ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 mar 2015, 18:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Pisała nie raz że jest samotną mamą,że mieszka z koleżankąi tego typu pierdoły.Tylko po co?????Ma faceta to nic złego!!Niech ma i pokazuje się z nim częściej ;D Generalnie niepotrzebny hejt poleciał a o tekstach typu będziesz w necie nie wspomne :o Skonczy się jak z Panterą i chuj z tego będzie :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 18:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
podtwierdzam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 19:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Panowie, to ze dziewczyna ma faceta znaczy ze musi z nim od razu mieszkac?
chyba ze jestescie jej sasiadami i na 100procent potwierdzacie ze to co pure pisze to nieprawda- to ok, nie bylo tematu z mojej strony.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 20:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 94
A ktora tu dziewczyna prawde pisze :D,bedzie sie komus zwierzac na portalu erotycznym ze swojego prawdziwego prywatnego zycia . Wyluzujcie troche bo to smieszne jest poprostu . Ta sa kamerki zeby wejsc zabawic na priv czy zwalic na ogolnym jak zet sie nie ma i zajasc sie swojm zyciem z a nie kogos zyciem sie interesowac . Nikt chyba tak glupi nie jest zeby historie swojego zycia opowiadac co z kim gdzie i jak :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 21:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Tristan Saint pisze:
Wczoraj widziałem jak Gabi ściska swojego pieska i to było wielkie uczucie miłości (bez żadnych podtekstów) :)


Kłamczysz - Gabi kocha tylko swoją siostrę! :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2015, 22:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2015, 22:08
Posty: 7
Pure rozejabala system! doslownie odtatnio szalona z tm czarnuchem pojechala po calosci!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 09:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
statywkraty pisze:
ale przeciez na tym polega ta strona chcesz cos zobaczyc uzupelnij cel chcesz poznac blizej laske musisz bulic wiadomo ze zadko powiedza prawde bo po co maja to robic przeciez kazda/y jest tutaj dla kasy inaczej nie marnowalyby czasu na ShowUp.tv. Nikt nie kaze wam kupowac zet i dawac a im nikt nie kaze rozbierac sie za darmo. Napewno maja uczucie przeciez to ludzie hehe ja zadnej tam nie obrazilem bo to kobiety chce zobaczyc jakos nago to kupuje zetony i lece cala polityka. Moim zdaniem ShowUp.tv powinno jakos bardziej zaostrzydz rejestracje, zeby panowal w miare porzadek zeby nikt nie nagrywal nikt nie szantarzowal i byli sami dorosli a nie przyjdzie taki gimnazjalista i obraza czy cos bo dziewczynka mu nie odpisuje. Na transmisji pure ktos napisal ze to bedzie na redtube, ale po co? pure jest ladna i jesli chcecie ja dalej ogladac to jak lize palke powiniscie sie ograniczyc bo nam ucieknie. Ja sie zakochalem w tym jak ona podchodzi do fiuta swietnie to robi oddalbym wiele zeby mi robila tak codziennie.

" Moim zdaniem ShowUp.tv powinno jakos bardziej zaostrzydz rejestracje, zeby panowal w miare porzadek zeby nikt nie nagrywal nikt nie szantarzowal i byli sami dorosli a nie przyjdzie taki gimnazjalista i obraza czy cos bo dziewczynka mu nie odpisuje."
W pełni się podpisuję pod tym co napisałeś, jak dziewczyna któraś zechce to sama się zareklamuje jakimś filmem czy fotami, a takie nagrywanie to żenada, odzieranie z resztek godności kobiety, która nie zawsze robi to co lubi , ale najczęściej robi, to co w danej chwili drogi życiowej musi, ale zapewne ilu internautów tyle opinii na ten temat,więc nie drążę dalej tematu :) bawmy się wszyscy tak , inni przez nas nie cierpieli bo.......niezbadane są wyroki Boskie ;) i koleje życia ludzkiego..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 16:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Moim zdaniem to jest tak ze robia to ci co nienawidza kobiet ogolnie albo jakas tam dzieczyna nie chciala z nimi pogadac wiec robia wszystko by ja zniszczyc czy cos a tak jak napisales drogi kolego niezbadane sa wyroki Boskie. Ja uwazam ze jesli faceci i kobiety potrafia sobie odbierac zycie bo np rzucila ich ta druga polowka to dziewczyna ktorej zniszczona zycie, stosunki ze znajomymi i rodzina nie zawacha ze soba skonczyc. Na szczescie chyba zadnej sie to nie zdazylo z tego co wiem. Niektore dziewczyny robia to bo np nie chca zapierdalac za 1000 zlotych i sie im nie dziwie bo tak jak gdzies napisalem gdybyscie mi dawali chociaz 1 zloty za lanie sie po dupie moglbym sie napierdalac do rana od tej godziny i mimo ze bym to odczul to robilbym to z usmiechem. Bo ile trzeba sie najebac by dzisiaj zarobic dobre pieniadze, duzo osob to wie dlatego zazdrosc je zjada jak widza ze dziewczyna w kilka sekund zarabia ich dniowke czy cos, nie dziwie sie bo zazdrosc to normalna sprawa ale nie powinno sie za to dostawac tym dziewczynom a rzadzoncym. Chcialbym zeby w naszym kraju polityk odpowiadal przed zwyklymi ludzmi ktorzy ich utrzymuja za swoje czyny ale tak sie chyba nigdy nie stanie. Chcialbym dostac wybor tego czy chce odkladac na zus czy wole dostac te pieniadze do reki ale tak sie chyba nigdy nie stanie i duzo tego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2015, 14:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
nikt nie skomentowal? chlopaki co z wami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 14:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Fajna i inna niż większość lasek na ShowUp.tv. Widac że to lubi i nie robi tego tylko dla kasy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 14:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Chyba jako jedna z nielicznych nie woła żetonów, dasz fajnie nie dasz twoja sprawa, w każdym bądź razie transmisje są na wysokim poziomie, ona faktycznie musi to robić z przyjemności a nie z musu.. :) lubię ją


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 19:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
pewnie ze z przyjemnosci :D jak juz napisalem wyzej loda robila z taka namietnoscia ktora rozpalila moje serce :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 20:38 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
statywkraty pisze:
Moim zdaniem to jest tak ze robia to ci co nienawidza kobiet ogolnie albo jakas tam dzieczyna nie chciala z nimi pogadac wiec robia wszystko by ja zniszczyc czy cos a tak jak napisales drogi kolego niezbadane sa wyroki Boskie. Ja uwazam ze jesli faceci i kobiety potrafia sobie odbierac zycie bo np rzucila ich ta druga polowka to dziewczyna ktorej zniszczona zycie, stosunki ze znajomymi i rodzina nie zawacha ze soba skonczyc. Na szczescie chyba zadnej sie to nie zdazylo z tego co wiem. Niektore dziewczyny robia to bo np nie chca zapierdalac za 1000 zlotych i sie im nie dziwie bo tak jak gdzies napisalem gdybyscie mi dawali chociaz 1 zloty za lanie sie po dupie moglbym sie napierdalac do rana od tej godziny i mimo ze bym to odczul to robilbym to z usmiechem. Bo ile trzeba sie najebac by dzisiaj zarobic dobre pieniadze, duzo osob to wie dlatego zazdrosc je zjada jak widza ze dziewczyna w kilka sekund zarabia ich dniowke czy cos, nie dziwie sie bo zazdrosc to normalna sprawa ale nie powinno sie za to dostawac tym dziewczynom a rzadzoncym. Chcialbym zeby w naszym kraju polityk odpowiadal przed zwyklymi ludzmi ktorzy ich utrzymuja za swoje czyny ale tak sie chyba nigdy nie stanie. Chcialbym dostac wybor tego czy chce odkladac na zus czy wole dostac te pieniadze do reki ale tak sie chyba nigdy nie stanie i duzo tego.

Najpierw skomentuje wcześniejszą twoją i mariana wypowiedz co do zaostrzenia rejestracji :) Owszem zgadzam się z tobą o samo zaostrzenie ale powinno ono dotyczyć tylko transmitujących a nie widzów!!!!Każdy co chce nadawać i zarabiać na ShowUp.tv obowiązkowo powinien mieć potwierdzone dane z aktualnym zdjęciem twarzy na profilu.Chodzi tu o względy skarbowe ale przede wszystkim społeczne!!!!Wtedy nie było by problemu z zakochanymi itd. a filmiki w necie stały by się codziennością bo i tak są i będą!!! hehe i one same odzierają się z resztki godności my nie musimy tego robić panie buddysto pozwól nam tylko wiedzieć kto kim jest bo taki etap w życiu człowieka jak ShowUp.tv może dużo nam o nim powiedzieć i przestrzec nas przed nim. Co do tego cytowanego tekstu ale się uśmiałem hahahah to jest prawdziwe życie chłopcze (1000zł na rękę)!!! jak ktoś jest mało obrotny nawet UK to nie musi dorabiać obciągając laskę przy gimbazie ponieważ to świadczy o człowieku jak nisko jest w stanie upaść i skompromitować dla pieniędzy(sam powiedziałeś ,że też byś to robił ;D ;D haha a nie każdy jest w sanie być kurewka tylko dla śmiesznych pieniędzy ) a Ty popierając to i się spuszczając nad tym jak mu jak mu ciągnie jesteś gorszy od niej bo dajesz przyzwolenie na to,utrzymujesz ten proceder i utrwalasz ją w błędzie ,że to jest dobre. Poza tym Ala cały czas miała tego faceta i was oszukiwała on tylko miał prace w rozjazdach widocznie Ala przekonała go ,że dupą zarobi więcej ;D ;D ;D ;D A więc zasada trzech P. PRAWDA(dane osobowe),PUBLIKACJE(sam portal powinien prowadzić archiwum transmisji a privy na necie),PODATKI(zarabia niech płaci, każdy prywaciarz płaci a wy to uważacie za pracę)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 21:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 kwie 2014, 09:44
Posty: 20
misiooo malo o mnie wiesz takze oszczedz sobie komentarzy... nie potrzebuje aby mi ktos przyklaskiwal a tym bardziej zezwalal na to co robie! Twoje zasady nie dzialaly by w zadnym wypadku na ShowUp.tv poniewaz polska jest krajem malo tolerancyjnym i niestety nie bylo by wiele "modelek" chcacych takie dane ujawniac. Bylam na innych portalach i uwierz mi nie ukrywalam tego jak wygladam i moje fotki widnialy na profilu tak jak mowisz. dane konta oraz dokumenty jak paszport takze byly podane. co do "wzgledow skarbowych" u mnie wszystko jest pod kontrola :) podatki place wiec spokojna twoja rozczochrana. "Problem z zakochanymi" hmmm czy ja kiedykolwiek mowilam ze szukam bratniej duszy? czy dawalam nadzieje? wrecz przeciwnie! o moim zyciu prywatnym opowiadac tobie nie mam zamiaru. Przykro mi ze az tak cie to boli ze robie sobie co chce, co lubie i mam ogolnie lajtowy na to wszystko poglad. w przeciwienstwie do Ciebie. idz sie wtul w swojego "Cyca" wyzal sie i opowiedz ze siedzisz na ShowUp.tv i ogladasz Pjur. Z pozdrowieniami ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 22:12 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Nie jest mało tolerancyjnym dla ścierwa to oczywiste!!! i nie porównuj nas do zepsutych społeczeństw zachodu ,w których tak dobrze się czujesz ,nie każdy musi się godzić na moralny upadek na co dzień.A więc dzięki za twój lajtowy pogląd hahaha i tu nie chodzi o tolerancje społeczeństwa tylko o tolerowanie tego kim jesteście przez same siebie dlatego się wstydzicie bo wiecie ,że jesteście zwykłymi kurewkami przynajmniej panie które wyrastały w Polsce i Ty dobrze też o tym wiesz hahaha tak jak pisałem wcześniej mohery pod blokiem nie będą stać hahah więc czego się bać czyżby samych siebie i tego kim się jest:) Wtulę się w mojego cyca i razem pośmiejemy się z łajdaczek na ShowUp.tv .POZDRO UŚMIECHU:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 07:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
misiooo pisze:
przez same siebie dlatego się wstydzicie bo wiecie ,że jesteście zwykłymi kurewkami przynajmniej panie które wyrastały w Polsce i Ty dobrze też o tym wiesz hahaha


Misio wreszcie przyznałeś że Twoja kobieta to też kurwa. BRAWO!!!!!!!!!!!!! Uśmiechnij się ;)

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 12:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
misio to pryszczaty chlopiec ktory nigdy nie ruchal ktory ma wymyslona dziewczyne i wyzywa wszystkie panny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 14:13 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
widać jarexxx ,że nie grzeszysz intelektem hahahah teraz pokazałeś właśnie swój marny poziom przed wszystkimi długo nie trzeba było szukać hahaha a więc tez uśmiechnij się w swojej głupocie i naucz się chociaż czytać nie mówiąc już o zrozumieniu ale jak patrze na twoje wypowiedzi to przyjdzie to dopiero za ładnych parę lat ;D ;D ;D No wymyśliłem sobie dziewczynę i całowałem się na transmisji z twoją hahahaha widzisz jaką masz łajdaczkę ;D ;D ;D Jarexxx pierwsza lekcja :Ala ma Asa.As ma Ale . co rozumiesz i nie chodzi tutaj o pjurkę łajdaku bo tylko kurewki Ci na myśli ;D ;D ;D ;D ;D ;D i skąd wiesz ,że moje kochanie wyrastało w Polsce hehe czyżbyś snuł domysły jak w każdym twoim poście zamiast pisać prawdę ;D ;D ;D plotkara plotkara plotkara hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 15:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
zrobcie cos z nim wszystkich obraza albo zrobcie mu oddzielny dzial: jestem brzydki i zycie mnie rucha bardziej niz chlopak Blondkociaka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2015, 16:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
statywkraty pisze:
zrobcie cos z nim wszystkich obraza albo zrobcie mu oddzielny dzial: jestem brzydki i zycie mnie rucha bardziej niz chlopak Blondkociaka.



Dlaczego coś z "nim" robić? Jak ma ochotę to niech pisze co chce. Chcesz cenzurować forum?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO