ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2015, 10:57 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Owieczek , naganianie i obieg zetonow powinny byc karane banami bo czasem ktos sie chce pobawic ale jaki jest sens dawac pannie swoje wlasne zetony i wlasnymi zetami sie licytowac w sumie z samym soba ? Zabija to idee zabawy na ogolnym i przy okazji cierpia tez uczciwe trnasmitujace. Od jakiegos czasu zaobserwowalem ze spada ilosc ludzi bawiacych sie w cele czy klapsy czy inne pierdolki na ogole bo po prostu ludzi zniechecily sytuacje ze czesc panieniek ma "pomocnika" bo wygrana przeciwko transmitujacej jest z reguly nieoplacalna. Wiekszosc takich pan korzystajacych z " pomocnikow ma okolo 8-10 k zetow w obrocie i sie okazuje ze wlaascicie przebijasz swoje wlasne zeby z poprzedniego dnia
Nie wiem jak was ale mnie to osobiscie drazni i bawie sie tylko u ludzi gdzie WIEM z cala pewnoscia ze nie wspomagaja sie pomocnikami.
Niektore transmitujace po prostu nie zdaja sobie sprawy ze szkodza samym sobie i przy okazji innym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 15:41 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Podobno obieg zamknięty jest karany regulaminowym banem, ale czy tak rzeczywiście jest to mnie nie pytaj. Zainteresowani nie ujawnią że dostali takiego bana także pozostaje tylko sfera wiary, gdybania, że tak jest. Co do reszty? Po prostu nastąpi selekcja naturalna i z czasem Panie zabawiające się w "układzie wspomaganym" stracą klientów, reszta może wtedy zacznie ogarniać że nawet dupą czasami wypada "uczciwie" zarabiać :)

Ja tam i tak mam dużo radości patrząc na jedną z swoich ulubienic z kategorii " 1000 zet na 1 sek przed końcem celu", cóż obserwować takie akcje to jest jednak bezcenne :) ciekawe kiedy dziewczyna trafi na "black list" tego forum :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 00:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 23:14
Posty: 10
Ale nikt mi nie zabroni np. wysłać do kogoś podczas mojej transmisji 1000 wiadomości prywatnych ;)
Tego regulamin nie zabrania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 23:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Cytuj:
Temat obiegu u Mokrej jest dość dla mnie drażniący i zarazem krzywdzący, sam jestem już tam ostatnio rzadko z kilku powodów, o których na forum nie będę wspominał ze względu na sympatię do Kasi i sentyment do miło spędzonych wieczorów.

Nie jest krzywdzący, bo jest oszustką i to wyszło już dawno temu.
Przy udziale pomocnika/pomocników i dzięki obiegowi zamkniętemu robiła gęsto i często przewały na konkursach.

Wszystko czarno na białym łącznie ze skrinami:

wpiszcie w google ShowUp.tv blog spot alternatywnie mokra_kasia 8. Oszustka Mokra_Kasia, czyli 4ever przekręt

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do uczciwości tej panienki?

Cytuj:
Podobno obieg zamknięty jest karany regulaminowym banem, ale czy tak rzeczywiście jest to mnie nie pytaj.

No jest i co z tego? Jak dla mnie przepis jest martwy i na pewno nie ma zastosowaniu dla "gwiazd", które mają największe widownie i przyciagają do portalu, dlatego admini przymykają na to oczy. Jak Ann dostała na chwilę za obieg bana to założyła drugie konto i aby pokazać, że mogą jej skoczyć bezczelnie zrobiła transmisje, gdzie dzięki obiegowi zamkniętemu miała na trans ponad 100.000 żet. I w zasadzie od razu jej odbanowali główne konto, dali jej chyba bana na pokaz na chwilę.

Ja tam do obiegu nic nie mam, niech przyciągają tym na trans ludzi, ale jak obieg jest wykorzystywany do robienia wałów i okradaniu ludzi z żetonów na konkursach to dla mnie to jest zwykłe kurestwo i taka kobieta to zwykły szmatiks bez zasad.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 09:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
drakonik pisze:
Cytuj:
Temat obiegu u Mokrej jest dość dla mnie drażniący i zarazem krzywdzący, sam jestem już tam ostatnio rzadko z kilku powodów, o których na forum nie będę wspominał ze względu na sympatię do Kasi i sentyment do miło spędzonych wieczorów.

Nie jest krzywdzący, bo jest oszustką i to wyszło już dawno temu.
Przy udziale pomocnika/pomocników i dzięki obiegowi zamkniętemu robiła gęsto i często przewały na konkursach.

Wszystko czarno na białym łącznie ze skrinami:

wpiszcie w google ShowUp.tv blog spot alternatywnie mokra_kasia 8. Oszustka Mokra_Kasia, czyli 4ever przekręt

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do uczciwości tej panienki?

Cytuj:
Podobno obieg zamknięty jest karany regulaminowym banem, ale czy tak rzeczywiście jest to mnie nie pytaj.

No jest i co z tego? Jak dla mnie przepis jest martwy i na pewno nie ma zastosowaniu dla "gwiazd", które mają największe widownie i przyciagają do portalu, dlatego admini przymykają na to oczy. Jak Ann dostała na chwilę za obieg bana to założyła drugie konto i aby pokazać, że mogą jej skoczyć bezczelnie zrobiła transmisje, gdzie dzięki obiegowi zamkniętemu miała na trans ponad 100.000 żet. I w zasadzie od razu jej odbanowali główne konto, dali jej chyba bana na pokaz na chwilę.

Ja tam do obiegu nic nie mam, niech przyciągają tym na trans ludzi, ale jak obieg jest wykorzystywany do robienia wałów i okradaniu ludzi z żetonów na konkursach to dla mnie to jest zwykłe kurestwo i taka kobieta to zwykły szmatiks bez zasad.


Wytłumaczę Ci pajacu co widać czarno na białym na tym blogu. Otóż widać jak jeden z fanów zakłada sobie kilka kont by wygrywać konkursy, dla zgrywy czy chuj wie dlaczego. Sam mam chyba z 8 kont z których w różny sposób korzystam i przelewam żety, nie mogę? Pokaż skrina gdzie Mokra przelewa komuś żetony. A może ja też jestem pomocnikiem? Widzę drakonik lubisz bawić się w policję ShowUp.tv to może posuń się krok dalej i oskarż mnie? To chyba pół forum zajebie Cię śmiechem. Zresztą nawet na forum jest kilka osób co wygrało u Niej konkurs.

Ja znam prawdę na temat Mokrej_Kasi i wiem czemu bywam tam sporadycznie. Ty koło prawdy nawet nie stałeś i nie przeszkadza Ci to pisać bredni.

Doucz się i wróc z konkretniejszymi dowodami niż gówno warty blog pisany przez Annpearl, a jak ich nie masz to się po prostu nie wypowiadaj, bo już nie pierwszy raz drążysz temat o którym chuja wiesz.

W skrócie: Ładnie masz najebane pod kopułką, tak bardzo szukasz sensacji i żeby ją znaleźć pomijasz takie czynności oczywiste dla drugiego człowieka jak wyciąganie wniosków. Poczekam sobie na te dowody i pod każdym postem od tej pory jaki napiszesz na tym forum będę Ci o nich przypominać.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 18:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Cytuj:
Wytłumaczę Ci co widać czarno na białym na tym blogu. Otóż widać jak jeden z fanów zakłada sobie kilka kont by wygrywać konkursy, dla zgrywy czy chuj wie dlaczego. Sam mam chyba z 8 kont z których w różny sposób korzystam i przelewam żety, nie mogę? Pokaż skrina gdzie Mokra przelewa komuś żetony. A może ja też jestem pomocnikiem? Widzę drakonik lubisz bawić się w policję ShowUp.tv to może posuń się krok dalej i oskarż mnie? To chyba pół forum zajebie Cię śmiechem. Zresztą nawet na forum jest kilka osób co wygrało u Niej konkurs.

Ja znam prawdę na temat Mokrej_Kasi i wiem czemu bywam tam sporadycznie. Ty koło prawdy nawet nie stałeś i nie przeszkadza Ci to pisać bredni.

Doucz się i wróc z konkretniejszymi dowodami niż gówno warty blog pisany przez Annpearl, a jak ich nie masz to się po prostu nie wypowiadaj, bo już nie pierwszy raz drążysz temat o którym chuja wiesz.

W skrócie: Ładnie masz najebane pod kopułką, tak bardzo szukasz sensacji i żeby ją znaleźć pomijasz takie czynności oczywiste dla drugiego człowieka jak wyciąganie wniosków. Poczekam sobie na te dowody i pod każdym postem od tej pory jaki napiszesz na tym forum będę Ci o nich przypominać.

To Twoja wersja, bardzo naiwna i moim zdaniem dużo mniej wiarygodna niż moja.
Dla mnie widać to, że te konta powstawały po to, aby inni nie widzieli, że cały czas wygrywa 4everKasia, czyli jej pomocnik. Po prostu żeby nie było podejrzeń zakładano nowe konta, że niby nowa osoba wygrywa konkurs.
Twoja wersja nie jest wiarygodna jeszcze z jednego powodu. Wygrane privy w konkursie nie były odbierane, bo konto wygrywającego po wygranym konkursie od razu było kasowane tak żeby nie było widać zamkniętego obiegu żetonów.

W skrócie: Twoja wersja tłumaczenia wygląda tak, że ktoś przy kasie tak bardzo się nudził, że notorycznie zakładał nowe konta tylko po to, aby wygrywać konkursy, po wygranych konkursach od razu kasować konta, nie odbierać privów i stracić żetony.
"BARDZO WIARYGODNE" tłumaczenia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 19:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
A skąd wiesz czy nie były odbierane? Konto mogło zostać potwierdzone przez PW. Na forum jak ktoś odbiera nagrody to musi pisać z tego samego nicka jak na ShowUp.tv?

Użyłeś słów "nie ma wątpliwości" - no widzisz wątpliwości są, każdy niech sobie interpretuje jak chce. Takie samo głupie pierdolenie byłoby,jakby cały czas wygrywała ta sama osoba, ale bez dowodów możesz sobie jedynie spekulować co tam zachodziło i jaka jest prawda. Jak masz kasę to z nudów robisz różne rzeczy. I ja wciąż proszę o te dowody, skoro "nie masz wątpliwości". I zapytam się...czy mnie też oskarżasz o obieg? Nawet teraz masz na profilu u Mokrej napiwek wysłany z jednego z moich "lewych" kont "KierownikKioskuRuchu", też jestem oszustem? Akurat zrobiłem tak, żeby nie wkurwić jednej osoby z ShowUp.tv i nie chciałem żeby wiedziała, że byłem u Mokrej. Wielokrotnie tak robiłem i za każdym razem miałem powód.

Już pomijam, że gdyby zety faktycznie były Mokrej to logiczniej byłoby w całości to przelać dla Niej, w przypadku usuwania konta, niż na swoje własne...

Cały ten temat mnie wkurwia, bo ja też oskarżany byłem o obieg kilkukrotnie i odkąd pamiętam na tej trans, tylko dlatego, że w czyjejś ciasnej główce nie mieści się ile ktoś może pozwolić sobie puścić na ShowUp.tv. I w sumie też nie mogę udowodnić zakupu żetów, bo w 70% kupuję na lewo i co?

I co z ludźmi którzy wygrywali konkursy?

To masz wątpliwości czy nie? Jeżeli nie masz, to znów poproszę Cię o udowodnienie tematu.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 20:07 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Maq badz inteligentnym facetem :D , po co sie dawac prowokowac ludziom ktorzy " wiedza lepiej" ?
Typowe zachowanie i typowe problemy wiekszosci forow tematycznych . Tu sporo ludzi zyje showupem i mysla ze wiedza wszystko o kazdym.
Nie bede liczyc ile razy mnie posadzano o to ze jestem fejkowym kontem bo szkoda czasu. Niektorzy po prostu nie potrafia zrozumiec jak mozna wywalic kilka k zet ... bo tak :P
W koncu jak sobie liczy tak jeden z drugim on za te zloto mialby tyyyyyle fajnych privow >:D , widac nie wszystkich kreca privy a wola inne rodzaje zabawy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 20:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
zepsuty pisze:
Ale nikt mi nie zabroni np. wysłać do kogoś podczas mojej transmisji 1000 wiadomości prywatnych ;)
Tego regulamin nie zabrania.


Z tego co się orientuje to wysłanie 5 czy 6 wiadomości w bardzo krótkim czasie może być zablokowane przez system i dostaje się chwilowo zakaz pisania do danej osoby, a nie wiem czy komuś by się chciało kombinować z przelogowywaniem się co chwilę na kilka kont żeby szybko przelać kasę do zamknietego obiegu

A naganiacza z jednej strony łatwo jest złapać - przeważnie nadaje na KAŻDEJ trans danej laski, dużo się udziela ale tylko u niej, nie wchodzi do żadnych innych lasek, nawet tych "lepszych" i ignoruje całkowicie np. wykonywanie celów u topowych lasek i par mimo, że "jego" laska od godziny nic nie pokazała, rzuca dużo kasy ale głównie typu "buziak", "like", "uwielbiasz", często rzuca dużo razy kwoty troszkę niższe/wyższe niż te z celu (np. jest "pupa" za 30 to rzuca seriami 29tki i 31ki) a jak nawet rzuci jakiś "nagi" cel to pisze "nie pokazuj sępom, pokażesz mi na priv potem". Problem w tym, że tak zachowują sie nie tylko naganiacze ale też psychofani i pieski :) i dlatego można czasami rzucić fałszywe oskarżenie

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 20:37 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Ruger nie bredz bo ja dokladnie tak dawalem przez kilka miechow kase 2 pannom na ShowUp.tv. Zreszta jedna nawet w pewnym moencie strzelila focha ze nei wchodze tylko do niej o to :D. Bylem idealnym osobnikiem ktorego opisales a nikt mi nie powie ze mam jakiekolwiek uklady z kimkolwiek na ShowUp.tv.
Moglbym to bardzo latwo udowodnic pokazujac zestawienie wplywow z ShowUp.tv za zakupione zety.Swoja droga poznalem w miedzyczaise 2 innych ktorzy dzialali tak jak ja i wiele osob mogoby ich posadzic ze sa naganiaczami a tak nie bylo . Mialem takie fazy ze dziennie potrafilem rozdac po 5 k kazdej z panien bo akurat mialem dosc dobry okres w interesach i po prostu nie mocno to zauwazalem.
Rozne sytuacje i rozni ludzie sa na ShowUp.tv co nie zmienia faktu ze sporo takich ludzi to faktycznie fejkowe konta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 21:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No fakt, są różni ludzie - 90% odwiedzających ShowUp.tv mierzy ludzi swoją miarą - myślą, że każdy mieszka w PL i każdy MUSI zarabiać "tak jak każdy" - czyli "tysiącpińcet" i z tego 1400 idzie na rachunki i życie a jednynie skromna stówka jest na przejebanie, nie biorą pod uwagę, że są ludzie którzy pracują za granicą (gdzie nawet sprzątacz dostaje na polskie 6 tysięcy złotych, z czego na skromne życie wydaje maks połowę) albo, że są biznesmeni których kwoty rzędu 20-30 tysięcy nie przerażają bo tyle płacą na sam ZUS za pracowników a dochodów na czysto mają nawet i po kilka razy więcej. Dlatego zawsze wszyscy z takim szokiem reagują jak gwiazdy ShowUp.tv mówią, że zarabiają 15-20 tysięcy miesięcznie za machanie pupą a oni za 8, 10, 12 godzin dziennie machania łopatą dostają 10% tego :) Aczkolwiek rzeczywiście, jeżeli ktoś rzuca lekką ręką 2, 3 5k żetonów i nie chce nic w zamian albo zadawala się jakimś 20-30 minutowym privkiem to jest to mocno podejrzane, bo przecież mógł w realu pójść do profesjonalistek i dostałby za to dwie godziny dobrego seksu z najzajebistszą laską z agencji a tak płaci 500 zł za walenie konia przed monitorem...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 22:15 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Najlepsze jest to ze ja nie daje zetow za walenie konia przed monitorem. Dla mnie to raczej pewien rodzaj zabawy jak siedze wieczorem w chacie i nie chce mi sie wychodzicdlatego 99% kasy daje na ogolnym przewaznie za klapsy bo to lubie .Dla niektorych dajacych to rowniez wygodna forma rozrywki bo pamietaj ze pojscie na platne panienki wiaze sie z rozneego rodzaju ryzkami. Niektorzy nie moga sobie pozwolic na to zeby ktos och przyuwazyl, inni traktuja ShowUp.tv jak zdrade kontrolowana bo wirtualna wiec w sumie dla nich to nie jest zdrada , inni z kolei sa po prostu niesmiali w zyciu codziennym, a kolejni kochaja zone ale potrzebuja odmiany. Jest wiele przyczyn, co czlowiek to inna historia. jeden ciula na privka za 300 czy 500 zetow zeby zwalic konia a drugi rozwali w tym czasie 10x wiecej dla zabawy na ogolnym Bo TAK ;).
Przestalem juz patrzec na udzi na ShowUp.tv z perspektywy to faktem jest ze spora czesc uzytkownikow przychodzi w jednym celu ale tez jest grupka ludzi ktorzy szukaja czegos innego.
patrzac na siebie to osobiscie wydaje mi sie ze wchodze na ShowUp.tv z przyzwyczajenia i wlasciwie tylko do ludzi ktorych mniej wiecej znam. Ostatnio malo sie bawie chyba ze sie trafi ktos taki jak Maq i jest sie z kim pobawic bo inaczej nie widze sensu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 22:38 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Ruger44 pisze:
(...) Aczkolwiek rzeczywiście, jeżeli ktoś rzuca lekką ręką 2, 3 5k żetonów i nie chce nic w zamian albo zadawala się jakimś 20-30 minutowym privkiem to jest to mocno podejrzane, bo przecież mógł w realu pójść do profesjonalistek i dostałby za to dwie godziny dobrego seksu z najzajebistszą laską z agencji a tak płaci 500 zł za walenie konia przed monitorem...


Sporo ciekawych transmisji już widziałam i moim zdaniem zapominasz o jednym - ShowUp.tv to portal rozrywkowy. Jak ktoś kto sporo zarabia ma swoją ulubienicę - laskę, która jest cała mokra na widok sporego napiwku, to go to zwyczajnie cieszy. Mało tego, zazwyczaj pojawiają się inni majętni panowie, również spragnieni zwyczajnej rozrywki, którzy zaczynają po prostu rywalizować. Nikt nie żałuje (przynajmniej w trakcie ;p), każdy się dobrze bawi, dziewczyna jest w szoku, cieszy się, czasem nawet płacze ze szczęścia. To dla nich bezcenne. Wieczór udany, z domu wychodzić nie trzeba a rano znowu do pracy zbijać kokosy :)

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 09:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
To ja się jeszcze zapytam, czy mnie ktoś o naganianie podejrzewa? A do przedmowczyni pytanie: jaki masz nick na szołapie i czy kawa wchodzi w grę? :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 16:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Bolek napisał "pamiętaj ze to lista podejrzanych a nie skazanych" Ten temat to bardziej spekulacje niż oskarżenia i stawianie jasno tezy "Tak Ty jesteś naganiaczem!"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 14:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Jak świat , światem naganiacz dla żetoniary zawsze będzie bratem..... :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 02:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 mar 2015, 01:48
Posty: 8
Tak to już jest, tam gdzie dużo żetonów tam i naganiacze taka prawda. Tak samo z tymi forami i blogami,w większości to same laski piszą o sobie żeby przykuć uwagę. Portal jest przez to napędzany a że sztucznie kogo to obchodzi, ważny zysk i to się raczej nie zmieni. Albo to zaakceptujemy albo dajmy sobie spokój z zabawą jeśli to przeszkadza.

Tak naprawdę to mało jest transmisji bez przydupasów naganiaczy. Może lepiej takie perełki wychwytywać bo są w znacznej mniejszości ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 10:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Reklama wszędzie jest dżwignią handlu więc nie ma co się dziewczynom dziwić, jak się dobrze zareklamują to i dobrze się sprzedadzą, wkurwia tylko to, że nieraz po prostu oszukują w bezczelny sposób.... >:(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 11:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
EdekPedek pisze:
Tak to już jest, tam gdzie dużo żetonów tam i naganiacze taka prawda. Tak samo z tymi forami i blogami,w większości to same laski piszą o sobie żeby przykuć uwagę. Portal jest przez to napędzany a że sztucznie kogo to obchodzi, ważny zysk i to się raczej nie zmieni. Albo to zaakceptujemy albo dajmy sobie spokój z zabawą jeśli to przeszkadza.


Wy i Wasze teorie z dupy jak już ktoś ładnie napisał...

Wypływa tożsamość blogera - blogi piszą laski
Chłopaki sypią na kilku trans - naganiacze

To wszystko też spiski mające na celu gubienie tropów...:P ShowUp.tv jest w rękach jednej mafii, która ma na celu wyciągnięcie od Was tych nie wiem, po 30 zet na ogólnym od czasu do czasu...

Ojoj ból dupy to jest potężny, jak ktoś może zarobić kilka tysi machając tyłkiem przed kam? Jak ktoś może sypnąć od tak kilka K nie będąc "przydupasem - naganiaczem"?

Kombinujcie dalej chłopaki i dziewczyny:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 12:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Maq pisze:
EdekPedek pisze:
Tak to już jest, tam gdzie dużo żetonów tam i naganiacze taka prawda. Tak samo z tymi forami i blogami,w większości to same laski piszą o sobie żeby przykuć uwagę. Portal jest przez to napędzany a że sztucznie kogo to obchodzi, ważny zysk i to się raczej nie zmieni. Albo to zaakceptujemy albo dajmy sobie spokój z zabawą jeśli to przeszkadza.


Wy i Wasze teorie z dupy jak już ktoś ładnie napisał...

Wypływa tożsamość blogera - blogi piszą laski
Chłopaki sypią na kilku trans - naganiacze

To wszystko też spiski mające na celu gubienie tropów...:P ShowUp.tv jest w rękach jednej mafii, która ma na celu wyciągnięcie od Was tych nie wiem, po 30 zet na ogólnym od czasu do czasu...

Ojoj ból dupy to jest potężny, jak ktoś może zarobić kilka tysi machając tyłkiem przed kam? Jak ktoś może sypnąć od tak kilka K nie będąc "przydupasem - naganiaczem"?

Kombinujcie dalej chłopaki i dziewczyny:P


No mnie się zdarzyło niestety parę razy porządnie sypnąć, ale pijany byłem a potem miałem niestety podwójnego kaca ...dlatego teraz tylko na trzeżwo oglądam ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO