ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 gru 2014, 22:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 cze 2014, 17:54
Posty: 26
CzarnaHonda pisze:
klan83 pisze:
Jak każdy wie ludzi tego pochodzenia można spotkać wszędzie także na szołapie, oto krótka lista:

Kobiety żydówki:
1. WrednaPaula
2. mauaMaja
3. CuteCalypso (co do niej, nie jestem pewien na sto procent)
4. Karooo_23
5. była gwiazda ShowUp.tv Delicja (Deli)


Mężczyźni
1. Tomorowland
2. Endriu, andzin


Jeżeli ktoś wie o żydowskim pochodzeniu innych osób z szołapa to proszę napiszcie tutaj.


ON JEST MÓJ !!!!!!!! xDDDDDDDDDDD

Jak napisał jeden z użytkowników czata "nic mnie na tym forum nie zdziwi" - Stary piona xDDD, a teraz zejdźmy zgłębmy się bardziej w temat odrębności, diaspory i oczywiście segregacji rasowej. Nie byłbym sobą, gdyby tekst nie zawierał małej dawki satyry tak więc:

Shalom Klan83, z tej strony JapanSUN

Początkowo nie wiedziałem czy odpisywać Ci po polsku czy po niemiecku mój Ty 100% Aryjczyku. Na wstępie chciałbym spytać na jakiej podstawie powstały Twoje "badania", ponieważ dla dobra "sprawy" również chciałbym poddać się weryfikacji moich korzeni tfuuuu... Korzenia przez Ciebie rozumiem, że będziesz chciał poznać rozmiary(niewielki czasem zgarbiony niczym typowy Icek i przebiegły) pejsów brak (zgolone dla niepoznaki ale ciiiii) Odcień różni się od reszty ciała hmm ni to białe ni to szaro-zółte jednak wygląda na Sefardczyka http://pl.wikipedia.org/wiki/Sefardyjczycy
Walory smakowe będziesz musiał sam poznać i rozumiem, że byłaby to kilkudniowa obserwacja tfuuu degustacja raczej. Jeśli weryfikacja okaże się niepomyślna z racji, że w żadem sposób nie udowodnię Ci, że noszę na ramieniu opaskę z gwiazdą Dawida proponuję zmianę mojego nicku na JudenSUN, ot by każdy zobaczył z kim ma do czynienia.

Nie ukrywam że strasznie ciekawi mnie Twoja "Misja". Odpowiedz mi proszę czy ma to związek z jakąś reaktywacją polityki NSDAP? Czy na ShowUp.tv zostanie utworzona sesja Gestapo czy będą organizowane jakieś "aktion"?

Drogi Reichsführer Klan83

Na jakiej podstawie trafiły tu kobiety? Jestem w stanie zrozumieć, że faceci posiadają ucięty napletek (zabieg wykonywany również w celach higienicznych nie tylko związany z religią) Ale czemu kobiety? Mają cipki w poprzek czy co xDDDDDDD ?
Być może przyczyna wiążę się z żetonami tfuuu Judeożetonami gdyż czyste rasowo Polki pokazują rodakom za darmo a jakaś część tych wymienionych mówi twardo NIE. Wiesz u nas żydów jest takie powiedzenie "bańkę mieć a bańkę nie mieć to różnica" :P
Być może pełen zaangażowania przykładałeś cyrkiel i linijkę do monitora mierząc odległości od nosa do czoła, długość i szerokość oczodołów, potylicy itp OK taki masz fetysz nie będę dyskutował.

Skoro ta lista została opublikowana to co będzie dalej? Zakładka Getto? Proponuje jeszcze namierzyć w/w celem zrobienia kryształowej nocy i potłuc im laptopy, kamerki itp.

A teraz posłuchaj mnie tępy matole
Polska to kraj, który wielokrotnie zmieniał obszar terytorialny, przechodził liczne korekty granic itp. Od zawsze mimo zatargów wiele narodowości mieszkało koło siebie i mówiąc brzydko mieszało się ze sobą. Czy sam jesteś 100% czystym Polakiem? Czy być może w Twoich żyłach płynie krew tatarskiego złodzieja z Podola? Kwestia narodowości nie jest ważna, ważna jest to co masz w sercu faszyzująca świnio, dlatego osobiście zawsze będę bronił obcych narodowości, wielokrotnie oddanych Polsce niejednokrotnie bardziej niż jej sami mieszkańcy wstrętny "Szmelcowniku" Skoroś taki czysto rasowo proponuję obejrzeć sobie "Różyczkę"- film zachacza o żydów a zakończenie daje do myślenia :)

Nawet jeśli ktoś z wymienionych posiada takowe korzenie nie jest to Twoją sprawą zakompleksieńcu, ponieważ na narodowość nie mamy wpływu rodzimy się i tyle mamy do powiedzenia.

Na podstawie mojej wypowiedzi wnioskuj co chcesz np że jestem żydem itp mam na to wyjebane :)


No nie zesraj się. Trzeba mu było jeszcze płytę z dissami nagrać. Rasistą to ty jesteś skoro uważasz, że nazwanie kogoś Żydem to rasizm. Jak napiszę, że tamta użytkowniczka jest Ukrainką, a twoja panna-performerka Niemką to też mi jebniesz taką epopeję o losach Polski podszytą wszedobylskim dopatrywaniem się rasizmu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 gru 2014, 16:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
ehhh :)

A umiesz rozróżnić takie pojęcia jak sarkazm, satyra i fikcja? Skoro masz z tym problem poprostu proponuję odejść od kompa bo moim zdaniem troszeczkę nad interpretujesz całość mojej wypowiedzi ale coż :) Mam prawo wyrażać własne zdanie podobnie jak Ty czasz to dopuścić do siebie i zaakceptować

Ciekawi mnie ogromnie gdzie użyłem terminologii rasizm i wysnułem opisywany przez Ciebie pogląd? wskaż mi proszę cytat, albo naucz się czytać ze zrozumiem i vice versa nie zesraj się :)

Wolę walnąć "epopeję" niż teorie spiskowe bądź krótki tekst z bluzgami z pogranicza "a co by było gdyby"

Pozdrawiam

JapanSUN


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 gru 2014, 17:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
bungabunga85 pisze:
Mówi się że żydzi mają uszy powyżej oczu - huj wi czy prawda ale coś w tym jest.
Żetonów tu nikt nie pożyczy bo każdy żydzi :D


Ty ja mam uszy powyżej oczu :o

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 19:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 lut 2015, 22:25
Posty: 12
a o mnie nikt nie napisał ja tez 100% żyd :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 19:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
76hate pisze:
a o mnie nikt nie napisał ja tez 100% żyd :P


A skąd wiesz?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 19:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:15
Posty: 52
tytuł tego tematu.. a czy to jest istotne kto jakiego pochodzenia jest?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 20:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
niebieskieStringi pisze:
tytuł tego tematu.. a czy to jest istotne kto jakiego pochodzenia jest?

No co Ty poważnie?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 21:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 lut 2015, 22:25
Posty: 12
76hate pisze:
a o mnie nikt nie napisał ja tez 100% żyd :P

bo sprawdziłem ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lut 2015, 20:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:15
Posty: 52
Mikej pisze:
niebieskieStringi pisze:
tytuł tego tematu.. a czy to jest istotne kto jakiego pochodzenia jest?

No co Ty poważnie?

na niby :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lut 2015, 22:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
Mikej pisze:
niebieskieStringi pisze:
No co Ty poważnie?


nie, do wcipnie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 00:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
ja #%&! nawet na ShowUp.tv rozpętują wojny religijne... faktem jest, że jedni zawsze będą się uważać za lepszych-bez względu na fakt, że religia im tego zabrania... Faszyści z Polski niech przeszukają swoje rodzinne archiwa-kilku z nich uśmieje się na 100%... te docinki o rasie i kolorze skóry popsuły już kilka ciekawych transmisji... to ma być zabawne??? nie jest...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 mar 2015, 00:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
PAX !!! między Polakami.... :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2015, 02:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Jebać wszystkich żydów i Żydów bo to ludobójcy nie mają swojego miejsca na ziemi to nawet swoje parszywe mordy do ShowUp.tv włożą.Każdy ma prawo wiedzieć czy wchodzi na trans do dobrej osoby czy do zbrodniarza popierającego terrorystyczny rząd w Tel Awiwie ,który ma krew Palestyńczyków na rękach jak otwarcie nie protestuje przeciwko temu co robią jego rodacy.Nie ważne gdzie mieszka i czym się zajmuje bo nie robiąc nic każdy żyd czy Żyd daje ciche przyzwolenie na powolną eksterminację Palestyńczyków,którzy są jednym z pierwszych rodów ,które opuściły Afrykę i zamieszkują te tereny od ponad 100 tysięcy lat a jakiś słabi ludzie upierają się ,że mają pełne prawa do tej ziemi na podstawie jakieś książki ,która jest dla Palestyńczyków tak samo wartościowa jak Mein Kampf czy Przygody Kubusia puchatka a więc trochę śmieszy mnie to ,że narodowość nie ma dla was znaczenia i ,że najważniejsze jest to co człowiek ma w serduchu hahaha nie ważne ,że przy tym otwarcie popiera strzelanie do małych dzieci w Strefie Gazy(bo nie neguje tego i nie protestuje przeciwko temu jako żyd lub Żyd czyli jest współodpowiedzialny ) czyżby popieracie ludobójstwo?czy uważacie ,że żydzi maja prawo do tej ziemi? hahaha A więc dla mnie ma znaczenie czy wchodzę do Żyda lub żyda na transmisję.Nie łącznie tego z antysemityzmem tylko ze świadomym widzem na ShowUp.tv ,który wie czego oczekuje od tego portalu i nie chce się nieświadomie natknąć na tak parszywe osobistości reprezentujące tą nacje.Wyprzedzam wszystkich śmiałków w mojej linii nie ma żadnego Żyda!!!!A więc jak najbardziej jestem za tym żeby każdy żyd czy Żyd ujawnił się żeby nie oszukiwać klientów bo któryś z nich może się poczuć zniesmaczony tym ,że stracił czas z takim ścierwem.A jak nie to ich ujawniać kolego dobrze robisz powodzenia i dużooo UŚMIECHU:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 23:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo pisze:
Jebać wszystkich żydów i Żydów bo to ludobójcy nie mają swojego miejsca na ziemi to nawet swoje parszywe mordy do ShowUp.tv włożą.Każdy ma prawo wiedzieć czy wchodzi na trans do dobrej osoby czy do zbrodniarza popierającego terrorystyczny rząd w Tel Awiwie ,który ma krew Palestyńczyków na rękach jak otwarcie nie protestuje przeciwko temu co robią jego rodacy.Nie ważne gdzie mieszka i czym się zajmuje bo nie robiąc nic każdy żyd czy Żyd daje ciche przyzwolenie na powolną eksterminację Palestyńczyków,którzy są jednym z pierwszych rodów ,które opuściły Afrykę i zamieszkują te tereny od ponad 100 tysięcy lat a jakiś słabi ludzie upierają się ,że mają pełne prawa do tej ziemi na podstawie jakieś książki ,która jest dla Palestyńczyków tak samo wartościowa jak Mein Kampf czy Przygody Kubusia puchatka a więc trochę śmieszy mnie to ,że narodowość nie ma dla was znaczenia i ,że najważniejsze jest to co człowiek ma w serduchu hahaha nie ważne ,że przy tym otwarcie popiera strzelanie do małych dzieci w Strefie Gazy(bo nie neguje tego i nie protestuje przeciwko temu jako żyd lub Żyd czyli jest współodpowiedzialny ) czyżby popieracie ludobójstwo?czy uważacie ,że żydzi maja prawo do tej ziemi? hahaha A więc dla mnie ma znaczenie czy wchodzę do Żyda lub żyda na transmisję.Nie łącznie tego z antysemityzmem tylko ze świadomym widzem na ShowUp.tv ,który wie czego oczekuje od tego portalu i nie chce się nieświadomie natknąć na tak parszywe osobistości reprezentujące tą nacje.Wyprzedzam wszystkich śmiałków w mojej linii nie ma żadnego Żyda!!!!A więc jak najbardziej jestem za tym żeby każdy żyd czy Żyd ujawnił się żeby nie oszukiwać klientów bo któryś z nich może się poczuć zniesmaczony tym ,że stracił czas z takim ścierwem.A jak nie to ich ujawniać kolego dobrze robisz powodzenia i dużooo UŚMIECHU:)


Przecież Ty misiooo podobno masz bana na ShowUp.tv od swojej dziewczyny maryjizawszedziewcy? To o co kaman?

PS> To kiedy w końcu ta trans z szampanem na śniadanie, z wędzarnią w tle w wykonaniu prawdziwego "aryjczyka"?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 14:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
To i mnie dopiszcie bo nie dosc ze zyd jestem to jeszcze skurwiel bez serca ,ale to chyba jednoznaczne >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 04:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Tu nie chodzi o mnie tylko o innych widzów ,którzy mogą czuć się oszukani przez żydowskie kurewskie nasienie.A więc każdy żyd czy Żyd powinien mieć dobrze widoczną gwiazdę dawida na avatarze- powracamy do tego co najlepsze i pozytywne w nazizmie .Dziwne ale to tez miało dobre strony ilu Palestyńczyków by to uratowało a tak na co dzień mamy do czynienia z ludobójstwem i jedynym na świecie państwem(ja go nie uznaję i każdy dobry człowiek tez nie) kultywującym apardheid i łamiącym wszelkie międzynarodowe konwencje broniące praw człowieka.HEHEH no rzeczywiście miałem to wiele razy mówione na trans ,że wyglądam jak czystej rasy aryjczyk więc wiele się nie pomyliłeś ;D Lepsze to niż nie mieć skóry na członku,czarne włosy razem z oczami i wielki kulfoniasty nos haha co za wstyd.A wiec PanOwieczek daj młodej wrócić z kursu i mi się nią nacieszyć i wbije na trans będę musiał jeszcze pojechać do swojej zimowej rezydencji żebyś mógł zobaczyć moją śliczna wędzarnie i zaczynamy polowanie na chwasta ;D Taki (jakoś mnie nie dziwi ,że tutaj się znalazłeś marny żydku ) to równoznaczne powiedziałbym wręcz ,że to synonimy. dodałbym jeszcze parę epitetów ale już po transmisjach na ShowUp.tv dostałem około 100 grózb od żydów m.in.ściga mnie mosad, Zk Wrocław i pare innych żydowskich klubów a więc boje się strasznie bo oni widzieli moją brzydką mordę ,znają na mnie namiary i siedzę teraz cały w strachu zamknięty w jednym z pieców wędzarni i modle się o życie ahahhaahah jebane żydki jeszcze zwami nie skończyłem!!!!! jeszcze nie raz urządzę bardzo fajna tematyczna transmisje o was kurewki!!!!UŚMIECHU :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 21:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo...nawet kurwa nie chce mi się tego komentować co napisałeś. Ale szanuję Twoje prawo do prezentowania poglądów jakiekolwiek by nie były.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 20:16 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 mar 2015, 18:18
Posty: 50
Boże co ja czytam xD Brakuje mi tylko takiego podsumowania "ŻYDOWSKIE KURWY Z ShowUp.tv ZABIERAJĄ PRACE MLODYM POLSKIM DZIEWUSZKOM KTORE MUSZA PRACOWAC W MCDONALDZIE ZAMIAST SIE MASTURBOWAC ZA ZETONY NA ShowUp.tv" xD Nie no kabaret niezły, ale jak ktoś to pisze na serio, to wróżę drogie leczenie :D

_________________
Fan Zagłębia ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 22:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Brak napletka żydów znak, dumnych Polan.... biały ptak!!! ...(byle miał przynajmniej 20cm) ;) dajmy już spokój narodowi wybranemu...przecież nie jesteśmy rasistami (chyba) :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 03:46 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2015, 22:43
Posty: 34
Twórcze Marian :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO