ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2015, 17:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
misiooo pisze:
Czyżby Pjurko doszło do rodziców to co robisz i chcesz zmienić miejscówkę z powodu ,że to polski portal i są wyśmiewani w naszym mało tolerancyjnym kraju dla kurestwa ufff całe szczęście ,że się tu urodziłem:)Jestem strasznie samotny hahah i dmucham plastikowa lale hahaha i do tego mam tak smutne życie ,że siedzę tutaj codziennie tak jak wy hahaha ja sie tylko śmieje jak jedziecie mi po partnerce ponieważ to tylko udowadnia wasz marny poziom intelektualny ,o który mnie podejrzewacie ale ja jakoś nie jadę po partnerze Ali haha czyżby zwykłe z was ludzkie gnidy hahaha młoda wyjechała wiec dlatego się wami zajmuję moje pustaczki Panie marianie czekam na twoją definicje człowieka normalnego skoro tak szybko przyszło Ci ocenienie stanu mojej psychiki.Jak nie podasz tej definicji bo sam wyjdziesz na chorego psychicznie pajaca ponieważ nie wiesz co to normalność więc czekam czekam czekam!!!!!!! i jestem ciekaw bo ta definicja podsumujesz stan psychiki w którym się sami znajdujecie moje kochane trole wypowiadające się na tematy o których nie macie pojęcia hahaha Czekam na wyczerpująca odpowiedz panie marianie hahahah podsumujesz nią swój intelekt panie normalny psychiatro hahaha i chcielibyście mieć takiego wielkiego stojącego kutasa i śliczna ciasna rozdziewiczoną przeze mnie szparkee hahah ale tu leczycie swoje kompleksy ubliżając innym i przy okazji wmawiając innym własne niepowodzenia i problemy haha;D ;D Ruger specjalnie dla Ciebie żebyś się dowartościował z innymi hahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D

Pokaz co piszemy tej swojej dziewicy niech tez sie posmieje jest tylko jedno ale ona nie istnieje panie mitomanie smiejacy sie sam ze swoich wypocin. P.s twoja reka byla dziewica bo to nia codziennie sie brendzlujesz kmiocie. Dawaj odpisz cos o mojej matce kretynie. Jestes zwyklym scierwem bo siedzisz przed monitorem i zgrywasz odwaznego. Bede ciebie prowokowal moze kiedys sie spotkamy tylko wez kolegow aby mial kto cie pozbierac cioto.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 16:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misio po jakiej dziewczynie :D gdybys mial taka cudowna dziewczyne to by cie ShowUp.tv nie interesowalo :D dam sie spalic zywcem albo obciac kawalek po kawalku ze nie masz dziewczyny i jestes brzydki jak niemki :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 16:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
OMG KOCHAM JĄ :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2015, 16:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
Tylko bez przesady ze inne *nie maja charakteru* itp :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 02:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
spokojnie jarek ona czasami tutaj siedzi ze mną i tak samo jak ja śmieje się z waszych wypocin ahhaha już niedługo znowu to zrobi razem ze mną tylko kursik skończy.spoko możesz mnie prowokować lubię takich kogucików to mnie tylko nakręca :) Nie będę się zniżał do twojego poziomu i jechał Ci po matce bo wiesz ,że sam zacząłeś jechać mi po bliskich więc tylko oddaje ;D A kolegów nie potrzebuje sam umiem załatwiać swoje sprawy.Tobie radziłbym wziąć przynajmniej jedna osobę ze szpachelką aby miała Cie jak pozbierać ;D Ogólnie lubię rzucać i łamać kości tego mnie uczyli 24 lata więc ostro przygotuj na spotkanie rzadziasie a kontakt do mnie a pózniej namiary otrzymasz u płotki.Bardzo mocno się polecam dawno się nie sprawdzałem najwyższy czas zatem :)i się nie martw nie przyjdę z kolegami za to Tobie polecam atakowanie mnie trójkami bo jaki rzadki znajomy takie i całe towarzystwo ;D ;D ;D dużooo bezcennego UŚMIECHU przyda się:) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 14:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
juz widze jak ladna dziewczyna siedzi na forum i wogle wspiera sie w tych twoich wypocinach, skoro uczyli cie czegos 24 lata to ile masz lat? :D Jestes zly na swiat ze masz smutne jak pizda zycie bo jestes starym kawalerem :D i sie wyzywasz na pjurce itd


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 07:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
co za psychol


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 13:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Niesamowita dziewczyna! Kocham jej poczucie humoru. Jedna z moich ulubionych. Wracaj do nas Pure, bo bez Ciebie na ShowUp.tv wieje nudą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 11:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
Kiedyś jak wchodziłem na ShowUp.tv to tylko z nadzieją ze na nią trafię ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 08:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 lis 2014, 11:20
Posty: 38
Co się stało, że przestała nadawać i wyczyściła profil?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 09:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Ktoś Ją zdenerwował jakiś głupi stalker więc zwinęła interes na ShowUp.tv :(

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 10:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 mar 2015, 18:16
Posty: 10
Bez niej na ShowUp.tv jest smutno i nudno.Coraz mniej tam zaglądam .Pureee wróć :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 11:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
wiadomo już coś czy nadal nic?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 12:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jedyne co wiadomo to, że kieeeedyś miała wrócic na nowym nicku, czekamy cierpliwie

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 17:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 lis 2014, 11:20
Posty: 38
Wielka szkoda...Moim zdaniem ostatnimi czasy to byla zdecydowanie gwiazda numer jeden.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 19:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
no to wykrakałem kurwaaaa,pisałem może z 2 tyg temu w tym temacie że skończy się jak z Panterą :o Pure coraz częściej pokazywała buźkę,pokazała się z partnerem i było git i zamiast się kurwa cieszyć z tego powodu poleciał hejt zazdrosnych pojebańców a do tego wrzuty o nagraniach itp :-\ Jak to jest kurwa że zamiast uszanować jej prywatność sami sramy sobie do własnego ogródka.Za chwilę żadna nie będzie pokazywać buźki :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 19:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Trochę wina mentalności ale też i trochę jej wina - klepała tyle czasu że jest sama to swoje zarobiła na zakochańcach, potem pokazała się z mężem to leci hejt zazdrosnych zakochańców którzy miesiacami bezskutecznie próbowali na kawę zaprosić i wydali setki zł na privy żeby się przypodobać :(

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 kwie 2015, 17:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 kwie 2015, 21:44
Posty: 2
Kiedy wróci? Ktoś ma jakiś "bliższy" kontakt z Pjurką?!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 kwie 2015, 17:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lip 2014, 11:51
Posty: 11
Też czekam aż Pure Wrocisz :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 kwie 2015, 16:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 kwie 2015, 21:44
Posty: 2
ktoś coś wie? napiszcie, bo każdego wieczoru wchodze z nadzieja, ze bedzie, czekam, czekam i nic. jesli ktos ma jakies przecieki to dajcie znac. pure wrooooc!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO