ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2015, 09:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 15:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
do swoich top5 dodam jeszcze rewolucję xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 08:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 maja 2015, 09:29
Posty: 28
komin pisze:
Eee tam, osobowosc mnoga. Szkoda tylko ze w kazdej wersji poziom tepoty taki sam...


Jak masz problem z osobowością to chociaż się tym nie chwal na forum :)
Bo ja np nie mam i nie wmawiaj mi czegoś. Gdybyś był inteligentny już dawno byś znalazł cokolwiek z moich transmisji.
Nie ma to jak mieć o wszystko "bul dupy" i tylko pierdolić na niepotrzebne tematy.
Czego jej zazdrościsz? Że miała swoje 5 min?
Miała prawo, ShowUp.tv to strona otwarta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 09:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A ja myślałem, iż zamknięta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 12:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
Brunettka19 pisze:
komin pisze:
Eee tam, osobowosc mnoga. Szkoda tylko ze w kazdej wersji poziom tepoty taki sam...


Jak masz problem z osobowością to chociaż się tym nie chwal na forum :)
Bo ja np nie mam i nie wmawiaj mi czegoś. Gdybyś był inteligentny już dawno byś znalazł cokolwiek z moich transmisji.
Nie ma to jak mieć o wszystko "bul dupy" i tylko pierdolić na niepotrzebne tematy.
Czego jej zazdrościsz? Że miała swoje 5 min?
Miała prawo, ShowUp.tv to strona otwarta.

Jak już podejmujesz tą całkiem pochopną i nieprzemyślaną decyzję o pisaniu na forum to zajrzyj najpierw do słownika bo walisz byki albo okulary zmień :)) Po drugie jakie 5 minut ^-^ ? jesteś nonkonformistko pośmiewiskiem na forum non stop z uwagi na twoje nienormalne zachowania które stanowią już jednostkę chorobową do leczenia Tacy jak Ty powinni być kierowani na leczenie przymusowo, a nie siedzieć na ShowUp.tv. Nie umiesz "zarobić" żetonów ani na pokazach po ładna nie jesteś ( choć to rzecz gustu teoretycznie jakiś pedofil mógł by być zainteresowany twoją osobą) ani nie otrzymujesz ich z sympatii , więc siedzisz i wymyślasz te ciąże nie ciąże, wypisujesz te pierdoły z innych nicków i już rzygać się chce kiedy pojawia się Twoja kolejna wypowiedź pisana pod przykrywką innego nicku. Na prawdę skup się na swoich zaburzeniach a masz kilka na pewno, bo jeśli tego teraz nie zrobisz to będzie Ci się żyło na prawdę ciężko


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2015, 18:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 lip 2015, 16:22
Posty: 16
kokainka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sie 2015, 18:05 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2015, 19:29
Posty: 37
Kokaina
Konefka
Rewolucja
Młoda Ks
Katrina41
Dno i kilometr mułu.....trzy pierwsze już chyba zasłużyły na szołapową emeryturę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sie 2015, 23:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
szparka21 pisze:
Brunettka19 pisze:
komin pisze:
Eee tam, osobowosc mnoga. Szkoda tylko ze w kazdej wersji poziom tepoty taki sam...


Jak masz problem z osobowością to chociaż się tym nie chwal na forum :)
Bo ja np nie mam i nie wmawiaj mi czegoś. Gdybyś był inteligentny już dawno byś znalazł cokolwiek z moich transmisji.
Nie ma to jak mieć o wszystko "bul dupy" i tylko pierdolić na niepotrzebne tematy.
Czego jej zazdrościsz? Że miała swoje 5 min?
Miała prawo, ShowUp.tv to strona otwarta.

Jak już podejmujesz tą całkiem pochopną i nieprzemyślaną decyzję o pisaniu na forum to zajrzyj najpierw do słownika bo walisz byki albo okulary zmień :)) Po drugie jakie 5 minut ^-^ ? jesteś nonkonformistko pośmiewiskiem na forum non stop z uwagi na twoje nienormalne zachowania które stanowią już jednostkę chorobową do leczenia Tacy jak Ty powinni być kierowani na leczenie przymusowo, a nie siedzieć na ShowUp.tv. Nie umiesz "zarobić" żetonów ani na pokazach po ładna nie jesteś ( choć to rzecz gustu teoretycznie jakiś pedofil mógł by być zainteresowany twoją osobą) ani nie otrzymujesz ich z sympatii , więc siedzisz i wymyślasz te ciąże nie ciąże, wypisujesz te pierdoły z innych nicków i już rzygać się chce kiedy pojawia się Twoja kolejna wypowiedź pisana pod przykrywką innego nicku. Na prawdę skup się na swoich zaburzeniach a masz kilka na pewno, bo jeśli tego teraz nie zrobisz to będzie Ci się żyło na prawdę ciężko




PO 1 UWIERZ MI ŻE ZAROBIŁAM WYSTARCZAJĄCO :)
PO 2 NIE WIEM CO MI WMAWIASZ ALE JESTEM ZDROWA :)
PO 3 NIE WYMYŚLIŁAM ŻADNEJ CIĄŻY (CHYBABYM NADAL NADAWAŁA CO NIE?)
PO 4 NIE PISZE Z INNYCH NICKÓW, UŻYWAM JAK WIDZISZ SWOJEGO A JAK BYŚ JESZCZE NIE ZAUWAŻYŁ MÓJ NICK TO NONKONFORMISTKA
PRZECZYTAJ 4 RAZY MOŻE ZAPAMIĘTASZ W KOŃCU
PO 5 PROBLEMÓW Z AKCEPTACJĄ SIEBIE NIE MAM :) NIE MAM ANI NADWAGI, MAM WŁOSY, TYŁEK, CYCKI NOGI I DWIE RĘCE.
I WYOBRAŹ SOBIE ŻE WIDOCZNIE KTOŚ WCHODZI Z SYMPATII SKORO NADAL DOSTAJĘ ZAPROSZENIA NA PRIVY I MIŁE WIADOMOŚCI Z PYTANIAMI CO U MNIE :)

masz coś jeszcze do mnie? zmartwię cie bo wracam tymczasowo.
Abientot


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sie 2015, 23:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Brunettka19 pisze:
komin pisze:
Eee tam, osobowosc mnoga. Szkoda tylko ze w kazdej wersji poziom tepoty taki sam...


Jak masz problem z osobowością to chociaż się tym nie chwal na forum :)
Bo ja np nie mam i nie wmawiaj mi czegoś. Gdybyś był inteligentny już dawno byś znalazł cokolwiek z moich transmisji.
Nie ma to jak mieć o wszystko "bul dupy" i tylko pierdolić na niepotrzebne tematy.
Czego jej zazdrościsz? Że miała swoje 5 min?
Miała prawo, ShowUp.tv to strona otwarta.


Skończ pisać o mnie.
Nie potrzebuję tego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 10:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Buahahahaahhahahahahhaahaa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 16:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
dzikiwieprz jak zwykle dojebał najlepszą riposte :D
ja to sie dziwie skad sie biora tacy ludzie jak nonkonformistka :D ale jak słyszalem do kogo ona lata to duzo wyjaśnia hahah podobieństwa sie przyciagaja :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 17:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Mówią, że to wina skażenia radioaktywnego po Czarnobylu...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 18:19 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
to by wyjasniało skąd ten zmutowany babochłop wziął sie na ShowUp.tv :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 20:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
ej nonk...tu wiesz...w prawym gornym rogu jest data i czas dodania posta ;) tak ci tylko mowie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sie 2015, 00:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 sie 2015, 23:49
Posty: 2
Cześć. Nikt mnie tutaj nie zna, nie jestem użytkownikiem ShowUp.tv, nie ogląda, nie nadaję itd. Chciałem przedstawić Wam historię użytkowniczki nonkonformistka. Szukałem w Google wiele dowodów na nią bo złożyłem pismo do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa przez pannę A. (tak, nie jest to żadna Ola).

Kim jestem?

Jestem niestety jej byłym facetem, który od 6 miesięcy żył spokojnie, planował przyszłość z nową, dojrzałą kobietą.
Niestety, stałem się obiektem pomówień, nękania itd.

Wraz z moją partnerką byliśmy u radcy prawnego i doradził nam, by złożyć pozew o ochronę dóbr osobistych - cel: odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Mam prawie 30 lat i zostałem wplątany przez tą osobę w jakąś dziwną grę, tracąc przy tym znajomych, dobre imię oraz reputację.

Dziewczyna zarzuca mi, wypisując wszystkim i wszędzie gdzie się da, że grożę jej śmiercią i udostępniam jej nagie filmy/zdjęcia. Jest to całkowitą fikcją, dlatego postanowiliśmy złożyć pozew. Siedzieć nie pójdzie, ale liczymy na odszkodowanie.

Również mamy zamiar zgłosić sprawę do MOPS, by zostały odebrane jej prawa rodzicielskie. Jestem w trakcie zbierania różnych dowodów, screenów oraz linków z Google. Po wpisaniu jej nicku z ShowUp.tv, w Google wyskakuje pełno jej nagich zdjęć oraz filmów w ShowUp.tv. Są różnego rodzaju amerykańskie strony, które chyba automatycznie przechwytują obraz dziewczyn z ShowUp.tv.

Jeśli wiecie cokolwiek i chcielibyście pomóc, piszcie na priv. Nie odpuszczę dziewczynie, bo straciłem dobre imię i przyjaciół.

Tutaj jej profil na Wykop.pl - http://www.wykop.pl/ludzie/atoic/ (jeśli usunie, użyjcie Google Archive Web).

Żeby było jasne - nie upubliczniałem nigdy jej wizerunku, zdjęć czy filmów bez jej zgody, nigdy nie groziłem jej (nie mam z nią kontaktu od 6 miesięcy) oraz nigdy nie kontaktowałem się z jej rodziną. Dziewczyna wydaje się chora na głowę, gdyż często rozmawiała sama ze sobą.

Nadal mi jest jej szkoda i nigdy nie chciałem jej psuć życia, ale jestem zmuszony wystąpić o odszkodowanie.

Pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sie 2015, 23:24 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
tylko debile wierzą w to co przeczytaja w necie :D ale tutaj widać wyraźnie że nonkonformistka nie jest normalna :D jeśli powyzszy tekst jest prawdą to niezła akcja :D
widać ShowUp.tv to jakiś przytułek dla popierdoleńców :D ledwo ujebali hejterke annpearl to juz druga taka przylazła :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sie 2015, 23:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Problemy Nekanego to chyba nie na forum i caly tekst mi lotto...
Na pewno zgadza sie to:
Nekany pisze:
Dziewczyna wydaje się chora na głowę, gdyż często rozmawiała sama ze sobą.

powiem wiecej, nie tylko rozmawia... ona nawet ze soba pisze ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 sie 2015, 12:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
A ludzie niech mówią byle nazwiska nie przekręcali ;D złota zasada żałosnej okularnicy ;D Nonkonformistko pochwała za kreatywność , toksykologia psychiatra i spierd.... :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 sie 2015, 19:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 sie 2015, 23:49
Posty: 2
Sprawa zaszła daleko. Dzisiaj byliśmy w Sądzie Okręgowym w Tarnowie. Odpowiednie papiery złożone i czekamy na dalszy rozwój akcji. Każdy dowód na tę dziewczynę będzie przydatny dlatego jeśli ktoś chce pomóc - to mogę podać swój kontakt do siebie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 sie 2015, 20:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
przejrzyj jej profil na tym forum, ona i tutaj obsmarowywała innych :D
no i wrzuć pisma sądowe najlepiej w oddzielnym temacie :P najwyżej wymaż adresy, będzie niezła beka z niej :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO