ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2014, 17:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Te chamskie multikonta muszą kiedyś się skończyć

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dobrze wiesz o co mi chodzi Nastka, nie poprawisz sobie PR tutaj zakładając fake-multikonta - jakies bolo, dany etc - i spamujac na chama forum peanami na swoją cześć, jedyny temat tutaj mający rację bytu o Tobie to unikajcie-jej-f24/nastkadagusia-obecnie-timelessimagination-t175.html tu mozesz sięwypowiadać :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
To, że Ci się podoba jest ok i no comments...
To, że oszukuje i ludzi w wuja robi, to już nie jest ok i wybacz ale musiałem to napisać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No nie wiem czy "Nastka ma wyjebane" - kilka dni temu załozyłaś na chama reklamę swojej nowej strony z pokazami na skype, poleciał banan i Admin specjalnie zmienił regulamin żeby się bronić przed takim spamem, zaraz potem temat o Tobie, zachalający pod niebiosa, zakłada świeżak Dan a kilka dni po nim kolejny temat "Bolo". O dziwo - jedynymi tematami w których się wypowiadacie są te o Nastce - a przeciez niedawno pojawiło się z 5 tuzinów młodszych i ładniejszych lasek, po co wspominać o weterance ShowUp.tv, na dodatek z tak złym PRem? Przypadek? Nie sądze!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 25 cze 2014, 17:56 przez Ruger44, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
bolo pisze:
kuszes pisze:
To, że Ci się podoba jest ok i no comments...
To, że oszukuje i ludzi w wuja robi, to już nie jest ok i wybacz ale musiałem to napisać


No dobra to ja sie pytam czym tak strasznie oszukuje? Zmianą nazwy? Ludzie poczytajcie swoje wypowiedzi sami na spokojnie. Zobaczycie o co mi chodzi.

wkleić tu linki z dowodami czy wolisz na PW?
co Ty jej tak zaciekle bronisz???? Ruger chyba ma racje... zreszrą u starych i tak jest nastka30 spalona...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Privy z głosem vs bez głosu to chyba jak ćwiczenie z chodakowska vs siłownia.osobiście nie wierzę że jest ktoś kto woli prv bez głosu od tych z głosem ;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 17:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
PS: Nawet teraz na transmisji było widać jak piszesz w skupieniu długą ripsotę, "Bolu" :-) Widać bo stukałaś przez minutę w klawisze a na trans tylko "buziaki" napisałaś a tu całe dwa zdania i w momencie jak na trans walnełaś "enter" to pojawił się ten tekst powyzej, nieładnie tak oszukiwać! :-P Jak Admin przyjdzie to i tak to wszystko wyjebie bo się okaże że "przypadkiem" Dan i Bolo piszą z tego samego kompa

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 18:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
bolo pisze:
Ruger44 pisze:
No nie wiem czy "Nastka ma wyjebane" - kilka dni temu załozyłaś na chama reklamę swojej nowej strony z pokazami na skype, poleciał banan i Admin specjalnie zmienił regulamin żeby się bronić przed takim spamem, zaraz potem temat o Tobie, zachalający pod niebiosa, zakłada świeżak Dan a kilka dni po nim kolejny temat "Bolo". O dziwo - jedynymi tematami w których się wypowiadacie są te o Nastce - a przeciez niedawno pojawiło się z 5 tuzinów młodszych i ładniejszych lasek, po co wspominać o weterance ShowUp.tv, na dodatek z tak złym PRem? Przypadek? Nie sądze!


Jak już to nie Nastka reklamowała swoja tylko Chilicam albo ktoś tam jej strone. Pytałem dziś Nastkę o to i żadnego bana tu nie dostała i chyba może Admin się wypowiedzieć?

widzę, że informujecie się na bierząco...
to co chcesz te dowody, czy masz to w dupie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 18:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
Ruger44 pisze:
PS: Nawet teraz na transmisji było widać jak piszesz w skupieniu długą ripsotę, "Bolu" :-) Widać bo stukałaś przez minutę w klawisze a na trans tylko "buziaki" napisałaś a tu całe dwa zdania i w momencie jak na trans walnełaś "enter" to pojawił się ten tekst powyzej, nieładnie tak oszukiwać! :-P Jak Admin przyjdzie to i tak to wszystko wyjebie bo się okaże że "przypadkiem" Dan i Bolo piszą z tego samego kompa

Ruger jak to co piszesz to nie kolejna ściema, to szacun detektywie
...może nawet zostaniemy SUwymi kumplami -pod warunkiem, że się odpieprzysz od "Dziwnej" ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 18:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie zadna kolejna ściema, wlazłem do tej całej Nastki zobaczyć kto to w ogóle jest (bo nigdy nie byłem) - patrze 32 osoby u niej, ciiiiisza, nikt nie pisze, odpisała tylko "buziaki" na czacie ale stuka dalej, poprawia, dopisuje, jebiut enter - ale tekst nie pojawił się u niej na trans tylko po sekundzie na naszym forum. Przypadek? Dalej mi się nie chce już obserwowac a i podejrzewam że "Bolo" się już nie odezwie bo zaraz Admin się pokaże. A do Dziwnej ja się nigdy nie przypieprzałem, to ona zaczęła! :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 20:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wciskaj sobie te reklamy wciskaj, Admin zrobi z tym porządek

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2014, 21:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
eee przeciez to stare zdjecia w wiekszosci, myslalam ze cos nowego na tej stronie

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2014, 18:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
Nastka "vs" to znaczy "kontra", "przeciwko" - tutaj powinnas uzyc "aka", "vel", lub po prostu "lub" ;) Pzd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO