ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 17:08 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 20:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 wrz 2014, 11:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Jak idziesz do pana Mietka kopać rowy na czarno to też nie masz udokumentowanych dochodów... To zależy od ciebie czy chcesz swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi dzielić się ze złodziejami :)) Nikt Ci nie udowodni gdzie i ile zarobiłeś


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 11:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ciekawe czy jeśli prostytucja byłaby normalnym zawodem to prostytutki by mogły przechodzić na emeryturę wcześniej czy tak jak w normalnej pracy, bo wtedy to czarno widzę;]

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 11:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ryzyko zawodowe jakieś tam jest ;D Jak nie dostanie w łeb od kogoś to się jaką "ebolą" zarazi i chuj ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 12:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
No cóż w pL jakoś prostytutka na razie nie może przejść na emeryturę. Moze kiedyś się to zmieni. Jakieś pewnie by przeżyły


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 12:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Dla niej to w sumie lepiej, że nie może, bo może sobie sobie sama odłożyć więcej przy takich zarobkach jak ma coś pod czaszką i nie musi płacić takich podatków jak inni. Ja jestem za likwidacją ZUS i innych badziewi, więc marzy mi się taka praca nieopodatkowana jaką one mają ehh rozmarzyłem się ^-^

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 13:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
panowie do towarzystwa tez maja branie:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 13:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Eee...ja prędzej pod mostem miejscówkę zajmę niż przed kamerką w takim serwisie czy jako męska dziwka;) Całe szczęście znam dziesiątki innych sposób na dorobienie $ 8)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 15:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Razda, zanim Cię zamkną to komornik Ci zabierze część majątku ;) Więc stracisz to co zarobiłeś.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 19:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
tomcio_paluszek pisze:
Dla niej to w sumie lepiej, że nie może, bo może sobie sobie sama odłożyć więcej przy takich zarobkach jak ma coś pod czaszką i nie musi płacić takich podatków jak inni. Ja jestem za likwidacją ZUS i innych badziewi, więc marzy mi się taka praca nieopodatkowana jaką one mają ehh rozmarzyłem się ^-^

Owszem, ale dlaczego w takim przypadku ja mam sponsorować jej lekarza? Jestem za zalegalizowaniem zawodu "kurtyzany'

płotka pisze:
panowie do towarzystwa tez maja branie:P


Umówisz się ze mną? Pierwsza randka gratis ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 19:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Spokojnie, zarabianie na ShowUp.tv jest jak najbardziej legalne. Czy należy płacić od tego podatki? Oczywiście, że nie. Ale jeżeli ktoś uprze się i chce być "święty" to jego wybór, jeżeli poprawi to komuś samopoczucie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 20:31 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
PanOwieczek pisze:
Spokojnie, zarabianie na ShowUp.tv jest jak najbardziej legalne. Czy należy płacić od tego podatki? Oczywiście, że nie. Ale jeżeli ktoś uprze się i chce być "święty" to jego wybór, jeżeli poprawi to komuś samopoczucie.

Oczywiscie, ze tak. Od kazdego dochodu dodatkowego nalezy podatek odprowadzac i tylko wtedy zarabianie na ShowUp.tv mozna nazwac legalnym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 20:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
PanOwieczek pisze:
Spokojnie, zarabianie na ShowUp.tv jest jak najbardziej legalne. Czy należy płacić od tego podatki? Oczywiście, że nie. Ale jeżeli ktoś uprze się i chce być "święty" to jego wybór, jeżeli poprawi to komuś samopoczucie.


Możesz powiedzieć jakim prawem według Ciebie nie należy płacić podatków od zarabiania na ShowUp.tv?

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 20:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
tomskc pisze:
PanOwieczek pisze:
Spokojnie, zarabianie na ShowUp.tv jest jak najbardziej legalne. Czy należy płacić od tego podatki? Oczywiście, że nie. Ale jeżeli ktoś uprze się i chce być "święty" to jego wybór, jeżeli poprawi to komuś samopoczucie.

Oczywiscie, ze tak. Od kazdego dochodu dodatkowego nalezy podatek odprowadzac i tylko wtedy zarabianie na ShowUp.tv mozna nazwac legalnym.



Hmmm...Legalność dochodu nie jest tożsama z koniecznością zapłaty podatku.

W kwestii opodatkowania to jednak z uwagi na charakter "pracy zawodowej" ma zastosowanie art. 2 ust 1 plt ustawy o pit


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 22:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
PanOwieczek pisze:
tomskc pisze:
PanOwieczek pisze:
Spokojnie, zarabianie na ShowUp.tv jest jak najbardziej legalne. Czy należy płacić od tego podatki? Oczywiście, że nie. Ale jeżeli ktoś uprze się i chce być "święty" to jego wybór, jeżeli poprawi to komuś samopoczucie.

Oczywiscie, ze tak. Od kazdego dochodu dodatkowego nalezy podatek odprowadzac i tylko wtedy zarabianie na ShowUp.tv mozna nazwac legalnym.



Hmmm...Legalność dochodu nie jest tożsama z koniecznością zapłaty podatku.

W kwestii opodatkowania to jednak z uwagi na charakter "pracy zawodowej" ma zastosowanie art. 2 ust 1 plt ustawy o pit

To jest dochod oddatkowy i trzeba podatek od tego placic


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 22:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Natomiast pkt 3 tejze ustawy mowi o:

"Osoby fizyczne, jeżeli mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, podlegają obowiązkowi podatkowemu od całości swoich dochodów (przychodów) bez względu na miejsce położenia źródeł przychodów (nieograniczony obowiązek podatkowy)."

wiec co bedziemy sie tak licytowac kto ma racje?
temat byl wielokrotnie poruszany, wiec po ch** go znow wałkowac?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 00:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 wrz 2014, 15:41
Posty: 49
moze one nie placa bo nie wiedza jak ? sam bym chyba nie wiedzial od czego zaczac? moze ktos kompetentny by dal rade naszym paniom , ze szczegolami opisal sposob podatkowania, podajacnr pit i cala reszte?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 05:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
płotka pisze:
Natomiast pkt 3 tejze ustawy mowi o:

"Osoby fizyczne, jeżeli mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, podlegają obowiązkowi podatkowemu od całości swoich dochodów (przychodów) bez względu na miejsce położenia źródeł przychodów (nieograniczony obowiązek podatkowy)."

wiec co bedziemy sie tak licytowac kto ma racje?
temat byl wielokrotnie poruszany, wiec po ch** go znow wałkowac?


Ja tam nie licytuję się - pytanie w temacie było proste : czy jest legalne. Moja odpowiedź była prosta : TAK. Później tradycyjnie spadło na podatki i moja odpowiedź była równie prosta : NIE.

Chcecie cytat z ustawy o PIT? Proszę:

"Art. 2. 1. Przepisów ustawy nie stosuje się do:
....
4) przychodów wynikających z czynności, które nie mogą być przedmiotem prawnie skutecznej umowy;"

To jest proste jak drut - po tym punkcie resztę ustawy można mieć w nosie. Ale jak zaznaczyłem - jeżeli ktoś uprze się aby płacić podatek to może to robić, jego sprawa, jego kasa. Mam nadzieję że wszyscy rozumieją jedno - legalność dochodu nie przesądza a konieczności zapłaty podatku.

PS> Zakaz podawania kontaktu - art.3 definiuje tzw. rezydencję podatkowa a nie kwestię czy dany dochód podlega opodatkowaniu czy nie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 05:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A jeżeli już ktoś ma ochotę zastanawiać się nad legalnością zarabiania na ShowUp.tv to rozumiem że w przypadku:

- tzw. losów dopełnił obowiązku i zgłosił fakt że będzie przeprowadzał loterię o określonej wartości do lokalnej izby celnej :) i to na 30 dni przed...

- celów typu " zbieram na mandat" zgłosił fakt zbiórki publicznej? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 07:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
"moze ktos kompetentny by dal rade naszym paniom , ze szczegolami opisal sposob podatkowania, podajacnr pit i cala reszte?"


Kilka lat temu powstawały masowo firmy, które pomagały rolnikom z dofinansowaniami z Unii itp., teraz chyba czas na taką, która będzie doradzać paniom z ShowUp.tv :D

PanOwieczek no ciekawe też z tym co podałeś, ale myślę, że aż tak głęboko by nikt tego nie sprawdzał;]

"Owszem, ale dlaczego w takim przypadku ja mam sponsorować jej lekarza? Jestem za zalegalizowaniem zawodu "kurtyzany'"

Gdybyśmy mieli tylko prywatną służbę zdrowia ten problem by nie istniał.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 08:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
sprawdzswojapolowke pisze:
moze one nie placa bo nie wiedza jak ? sam bym chyba nie wiedzial od czego zaczac? moze ktos kompetentny by dal rade naszym paniom , ze szczegolami opisal sposob podatkowania, podajacnr pit i cala reszte?


Popełniłam już tu jedne taki wpis niemniej jednak z błędem, więc go naprostuje-tak to robie ja:
Na poczatku kazdego miesiaca zbieram wszystkie swoje wplaty z miesiaca zeszłego, wrzucam wartosc w kalkulator i wyliczam sobie zaliczke na poziomie 20%, taka kwote przelewam na konto mojego US, dla tych ktorzy rozliczaja sie z pitu(trzeba sobie obczaic na str swojego US jaki to nr konta).

Nr pit?-> 36 ale to sklada sie do konca kwietnia nastepnego roku:)
ot i tyle filozofii

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kornel, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO