ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 sie 2014, 19:22 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger44 pisze:
Problem jest taki, że dla panów spotkanie z laską z ShowUp.tv jest równoznaczne z seksem, nie ważne czy idą na spotkanie sponsorowane w 100% czy może "to tylko niezobowiązująca kawa i pogaduchy" - zawsze jest ciśnienie na seks. A znowu trzeba się POWAŻNIE zastanowić, czy kobieta która postanowiła zarabiać pokazując swoje nagie ciało w internecie jest dobrą partnerką do stałego, poważnego związku...


Ruger44 Nikt nie mówił, że na takie spotkanie idzie się z myślą o związkach. Ale coś w tym jest, że na takim spotkaniu jest ciśnienie na sex. Obie, z którymi się spotkałem takimi kandydatkami nie są. A ich obecnych adoratorów nie mam zamiaru informować jakie hobby miały ich lube. Bo wątpię żeby im się tym chwaliły.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Szczerze to bardziej cenie dziewczyny, które dobrowolnie starają się utrzymać z pokazywania ciała, niż jakieś tępe dzidy, które przetrwanie zawdzięczają jakiemuś łysemu "miśkowi" z małym chujem, drogim samochodem i grubym portfelem. Zastanówcie się panowie, ile społeczeństwo daje kobiecie szans na godziwe zarobki? Nie mówię, że należy to w nich podziwiać, ale jednak atrakcyjna, młoda dziewczyna ma łatwiejsze sposoby na zapewnienie sobie godziwego życia niż seks kamerka. Nie potępiam ich za to, w ten sposób chciałem powiedzieć.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Ruger44 pisze:
Problem jest taki, że dla panów spotkanie z laską z ShowUp.tv jest równoznaczne z seksem, nie ważne czy idą na spotkanie sponsorowane w 100% czy może "to tylko niezobowiązująca kawa i pogaduchy" - zawsze jest ciśnienie na seks. A znowu trzeba się POWAŻNIE zastanowić, czy kobieta która postanowiła zarabiać pokazując swoje nagie ciało w internecie jest dobrą partnerką do stałego, poważnego związku...

Dlaczego równoznaczne? Nie uogólniaj. Własnie szukam wolnej chwili coby się z kimś spotkać i napewno nie na sex.. i wyraźnie to zaznaczyłem. A co wyjdzie? Nie wiem. Wiele dzieczyn obiecuje i na tym się kończy, nieliczne można spotkać.
Co do związku? Hmmm owszem, nawet jak ona jest na erocentrum, czy podobnej stronie to na pogaduchy ja jestem skłonny się umówić. Czyli związek typowo koleżeńsko-przyjacielski. A jak ona sobie dalej ułoży życie małżeńskie to nie mó problem, na pewno nie umoralniałbym taiej dziewczyny. To jej życie intymne. Ja tak głęboko jej nie będę ingerował


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Zakaz podawania kontaktu - ale jednak jakoś tysiące niskich i grubych musi się utrzymywać i jakoś ogarniają nie musząc przy tym ani opędzlowywać niskich, małochujnych, grubych frajerów w beemach ani kupczyć swoim ciałem na szołapie czy w agencji. Najprościej jest powiedzieć "nie da się" i szukać sobie łatwych wytłumaczeń swojej własnej nieudolności jednocześnie skacząc od sklepu do sklepu po nowe torebki, buty i cichy...
Zakaz podawania kontaktu czyli czego szukasz skoro z jednej strony zaznaczasz że "na pewno nie na seks" ale zostawiasz otwartą furtkę "zobaczymy co z tego wyjdzie". Na pewno nie uwierzę w wersję o przyjacielsko-koleżeńskich spotkaniach na pogaduszki bo KAŻDY facet idąc na spotkanie z kobieta, zwłaszcza atrakcyjną (bo jak się domyślam - z kaszalotami z jakiegoś dziwnego powodu nie znajdujesz wspólnego języka i jakoś niechętnie rozmawiasz :) liczy na "coś więcej"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ruger facet którego podałem jako przykład, mógł zapewnić sobie swoją pozycje, najzwyczajniej w świecie pijąc wódkę z odpowiednimi ludźmi. Podpierdalając kolegów, płacąc minimalne stawki, korumpując innych, piał się w górę. I co? On jest ok, a już dziewczyna, która nie robi nic więcej poza masturbacją dla grupy napaleńców nie? Ja nie wiem czasem jaki Ty masz kompas moralny? Średniowiecze się skończyło. A to, że chce mieć więcej jakiś określonych dóbr...to Ty nie chcesz?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Ja mam dziwne spojrzenie na świat, dla mnie najgorszy nawet facet, robiący to co wymieniłeś + zdradzający żonę jest więcej warty niż najlepsza choćby kobieta. Ale to taki mój osobisty uraz do kobiet przez te lata niepowodzeń matrymonialnych, wiem że to trochę spaczone i dziwne ale taki już jestem. A dla mnie dobra materialne nie istnieją bo wiem, że za 50, maks 60 lat te dobra już będą warte dla mnie tyle co ten popiół który ze mnie zostanie, a jednak jak znajdziesz dobrego przyjaciela albo żonę to jest to wartość bezcenna!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 20:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No ok, moje osobiste zdanie jest takie, iż kobieta wykorzystująca określoną niszę w celu poprawienia jakości swojego życia jest całkiem w porządku, dopóki jest to uczciwe i nie dochodzi do sexu za kasę. A żeby wyciągnąć z ShowUp.tv konkretną kasę nie wystarczy tylko dobrze wyglądać. Potrzeba jednak inteligencji i charakteru marketingowca, przez co wydaje mi się, że niektóre warte są bliższego poznania. I naprawdę, ja jeszcze raz powtóżę, faceci którzy przychodzą tam w celach matrymonialnych sami są sobie winni. Za żetony nie kupisz miłości to jest jasne. Ale faceta, który oferuje coś poza żetonami, można polubić, a czemu nie?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Ale akurat Ciebie to chyba lubią za to, że srasz żetonami na lewo i prawo :-) To też jest pułapka - żeby się zbliżyć do laski nei ma sensu pisać na ogólnym bo posty przepadną w morzu innych "pokaż cycki" "jak masz na imię" etc. = trzeba walić na priv albo pisać PW, obie niestety opcje wymagają kasy. I od razu laska widzi czy gada z "leszczem" czy z kolesiem który ma gest i od razu może sobie wyselekcjonować tych z "interesującą osobowością" i tych "bez osobowości"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger44 pisze:
Ale akurat Ciebie to chyba lubią za to, że srasz żetonami na lewo i prawo :-) To też jest pułapka - żeby się zbliżyć do laski nei ma sensu pisać na ogólnym bo posty przepadną w morzu innych "pokaż cycki" "jak masz na imię" etc. = trzeba walić na priv albo pisać PW, obie niestety opcje wymagają kasy. I od razu laska widzi czy gada z "leszczem" czy z kolesiem który ma gest i od razu może sobie wyselekcjonować tych z "interesującą osobowością" i tych "bez osobowości"

Tu się z Tobą nie zgodzę, bo są laski które nie patrzą na to kto ile dał im żetonów. Takie u których nie zajdzie się daleko tekstami pokaż cycki itp. Może ja mam takie odczucie bo jednak wolę te dziewczyny mniej popularne.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ruger ok, no ale to że mam na te żetony, no to też dużo o mnie mówi jako facecie. No spotykasz laskę w realu to też, żeby jej błysnąć to jakiś kwiatek, bilet do kina, kolacja w restauracji. Dla mnie to odpowiednik żetona na ShowUp.tv.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
No ale jeżeli laskę możesz poderwać jedynie KUPUJĄC jej coś, to nie "zdobywasz" jej miłości tylko KUPUJESZ. I raczej nie jest to miłość o jakiej nas uczyli poeci...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:23 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No ale ja znowu powtórzę, ktoś kto szuka miłości na tego typu portalu sam jest sobie winny. Dziewczyny zapewniają konkretną usługę, ale nić sympatii na linii klient - sprzedawca może zaistnieć. No czemu nie?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:23 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
marecki3456 pisze:
Ruger ok, no ale to że mam na te żetony, no to też dużo o mnie mówi jako facecie. No spotykasz laskę w realu to też, żeby jej błysnąć to jakiś kwiatek, bilet do kina, kolacja w restauracji. Dla mnie to odpowiednik żetona na ShowUp.tv.

Dla mnie nie jest porównaniem wydawanie kasy na dziewczynę, z którą się umówiłeś a dawaniem żetonów na ShowUp.tv. Na pewno są takie, które wybierają swoich ulubieńców przez pryzmat ilości przelanych żetonów. Efekt jest tylko lekko podobny, dla mnie duża różnica jest czy wydam kasę na laskę w realnym życiu i będę miał z tego korzyść czy dam jakiejś dziewczynie, która tak na prawdę jest odzwierciedleniem jej osoby w pikselach żetony za cycka, cipkę czy orgazm.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Pisałem o odpowiedniku. Oczywiście, że jest duża różnica. Czytanie ze zrozumieniem. Temat jest o realnych spotkaniach, jeżeli już upieramy się, że "zdobywamy" jakąś kobietę z ShowUp.tv, to żeton może być niejako pomocnym narzędziem. I mało o mnie wiesz jak daje żetony za cycka itd. Po prostu lubię rozdawać.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
marecki3456 pisze:
Pisałem o odpowiedniku. Oczywiście, że jest duża różnica. Czytanie ze zrozumieniem. Temat jest o realnych spotkaniach, jeżeli już upieramy się, że "zdobywamy" jakąś kobietę z ShowUp.tv, to żeton może być niejako pomocnym narzędziem. I mało o mnie wiesz jak daje żetony za cycka itd. Po prostu lubię rozdawać.


Nie no masz racje, że w wielu przypadkach ten "żeton" może być pomocny. Ja nie wiem czemu ale w wielu tematach na forum strasznie odbiega się od głównego tematu. W moich wypowiedziach nie chodziło o Ciebie konkretnie tylko o ogół. To prawda nie znam Ciebie. Co robisz z żetonami to Twoja sprawa lubisz to rozdajesz nic mi do tego.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:41 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Aż tak strasznie nie odbiegliśmy od tematu. Miłość na ShowUp.tv może być efektem spotkania, więc wszystko jest ok moim zdaniem.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 21:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
marecki3456 pisze:
Aż tak strasznie nie odbiegliśmy od tematu. Miłość na ShowUp.tv może być efektem spotkania, więc wszystko jest ok moim zdaniem.

Taki mi się zdawało czytając sporą część postów z ostatniej konwersacji.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 22:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Napiszę coś od siebie w temacie :)

Pomijając szczegóły mam za sobą dwa takie spotkania. Co ciekawe w obu przypadkach to nie ja wychodziłem z propozycją spotkania, co nie znaczy że nie miałem na nie ochoty.
Nadal utrzymuje kontakt i jest to po prostu fajna znajomość z ciekawą osobą. Chyba właśnie z tego powodu dziewczyny nie bały się spotkać. Częste rozmowy, jakieś tam żetony i miło spędzony czas.
Urok tego miejsca polega na tym, że nie każda dziewczyna siedzi tam tylko po to by pokazując coś zarobić i potem iść spać ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2014, 23:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Ruger z takim kompasem moralnym nadajesz sie do polityki- kariera murowana;]
Jakbym miała się kierowaćswoimi złymi doświadczeniami to każdemu kolejnemu facetowi podczas loda odgryzałabym chuja i robiła sobie z niego gustowny naszyjnik.

Szolap jest specyficzny- ale da sie tam spotkać wartościowe osoby, już nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora" dziwki bez szkoły".

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 lut 2014, 23:07
Posty: 34
Podobno komuś udało się spotkać z Frateli. Ludzie to maja szczęście.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


phpBB SEO