ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 wrz 2015, 16:38 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Znacznie dłużej jestem na S_u niż na tym forum. Jako, że niektórzy w to powątpiewają, to specjalnie dla ogółu społeczności odnalazłem swoje dawne zapiski. Większość już pewnie będzie nieaktualnych, bo dziewczyny przestały nadawać. U pewnych dziewczyn poniżej bywałem na privkach bardzo często; u niektórych - tylko raz.

kasiunka86 - o coś poprosiłem na później. I w piątek obietnicy dotrzymała.

niesmiala811 - dziewczyna transmitowała na krzesełku obrotowym. Miała takie ładne szpilki z tasiemkami.

Marakuja212 - wszedłem na privka za 350 i przez pierwsze 3 minuty z sześciu oglądałem ścianę. Zgłosiłem transmisję do moderacji. Zwrócono mi żetony.

Nika - lubi żubra, fantę i mirindę. Obecnie ma 28 lat.

Laura2600 - wiem skąd. Ale nie powiem, gdyż nie zdradzam tego co mi w zaufaniu się powie.

rozrabiara32 - byłem na privku 60 minut. Nie ujęła mnie. Troszkę się przemęczyłem starając się być miłym.

ania280 - ładniutkie ciałko. Dość dobry orgaźmik.

NaturalMystic - znam oba imiona: jej i córki. Sporo jej zasponsorowałem. Nawet sukienkę jej kupiłem. Znam miasto i mam numer telefonu. Ale nasze drogi się rozeszły.

Z2222 - bywałem. Ale skoro twierdzicie, że dziewczyna jest naprawdę chora, to o niej tylko tyle info.

zlotarybka22 - bardzo szybko zapamiętała moją ulubioną pozycję do pokazów. I jak wchodziłem na kolejne privki to nawet nic nie musiałem mówić.

Pieszczoszka32 - ładna dziewczyna. Któregoś razu na privku, sama z siebie zadała mi pytania: Czego szukasz na tym portalu? Czy aby nie żony? Pamiętam, iż uśmialiśmy się setnie.

wyjatkowaslodycz89 - zapytałem się na ogólnym, czy jeśli privek mi się spodoba i dorzucę na privku, to czy przedłuży? Ona, że tak. A ja: a czy głos będzie? Ona, że tak. No to wziąłem 7 min za 300. Już na privku przyjęła kolejne 300 za wydłużenie do 15 min. I się rozłączyła jak tylko 7 min minęło. A kiedy jej napisałem na ogólnym, iż nieładnie zrobiła, to mnie z miejsca zbanowała.

cipkadziewicy19 - co u kobiet dziwne, to z początku nie rozróżniała rajstop od pończoch. Ładny zaprezentowała orgazmik. Lubiła powtarzać "wsadź mi".

MysteryGirl - bez głosu. Ale za to piękne ciało i piękny biust. Po dłuższej rozmowie sama poprosiła abym dodał ją do ulubionych.

goldenroses - młodziutka dziewczyna, bardzo sympatyczna. Pogadaliśmy sobie nie raz i popalili razem fajki.

Fanta03 - znam imię i miasto. Kiedyś mi napisała, że w te 30 min bardzo ją wymęczyłem. No to kolejne 30 min już tylko rozmawialiśmy. A to nie były tanie privki. Kiedy wróciłem do niej po kilku miesiącach, to jej odpowiedź na pytanie "czy mnie pamięta" powaliła mnie na kolana: "Jak bym miała wszystkich pamiętać, to miałabym łeb jak sklep." I skończyło się moje bywanie u Fanty03 na drogich i długich privkach. Tak to się kończy jak dziewczyny nie szanują klientów z zasobnym portfelem.

niesmiala30 - nasza Pani psycholog szkolna. Po raz pierwszy widziałem kobietę, która przez swoje transmisje wytworzyła taki klimat, że każdego nowego, który próbował się nieodpowiednio zachować, zaraz jej stali bywalcy skutecznie przestrzegali. Ale, oczywiście bez używania wulgaryzmów. Bo wiedzieli, że sami by wylecieli.

fajna-po30 - zaczynała od noszenia okularów i czarnej peruki na privkach. Ale w końcu namówiłem ją na zdjęcie tej charakteryzacji. Z początku była poirytowana, ale z upływem rozmowy polubiła mnie. Aż mi nawet buziaka dałą na koniec. Pozdrawiam York'a - pieska córki.

LittleDirtyVampire - straciłem 400 żet. Przez 8 min oglądałem zdjęcia poklatkowe. Miała dziewczyna tragiczny upload.

Koko21 - jako, że dalej nadajesz, to tylko pozdrowienia dla Artka21.

zgrabna - pamiętasz jak słuchaliśmy La Valse d'Amelie?

ZmysłowaKocica - z początku było bardzo miło. Ale jak kiedyś, nie mogąc spać, wszedłem na S_u w środku nocy i zobaczyłem jaki ustawiła cel, to doznałem szoku. I przestałem u niej bywać.

FOXY_34 - jak tam miłość do białego wina? Nie przeszła?

kanikulka3034 - było mi jej szkoda. Przed wejściem do niej byłem u rusałeczki. Tam, gość "SAM_W_BIURZE" namawiał rusałeczkę aby weszła do niego na cam. Odmówiła. No to ludzik przerzucił się na kanikulkę3034. Na ogólnym starałem się ją ostrzec przed tym gostkiem. Ten zaczął mnie straszyć, że mnie zgłosi do moderatora. I niestety, udało mu się namówić dziewczynę, która privków nie robiła, aby mu ustawiła taki "cam-to-cam". Żal mi się jej zrobiło.

napalonadziewica92 - napisała do kogoś na ogólnym "Najpierw priv, potem real". Ja skomentowałem to tak: "Na privy to mnie stać, ale real mnie nie interesuje." Celuje dziewczyna w ludzi z grubym portfelem.

Grzeczna19 - z początku rzeczywiście była grzeczna - tylko muzyczka na życzenie. Puściła mi nawet moje ulubione "Still lovin' you." Sporo później - 16. sierpnia 2013. roku w piątek wchodzę - i doznaję szoku. Ta miła kiedyś osóbka rozebrała się do naga i pokazuje na ogólnym cipkę. Jednak kasa nie śmierdzi.

KwitnacaWisnia - stwierdziła w 2013. że od przedwczoraj jest na S_u. No to wziąłem privka i w dobrej wierze udzieliłem jej kilu rad. Zapytała się mnie: "Skąd wiesz czy nie jestem prostytutką?" Czas się skończył, no to wziąłem drugi priv. Chciałem jej pomóc, a ona skwitowała moje starania tak: "Ty chyba chcesz zostać moim alfonsem." I tak zakończyła się nasza znajomość.

konwalijka76 - bardzo miła osóbka. Wiele czasu sobie przegadaliśmy.

kris_gfe - jak wyżej. Pogadaliśmy sobie na długim privku. Było bardzo miło.

TakeMeToParadise - kłopoty z osobowością.

milusia28 - Jak tam sernik? Długo rozmawialiśmy wielokrotnie. Nie prosiłem o żaden seks, a i tak na dobranoc dostałem rzeczywiście milusią niespodziankę.

Z czasem, "jakość" dziewczyn na S_u zaczęła dramatycznie spadać. To już przestałem robić notatki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 17:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ja pierdole...

Kolego nikogo to nie interesuje poza tym małym przyjacielem, którego trzymasz w głowie i dla którego pewnie jesteś jakimś autorytetem i kimś wartym zawracania sobie dupy.

Ciekawe gdzie trzymasz te notatki mistrzu? Wnoszę że chyba od bardzo dawna jakaś kobieta nie zabawiła z Tobą na dłużej?

Kłopot z Tobą jest taki, że robisz z siebie jakiegoś guru od tematów ShowUp.tv często nie mając bladego pojęcia o czym mówisz, a także w tonie w jakim piszesz swoje posty. Gówno ma tu do rzeczy ile siedzisz na ShowUp.tv, dostajesz bany bo jesteś niesympatyczny, a nie że przewyższasz kogoś swoją inteligencją bo takie zjawisko ma miejsce tylko w Twojej głowie.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
W sumie Maq wyczerpał możliwości odpowiedzi na ten temat - nikogo nie interesują jakieś Twoje dziwne, skrótowe zapiski z privów Art i nie mają one praktycznie żadnej wartości poznawczej dla osob które by chciały rownież pójśc do tych pań na priv skoro większość z nich już nie nadaje. Ale ideą dzialu "Hyde park" jest to, że każdy może wrzucuć co mu się podoba więc nie możemy za bardzo narzekać

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:58 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Ruger44 pisze:
skoro większość z nich już nie nadaje

Zależy dla kogo, drogi Ruger44. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ehh i to druga kwestia - kreujesz się na jakiegoś wielkiego żigolo bo sobie piszesz z jedną czy drugą i utrzymujesz kontakt poza ShowUp.tv a tak naprawdę to żadne dokonanie -przyjaciółki od serca to się miało w podstawówce i ewentualnie we wczesnej gimnazjum, potem by już wypadało zacząć ruchać te ładniejsze a nie się przyjaźnić, to jakieś takie puste i bezcelowe (przynajmniej dla mnie). I na pewno wyżej dla mnie stoi ościągnięcie życiowe "przelecenie laski z ShowUp.tv po kilku dobrych gadkach i przy minimalnym nakładzie żetonowym" niż "zostanie sfriendzonowanym i wyrzucanie w błoto setek żet żeby sobie pogadać"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wybacz mi, ale gimnazjum to ja znam z czasów moich dziadków. Za moich czasów nic takiego nie istniało.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Tym bardziej się dziwie, że osobnik tak dojrzały metrykalnie zachowuje się jak pryszczaty gimbus a nie dorosły facet z jajami

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dlatego też potrafię zrozumieć zazdrość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To nie jest zazdrość, to jest żal. Ja nie mam Ci czego zazdrościć - bo niby czego, że ROZMAWIASZ z jakimś trzydziestoletnimi starymi pannami z średniej-niższej półki szołapa? Jakbyś poderwał laskę z topki to byłby wyczyn, gadanie i to za kasę to żaden wyczyn i powód do dumy

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 22:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jak to napisałeś?
Cytuj:
Poderwać laskę?

To tekst rodem z Twojej, osławionej gimbazy. Do której sam raczyłeś nawiązać.

Mówisz o Topie? Z S_u? Raczysz żartować.

Cytuj:
ROZMAWIASZ z jakimś trzydziestoletnimi starymi pannami z średniej-niższej półki szołapa

1. Wyłącz Caps Lock. Gdyż jego używanie zbyt dużo mówi o Tobie.
2. Obrażasz kobiety, z którymi dane mi było spędzić miłe chwile. No, ale to świadczy tylko o Tobie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 22:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Zapiski? Serio?... :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 22:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
To poczekam jeszcze na kolejne etapy pamiętnika szołapowego. Tylko jeżeli można prosić bardziej literacko.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 23:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
PanOwieczek pisze:
Tylko jeżeli można prosić bardziej literacko.

Mógłbym. Ale - wybacz. Szczegółów nie zdradzam. Te, pozostaną tajemnicą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 23:19 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Myślę, że temat idealne pasowałby do programu "pamiętniki z wakacji" ;)

http://ridelite.pl/pamietniki/show.php?id=1938990400.jpg&dir=150902


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 23:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja prdl...banda zazdrosnikow, co kobiety na ShowUp.tv traktuja jak wirtualne worki na sperme...
wejsc, spuscic z krzyza i wyjsc, to wasz cel bywania na ShowUp.tv
ja bym z chęcia jeszcze poczytała zapiski Artowe :P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 23:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Mam jeszcze wiele notatek. Ale wybacz mi płotko. Nie będę się nimi dzielił, skoro mi zazdroszczą. Zazdrośnicy zjedli by mnie żywcem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 07:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Kurcze no nic tylko zazdrościć czekam na dalszy ciąg pamiętników niczym babcia na kolejny odcinek "Mody na sukces" :)

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 08:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Art pisze:
PanOwieczek pisze:
Tylko jeżeli można prosić bardziej literacko.

Mógłbym. Ale - wybacz. Szczegółów nie zdradzam. Te, pozostaną tajemnicą.


Szczegółów ,tzn. czego? Nikt nie oczekuje opowieści w stylu - "za każdym razem na jej transmisji biłem kuca...". Raczej recenzji Pań, ich zalet, wad. Opowieści szołapowego Casanowy to chyba nie będą?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 08:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
"Kasia - waliłem Niemca po kasku 4 razy, niby nigdy nie stanął do końca ale w sumie nie było źle, była zachwycona i powiedziała że nigdy nie widziała większego kutasa, sukces! Wszyscy zazdroszczą!
Basia - wawaliłem 4000 żetonów żeby dostać numer telefonu z prepaida i dowiedzieć się, że tak w zasadzie to ma męża, dziecko i 5 lat więcej niż na profilu, sukces! Wszyscy zazdroszczą!
Zosia - 6 miesięcy prosiłem ją o spotkanie, wywaliłem ponad 8 tysięcy żetonów na privy z rozmową, spotkaliśmy się, powiedziała że super się ze mna rozmawia ale zostańmy przyjaciółmi, sukces! Wszyscy zazdroszczą!..."

Ehh Ci szołapowi podrywacze, dla nich w ogóle to, że laska się do nich odezwie na priv to już jest sukces!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 08:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
PanOwieczek pisze:
Nikt nie oczekuje opowieści w stylu - "za każdym razem na jej transmisji biłem kuca...".

Obawiam się, że co najmniej dwóch ludzików tu będących takich opowieści by oczekiwało. W głowie im się nie mieści, że można bywać na S_u i nie myśleć dolną częścią ciała.

Ależ oczywiście, drogi PanieOwieczku, można by i "bardziej literacko". Ale to wymagałoby zdradzania różnorodnych szczegółów. A tego nie zamierzam robić. Liczyłem raczej na to, że i Wy podzielicie się swoimi doświadczeniami.

Zaś kiedy zakładałem ten wątek, to zastanawiałem się ile czasu upłynie zanim nie przyjdą tu moi fani. Wystarczyła godzina i już byli. Czuję się dowartościowany tą niebywałą atencją. Jak widać, klonów Leili86 nie brakuje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO