ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 15:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 17:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2014, 21:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2014, 05:11
Posty: 64
A jeszcze niedawno świata nie widziała poz jakimś tam abc czy jak mu tam, to sie chlopak zakochal hahaha.... niech sobie chlopaczyna lepiej badania zrobi czy kolce mu na fiu... nie wyskoczą hehehehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 21:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Hmmm. Dziwne masz podejście chłopie. Widocznie żadna Cię nie nie chce, albo jesteś aseksualny. Co w tym dziwnego, że lubię seks. Ja w tym nic chorego nie widzę. Poza tym to jest moje życie i nikt inny, tylko ja sama o nim decyduje, a co do chorób, to dla Twojej świadomości robię co jakiś czas badania i nigdy jeszcze na nic chora nie byłam ;)

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 21:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2014, 05:11
Posty: 64
mam jedna Kobiete i mi Ona w zupełności wystarczy, nie potrzebuje więcej.... Ty lubisz seks Valerie? Nie lubisz, tylko jesteś uzależniona od niego, sama tak mowiłaś na transmisji, ja to mogę lubić seks ale nie Ty , w Twoim przypadku seks to uzależnienie i wielki problem!!!! Zalóże sie że za seks sprzedałabyś wszystko co masz lub mogłabyś mieć najcenniejszego, rodzine, chłopaka, męża, dziecko , liczyło by się tylko pieprzenie i pieprzenie i nic więcej....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 22:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
BRAWO Amirek!!!! mądrze napisałeś w ostatniej odpowiedzi, to wszystko w 100% się zgadza

A fb czy inne zatrzymajcie dla siebie jak wiecie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 22:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sty 2014, 22:58
Posty: 33
ach, jak ja lubię te wasze diagnozy psychiczno-psychiatryczne. Chora, uzależniona, amoralna. Badacie ludzi przez internet? Wirtualnie? Gratuluje!
Niech robi kobieta co chce, a wam nikt nie dał prawa nazywać ją psychicznie chorą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 22:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Mylisz się amirek. Najbliższych osób bym nie sprzedała za seks. Poza tym o czym my mówimy. Mam dopiero 21 lat. Faceta nie mam i na razie nie chcę mieć. Amirek, wlazłeś trochę na śliski teren. Nie jest do końca tak jak myślisz. Dziecka nie mam, ale gdybym miała, na pewno byłoby dla mnie duuużo ważniejsze od seksu. Dziecko byłoby dla mnie czymś najważniejszym... Powiem tak. Nie powinno się oceniać ludzi, których tak naprawdę się nie zna...

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 23:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Poza tym ku**a, nie mówcie mi co mam robić i jak mam żyć. To moje życie i przeżyję je tak jak będę chciała. Spotykam się z facetami na seks i nadal będę to robić. Nikt z Was nie ma prawa mnie oceniać i mówić mi jak mam żyć. Zajmijcie się sobą do cholery, a nie mną...

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 23:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
chłopaki chłopaki... ja wczoraj zaliczyłem 28 dziewczyn, bo lubię seks. sprzedałem samochód, dom i oddałem rodzinę do niewoli na plantację ryżu. czy jestem psychicznie chory? i czy powinienem zrobić jakieś badania? bo się przestraszyłem jak przeczytalem to co kolega napisał o wyrastających kolcach z...

a tak na serio to wierzycie we wszystko co ktoś wam pisze? jakby napisała, że nie lubi schodzić po schodach np. do sklepu i dlatego skacze z czwartego piętra też byście wymyślili na to jakąś chorobę?

i po co ta dyskusja skoro sam nick "Valerie" na forum nie oznacza, że to musi być ta dziewczyna z ShowUp.tv (chociaż tego nie wyklucza)

i po cholere siedzicie u takich osób, które wam "nie pasują"? wow jakie to ekscytujące posłuchać, powalić i przyjść obgadywać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 23:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
O właśnie. I tu czupakabra ma racje. Nie podoba Wam się moje zachowanie, to w takim razie po jakiego ... wchodzicie na moją transmisję?

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 06:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
Dajcie dziewczynie Świety Spokój, chce tak żyć? , niech żyje tak bez.... a co do problemów z główką to amirek ma racje, wiem coś o tym bo znam Valerie z wirtualnego świata, i nie normalne jest jak mówi się coś, postanawia się coś a za kilka godzin mówi i robi się coś innego, poprostu dziewczyna jest chora i potrzebuje leczenia, lecz nie chce mu się poddać, nałóg jest silniejszy i będzie zżerał ją powolutku, aż skończy na samym dnie, dojdzie do jakiejś tragedii, może wtedy się ocknie, ale będzie już za późno


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 08:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
http://efukt.com/21129_The_Biggest_Whor ... story.html

tak mi sie skojarzylo :)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 09:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Idiotka pisze:
Dajcie dziewczynie Świety Spokój, chce tak żyć? , niech żyje tak bez.... a co do problemów z główką to amirek ma racje, wiem coś o tym bo znam Valerie z wirtualnego świata, i nie normalne jest jak mówi się coś, postanawia się coś a za kilka godzin mówi i robi się coś innego, poprostu dziewczyna jest chora i potrzebuje leczenia, lecz nie chce mu się poddać, nałóg jest silniejszy i będzie zżerał ją powolutku, aż skończy na samym dnie, dojdzie do jakiejś tragedii, może wtedy się ocknie, ale będzie już za późno



Własnie, znasz mnie z WIRTUALNEGO ŚWIATA. Kobieto, przecież ja dobrze wiem czemu Tobie tak bardzo zależy na tym, żebym z tym skończyła. Chcesz, żebym za wszelką cenę była z kimś do kogo nic nie czuję... ;/ Powiem tak. Nigdy z nim nie będę i dajcie mi ku**a obydwoje święty spokój... Wku****aś się na mnie, bo dałam Ci bana na ShowUp.tv i przestałam odpisywać na wiadomości? Sorrki, ale mam już Was serdecznie dosyć. Ciągle tylko się przypieprzacie do mnie i ciągle tylko mówicie mi jak mam żyć, a to ku**a moje życie, a nie Twoje czy wiesz kogo...

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 09:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Poza tym mówicie, że to ja mam coś z główką, a zastanówcie się nad swoim zachowaniem. Przypieprzanie się do byle kogo o to, że napisze, że chce mnie ruchać itp jest normalne Twoim zdaniem? Czy najeżdżanie na rodziców jest normalne? Moim zdaniem nie, więc najpierw zastanówcie się ku**a nad sobą ;/ W końcu jesteśmy na portalu erotycznym, a nie na kółku różańcowym, więc normalne chyba jest, że ludzie piszą o seksie, o tym, ze chcą poruchać itd

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 10:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
Wcale nie chce zebys z nim byla....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
No i bardzo dobrze. Cholernie się cieszę z tego powodu. Może w końcu dasz mi święty spokój i zajmiesz się sobą :D

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
Ale ja Cie nie zamierzam męczyć, chcesz się puszszczac to sie szmac dalej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Jeszcze raz powtarzam, że to tylko i wyłącznie moja sprawa co robię ze swoim życiem i nikomu nic do tego, a już na pewno nie Tobie :P

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 maja 2014, 22:03
Posty: 106
jesteś jak Dzi.... tylko one mają uczucia i rozum....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Moja droga, jeśli nie znasz znaczenia tego słowa, to proszę, nie używaj go :D

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 11:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2014, 12:01
Posty: 108
Poza tym nie wiem czemu się tak bulwersujesz. Nie znamy się, nie jesteśmy rodziną, a Ty przeżywasz to jak mrówka okres :P

_________________
Miej odwagę, by przeżywać własne życie. Żyj dla siebie, a nie według schematów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO