ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 06 mar 2015, 19:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 172
Przepraszam że się wtrącę w dyskusję . Czytam i jestem troszczę przerażony ,przecież dla sporej części z was ShowUp.tv to całe życie , ludzie opanujcie się zakładacie po kilka kont - pytam się PO CO ???? ShowUp.tv to portal w którym ogląda się urodziwe niewiasty ( mniej lub bardziej ) i tyle , a tu teorie o obiegu żetonów , sfałszowanych licytacjach , lewych konkursach - żenada . Naciągacze - tego to już w ogóle nie rozumiem , każdy z korzystających ma ukończone 18 lat (przynajmniej powinien mieć) swój w miarę ogarnięty umysł a tu w co chwila ktoś płacze że został oszukany - cipy nie faceci i jak mawiał klasyk "frajer jest po to aby go kroić"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 mar 2015, 10:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
capcarapca pisze:
Przepraszam że się wtrącę w dyskusję . Czytam i jestem troszczę przerażony ,przecież dla sporej części z was ShowUp.tv to całe życie , ludzie opanujcie się zakładacie po kilka kont - pytam się PO CO ???? ShowUp.tv to portal w którym ogląda się urodziwe niewiasty ( mniej lub bardziej ) i tyle , a tu teorie o obiegu żetonów , sfałszowanych licytacjach , lewych konkursach - żenada . Naciągacze - tego to już w ogóle nie rozumiem , każdy z korzystających ma ukończone 18 lat (przynajmniej powinien mieć) swój w miarę ogarnięty umysł a tu w co chwila ktoś płacze że został oszukany - cipy nie faceci i jak mawiał klasyk "frajer jest po to aby go kroić"


Wydaje mi się że mogę odpowiedzieć na twoje pytanie odnośnie posiadania kilku kont, po prostu chłopaki nie chcą sobie grabić u lasek które lubią (bo wiedzą że one też bacznie przyglądają się temu co się dzieje na ShowUp.tv) i dlatego do paniX idą jako Bad a do paniY jako Dab ;) no i twoja puenta właściwie oddaje rzeczywistość "frajer jest po to aby go kroić" nic dodać nic ujać :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 22:12 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
napalonaiwyuzdana pisze:
Ale czy one na pewno obrażą się, że jej fan ogląda też inne transmisje?:P
Te najlepsze mają tylu widzów, że pewnie nie pamiętają z kim wczoraj rozmawiały na ShowUp.tv.. tak mi się wydaje


Pamietaja tylko tych kto sypnie zetonem porzadnie i o tych sie obrazaja a nie o fanow bez zet hehe ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 01:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 16 cze 2014, 00:13
Posty: 50
WhatDoesTheFoxSay-Vanderbild,knopix23


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 13:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
lolekkk pisze:
napalonaiwyuzdana pisze:
Ale czy one na pewno obrażą się, że jej fan ogląda też inne transmisje?:P
Te najlepsze mają tylu widzów, że pewnie nie pamiętają z kim wczoraj rozmawiały na ShowUp.tv.. tak mi się wydaje


Pamietaja tylko tych kto sypnie zetonem porzadnie i o tych sie obrazaja a nie o fanow bez zet hehe ;D

Niektóre sa zeczywiscie zazdrosne i to bardzo..potrafia nawet uprzykszyc zycie konkurencji. .. a czy dziewczyny zapamietuja pewnie ze tak naw3t tych co nie daja żetonów. .a miło sie pisalo lub rozmawialo na temat i z sensem...a nie tylko o fapaniu i poka poka . Sam miałem 3 konta i w sumie tylko z jednego dawalem zety a reszta to tylko do pogadania i czesto bylo tak ze jak się juz ujawnilem to bylo lekkie zdziwienie bo kojarzyly mnie jako dajacego a nie tylko jako rozmowce;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 00:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 mar 2015, 15:40
Posty: 3
zimolub pisze:
wy i te wasze teorie z dupy :D
BaiHu sypie większej ilości lasek niż wy macie żetonów na kontach
Zwierzuv8 i pokrzywu kiedyś sypali ostro u Sweet_Megan i raczej tylko u niej, potem ona znikła i przenieśli sie do cukierka


Panowie dobra rada jak juz latacie po ShowUp.tv to zwracajcie uwage na szczegoly i bedziecie widziec ze kobieta po zmianie niku
ze Sweet_Megan na MMM_cukierek to ta sama ze nie ma drzwi balkonowych w tle i kota biegajacego to juz inna kobieta :) hehe
i jeszcze ten sztuczny warkocz doczepiony :P
A co do dowodow jak takie osoby zlapac ja wam nie podam tutaj - jak to mowia na ShowUp.tv wszystko jest mozliwe .
pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 11:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ja pierdole przecież MMM_Cukierek żeby się przed kimś ukryć musiałaby najpierw zmienić głos bo po nim rozpoznałbym ją nawet jakby była ogolona na łyso i z psem. A to, że panowie (pan?) sypią cały czas u niej i tylko u niej tylko potwierdza domysły, że są naganiaczami

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 11:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 lip 2015, 11:17
Posty: 32
PANOWIE !. Przecież Sweet_Megan. Znów nadaje. Miała przerwę, bo idiotka miała przypał ze swoim facetem, bo zaszantażował ja, ze jeżeli nie przestanie tego robić przy własnej 8 letniej córce, to odbierze jej dziecko. Obiło sie podobno nawet o sąd i dom dziecka. Wiem,ze to nie był jej ojciec. Teraz od 1 kwietnia 2015 ma własne lokum w Gdyni i działa.
Podobno pracuje w ***.
Porównujecie ja do Cukierka ? Litości. Cukierek nie jest nawet fusami z herbaty przy Sweet_Megan.
Ma kontakt z paroma z nas i pieprzy się epicko ! kocha sex i z nie jednym naraz.
Żałujcie że mieliście przyjemności.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 11:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 lip 2015, 11:17
Posty: 32
Ktoś pytał o filmiki. Burittosik kiedyś wsadził na Youtuba filmik z nią i to z twarzą. Pytajcie jego. Myślę,ze nie byliście tak głupi i nie płaciliście za priwki czy jazdę próbna. Chyba każdy coś ponagrywał. Z tego co wiem, filmików z nią jest masa. Była naprawdę najlepsza. Musicie tylko troszkę bardziej poszukać w necie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015, 12:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 lip 2015, 11:17
Posty: 32
Komu do głowy przyszło ze cukierek to Megi. Megi miala duży tatu na plecach nad pośladkami i wytatułowaną róże na prawym ramieniu. Widać to było za każdym razem jak tańczyła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO