ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lut 2015, 22:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
fotomodelki maja wytrenowane cialo w fotoshopie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Dosc pokrecone info:) z drugiej strony Fajne ma transmisje


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
no fajne co za roznica w sumie kim ona jest przeciez i tak to nic tutaj nie zmienia moze gosciu faktycznie sie zakochal a ze go nie chce to chce jej zaszkodzic.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
statywkraty pisze:
fotomodelki maja wytrenowane cialo w fotoshopie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
statywkraty pisze:
no fajne co za roznica w sumie kim ona jest przeciez i tak to nic tutaj nie zmienia moze gosciu faktycznie sie zakochal a ze go nie chce to chce jej zaszkodzic.

To rowniez moze byc przykrywka z tym gosciem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Mustang69 pisze:
statywkraty pisze:
fotomodelki maja wytrenowane cialo w fotoshopie :D

Sa wyjatki :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
no nie sa fotomodelki ktorych nie trzeba przerabiac , roznica taka ze tutaj samochwalstwem mi smierdzi a nie lubie tego , niech robi dobre trans ale niech nie robi z siebe slawnej fotomodelki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 22:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
na cel juz nikt nie daje tylko podstawiony aruroo jakis tam zobaczcie od kogo ma napiwki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
lolekkk pisze:
na cel juz nikt nie daje tylko podstawiony aruroo jakis tam zobaczcie od kogo ma napiwki

Oj to nie jest akurat wazne :) glownym zarobkiem mysle dla kazdej dziewczyny Sa privy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
no ale chodzilo o to zeby taka reklame sobie zrobic:P ze takiej modelce z gornej polki trzeba zet dawac za friko bo po co priv robic


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 17:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
ja np nie dostszeglem tego ze jakos mniej dostaje no i trzeba sie liczyc z tym ze nie widzimy ile zarabia z priwami wiec jakas reklama nie wchodzi w gre


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 17:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
Dziwna akcja z ta fotomodelka ;d
Zagladam od czasu do czasu do tej dziewczyny , ale wiem jedno na pewno ze po mimo calkiem ladnego tylka i zgrabnego ciala nie posiada nic.
Dziwna i nie zbyt rozgarnieta intelektualnie dziewczyna , po jej stylu pisania i wypowiedzi sprawia wrazenie glupiutkiej i pusciutkiej dziewczynki ktora tylko czeka az ja widzowie obsypia zetonami.
Kiedys byl motyw taki ze potrafila wyrzucac widzow bo nikt sie do Niej nie odzywal ... zenujace.
Osobiscie nic do Niej nie mam, ale po tym co udalo mi sie dostrzec bylo by to w jej stylu aby udawac fotmodelke, jak ktos z Was bedzie mial jakies zdjecia to dajcie znac , bo tez jestem bardzo ciekawa tej akcji ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 17:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
Ja napisalm na mail ale nic nie dostalem . Ladna sciema z ta fotomodelka :D . Wogole dziewczyna ladna ale fotomodelki w niej nie widze tak jak napisalm bez cyckow jescze nie spotkalem sie zeby jakas kariere robila .A po drugie ktora modelka u progu kariery siedziala by na ShowUp.tv i ryzykowla by ze ja pozna ktos .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 17:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
napisalem*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 18:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 12:10
Posty: 11
No jasne ze tak , jak na moje oko to chciala sobie zrobic reklame ze niby kim Ona to nie jest , a jej nie wyszlo ;d .
A ze dziewczyna jest lasa na zetony bo co chwile pyta kto jej da klapsy to myslala ze dzieki takiej reklamie bedzie miala wiecej ... przynajmniej ja odnosze takie wrazenie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 00:45
Posty: 10
huehuehue widze ze spowodowalem niezly szum.Jednak niektore wasze wypowiedzi sa dla mnie absurdalne, po pierwsze lolek zacznij logicznie myslec, moge wiedziec dlaczego porownujesz ja do slawnych modelek ktore sa rozpoznawalne? myslisz ze by ryzykowala swoja kariere? odrazu ktos by ja poznal a przeciez wszystkie privy robi z glosem wiec nie ciezko o to.Pisalem o jej osiagnieciach o ktorych wiem od fotografa z maxmodels, to byly pojedyczne epizody z firmowymi markami z kotrymi podpisywala umowy, a teraz ma sesyjki ze znana firma kosmetyczna lecz czy myslicie ze przez takie cos da sie wybic i byc slawna jak Siwiec?o tym sobie moze tylko pomarzyc.przeciez nigdy nie podpisuja umowy z jedna fotomodelka skoro robia sesje z kilkoma,szkoda ze nie mam tych fot trzeba je wykupic od tego fotografa. Bardzo ladna buzia jej nie pomoze,musi miec znajomosci, Takich modelek jak ona jest na pęczki, jednorazowe epizody i sesje takich fotomodelek sa na porzadku dziennym jednak glownie chodzilo mi o to ze za takie sesje ktore trwaja kilka dni zarabia piekna sumke a na ShowUp.tv udaje niewiniatko i bezczelnie klamie wszystkich.I nawet nikt prawdy sie nie domysla bo twierdzi ze jest jakas marna kelnereczka haha.Tak jak i to ze jest ze slaska.Ladnie to wszystko sobie rozplanowala. Teraz prawda wyjdzie na jaw i zniknie stad raz na zawsze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
nie masz zdjec - spoko ale pisales o konferencji czy czyms 12 marca


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 00:45
Posty: 10
A odnosie wpisu Keiiit... jesli to ta sama Keiiiti co jest na ShowUp.tv to skarbie moze dam Ci troche zetonikow i zrobisz sobie te krzywe ząbki?jestes jedna z nielicznych tutaj ktora dziala na mnie jak plachta na byka.Bronic "Aleksandry" nie bede bo wiele zlego mi wyrzadzila jednak to wlasnie jej osobowsc byla najbardziej intrygujaca wiec jesli jej nie znasz to nie oceniaj bo takie cos zawsze mnie wkurwialo i wkurwiac bedzie.Ja znam ja na wylot.teraz juz dla mnie nic nie znaczy i bedzie skonczona za to co mi zrobila,ale mimo wszystko zycze jej jak najlepiej hahaha. Juz nie moge sie doczekac waszych komentarzy jak bedziecie po mnie jechac.i nie jestem zadnym psychicznym zakochancem,poprostu pragne sie z wami podzielic tym co juz dawno mnie gryzlo a znajomosc z nia jest zakonczona wiec trzeba rozpoczac nowy etap i ujawnic prawde. Wiec nie wierzcie w jej opowiesci o biednej kelnereczce.poza tym wszystko co mowi na ShowUp.tv jest klamstwem.Na maile odpowiem wieczorem,wybaczcie nie wchodze tu codziennie,poza tym nie zapominajcie o drugiej lasce:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 00:45
Posty: 10
konferencja 12 marca w szczecinie moze ktos zrobi jej niespodzianke i ja przywita?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:21 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
Spajkel ale bredzisz raz masz foty teraz wykupic trzeba od fotografa , podaj link do maxmodels ? nie jedna z showu ma tam konto widzialem juz kilka dziewczyn . Przeciez jak reklamuje znana marke kosmetyczna to zdjecia musz byc w necie . Nie roz idiotow z ludzi bo faktycznie pomysle ze to Kociaczek napisal


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO