ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 paź 2014, 18:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 paź 2014, 18:32
Posty: 1
Jak każdy wie ludzi tego pochodzenia można spotkać wszędzie także na szołapie, oto krótka lista:

Kobiety żydówki:
1. WrednaPaula
2. mauaMaja
3. CuteCalypso (co do niej, nie jestem pewien na sto procent)
4. Karooo_23
5. była gwiazda ShowUp.tv Delicja (Deli)


Mężczyźni
1. Tomorowland
2. Endriu, andzin


Jeżeli ktoś wie o żydowskim pochodzeniu innych osób z szołapa to proszę napiszcie tutaj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
lol a na jakiej podstawie te wnioski? wielkosci nosow?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 18:58 przez płotka, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Na chuj nam to wiedzieć?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zapomniałeś wpisać Rugera44, największy jebany Żyd szołapa!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
To i ja się przyznam... Czasem jestem żydem...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
No tak... a ja nie dość że żyd to jeszcze czarnuch...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Żydzi......Wszędzie kurwa ŻYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYDZI :P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
...i masoni

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:53 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
.... i reptilianie

http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Icke

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 20:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
klan83 pisze:
Jak każdy wie ludzi tego pochodzenia można spotkać wszędzie także na szołapie, oto krótka lista:

Kobiety żydówki:
1. WrednaPaula
2. mauaMaja
3. CuteCalypso (co do niej, nie jestem pewien na sto procent)
4. Karooo_23
5. była gwiazda ShowUp.tv Delicja (Deli)


Mężczyźni
1. Tomorowland
2. Endriu, andzin


Jeżeli ktoś wie o żydowskim pochodzeniu innych osób z szołapa to proszę napiszcie tutaj.


ON JEST MÓJ !!!!!!!! xDDDDDDDDDDD

Jak napisał jeden z użytkowników czata "nic mnie na tym forum nie zdziwi" - Stary piona xDDD, a teraz zejdźmy zgłębmy się bardziej w temat odrębności, diaspory i oczywiście segregacji rasowej. Nie byłbym sobą, gdyby tekst nie zawierał małej dawki satyry tak więc:

Shalom Klan83, z tej strony JapanSUN

Początkowo nie wiedziałem czy odpisywać Ci po polsku czy po niemiecku mój Ty 100% Aryjczyku. Na wstępie chciałbym spytać na jakiej podstawie powstały Twoje "badania", ponieważ dla dobra "sprawy" również chciałbym poddać się weryfikacji moich korzeni tfuuuu... Korzenia przez Ciebie rozumiem, że będziesz chciał poznać rozmiary(niewielki czasem zgarbiony niczym typowy Icek i przebiegły) pejsów brak (zgolone dla niepoznaki ale ciiiii) Odcień różni się od reszty ciała hmm ni to białe ni to szaro-zółte jednak wygląda na Sefardczyka http://pl.wikipedia.org/wiki/Sefardyjczycy
Walory smakowe będziesz musiał sam poznać i rozumiem, że byłaby to kilkudniowa obserwacja tfuuu degustacja raczej. Jeśli weryfikacja okaże się niepomyślna z racji, że w żadem sposób nie udowodnię Ci, że noszę na ramieniu opaskę z gwiazdą Dawida proponuję zmianę mojego nicku na JudenSUN, ot by każdy zobaczył z kim ma do czynienia.

Nie ukrywam że strasznie ciekawi mnie Twoja "Misja". Odpowiedz mi proszę czy ma to związek z jakąś reaktywacją polityki NSDAP? Czy na ShowUp.tv zostanie utworzona sesja Gestapo czy będą organizowane jakieś "aktion"?

Drogi Reichsführer Klan83

Na jakiej podstawie trafiły tu kobiety? Jestem w stanie zrozumieć, że faceci posiadają ucięty napletek (zabieg wykonywany również w celach higienicznych nie tylko związany z religią) Ale czemu kobiety? Mają cipki w poprzek czy co xDDDDDDD ?
Być może przyczyna wiążę się z żetonami tfuuu Judeożetonami gdyż czyste rasowo Polki pokazują rodakom za darmo a jakaś część tych wymienionych mówi twardo NIE. Wiesz u nas żydów jest takie powiedzenie "bańkę mieć a bańkę nie mieć to różnica" :P
Być może pełen zaangażowania przykładałeś cyrkiel i linijkę do monitora mierząc odległości od nosa do czoła, długość i szerokość oczodołów, potylicy itp OK taki masz fetysz nie będę dyskutował.

Skoro ta lista została opublikowana to co będzie dalej? Zakładka Getto? Proponuje jeszcze namierzyć w/w celem zrobienia kryształowej nocy i potłuc im laptopy, kamerki itp.

A teraz posłuchaj mnie tępy matole
Polska to kraj, który wielokrotnie zmieniał obszar terytorialny, przechodził liczne korekty granic itp. Od zawsze mimo zatargów wiele narodowości mieszkało koło siebie i mówiąc brzydko mieszało się ze sobą. Czy sam jesteś 100% czystym Polakiem? Czy być może w Twoich żyłach płynie krew tatarskiego złodzieja z Podola? Kwestia narodowości nie jest ważna, ważna jest to co masz w sercu faszyzująca świnio, dlatego osobiście zawsze będę bronił obcych narodowości, wielokrotnie oddanych Polsce niejednokrotnie bardziej niż jej sami mieszkańcy wstrętny "Szmelcowniku" Skoroś taki czysto rasowo proponuję obejrzeć sobie "Różyczkę"- film zachacza o żydów a zakończenie daje do myślenia :)

Nawet jeśli ktoś z wymienionych posiada takowe korzenie nie jest to Twoją sprawą zakompleksieńcu, ponieważ na narodowość nie mamy wpływu rodzimy się i tyle mamy do powiedzenia.

Na podstawie mojej wypowiedzi wnioskuj co chcesz np że jestem żydem itp mam na to wyjebane :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 01:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Co według ciebie zmienia narodowość użytkownika autorze? Abstrahując od tego, skąd w ogóle wzięły się te przypuszczenia :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 07:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
O żydach się mówi głównie, nie dzięki narodowości (o ile w ogóle można mówić o narodowości żydowskiej) czy religii, ale sposobie życia :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 12:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Oczywiście, że można mówić o narodowości żydowskiej. Po prostu w ich przypadku pokrywa się ona z religią. Chciałabym się pośmiać z antysemickiego bełkotu, ale pewnie autor już się nie odezwie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 15:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
dziewczyny chłopaki kto pożyczy żetona albo dwa? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 15:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Nie, na forum sami żydzi są 8)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 paź 2014, 16:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
kratos33 pisze:
dziewczyny chłopaki kto pożyczy żetona albo dwa? :)


Szalom,

Na jaki procent ? xDDDDDDDDDDD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 gru 2014, 14:05 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
klan83 pisze:
Jak każdy wie ludzi tego pochodzenia można spotkać wszędzie także na szołapie, oto krótka lista:

Kobiety żydówki:
1. WrednaPaula
2. mauaMaja
3. CuteCalypso (co do niej, nie jestem pewien na sto procent)
4. Karooo_23
5. była gwiazda ShowUp.tv Delicja (Deli)


Mężczyźni
1. Tomorowland
2. Endriu, andzin


Jeżeli ktoś wie o żydowskim pochodzeniu innych osób z szołapa to proszę napiszcie tutaj.


Ciekawe ciekawe, uderzyłeś w stół i po odpowiedziach odraz widać które nożyce są tymi właściwymi. Ale też mnie ciekawi po czym poznajesz. Jakbyś planował jakieś czystki rasowe to pisz ;)

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 gru 2014, 22:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
No to już wiecie u kogo nie ma co żebrać. Bo u żyda nic za darmo nie ma :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 19:41 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Mówi się że żydzi mają uszy powyżej oczu - huj wi czy prawda ale coś w tym jest.
Żetonów tu nikt nie pożyczy bo każdy żydzi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 gru 2014, 22:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 cze 2014, 11:39
Posty: 24
CzarnaHonda pisze:
klan83 pisze:
Jak każdy wie ludzi tego pochodzenia można spotkać wszędzie także na szołapie, oto krótka lista:

Kobiety żydówki:
1. WrednaPaula
2. mauaMaja
3. CuteCalypso (co do niej, nie jestem pewien na sto procent)
4. Karooo_23
5. była gwiazda ShowUp.tv Delicja (Deli)


Mężczyźni
1. Tomorowland
2. Endriu, andzin


Jeżeli ktoś wie o żydowskim pochodzeniu innych osób z szołapa to proszę napiszcie tutaj.


ON JEST MÓJ !!!!!!!! xDDDDDDDDDDD

Jak napisał jeden z użytkowników czata "nic mnie na tym forum nie zdziwi" - Stary piona xDDD, a teraz zejdźmy zgłębmy się bardziej w temat odrębności, diaspory i oczywiście segregacji rasowej. Nie byłbym sobą, gdyby tekst nie zawierał małej dawki satyry tak więc:

Shalom Klan83, z tej strony JapanSUN

Początkowo nie wiedziałem czy odpisywać Ci po polsku czy po niemiecku mój Ty 100% Aryjczyku. Na wstępie chciałbym spytać na jakiej podstawie powstały Twoje "badania", ponieważ dla dobra "sprawy" również chciałbym poddać się weryfikacji moich korzeni tfuuuu... Korzenia przez Ciebie rozumiem, że będziesz chciał poznać rozmiary(niewielki czasem zgarbiony niczym typowy Icek i przebiegły) pejsów brak (zgolone dla niepoznaki ale ciiiii) Odcień różni się od reszty ciała hmm ni to białe ni to szaro-zółte jednak wygląda na Sefardczyka http://pl.wikipedia.org/wiki/Sefardyjczycy
Walory smakowe będziesz musiał sam poznać i rozumiem, że byłaby to kilkudniowa obserwacja tfuuu degustacja raczej. Jeśli weryfikacja okaże się niepomyślna z racji, że w żadem sposób nie udowodnię Ci, że noszę na ramieniu opaskę z gwiazdą Dawida proponuję zmianę mojego nicku na JudenSUN, ot by każdy zobaczył z kim ma do czynienia.

Nie ukrywam że strasznie ciekawi mnie Twoja "Misja". Odpowiedz mi proszę czy ma to związek z jakąś reaktywacją polityki NSDAP? Czy na ShowUp.tv zostanie utworzona sesja Gestapo czy będą organizowane jakieś "aktion"?

Drogi Reichsführer Klan83

Na jakiej podstawie trafiły tu kobiety? Jestem w stanie zrozumieć, że faceci posiadają ucięty napletek (zabieg wykonywany również w celach higienicznych nie tylko związany z religią) Ale czemu kobiety? Mają cipki w poprzek czy co xDDDDDDD ?
Być może przyczyna wiążę się z żetonami tfuuu Judeożetonami gdyż czyste rasowo Polki pokazują rodakom za darmo a jakaś część tych wymienionych mówi twardo NIE. Wiesz u nas żydów jest takie powiedzenie "bańkę mieć a bańkę nie mieć to różnica" :P
Być może pełen zaangażowania przykładałeś cyrkiel i linijkę do monitora mierząc odległości od nosa do czoła, długość i szerokość oczodołów, potylicy itp OK taki masz fetysz nie będę dyskutował.

Skoro ta lista została opublikowana to co będzie dalej? Zakładka Getto? Proponuje jeszcze namierzyć w/w celem zrobienia kryształowej nocy i potłuc im laptopy, kamerki itp.

A teraz posłuchaj mnie tępy matole
Polska to kraj, który wielokrotnie zmieniał obszar terytorialny, przechodził liczne korekty granic itp. Od zawsze mimo zatargów wiele narodowości mieszkało koło siebie i mówiąc brzydko mieszało się ze sobą. Czy sam jesteś 100% czystym Polakiem? Czy być może w Twoich żyłach płynie krew tatarskiego złodzieja z Podola? Kwestia narodowości nie jest ważna, ważna jest to co masz w sercu faszyzująca świnio, dlatego osobiście zawsze będę bronił obcych narodowości, wielokrotnie oddanych Polsce niejednokrotnie bardziej niż jej sami mieszkańcy wstrętny "Szmelcowniku" Skoroś taki czysto rasowo proponuję obejrzeć sobie "Różyczkę"- film zachacza o żydów a zakończenie daje do myślenia :)

Nawet jeśli ktoś z wymienionych posiada takowe korzenie nie jest to Twoją sprawą zakompleksieńcu, ponieważ na narodowość nie mamy wpływu rodzimy się i tyle mamy do powiedzenia.

Na podstawie mojej wypowiedzi wnioskuj co chcesz np że jestem żydem itp mam na to wyjebane :)


Ogarnij się z tymi ''xDDD'' w każdym zdaniu.
Idiotycznie to wygląda


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO