ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2014, 13:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
coś ostatnio znikają dziewczyny -PerWercia,SexiNatali,Ashante,kitalisa -szkoda...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 15:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1383
Może się potopiły w ostatnich powodziach :-) Nie jest tajemnicą, że konkurencja na ShowUp.tv rośnie a ruch klientów utrzymuje się na tym samym poziomie, nawet największe gwiazdy z trudem realizują cele a ilość privków spada drastycznie, na pewno nie zachęcają obu stron (zarówno klientów jak i pań) niskie wpłaty wpadające finalnie paniom do kieszeni w porówaniu do tego, ile klient musi wydać by zakupić żetony, a ostatnio firma coraz silniej naciska na walkę z zamkniętym obiegiem doprowadzając do wielu spektakularnych banów multikont, ale prowizji nie zmniejsza... Wiele pań, by jakoś związać koniec z końcem, jedzie na dwa portale, niektóre całkiem już przerzuciły się do konkurencji. A skąd informacja że już ich nie ma? Może sobie po prostu zrobiły urlop - nawet największe pracoholiczki w sexbiznesie nie są robotami i muszą dać od czasu do czasu odpocząć piczy, spędzić trochę czasu z rodzinami i udać się na parę tygodni gdzieś do ciepłych krajów.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 17:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
kuszes pisze:
coś ostatnio znikają dziewczyny -PerWercia,SexiNatali,Ashante,kitalisa -szkoda...


Jeszcze parę innych również przestało transmitować, zauważalny trend. Pojawiają się za to nowe dziewczyny , ale mi jakoś żadna się nie spodobała. PerWercia ma całkowicie skasowane swoje ostatnie konto Skromnnna123, kiedyś coś wspominała że jej nie będzie parę miesięcy. Możliwe również że mogła dostać jak zawsze bana. Uff, całe szczęście że mam z nią 35 gb filmów. :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 19:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1383
Jest sporo nowych dziewczyn, chyba głównie znudzone po-maturzystki, trochę nieśmiałe, trochę z dużymi ambicjami ("1000 zet - zdejmę bluzkę" i to u całkiem przeciętnej dziewczyny, kiedy u większości mega-gwiazd za 1000 ma się wyjebanego w kosmos priva albo w celu na ogólnym palcówę) ale za to mało jest takich typowych lambadziar (włosy tlenione na blond, solara aż do brązu, tipsy na 2 cm) a więcej takich bardziej naturalnych, jak dla mnie to tendencja na plus. Chciaż z drugiej strony - im laska bardziej przerysowana tym lepiej się ją zapamiętuje, te są jakieś takie... szare

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 21:17 przez Ruger44, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 20:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
Tristan Saint pisze:
kuszes pisze:
coś ostatnio znikają dziewczyny -PerWercia,SexiNatali,Ashante,kitalisa -szkoda...


Jeszcze parę innych również przestało transmitować, zauważalny trend. Pojawiają się za to nowe dziewczyny , ale mi jakoś żadna się nie spodobała. PerWercia ma całkowicie skasowane swoje ostatnie konto Skromnnna123, kiedyś coś wspominała że jej nie będzie parę miesięcy. Możliwe również że mogła dostać jak zawsze bana. Uff, całe szczęście że mam z nią 35 gb filmów. :D

Właśnie, głównie dziewczyny co pokazuja twarz i mowia o sobie... debili nie brakuje...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 17:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
kuszes pisze:
coś ostatnio znikają dziewczyny -PerWercia,SexiNatali,Ashante,kitalisa -szkoda...

Po prostu...znkają wartościowe dziewczyny, które miały klasę. Wyparły je dziewczyny, które za żetony zrobią wszystko...za marne zetony
Druga sprawa to poziom ShowUp.tv. Schodzi na psy. Kiedyś można tu było miło spędzić czas, wiele godzin dzienie bywałem. Teraz sprawdzam kto ze znajomych się pokazał, jak ktoś jest to wejdę poklikam i tyle. Nie bawi mie to chamstwo jakiego jest wiele na portalu. Zaczynam się zastanawiać nad zmianą portalu. Administracja dawno już przestała się liczyć z użytkownikami. Nawet na maile coraz rzadziej odpisują. Na oficjalnym blogu jakieś denne tematy..
Chyba ShowUp.tv zaczyna powoli przemijać. Zastanawiam się czy i finansowo nie lecą, skoro biorą takie prowizje i jeszcze tak atakują użytkownika reklamami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 19:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1383
Niektóre dziewczyny to chyba same nie wiedzą czego chcą, typowe zachowanie:
"-Chłopaki, czemu nic nie mówicie?
-A co tam u ciebie słychać?
-A nic"
Panie nie reprezentują sobą absolutnie NIC, ciężko jest ciągnąć JAKIKOLWIEK temat, nawet z tych erotycznych (w których, teoretycznie, powinny mieć duże doświadczenie i wiele do powiedzenia) bo nie potrafią nie tylko zacząc tematu (co, jak wiadomo, czasami jest najtrudniejsze) ale choćby już kontynuować zaczętego i prowadzić dyskusję. Rozumiem dobrze, że teraz jest taki poziom społeczeństwa, a od pań które postanowiły sprzedawać swoje wdzięki nie ma co oczekiwać uniwersyteckiego poziomu dyskusji, ale nawet te "nienaguski", które siedzą tu TYLKO po to, żeby rozmawiać, nie są zbyt lotne i nie wykazują się zbytnio inicjatywą w rozmowie.

A co do samego portalu IMHO brakuje jakichś konkursów, innych niz "masówka", w których zwykly, szeregowy sępik mógłby wygrać jakąś konkretną ilośc żetonów a pani "nienaguska" mogłaby również zarobić swoje otrzymując np. jakąś cotygodniową nagrodę publiczności

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 20:11 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
To widzowie decydują która laska ile zarabia i to że jest przemiał jest naturalne - wolny rynek i tak było, jest i będzie. ShowUp.tv znam od początku prawie i praktycznie nie ma już lasek które były na początku, część nie wchodzi bo mają fanów którzy wołają na privy - im laska jest dłużej tym ma więcej fanów. Te które są kilka dni nie zarobią wiele - tu trzeba czasu, zaangażowania itp itd.

Reklamy na ShowUp.tv nie są agresywne - mnie wręcz denerwowało jak ich nie było - wszędzie były a na ShowUp.tv nie, to aż groźnie wyglądało... jak pobieraczek ;)

Laski będą się zmieniać albo po prostu mniej pracować bo mają więcej fanów. Nie wszystkie rozumieją że czas tu jest ważny i nie od pierwszego dnia się jest czyimś ulubieńcem.
Po ostatniej zmianie prawa to ShowUp.tv nic nie zagrozi - wykorzystali swój czas na reklamę (która teraz nie będzie legalna) i nikt na taką skalę się nie rozkręci a wszystkie mniejsze stronki poupadają bo i tak na nich jest wegetacja i mniejsze zarobki niż a ShowUp.tv. A ShowUp.tv przynajmniej nie podkręca licznika żeby udawać że jest więcej ludzi.

Ze względu na swoją pracę interesuję się tematem kamerek, ich promocji oraz perspektyw. Widać jednak że bum na ShowUp.tv minął ale raczej nie jest to tendencja spadkowa a stabilny i powolny wzrost (taka inflacja) bo więcej się już nie da.

Tu małe statystyki:
http://www.google.pl/trends/explore#q=ShowUp.tv
http://www.alexa.com/siteinfo/ShowUp.tv (spadek wynika moim zdaniem z wiosennego ocieplenia bo nie widać go w google trends co pokazuje że zainteresowanie się nie zmniejsza)

Co by zatem nie mówił to działają i mają się nieźle i nic nie wskazuje na to żeby coś się miało zmienić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 18:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 05 cze 2014, 15:17
Posty: 60
Tak naprawde, wiekszosc zajebistych lasek odeszło, a zostały same pindy bez pomysłów na pokaz, przynajmniej moim zdaniem. Gdzie jest np. Sensazione i jej mąż :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 23:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2014, 01:07
Posty: 40
Az sie wtrace.. wybaczcie ,ze bez polskich znakow lecz niestety nie mam dostepu ;p Kojarzy ktos moze 33ruda33 ? Byla swego czasu .. Kobieta o przeslodkim glosie i urzekajacym smiechu.. cialo miala przeswietne... Na ogolnym potrafila ladnie rozgrzac publicznosc. Pracuje w takim zawodzie,ze niestety czasem znikam na jakis czas. Uwielbialem u niej przesiadywac i nagle sluch o niej zaginal . Wiem,ze miala salon kosmetyczny i czesto problemy z pracownicami.. Ktos cos wie na ten temat?

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 cze 2014, 05:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1383
Tomaszysko - KAŻDY kto ma windows (nawet te najstarsze 95 i 98 a co dopiero najnowsze które mają opcje językowe 180 bodajże krajów) ma język polski - wystarczy zmieniść ustawienia językowe i klawiatury na "polski programisty", to taki mały offtop

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 cze 2014, 07:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2014, 01:07
Posty: 40
Ruger44 uwierz mi ,ze Arabowie nie maja ;] a na klawie sa zajebiscie fajne znaki.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 cze 2014, 23:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 cze 2014, 22:49
Posty: 22
Apropos to ma ktoś może privy Ammi92? Też odeszła ostatnio. Jeżeli nawet chcecie coś w zamian to piszcie :D (PS. Wiem że offtop, ale szukam też privów XNikolaX :) )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 11:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Po ponad dwóch latach niewchodzenia na ShowUp.tv znów sobie o nim przypomniałem, a aktywnie spędzałem tam czas w 2011 r., zaraz jakoś po powstaniu tego serwisu, wtedy transmisji było w jednym momencie 20-30, a w nocy czasami tylko kilka, ostatnio wszedłem i zdębiałem - serwis się znacznie rozrósł.
Ze starej ekipy zauważyłem tylko BoskąChillout, pamiętam ją jako sympatyczną, nierozbierającą się dziewczynę, lubiła popijać desperadosa na transmisjach, spędziłem u niej kupę czasu.
Nie widzę już dziewczyny o nicku skromna, pamiętam, że swoje pierwsze żetony wydawałem właśnie na nią, nie rozbierała się, gawędziliśmy sobie tylko, miała stałe grono osób oglądających jej transmisje. Pamietam, że zwykle zbierała na orzeszki :) Któregoś razu skromna zdjęła bluzkę i ze trzy minuty siedziała w staniku, to był szok i niedowierzanie hahaha :) potem już tego nie robiła, a my, którzy trafiliśmy na tę wyjątkową transmisję byliśmy szczęsciarzami, pamiętam że było to bardzo podniecające doświadczenie, a skromna zdjela tylko bluzke.
Pamiętam dziewczynę, której chłopak grał ciągle w wow-a i nie miał dla niej czasu, gadaliśmy o życiu, o polityce, niezłe dysputy bywały do nocy, żadnego rozbierania tam nie bylo, to nie ten typ dziewczyny.
Było jeszcze kilka innych dziewczyn, nie pamietam niestety nicków, były to dziewczyny gadające i nierozbierające, z sentymentem wspominam te poczatki ShowUp.tv, spędzaliśmy na prawdę fajne wieczory, choć dla kogoś taka forma spedzania czasu może wydawać się dziwna, ja to jednak miło wspominam. Pewnie tych dziewczyn już nie ma na ShowUp.tv, szkoda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 20:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Widzę, że są jeszcze ludzie pamiętający starego showupa. Może aż tak starych czasów nie pamiętam, ale kiedyś ShowUp.tv było jakieś takie inne...... Lepsze.......


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 23:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
ja pamietam showupa jeszcze z czasow jak nie bylo zetonow i krolowa byla kochamganje123, sporo ciekawych osob sie przez ten czas przewinelo, wielu nawet mi brakuje, moze juz z troche pozniejszych ale np. grace88 (tej cholery najbardziej... zdecydowanie najfajniejsza ze wszystkich jakie poznalem na ShowUp.tv), l38w154w45, malewkurzone, tylkomnieschrupac, ona25poznan, slodko_gorzko, az sie dziwie, ze pamietam jeszcze te nicki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2014, 08:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Ona25poznan ona miała siostrę czy tam kuzynkę? Bo pamiętam widziałem je, ale to bardzo dawno temu, jak pierwszy raz zajrzałem na ShowUp.tv ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2014, 16:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Do 67 roku życia powinny na ShowUp.tv siedzieć , póki ich na emeryturę nie zwolnimy. :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 paź 2014, 11:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 paź 2014, 11:14
Posty: 8
Orientuje się ktoś co się stało z sexiluną? Na ShowUp.tv jej nie ma, na innych portalach też, strona zlikwidowana, Skype milczy, na maile nie odpowiada :-(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2015, 19:29 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2015, 21:24
Posty: 26
witam wszystkich serdecznie....
a w temacie.mi najbardziej brakuje rikitiki87.znalazłem ja an zbiorniku pod innym Nickiem ale i tam przestała nadawać.może wiecie co się z nia dzieje i ewentualnie jak ja odnaleźć?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO