ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 11:13 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 22:45
Posty: 81
tomskc pisze:
kuszes pisze:
no gwiazdeczka ShowUp.tv, ktorej woda sodowa juz uderzyla do glowy, kto widzial wczorajsza akcje ten wie... szkoda pisac

a co zrobila? ja do niej nie wchodze nie rusza mnie, ale z checia sie dowiem;p


Ktoś zaczął na koniec pisać że nick ?zalizalbymsprawe?, który sypał jej żety hurtowo, dostał od niej wczesniej sporą ich ilość. Zaczęła pisać że ci co nie dają żetów to wieśniaki i że nie zrobi celu póki nie wyjdą z jej transmisji... Ogólnie focha jebła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 16:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
No musi być coś nie tak:D

Tylko na trans pojawił się marcinpon i odrazu- lider wygrywa priv :P

Chyba już znamy zwycięzce :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 16:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
tomskc pisze:
kuszes pisze:
no gwiazdeczka ShowUp.tv, ktorej woda sodowa juz uderzyla do glowy, kto widzial wczorajsza akcje ten wie... szkoda pisac

a co zrobila? ja do niej nie wchodze nie rusza mnie, ale z checia sie dowiem;p

w skrocie-nazbierala jakos ponad 5000zet, wparowal ten zalizesprawexx, rzucil jej cos kolo 1000jeszcze, Kiki powiedziala ze spada, ale ktos nagle zaczal domagac sie celu(balsam na piersi), ktory sie zrealizowal i zaczelo sie...zalize twierdzil ze nie chce celu, Kiki walnela focha i zaczela ludzi od sepow i wiesniakow, wkoncu z mina srajacego kota wymasowala te cycki...
teraz siedzi i tez gwiazdorzy, ze nie ma z kim na poziomie pogadac... WTF?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 16:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
nie obgadujcie carycy bo jeszcze większego focha strzeli możne ma PMS teraz czy cuś ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 18:44 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
W zeszły piątek próbowałem sprowokować marcinpon. Generalnie byłem pewny, że nie ma więcej jak 5K więc kiedy przekroczył trochę ponad 4K, piszę mu dorzuć całe K to i ja dam. Kiki mnie chyba kojarzy z nicka na ShowUp.tv, bo od razu zaczęła krzyczeć "Marcin chodź na priv", taka zarobiona, że chyba gardzi K? Marcinpon coś tam zaczął wyzywać, trochę się pociskał, dorzucił 300 i uciekł na priv. Kiki już tego dnia nie wróciła. Jestem przekonany, że Kiki to niezamądra dziewczyna, która chce imponować, iż rozkochuje w sobie bogaczy. Ciało świetne, ale od dawna jestem przekonany, że laski które nie pokazują twarzy urodą nie grzeszą.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 06 sie 2014, 12:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
marecki3456 pisze:
od dawna jestem przekonany, że laski które nie pokazują twarzy urodą nie grzeszą.


Tu bym się nie zgodził, jest to jeden z motywów - owszem, jednak myślę, że są również inne powody...choćby np. praca nauczycielki czy tp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 06 sie 2014, 17:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Nie chodzi mi o twarz na ogólnym. Wiadomo mężczyźni są wzrokowcami, laski w większości są na ShowUp.tv żeby zarabiać kasę. Twarz to jeden z atutów, które dziewczyna może użyć, żeby "sprzedać" swoją usługę. Jeśli nie ma twarzy na priv za żadne pieniądze, zakładam że laska jest brzydka. Podałbym przykłady gdzie niechcący panny nie pokazujące twarzy pod żadnym pozorem, źle się ustawiły do kamerki i ich oblicza naprawdę były mało powalające, ale bez sensu. Zastanów się - chcąc coś sprzedać, użyjesz wszystkich dostępnych Ci argumentów do najlepszej prezentacji swojego "towaru". Brak twarzy na priv czy ogóle - brak argumentu. Dla mnie to proste.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 06 sie 2014, 19:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
[quote="marecki3456"]Nie chodzi mi o twarz na ogólnym. Wiadomo mężczyźni są wzrokowcami, laski w większości są na ShowUp.tv żeby zarabiać kasę. Twarz to jeden z atutów, które dziewczyna może użyć, żeby "sprzedać" swoją usługę. Jeśli nie ma twarzy na priv za żadne pieniądze, zakładam że laska jest brzydka. Podałbym przykłady gdzie niechcący panny nie pokazujące twarzy pod żadnym pozorem, źle się ustawiły do kamerki i ich oblicza naprawdę były mało powalające, ale bez sensu. Zastanów się - chcąc coś sprzedać, użyjesz wszystkich dostępnych Ci argumentów do najlepszej prezentacji swojego "towaru". Brak twarzy na priv czy ogóle - brak argumentu. Dla mnie to proste.[/quote

Jesli laska wie, ze moze ja ktos nagrac, a potem dowie sie o tym rodzina, znajomi albo wyjdzie to na jaw w pracy czy szkole, to jak ladna by nie byla twarzy ci nie pokaze;) jeszcze prostsze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 sie 2014, 06:17 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
tomskc pisze:
marecki3456 pisze:
Nie chodzi mi o twarz na ogólnym. Wiadomo mężczyźni są wzrokowcami, laski w większości są na ShowUp.tv żeby zarabiać kasę. Twarz to jeden z atutów, które dziewczyna może użyć, żeby "sprzedać" swoją usługę. Jeśli nie ma twarzy na priv za żadne pieniądze, zakładam że laska jest brzydka. Podałbym przykłady gdzie niechcący panny nie pokazujące twarzy pod żadnym pozorem, źle się ustawiły do kamerki i ich oblicza naprawdę były mało powalające, ale bez sensu. Zastanów się - chcąc coś sprzedać, użyjesz wszystkich dostępnych Ci argumentów do najlepszej prezentacji swojego "towaru". Brak twarzy na priv czy ogóle - brak argumentu. Dla mnie to proste.[/quote

Jesli laska wie, ze moze ja ktos nagrac, a potem dowie sie o tym rodzina, znajomi albo wyjdzie to na jaw w pracy czy szkole, to jak ladna by nie byla twarzy ci nie pokaze;) jeszcze prostsze

Dokładnie....pisałem z kilkoma nie pokazującymi twarzy za żadne żet "w cztery oczy", ale zawsze wtedy były ubrane. I nie koniecznie były brzydkie. Zresztą to kwestia gustu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 sie 2014, 12:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
A jaka jest różnica w nagrywaniu na ogólnym czy na privie? Na privach laski pokazują zazwyczaj zdecydowanie więcej niż na ogólnym więc nagrania byłyby jeszcze bardziej kompromitujące a przecież takie istnieją, choćby na tym forum ogłaszają się że wymienią sobie nagrane privy z taką a taką laską. Żadna kasa nie jest tego warta dla niektórych dziewczyn i tu się nie dziwię a gdybanie że każda niepokazująca twarzy jest brzydka jest jedynie spekulacją bez potwierdzenia. Miałem okazję ujrzeć dziewczę, która nie pokazuje twarzy ani na ogóle ani na privach /jakoś tak się zgadaliśmy no i pokazała się/ i jest nie tylko niebrzydka ale piękna...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 11 sie 2014, 14:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
No zmieniła się przynajmniej mi się tak wydaję :P zrobiła się wręcz chamska, robi z siebie wielką gwiazdę że tylko wybrani mogą mieć privy ::)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 10:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Kiki to ma bogatych fanów:P

Obrazek

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 12:55 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
ten byleco wczoraj u ktorejs laski tez tak tysiacami zetony sypal;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 13:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
chyba u Pure dream, jesli kojarze dobrze- ale nie rozsiewam plotek:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 17:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
płotka pisze:
chyba u Pure dream, jesli kojarze dobrze- ale nie rozsiewam plotek:)

może założyli kółko różańcowe :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 17:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
kratos33 pisze:
płotka pisze:
chyba u Pure dream, jesli kojarze dobrze- ale nie rozsiewam plotek:)

może założyli kółko różańcowe :)


z Pure? jakos w to nie wierze:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 19:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
płotka pisze:
kratos33 pisze:
płotka pisze:
chyba u Pure dream, jesli kojarze dobrze- ale nie rozsiewam plotek:)

może założyli kółko różańcowe :)


z Pure? jakos w to nie wierze:)

i Anką Pierd ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 19:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2014, 23:29
Posty: 38
U AnnPear dał wlasnie 15000 żet... I chyba dalej bedzie dawal...

Moze faktycznie ma kase, nie wygląda to na ustawkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 19:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
chyba że kredyt wziął na żetony :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 07 wrz 2014, 19:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2014, 23:29
Posty: 38
Ale faktycznie Kiki oddała mu te 20.000 żet x 5 więc już zgłupiałem.

Ale dobrze niech ma Ann w koncu prawdziwe żet... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO