ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2015, 10:03 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Widzisz Art, ja akurat mam zerową skłonność do opowiadania spraw z życia prywatnego tych kobiet o których wiem "więcej". Prosta zasada - co na ShowUp.tv to ShowUp.tv i tylko o tym rozmawiam na forum. Pisanie o czymś więcej dla mnie pachnie stalkiem. Mogę wypowiadać się o tym co dziewczyny robią na transmisjach, oceniać ich transmisje, pisać długie recenzje ( z wrodzonego lenistwa nie chce mi się tego robić ) ale nic więcej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 10:13 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Płotka miała rację. Traktujecie przedmiotowo i w głowie Wam się nie mieści, że można dziewczynę traktować podmiotowo. A podmiotowe traktowanie nie przeszkadza ani wirtualnemu sexowi ani wirtualnej rozmowie. Ale do tego trzeba dorosnąć na tyle, aby nie myśleć tylko o tym, że:
Cytuj:
zadowala mnie jak zasadzę głęboko w gardło i nie będzie miała dziewczyna odruchów wymiotnych.

Ruger44 pisze:
"Kasia - waliłem Niemca po kasku 4 razy, niby nigdy nie stanął do końca ale w sumie nie było źle, była zachwycona i powiedziała że nigdy nie widziała większego kutasa, sukces! Wszyscy zazdroszczą!

Masturbacja nie jest mi do niczego potrzebna. A już zwłaszcza przed monitorem komputera. W realu mam aż nadto dziewczyn.

Ruger44 pisze:
Basia - wawaliłem 4000 żetonów żeby dostać numer telefonu z prepaida i dowiedzieć się, że tak w zasadzie to ma męża, dziecko i 5 lat więcej niż na profilu, sukces! Wszyscy zazdroszczą!

Primo: Twoje 4 tys. to dla mnie pikuś. Dlatego nie nazywam tego "wywaleniem". Secundo: Bynajmniej nie prepaid. Tertio: Poznałem dwie rodziny. Bywamy u siebie. Do dziś wymieniamy się pocztówkami z urlopów. Czasem dzwonimy do siebie.

Ruger44 pisze:
Zosia - 6 miesięcy prosiłem ją o spotkanie, wywaliłem ponad 8 tysięcy żetonów na privy z rozmową, spotkaliśmy się, powiedziała że super się ze mna rozmawia ale zostańmy przyjaciółmi, sukces! Wszyscy zazdroszczą!..."

Ja nigdy nie proszę o żadne spotkania. Jeśli już się zdarzyło, to - mi zaproponowano. No, ale na to, to trzeba sobie zasłużyć.

Ruger44 pisze:
Ehh Ci szołapowi podrywacze, dla nich w ogóle to, że laska się do nich odezwie na priv to już jest sukces!

Za bardzo patrzysz przez filtr swoich własnych zachowań. Wyobraź sobie, że mogą też być inne.

Miast zazdrościć i ironizować, przyjmij do wiadomości, że są ludzie, którzy mają inne niż Ty priorytety. I to nawet na S_u.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 10:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Swego czasu był tu niejaki Zibi, zdeklarowany antyfapacz, jesteś do niego podobny w wypowiedziach.

Wciąż sądzę, że mimo wszystko próbujesz zaklinać otaczającą rzeczywistość.
Być może jesteś dobrym kandydatem na męża dla jakiejś pani, która już się wyszumiała za młodu (czytaj: zaliczyła sporą ilość różnorakich korniszonów) i potrzebuje misia siedzącego w kapciach przed tv, co da jej poczucie bezpieczeństwa, lecz gdybym był typową dziewczyną z ShowUp.tv, to jednak trochę bym się Ciebie obawiał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 10:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Oj, drogi kocie,
wydaje Ci się, że jak po wartościujesz człowieka wedle swego mniemania, to już Twoje wartościowanie do niego przylgnie.

Zawsze możesz próbować. Pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zebrało się Wam na intelektualne rozmowy o szołapie. Zaczynam was podziwiać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Art pisze:
[...]wydaje Ci się, że jak po wartościujesz człowieka wedle swego mniemania, to już Twoje wartościowanie do niego przylgnie.[...].


Tu masz rację, lecz zdaje mi się, że próbujesz zawyżać poziom tego wszystkiego.
Jeśli nazwiemy szambo perfumerią, to ono stanie się nią jedynie w naszej głowie.
Kiedyś byłem podobny do Ciebie w wypowiedziach, jak czytam Twoje posty, to następuje u mnie retrospekcja, jednak ja wtedy miałem jakieś 20 lat i byłem idealistą, kobiety były dla mnie bóstwem, co życie z biegiem lat zweryfikowało.

Uwierz, że dziewczyna chętniej spotka się z nieco grubiańskim dobrym ruchaczem, który zbeszta ją w łóżku jak tanią dziwkę, niż z mdłym komplemenciarzem, który traktuje ją ją jak księżniczkę.
To oczywiście pozwalam sobie napisać ogólnie, nie personalnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
LoverOfCats pisze:
Kiedyś byłem podobny do Ciebie w wypowiedziach, jak czytam Twoje posty, to następuje u mnie retrospekcja, jednak ja wtedy miałem jakieś 20 lat i byłem idealistą, kobiety były dla mnie bóstwem, co życie z biegiem lat zweryfikowało.

Jak mniemam, doszło Ci kolejne 20 lat doświadczenia?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Prawie. Jak miałem 20 lat wchodziliśmy w nowe tysiąclecie.

ps. tak czy owak jestem przekonany, że jesteś zwolennikiem parytetów dla kobiet ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A na podstawie jakich przesłanek wysnułeś swoją tak dziwną dla mnie pewność?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 11:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Nie ma to jak dobry spam :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:01 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Nie chcesz jarexxQQ poczytać kulturalnej rozmowy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Art pisze:
Nie chcesz jarexxQQ poczytać kulturalnej rozmowy?



Czytam czytam :) ale przy okazji nie zaszkodzi samemu nabić kilka postów, nie przeszkadzajcie sobie. Pozdrawiam :P

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Już to raz na forum napisałem: a jaki ma sens "nabijanie" postów na forum o S_u? Przecież to forum zwinie się tak samo jak S_u.

Wracając do tematu:
Nie wiem ilu z Was odczuwa już zniechęcenie. Ja od pewnego czasu łapię się na tym, że przejrzę i nie widzę żadnej, do której warto by na dłużej zajrzeć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Oj, ja się właśnie muszę ograniczać, bo mam blokadę na 1000 postów od admina, powyżej mam płacić za każdy spamerski kicz 10 żetonów.

A odpowiadając na pytanie - z tymi parytetami to taki mały żarcik (a jak wiadomo w każdym żarcie jest ziarnko prawdy).
Wydaje mi się po prostu, że jesteś osobą w swoim mniemaniu wyjątkowo dobrze traktującą kobiety, wynoszącą je na piedestał, lecz tylko te bez skazy (patrz: LoC -> Kotzurek Obrazek), gdyż jeśli takowa się pojawi, to nie pozostawiasz na niej suchej nitki, wszak sporo dziewczyn z ShowUp.tv jest już u Ciebie skreślonych (gdzieś się wyraziłeś w ten lub podobny sposób).

Mam jednakże wątpliwości, czy jestem w stanie intelektualnie sprostać Twoim pytaniom i tezom, więc już się zamykam w sobie, zawijam kitę i idę drzemać za piecem.


Art pisze:
[...]Ja od pewnego czasu łapię się na tym, że przejrzę i nie widzę żadnej, do której warto by na dłużej zajrzeć.


Jedynie Kotzurek272.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Drogi kocie,
spotkawszy setki dziewczyn na S_u, wyrobić sobie można zdanie pośrednie (zwane przez niektórych - obiektywnym). Nie będące ani odchyleniem w kierunku mniemania o tym, że świat jest zły; ani - nie będące o tym, iż świat jest dobry. Jestem daleki od czarno-białego pojmowania świata.
Widzę mnóstwo odmian szarości.

Niestety,
S_u ma to do siebie, iż często gromadzi czerń. Taki to portal. I nic na to nie poradzimy.
Mam nadzieję, iż nie masz mi za złe wskazywania czerni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Art pisze:
Już to raz na forum napisałem: a jaki ma sens "nabijanie" postów na forum o S_u? Przecież to forum zwinie się tak samo jak S_u.

Wracając do tematu:
Nie wiem ilu z Was odczuwa już zniechęcenie. Ja od pewnego czasu łapię się na tym, że przejrzę i nie widzę żadnej, do której warto by na dłużej zajrzeć.



Jak to jaki sens ma nabijanie postów? Otrzymanie tyt. łysego eksperta w dziedzinie sexu, wieczna sława :P
Co do tematu to na ShowUp.tv bywam już tylko w roli obserwatora - moje ulubienice już nie nadają nowe nie są warte większego zainteresowania.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 17:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
ta cała rozpiska chyba mnie przeraża :D :D :D to się chyba nazywa mocne uzależnienie od ShowUp.tv :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 17:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Nie Fabiano,
to się nazywa - luźne podejście do S_u.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 17:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Luźne podejście to mieć wyjebane na to ile lat ma dziewczyna na ekranie, jak ma na imię, gdzie mieszka czy jaki nosi rozmiar obuwia. To co zaprezentowałeś w tym temacie dalekie jest od "luźnego podejścia" do szołapa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 17:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Po prostu zazdrościsz:P

Art pisze:
Pieszczoszka32 - ładna dziewczyna. Któregoś razu na privku, sama z siebie zadała mi pytania: Czego szukasz na tym portalu? Czy aby nie żony? Pamiętam, iż uśmialiśmy się setnie.

Człowiek o mocnych nerwach:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO