ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 01:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2015, 11:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Napisz, napisz, chciałbym wiedzieć jak bardzo to się pokrywa z moimi obserwacjami na temat jej ustawianych licytacji czy zbierania na cel i nagłego znikania :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 12:50 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 10:07
Posty: 6
PANI_TWOJEGO_CZASU
po 5 minutach człowiek jest tak wkurwiony że trzaska drzwiami od pokoju aż szyba wylatuje z drzwi , jednak proste ludzie ze wsi też potrafią dać się we znaki

januszewska
cygańskie dziecko zabłądziło na dworcu ja tam rasistą nie jestem ale teczki noszę tylko z czarnej skóry

BEBErum
bo pomyliła portale


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 16:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
annpearl za obrazanie innych bez powodu i SweetLips za tlusta sciane :D Wszystkie inne pary prócz IncredibleCouple zniechęcaja


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 wrz 2015, 23:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
zebranka i Vszmata, reszta mi nie wadzi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 wrz 2015, 09:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
na teraz najbardziej denewuja mnie annpierd i wrednapaula za robienie z siebie nie wiadomo jakich gwiazdeczek w tym burdeliku :p
zebraczka to juz inna bajka i z niej mozna sie chociaz niezle posmiac na transmisjach :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 wrz 2015, 15:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
wrednapaula to przynajmniej trzyma jakis poziom i sie nie płąszczy za zetony bo ma kilka tysi miesiecznie z prostytucji :P ale dobra to twoje zdanie
ja to bym dodał jeszcze w takim samym kontekście cutecalypso która sie też uważą za huj wie kogo a jest zwykłym pośmiewiskiem w necie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 wrz 2015, 16:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
ann pierd to już ledwo człapie...wredna ma fajne nogi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 wrz 2015, 18:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 178
Chyba nie będę bardzo oryginalny ale dwie moje nielubiane
Anka92X i Maturzystka (sam nie wiem czemu, ale działa mi na nerwy)
Ave bracia :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 wrz 2015, 22:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
kozakinho pisze:
na teraz najbardziej denewuja mnie annpierd i wrednapaula za robienie z siebie nie wiadomo jakich gwiazdeczek w tym burdeliku :p
zebraczka to juz inna bajka i z niej mozna sie chociaz niezle posmiac na transmisjach :D

jaki burdel, taka gwiazda ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 10:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
Ja powiem tak, wszystkie te które co chwile przypominają o zet, nie cierpię takich zetoniar.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 12:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
przynajmniej te co przypominaja o sypaniu, nie stwarzaja jakichs glupich powodow dla, ktorych siedza na tym portalu :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 14:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Mnie ogólnie denerwują laski (chociaż rzadko je oglądam, na pewno nie dla masturbacji :P), które robią z siebie nie wiadomo jakie gwiazdy internetu, BO ZARABIAJĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ShowUp.tv. A jeszcze bardziej mnie wkurza to jak traktują niektórych swoich klientów, a tak naprawdę gdyby nie oni to nic by nie miały z tych występów. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 15:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
a na ShowUp.tv to są takieeeeeee duze pieniądze ;) mój znajomy jak nie zarobi 50 tyś w tydzien to narzeka
ograniczone laseczki patrzyły całe zycie jak ich starzy w pocie czoła 2000 zarabiali i myślą żę jak za pokazanie dupy zarobią 5000 czy nawet 10.000 to są kimś, szkoda ze takie ograniczone laseczki nie sprawdzają ile kosztują prawdziwe wakacje np na hawajach gdzie jeżdzą bogaci ludzie, albo że w dobrej restauracji w polsce byle drink kosztuje 200zł a obiad i 1000zł
w dupie były, gówno widziały ale pajaca z siebie robią, a najbardziej rozpierdala mnie annpearl ze swoim opowiadaniem o bogactwie :D kupuje w supermarketach jakieś lepsze marki i świruje co to ona je bo przecież nigdy nawet nie widziała żywności wysokiej jakości ze specjalnych sklepów :P identycznie z mieszkaniem, siedzi w tej ruderze zbudowanej zza komuny i pierdoli o bogactwie a by nawet jej nie dali za nie metra kwadratowego w modnej dzielnicy mokotowa, gdzie ceny mieszkań oscylują pomiędzy 2-5 milionami zł, nie mówiąc juz o domach wartych i ponad 10 milionów euro

całe to ShowUp.tv to jedna wielka wystawa ludzi z nizin społecznych co nawet o ekstrawagancje sie nie otarli, i mysla że jak zarobią jakieś śmieszne kilka tysiecy to będą kimś :D Donald Trump co kandyduje na prezydenta USA zarabia 33 miliony dolców miesiecznie i nie fika jaki to jest bogacz bo Warren Buffett zgarnia w tym samym czasie grubo ponad miliard zielonych
ale takiemu marginesowi społecznemu z ShowUp.tv poprzewracało sie w dupie jak zobaczyli kilka tysiecy ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 16:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
tengapala pisze:
a na ShowUp.tv to są takieeeeeee duze pieniądze ;)
Nie wiem czy to ironia, czy nie, ale jeśli ktoś zarabia miesięcznie załóżmy w sklepie 1400 zł, to dla niego zarobienie na ShowUp.tv nawet 1000 zł w ciągu miesiąca to jest dużo, bo od razu jego miesięczny dochód się zwiększa. A prawda jest taka, że osoby, które siedzą tutaj codziennie po kilka godzin, mogą miesięcznie wydoić nawet te 50 000 tysięcy złotych, o których piszesz ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
nieee no z tymi 50k do wydojenia do przegielas :)
nawet najwieksze "gwiazdeczki", ktore wyciagaja po 1-2k, jakies 2x w tygodniu, nie mialyby sznas utrzymac takiego dochodu przez caly miesiac :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
pewnie ze ironia ;D o 50 tyś to można pomażyć, ja pamietam ShowUp.tv od poczatku gdy tu było z 2-3 pokazujace twarz i 200 sposorów na każdą z nich :D jedna z nich to princeska która sama sie potem przyznała że zarabiała tylko 16 tys miesiecznie :D ona była brzydka ale i konkurencji zadnej nie było :P
a tych kwot które podałem sobie nie wymyśliłem tylko mam je z dobrego źródła, w najlepszych czasach ShowUp.tv zarabiało sie 10.000, zanim zaczeły sie wojenki miedzy laskami i coraz wieksza patola sie schodziła, teraz to laski sie ciesza jak zarobia 3000 miesiecznie i to brutto
a w dużych miastach jak ktos zarabia 3000 netto to jest biedny :D takie one światowe hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:27
Posty: 49
tengapala pisze:
a na ShowUp.tv to są takieeeeeee duze pieniądze ;) mój znajomy jak nie zarobi 50 tyś w tydzien to narzeka
ograniczone laseczki patrzyły całe zycie jak ich starzy w pocie czoła 2000 zarabiali i myślą żę jak za pokazanie dupy zarobią 5000 czy nawet 10.000 to są kimś, szkoda ze takie ograniczone laseczki nie sprawdzają ile kosztują prawdziwe wakacje np na hawajach gdzie jeżdzą bogaci ludzie, albo że w dobrej restauracji w polsce byle drink kosztuje 200zł a obiad i 1000zł
w dupie były, gówno widziały ale pajaca z siebie robią, a najbardziej rozpierdala mnie annpearl ze swoim opowiadaniem o bogactwie :D kupuje w supermarketach jakieś lepsze marki i świruje co to ona je bo przecież nigdy nawet nie widziała żywności wysokiej jakości ze specjalnych sklepów :P identycznie z mieszkaniem, siedzi w tej ruderze zbudowanej zza komuny i pierdoli o bogactwie a by nawet jej nie dali za nie metra kwadratowego w modnej dzielnicy mokotowa, gdzie ceny mieszkań oscylują pomiędzy 2-5 milionami zł, nie mówiąc juz o domach wartych i ponad 10 milionów euro

całe to ShowUp.tv to jedna wielka wystawa ludzi z nizin społecznych co nawet o ekstrawagancje sie nie otarli, i mysla że jak zarobią jakieś śmieszne kilka tysiecy to będą kimś :D Donald Trump co kandyduje na prezydenta USA zarabia 33 miliony dolców miesiecznie i nie fika jaki to jest bogacz bo Warren Buffett zgarnia w tym samym czasie grubo ponad miliard zielonych
ale takiemu marginesowi społecznemu z ShowUp.tv poprzewracało sie w dupie jak zobaczyli kilka tysiecy ;D ;D ;D

Powiem tak podaj jej nick jaki ma na ShowUp.tv to prędzej ci odpowiemy czy tyle może wyciągnąć. Druga kwestia to 50tys zł ?czy żetonów? bo to wielka różnica.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 17 cze 2015, 18:00
Posty: 75
Macie rację, trochę przesadziłam z tymi 50 tysiącami, ale sama zarabiam tylko na privkach i nie narzekam, więc co dopiero dziewczyny, które robią transmisje ogólne i prywatne :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:53 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A zarabiaj sobie ile chcesz. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 17:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
a mnie zastanawia jedno, jak nie byc posmiewskiem w necie?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO