nie dojzala do kamerek :D ludzie szukaja tam milosci


To rzeczywiście polska specyfika, spędziłem troche czasu na zagranicznych portalach i tam wszystkie przejawy miłości sprowadzają się do wysyłania creditów/tokenów/pedalskich emotikonów. W polszy jak ktoś sie zabuja to zaczyna się polowanie na dane osobowe itp.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 20:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
Znawca , chociaz ty to zauwazyles !!!!
Mam dokladnie to samo zdanie , dlatego tez wydaje mi sie ze cale te niby pisanie o zdjeciach jest tylko w celu rozglosu o niej bo widac ze zalezy jej na tym tak samo jak na zetonach.
Dziewczyna kilkakrotnie juz robila walki na transmisji nie realizujac celow , bylam sama swiadkiem tego zdazenia ja w celu miala przebieranki a poszla na priva po 5 min wracajac i zmieniajac cel bez przebrania.
Z klapsami tez kantuje , wcale ich nie liczy ;/.
Odnosze wrazenie ze spajkl to Ona , bo gdyby faktycznie chcial jej zaszkodzic w jakis sposob bo tak twierdzi to juz dawno wyslal by cos odnosnie niby jej "wielkiej" kariery ;d;d;d .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 21:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
spajkel pisze:
A odnosie wpisu Keiiit... jesli to ta sama Keiiiti co jest na ShowUp.tv to skarbie moze dam Ci troche zetonikow i zrobisz sobie te krzywe ząbki?jestes jedna z nielicznych tutaj ktora dziala na mnie jak plachta na byka.Bronic "Aleksandry" nie bede bo wiele zlego mi wyrzadzila jednak to wlasnie jej osobowsc byla najbardziej intrygujaca wiec jesli jej nie znasz to nie oceniaj bo takie cos zawsze mnie wkurwialo i wkurwiac bedzie.Ja znam ja na wylot.teraz juz dla mnie nic nie znaczy i bedzie skonczona za to co mi zrobila,ale mimo wszystko zycze jej jak najlepiej hahaha. Juz nie moge sie doczekac waszych komentarzy jak bedziecie po mnie jechac.i nie jestem zadnym psychicznym zakochancem,poprostu pragne sie z wami podzielic tym co juz dawno mnie gryzlo a znajomosc z nia jest zakonczona wiec trzeba rozpoczac nowy etap i ujawnic prawde. Wiec nie wierzcie w jej opowiesci o biednej kelnereczce.poza tym wszystko co mowi na ShowUp.tv jest klamstwem.Na maile odpowiem wieczorem,wybaczcie nie wchodze tu codziennie,poza tym nie zapominajcie o drugiej lasce:D


No wlasnie ktora druga laske masz na mysli?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 21:21 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
lolekkk pisze:
Spajkel ale bredzisz raz masz foty teraz wykupic trzeba od fotografa , podaj link do maxmodels ? nie jedna z showu ma tam konto widzialem juz kilka dziewczyn . Przeciez jak reklamuje znana marke kosmetyczna to zdjecia musz byc w necie . Nie roz idiotow z ludzi bo faktycznie pomysle ze to Kociaczek napisal


niejedna ma tam konto? ;D ciekawie sie robi,kto np?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 21:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
It_was_not_me pisze:
Cytuj:
polska nie dojzala do kamerek :D ludzie szukaja tam milosci


To rzeczywiście polska specyfika, spędziłem troche czasu na zagranicznych portalach i tam wszystkie przejawy miłości sprowadzają się do wysyłania creditów/tokenów/pedalskich emotikonów. W polszy jak ktoś sie zabuja to zaczyna się polowanie na dane osobowe itp.


Zgadzam sie z wami w pelni !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 21:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
milo :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 22:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 00:45
Posty: 10
Wszystko napisane. O ile wiem to nie mozna tu linkow przesylac? gdy napisalem kontakt mailowy odrazu cenzure zrobili.Czekam na wasze opinie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 23:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
Wszystko napisane. O ile wiem to nie mozna tu linkow przesylac?


https://www.google.pl/

Żeby móc podawać tu linki trzeba mieć stałe źródło dochodów, kutasa powyżej 12cm i pozytywne zaświadczenie z poradni zdrowia psychicznego. Ty nie spełniasz żadnego z warunków wię usuń konto.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 07:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Troche to chore co tutaj robicie, dzial kocham cie a wchodza tu flustraci ktorzy dostali kosza albo wydali kilkaset/tysiecy zlotych i sa zdzwieni ze taka laska nie chce z nimi byc zalozcie sobie konta na sympatii fotce tam tez mozecie pomagac finansowo dziewczynom :D i troche wieksza szansa ze sie z wami umowia. Spajkel co ci to dalo, ze starasz sie kociaczkowi zepsuc zycie? wiesz ze kiedys moze dojsc do tego ze taka dziewczyna sobie cos zrobi? o tym nie myslicie bo nie dojzaliscie do ShowUp.tv. Nie szukajcie tam milosci bo nie znajdziecie nawet u kobietki ktora ma ponoc intelekt doniczki :D ani wiki ktora przyszla gadac przy espresso do burdelu :D ona chyba nadawala z chlopakiem ale przestala. Jesli juz godzicie sie na zakup zetonow musicie wziasc pod uwage to ze jak juz je komus dacie kupicie w ten sposob uwage tej osoby a na jak dlugo to juz zalerzy od napiwku :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 07:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 lut 2015, 19:51
Posty: 19
Kup sobie słownik bo to aż razi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO