ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 21 cze 2014, 11:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 09:51
Posty: 105
Wolf pisze:
Cyniczne? :D Jakie zasady etyczne niby łamie/odrzuca? :P IMO Takie prawo "rynku". Część dziewczyn tam jest po to żeby dorobić, nie dziwię się że niektóre są pozbawione sentymentów i nie kierują się solidarnością jajników. Nie zauważyłem żeby sama łaziła po kamerkach innych dziewczyn, więc ma prawo oczekiwać że inne nie będą sobie robić reklamy na jej transmisji - tak, zwykłe "cześć" może przyciągnąć paru widzów, z pewnością faceci zainteresują się kobietą na transmisji innej kobiety ;)

A to w jaki sposób to robi.. no przecież nikogo jakoś nie krzywdzi tym, nie wyzywa/obraża/nie obgaduje - chyba, że coś mnie ominęło :)

PEACE ;)

PS. Podejrzewam, że więcej kobiet tak robi :P


Dzięki, że oświeciłeś mnie co do praw działania rynku oraz reklamy, doceniam ;) Z tego co mówiła Pantera to Kiki przesiaduje również u niej na trans. Nie jestem fanem ani jednej ani drugiej pani, więc szczerze mówiąc mam to głęboko w ....... Zabrałem głos tylko dlatego, że byłem akurat świadkiem tej rozmowy ;)

PEACE ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 21 cze 2014, 14:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
Proszę bardzo ;)
No to jeżeli faktycznie przesiaduję u niej, a banuje inne to nieładnie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 26 cze 2014, 09:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
No mówiłem, że pojebana :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 28 cze 2014, 19:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 22:10
Posty: 17
Ostatnio Kiki zbierala na Iphona oczywiscie osoba o nicku wacus i inni podkrecali aby inni obecni na transmisji dali na tego iphona a dzisiaj Kiki zbiera na macbooka air i chce uzbierac na niego 5tys zl :) czyli 50 tys zet , bo kiki to kiki i jej sie nalezy :) jako kolejna z hrabin ma swoich podkretaczy oczywiscie jest taka fajna i zajebista a z boku po prawej stronie na zalaczonym ponizej zdjeciu widac kable poprzyklejane tasma izolacyjna ... Udaje taka zarobiona a nie stac ja na listwe ktora przykryje tasmy :)Skoro jest tak zarobiona to czemu siedzi na ShowUp.tv a nie kupi sobie tego macbooka ? btw ostatnio slyszalem , ze uwaza sie za ladniejsza niz Nicole Scharzinger piosenkarka ah Kiki wiele Ci do niej brakuje :) Ciekawe czy keidsy beda screeeny jej twarzy i bedzie takie samo zaskoczoenie jak z pantera ? Tak w nawiasie Panetra, Annpearl , Kiki i Mokra Kasia to jedna rodzina hrabin wielka sciema , podkretka i wały ...
http://zapodaj.net/cb11728d1e4c9.jpg.html
http://zapodaj.net/bb339ab243a3f.jpg.html
http://zapodaj.net/93915d01b8887.jpg.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 28 cze 2014, 20:55 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
jakie te baby są czasem żałosne ale cóż, na szczęście to margines, a ta akurat z przerośniętą dupą jak szafa trzydrzwiowa. ciekawi mnie jak taka ona i np. annpearl nie szkoduje czasu na oddawanie i po raz kolejny branie tych samych żetonów od tych samych przypadkowych wielbicieli, przecież to z głodu można umrzeć :D

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 29 cze 2014, 14:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
No i jeszcze bezczelnie nie dodaje tych żetonów swoich od swoich do celu bo oni o to proszą. Żenada. Na szczęście dawno jej nie było widać ludzie nie są tak tępi za jakich ich CHrabina uważała :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 29 cze 2014, 16:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Może i ja się wypowiem, bo akurat spędzam dużo czasu na transmisji gdzie też padają oskarżenia o zamknięty obieg. To że ktoś znajduję się w takiej sytuacji życiowej, że 1000, w niektórych wypadkach więcej, złotych tygodniowo to kwota, którą bez żalu może wydać na rozrywkę, nie oznacza że jakieś "polaczki" mają prawo kogoś obrażać i wyzywać od krętaczów. Dobrze tylko, że nie widzicie, że te przeklęte "zamknięte kręgi" realizują za was cele. Z przyjemnością zrezygnowałbym z tych oskarżeń na rzecz wspólnej zrzutki, no ale wiadomo, lepiej walić na sępa. Bo i tak cel zostanie zrealizowany za pieniądze laski. Ruszcie kurwa głową jaki w tym sens.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 03 lip 2014, 18:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Czyli jej tysiące żetonów to ściema?
Dziś u niej byłem na transmisji to jakiś gość sypnął 1500zet po czym ktoś napisał że żetony wygenerowane przez program :o da się tak?
Zadziwiło mnie że gość który sypnął te zet ani me ani be.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 03 lip 2014, 22:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2014, 23:43
Posty: 11
Macie rację, że trochę lipnie to wygląda, że ktoś daje 1500 żetonów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 04 lip 2014, 06:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Logika działania zamkniętego obiegu była tłumaczona tysiące razy, łatwo zauważyć, że laski które mają ZO osiągają większe przychody (oczywiście chodzi mi o te realne) niż laski które tego nie robią. Jak jest cel 3000 żet i dostaniesz z zamknietego 2000 a pozostałe wpłaca randomy (a zrobią to chętnie widząc, że już 2/3 celu za nimi) to zarobisz więcej, niż dając cel 1000 i czekając kilka godzin na jego zrealizowanie (albo i nie). Niektórzy niestety (jak Caryca) "troszkę" się zapędzili w tym pompowaniu nierealnej kasy i wychodzi, że bez problemu w ciągu jednego wieczoru mają 3500 zł, co jest oczywiście nierealne biorąc pod uwagę, że najlepsze "niepompowane" transmisje z trudem dociagają do 300-400 zł a pojedyńczo dostają maks 200-300 zet a tu nagle trafia się kilkunastu hojnych sponsorów walących po 1500 zet, do tego nie chcących nic w zamian (a przeważnie - w ogóle się nie udzielających). Administracja powinna w końcu coś z tym zrobić, owszem, jest to w pewnym stopniu dobre dla portalu (nakręca ruch żetonowy u randomów) ale boli, że są równi i równiejsi w kwestii respektowania regulaminu.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 23 lip 2014, 19:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lip 2014, 22:13
Posty: 4
zalizalbymsprawexx i Kiki

pewnie będą się tłumaczyć z tego screena słowami ze on na sile chciał jej wysłać 1950zl ale ona nie chciała :P

Facet który nigdy nie chce celu , który daje jej tylko z sympatii , który co rusz pisze kto ma więcej niż ja , kto pokaże ze kocha KIki

Ups:) tym razem wam się nie udało :D przynajmniej ja już nie uwierzę ze on nie jest podstawiany


http://w677.wrzuta.pl/obraz/2SDEtaBM0G7/zrzut_ekranu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 28 lip 2014, 07:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 mar 2014, 23:04
Posty: 3
Hahahaaha dobry post i screeny geminus haha :D Tak samo dziwne ze marcin tez dawal zet zalizalbymsprawe a n tez wilki bogacz i sypie zet Kiki :D wszystko to jedna wilka sciema :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 31 lip 2014, 17:43 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Generalnie mało mnie obchodzą showupowe wałki i to co kto robi ze swoimi pieniędzmi, ale dziś Kiki sypał (raczej) podstawiony gość z nickiem - marcinpon. Kilka dni temu widziałem jak sypnął kilkanaście tysięcy żetonów pyskatejDanie. Myślicie że ona też jest w układzie? ;) Może to ShowUp.tv inpsiruje znanych uzytkowników do takich dzialań?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 31 lip 2014, 18:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 cze 2014, 15:54
Posty: 11
Wystarczy sobie zobaczyć na profil marcinpon. 4 wpłaty po 5000 zet od Kiki999. Przypadek? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 31 lip 2014, 19:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lip 2014, 22:13
Posty: 4
Wydaje mi się ze zwykłemu napiiwkodawcy nie wysyła się takiej ilości żetonów .

dal pyskatejDanie bo pewnie Kiki mu zabroniła dawać jakiejś innej ładnej, młodej, dziewczynie - zazdrosna :P

Macie screena z jego profilem :D

http://w234.wrzuta.pl/obraz/8dDNcVVtvz8/zrzut


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 01 sie 2014, 22:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sie 2014, 22:55
Posty: 2
Misie pysie.... nie kombinujcie za bardzo bo guzik tam wiecie ;) i jeszcxe wiekszy guzik wykombinujecie hehehehh


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 04 sie 2014, 17:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sie 2014, 00:27
Posty: 42
marcinpon pisze:
Misie pysie.... nie kombinujcie za bardzo bo guzik tam wiecie ;) i jeszcxe wiekszy guzik wykombinujecie hehehehh


Hmm akurat wiadome jest wszystko, laska jedzie na ZO bez dwóch zdań. Miałem być okazję na jej trans i panna nosi dupę wyżej niż ten pusty łeb. Ktoś zadał pytanie o privy, których akurat nie miała to odpowiedziała że privy z nią to hoho i nie dla każdego ... no cóż , a fakty i screeny z kont prawdę powiedzą. Za bardzo to Wy kombinujecie bo za cholerę nie mogę zrozumieć oglądalności i zetonowania kiki gdzie jest wiele fajniejszych dziewczyn nie podkręcających rzecz jasna swojego zarobkowania, bo nie wszystkie to robią jeszcze. To prowadzi powoli do upadku ShowUp.tv bo "fałszywe" sztucznie tworzone "gwiazdeczki" w końcu się wypalą a portal no cóż wówczas może dopiero przejrzy na oczy....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 00:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
no gwiazdeczka ShowUp.tv, ktorej woda sodowa juz uderzyla do glowy, kto widzial wczorajsza akcje ten wie... szkoda pisac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 00:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
kuszes pisze:
no gwiazdeczka ShowUp.tv, ktorej woda sodowa juz uderzyla do glowy, kto widzial wczorajsza akcje ten wie... szkoda pisac

a co zrobila? ja do niej nie wchodze nie rusza mnie, ale z checia sie dowiem;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Kiki999
Post: 05 sie 2014, 07:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 lip 2014, 16:48
Posty: 86
Cel zrobiła:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO