ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 mar 2014, 00:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 lut 2014, 02:16
Posty: 60
"Jak wiecie dawna LegalnaBrunetka to obecna NastkaDagusia (w tej chwili TimelessImagination) tyle że w blond perułce która jest znana ze swoich oszustw na ShowUp.tv i nie tylko Z pozoru miła,stara się choć tak na prawde wyjątkowo perfidna i wyrafinowana w tym co robi Prawdziwą jej twarz staram się wam przedstawić Jak większośc z was kiedyś uważałem ją za sympatyczną osobę ale rzeczywistość jest zupełnie inna.Pazerna,kłamliwa,fałszywa,podstępna,oszustka o dwóch twarzach..Nastka grubo po 30-tce z dziecmi i mężem w domu na głowie która za żetony zrobi dosłownie wszystko Jej kłamstwa których potem sama nie pamięta i się na nich łapie co rusz wychodzą na światło dzienne. Dobrze pamiętacie licytacje które były z góry ustawiane a oszukanych było wielu.Zasada prosta,multikonta zakładane przez nią samą i zasilane żetonami po to by tylko i wyłącznie przelicytować inych.Część dowodów została usunieta ale pozostałe są widoczne jak na dłoni ni Teraz proponuje wygodnie zasiąść bo za chwile udowodnie wam że ta osoba nigdy się nie zmieni,perfidna fałszywa oszustka dla której piorytetem są tylko i wyłącznie żetony żetony żetony.Nie oszczędza nawet swoich nielicznych fanów. Dzieki informacją jednej z bardziej wpływowych ludzi showupa dowiedziałem się że Nastka dalej oszukuje!! Dalej zakłada multikonta a jedynie co się zmieniło to transfer żetonów między kontami.Tak by po tej operacji nie pozostał widoczny slad.I tak dowiedziałem się że loginów było znowu kilka,część z nich brała znowu udział w licytacjach których obecnie Nastka o dziwo nie prowadzi.Pomijając licytacje multikonta Nastki wystawiały pozytywne komentarze oceniały profil i zachwalali priwy.Oczywiście stale napiwkowały na czacie oraz w profilu mając na celu podbijanie,zachęcanie innych do tego samego.W ten sposób NastkaDagusia w swietle innych chciała wypadać jak najlepiej,dchoć głownie chodziło o $$$$ Część loginów tych multikont nie podam z prostej przyczyny. Te osoby nie są już aktywne i powstały nowe konta do których przygotowałem konkretne dowody!Tak by nie było żadnych wątpliwości. Otóż w tej chwili najbardziej aktywnym multikontem Nastki jest konto "zarobionytony"Stale chwalący Nastkę zachęcający innych do priwa i oczywiście bardzo aktywny "żetonowo" na czacie oraz w profilu.Napędza ostro żetonowy boooom Nastki Prawdopodobnie to rodzinny interes.Za tym użytkownikiem najprawdopodobniej kryje się jej druga połowa To może przejdzmy do dowodów i sposobu wymiany żetonów.Zasada jest prosta i banalna.NastkaDagusia opuszcza transmisje,ona sama bądź jej men na drugim kompie ustawia drogiego krótkiego priwa na którego wbija ND.W ten sposób następuje szybki transfer żetonów Za każdym razem po tym priwie Nastka wraca na swoją trans i zawsze ale to zawsze po chwili pojawia się "zarobionytony" (zbieg okoliczności)Nastka się wita jakby niby nic (nie moża wzbudzić podejrzeń) po czym miła rozmowa i obsypywanie żetonami Jak zdemaskowałem tym razem Nastkę?Kiedy otrzymałem info i konkretne loginy zaczełem grzebać grzebać grzebać.Część z tych loginów jest już nieaktywnych ale czaiłem się na kogoś z tej listy.W ten sposób trafiłem na konkretnie login "zarobionytony" Rozpoczełem obserwacje pokoju Nastki a w drugim oknie otworzyłem profil "zarobiony.."Kiedy Nastka opuściła swoją trans przeskoczyłem na okno użytkownika "zarobionytony" Jakież było moje zdziwienie kiedy po może minucie ukazał się komunikat "Transmitujący przebywa aktualnie na prywatnej transmisji"Wtedy zapaliła mi się lampka :D:D Facet robiący priwy? Dla mnie stało się jasne że wyjscie Nastki dosłownie tuż przed rozpoczęciem priwa zarobionegotony nie było zwykłym zbiegiem okliczności ? Co ciekawe po szybkim priwie ND wraca na ShowUp.tv a chwilę za nią pojawia się zarobionytony :D:D:D:D Zarobiony na priwie:D:D:D Wczesniej go nie było u Dagusi w pokoju:DOczywiście za chwile obsypuje ND żetonami:)W tym wypadku myśle sobie "MAM CIĘ FAŁSZYWA ŚWINIO" ale wiadomo jeden dowód może być różnie postrzegany Zbieg okoliczności itp wiec jeszcze nic nie robie i nie działam ale obserwacje prowadze bardziej dokładnie. Uwaga scenariusz powtarza się kilkakrotnie!Dokładnie ten sam!ND prowadzi swoją trans i kiedy niebardzo idzie pisze Z/W a ja wtedy za każdym razem wskakuje na zakładke show blba bla /profile/zarobionytony i co widzę?Znowu krótki priw a chwile po nim powrót Nastki na swoją trans i znowu po chwili jak spod ziemi pojawia sie "ZT"Ponownie to samo,żetony w profil żetony na czacie itd..Po 2,3 razach kiedy byłem przekonany że system kombinatorki istnieje,że ona sama jest pewna swego,że slad po żetonach nie zostaje wkraczam do akcji.Codziennie to samo a ja czuje się jak w kinie na filmie pt.Dzień Świstaka."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2014, 02:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
powyzsza wypowiedz jest cytatem z bloga http://nastkadagusia.ShowUp.com/

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2014, 20:49 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
taki esej ze za huja nie będę tego czytał, pewnie i 99% ludzi tego czytać nie zamierza :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2014, 02:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
bungabunga85 pisze:
taki esej ze za huja nie będę tego czytał, pewnie i 99% ludzi tego czytać nie zamierza :D

i tu masz racje :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2014, 21:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 sty 2014, 03:36
Posty: 27
No cóż, skoro ktoś nie potrafi korzystać z akapitów to taki jest właśnie efekt.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 mar 2014, 15:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 15:14
Posty: 2
NastkaDagusia to obecnie Twoja_Smarkula
tym razem robi z siebie 19 latkę :D:D:D
Zmieniła image i łapie frajerów :D
fakt faktem oszustka jak się patrzy
ten blog fajny bo są dowody jak robiła wały na licytacjach losach ze swoich innych kont :D
http://nastkadagusia.ShowUp.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 kwie 2014, 20:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
Proponuje temat LegalnejBlondi przenieść do tego wątku..
Dzisiaj odwiedzilem Panią Nastke na ShowUp.tv z czystej ciekawości,tak się złożyło ze trafilem na temat troli na jej transmisji.Nastka się pochwaliła ze w tej chwili nadaje na innym portalu gdzie gdzie nie ma tylu chamow co na ShowUp.tv O0 Rozpoczynam szukanie,troszkę się zeszło ale warto bylo.Transmisja ta sama równoległa co na ShowUp.tv z mała różnica.Na nowym portalu cele cipka,cycochy i to nie za wygorowana kwotę.Szybko postanawiam się zarejestrować i napisać co o nie myślę.Pisze wprost ale grzecznie,bez żadnych wulgarow i epitetów.Po chwili epitety lecą w moja stronę a Nastka wola moda.Nastka oczywiście się broni ale widać ze ciekawi ludzie zaczynają szukać i po pytaniach jakie zadaja stwierdzam ze odwiedzili ten i pokrewny wątek "Unikają Jej" Pierwsze pytanie pata od lidera napiwkow ;D
Pytanie o perukę O0 i tu zdziwienie bo Nastia zaprzecza choć pamiętam jak kiedyś przyznawała się do tego ze te blond peruki kupiła na allegro.Zresztą czasem widać gołym okiem ze to peruka :-)

http://images62.fotosik.pl/916/498717469eb2508cmed.jpg

A w związku z tym ze na tym innym portalu Nastia pokazuje znacznie więcej mam ziomy pytanie.
Bo czasem wydaje mi się ze to ja jestem dziwny?
Podobają się wam jej piersi?Kiedy nie wchodzi to 99% zachwytow
Dzisiaj po zdjęciu stanika same ohy ahy a ja :o
Dla mnie wielkość to nie wszystko i liczą się inne walory,moja ocena jej piersi w skali 1-10 to 2
Tragedia jakaś,kształt,jedrnosc zero i jedne z gorszych sutek jakie widziałem.Ciekawy jestem waszego zdania
Wklejam z ograniczeniem wiekowym :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ad ... 50b57.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2014, 10:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
NastkaDagusia nadaje na portalu http://ShowUp.tv.tv/

Ma taki sam nick. Mało tam transmitujących ale ona bywa codziennie.

Jesli chodzi o fotkę piersi, którą wstawiłeś to cyce w sumie identyczne jak u UległejMezatki... Bleee... Zwisy takie... Fuuuu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2014, 08:27 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
VioletOrchid pisze:
NastkaDagusia nadaje na portalu http://ShowUp.tv.tv/

Ma taki sam nick. Mało tam transmitujących ale ona bywa codziennie.

Jesli chodzi o fotkę piersi, którą wstawiłeś to cyce w sumie identyczne jak u UległejMezatki... Bleee... Zwisy takie... Fuuuu



bo to portal dla oszustów to się odnalazła :D jak tam laski oszukują to szok hahaha
unikajcie wildshowa!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2014, 10:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
a tak z ciekawosci- czemu laski tam oszukuja?
tzn skad wiesz?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2014, 14:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Czy ktos posiada wiedze na temat bloga o NastceDagusi?Szukalem w necie ale nie ma i trafilem tutaj.
Dlaczego juz nie istnieje?
Powiem wam ze pomijajac jej oszustwa Nastke okreslil bym mianem najwiekszego rozczarowania jakie spotkalo mnie na ShowUp.tv.Dlaczego?Na ogolnym fajna prezencja,wydawala sie zadbana,mloda i ogolnie jej widok zachecal do priwka.Na samym priw juz totalna porazka,pomijajac ze priw bez glosu to kiedy spadly ciuszki mialem wrazenie ze to zupelnie ktos inny.Zrozumialem ze wpadlem w wielkie gowno,piersi w staniku wygladaly spoko ale kiedy stanik polecial czar prysl :-\ wszystko polecialo w dol a najgorsze bylo to cos na sutkach,nie wiem co to ale wygladalo jak duze wypryski,krosty,feee.Nie wiem moze jakies sprawy hormonalne?Reszta ciala nie byla lepsza a brzuch totalna porazka,cyba rodzila dzieci i to nie raz.Ogolnie calosc wielki niewypal >:( Ona spokojnie ma grubo powyzej 30 albo o siebie nie dba.Mialo byc pieknie a wyszla wielka lipa!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2014, 15:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
brzuchomowca pisze:
Na ogolnym fajna prezencja,wydawala sie zadbana,mloda i ogolnie jej widok zachecal do priwka.Na samym priw juz totalna porazka,pomijajac ze priw bez glosu to kiedy spadly ciuszki mialem wrazenie ze to zupelnie ktos inny.Zrozumialem ze wpadlem w wielkie gowno,piersi w staniku wygladaly spoko ale kiedy stanik polecial czar prysl :-\


Może na priv woła babcie. ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2014, 09:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
brzuchomowca pisze:
Czy ktos posiada wiedze na temat bloga o NastceDagusi?Szukalem w necie ale nie ma i trafilem tutaj.
Dlaczego juz nie istnieje?
Powiem wam ze pomijajac jej oszustwa Nastke okreslil bym mianem najwiekszego rozczarowania jakie spotkalo mnie na ShowUp.tv.Dlaczego?Na ogolnym fajna prezencja,wydawala sie zadbana,mloda i ogolnie jej widok zachecal do priwka.Na samym priw juz totalna porazka,pomijajac ze priw bez glosu to kiedy spadly ciuszki mialem wrazenie ze to zupelnie ktos inny.Zrozumialem ze wpadlem w wielkie gowno,piersi w staniku wygladaly spoko ale kiedy stanik polecial czar prysl :-\ wszystko polecialo w dol a najgorsze bylo to cos na sutkach,nie wiem co to ale wygladalo jak duze wypryski,krosty,feee.Nie wiem moze jakies sprawy hormonalne?Reszta ciala nie byla lepsza a brzuch totalna porazka,cyba rodzila dzieci i to nie raz.Ogolnie calosc wielki niewypal >:( Ona spokojnie ma grubo powyzej 30 albo o siebie nie dba.Mialo byc pieknie a wyszla wielka lipa!

Kiedyś na tym blogu o niej ktoś wrzucił pamiątkowe floty z jej priwa :))
Zdjęcia przedstawiały właśnie tyłek w celuicie i ten paskudny brzuch,chyba nawet ma tam Blizne po cesarce.
Dokładnie tam wszystko wyjaśnił jak mocno się pilnuje zęby nie pokazać tego i owego na transmisji,na poczatku podchodzilem z usmieszkiem do tego ale jak się zacząłem przyglądać to wszystko się zgadzało,faktycznie za wszelka cenę pilnuje się zęby nie pokazać brzuszka,zwrocie uwagę ze nigdy nie siedzi w krótkiej bluzce np.Jeśli pokazuje brzuch to wstaje odchodzi daleko prezy sie i dopiero wtedy unosi bluzeczke a wtedy z daleka nic nie widać i wydaje się ok.Na fotelu jak robi np awatar z odsłoniętym brzuchem to ona się dosłownie kładzie na nim by wały się nie robiły.Fakt faktem ma sposób bo wygląda na ogólnym w miarę ok dopiero jak ktoś polknie przynętę na prawie widać zniszczone nie zadbane cialko


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 12:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
Znalazlem jeszcze takie cos o NastceDagusia

http://m.youtube.com/watch?v=qsITLxB-Ivk


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 15:08 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Skoro taka oszustka to chyba oszukani powinni to zgłosić odpowiednim organom.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 16:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
mnie bardziej ciekawi czemu administracja nic z tym nie robi, szczególnie, że na pewno o tmy wie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 16:23 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Widziałem wielokrotnie że blokowali laski za układ zamknięty wiec coś robią. Prawda jest jednak taka że nie wszystko można zrobić (o ile dobrze ktoś umie internety).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 17:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
bungabunga85 pisze:
Widziałem wielokrotnie że blokowali laski za układ zamknięty wiec coś robią. Prawda jest jednak taka że nie wszystko można zrobić (o ile dobrze ktoś umie internety).

no tak, ale Nasta to jedna z osób, o której w internecie jest parę stron, jak się do niej wejdzie, to co chwilę ktoś bana wyłapuje jak jej coś "wypomni", administracja musi o tym wiedzieć, a Nastka ma konto dalej, od długiego czasu.
Jasne, można założyć nowe konto itp, ale ona nie musi tego robić, bo nie ma bana


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 11:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
chyba każdy kto coś cyzta wie, że to oszustka ;> przynajmniej kiedyś może coś ją to nauczyło ale i tak nie bedę sprawdzał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 23:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
ej to serio tak jak płotka pisała, że to ta sama dziewczyna co pusia_nastki? http://ShowUp.tv/profile/pusia_nastki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO