ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2015, 07:17 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 271
jak bylem na priv to bylo wszystko ok


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 09:51 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
Pewnie to koleżanka z burdelu miss.


No i twojej starej, która ciągnie ciapakom za kebaba.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
It_was_not_me pisze:
Cytuj:
Pewnie to koleżanka z burdelu miss.


No i twojej starej, która ciągnie ciapakom za kebaba.


A twojej staraj nawet by nikt nie podał bo jest taka brzydka a co tu dopiero mówić o daniu jej kebaba nawet na liścia w morde nie zasługuje z taka aparycją dlatego ciągnie tylko kotą na śmietnikach i właśnie tak powstałeś hahahah nie myśł ze jakiś ciapaty Cie zrobił masz tą karnacje po czarnym mruczusiu co lata jeszcze po twoim podwórku wez mu tez obciągnij bo widzę jak miss i angelika pracujesz też w burdelu szybko sb ze mną poradzileś adminie jestem ciekaw ktora Ci za to obciągnęła hehe czy ten zeofil się poswięcił do którego pisze i się wypiął hahahah albo mustang hahahaha WSZYSTKOWIEDZĄCY KRÓLUJE NAD WAMI PUSTAKI :)


Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 14:14 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:18 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
JA BZEM U NIEJ WCZORAJ NA TRANSMISJI I GDY OSIĄGNIĘTO CEL ZABAWA VIBRO POWIEDZIAŁA Z
ŻE NIE BEDZIE ROBIĆ TEGO PRZED TAKĄ PUBLIKĄ BYŁO 178 OSÓB I ZAMIAST TEGO USTAWIŁA 2 PRIVY ZA 10 ZET SWOIM KOLEGA KTÓRZY ŁĄCZNIE DALI 90 ZET A CEL WYNOSIŁ 500 ZET WIEC MILO POSTĄPIŁA Z RESZTĄ CO SIE ZRZUCAŁA !!!! DZISIAJ OKOLO 5.30 TO MIAŁO MIEJSCE HAHAH UWAŻAJCIE NA NIĄ TO OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
UWAGA TO KOLEŚ KTORY HEJTUJE MISS_STRIPPER I ANGELIKE !!!!

Niedługo nie nadążysz nad zmianą nicków O0 O0 O0 O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
NO HEJTUJE JE BO SA TEGO WARTE WCZORAJ BYŁBYŚ NA ANGELIKI TRANS TO BYŚ ZOBACZYŁ CZY NIE MOWIE PRAWDY ALE TY JAKO ICH ALFONS PEWNIE POWIESZ ZE BYLES I ZUPELNIE CO INNEGO WIDZIALES HAHAHAH TAK JAK NATURE U MISS HAHAHA WIEM WIEM ZE SIE POPLAKALES ADMINOWI ZE WCZORAJ SIE ZAPOWIETRZYLES Z BRAKU ARGUMENTOW ALE CHOCIAZ RAZ BYŚ SPOJRZAŁ PRAWDZIE W OCZY I POPARŁ SWOJE ARGUMENTY FAKTAMI WIEC PO CO SIE WYPOWIADASZ JAK U NIEJ NIE SIEDZIALES WCZORAJ? DEMENCJA IQ? I TAK NIE ZARUCHASZ ICH PO RAZ KOLEJNY ZMI9ENIŁY STAWKĘ NIE STAĆ cię ;D ;D ;D niedlugo nie nadążysz za swoja wrodzona demencja i nie zalogujesz się tutaj wiec korzystaj z czasu alfonsie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
Adminowi ? Chyba cos Ci sie w glowce pomieszalo O0 O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 13:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
jak sprzedajesz ludzi na policji a adminowi nie powiesz ;D ;D ;D ;D ;D chyba ze sie twoja podwładne poskarżyły alfonsie hehehe ale to tylko na twoją prozbe hehehe policyjna pałko ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D idz zanieść pączki na komende przeciez jesteś tam co niedziele zanieść pączki ziomalą i na sprawozdanie balkonowego mohera poklepią Cie po tylku za to i wychodzisz szczęśliwy a więc idz sb popraw humor nasz w końcu co niedzielna rozrywkę ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D I NIE WYPOWIADASZ SIĘ NA TEMAT ALFONSIE ŻE ANGELIKA TO OSZUSTKA!!!!!!!!!!! WCZORAJ OSZUKAŁA LUDZIIIII!!!! I KTO TU JEST HEJTEM WPADŁEŚ MI TYLKO POCISNĄĆ HAHAHAH I ZERO KONKRETÓW NA TEMAT HAHAHAH KTO TU JEST HEJTEM????? HAHAH NO JA NA PEWNO HAHAHAHA DZIEKI DZISIAJ JUZ NIC MI HUMORU NIE POPSUJE ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 14:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
HAHAAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHA HAHA !!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 14:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
na poziomie ziomie na poziomie hahahahhahahahahahahhahahahahahhahahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D nawet taki post ma wiecęj treści od twoich pustych słów:) O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 16:29 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
[quote="misiooo"]JA BYEM U NIEJ WCZORAJ NA TRANSMISJI I GDY OSIĄGNIĘTO CEL ZABAWA VIBRO POWIEDZIAŁA Z
ŻE NIE BEDZIE ROBIĆ TEGO PRZED TAKĄ PUBLIKĄ BYŁO 178 OSÓB I ZAMIAST TEGO USTAWIŁA 2 PRIVY ZA 10 ZET SWOIM KOLEGA KTÓRZY ŁĄCZNIE DALI 90 ZET A CEL WYNOSIŁ 500 ZET WIEC MILO POSTĄPIŁA Z RESZTĄ CO SIE ZRZUCAŁA !!!! DZISIAJ OKOLO 5.30 TO MIAŁO MIEJSCE HAHAH UWAŻAJCIE NA NIĄ TO OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!


W DODATKU PRAWDOPODOBNIE TO PROSTYTUTKA ,KTÓRA ZAKOCHIWALA W SOBIE PANOW VIP ŻEBY WYCIĄGAĆ OD NICH KASE PARE OSÓB MI TO MÓWIŁO CO JA PODOBNO ZNAJĄ Z REALA WIEC WIE JAK WAS PODEJSC ZEBY WYCIAGNAC OD WAS KASE NIE MYLCIE TEGO Z INTELIGENCJĄ POZDRO I UWAZAJCIE NA NIĄ TO OSZUSTKA!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 17:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 16:52
Posty: 13
Gruba akcja osoby cierpiacej na psychopatie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2015, 18:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Dziękuje bardzo panie doktorze i poproszę o definicje psychopatii której nie znasz hahaha ale jakbyś był wczoraj na trans u Angeliki to byś chociaż przyznał mi racje mimo iż uważasz mnie za psychola panie samozwańczy psychiatro co robi rozpoznanie po postach hahahahha powodzenia takim postępowaniem nie zajdziesz daleko dzięki za sensowne argumenty do posta hahahah typowe dla pustaków ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D teraz już wiem doctor to Angelika co tam pustaczku ale Cie wczoraj przyłapałem na oszustwie heheh więc się teraz pilnuj jesteś na obstrzale oszustko


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 15:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
naprawdę nikt tego nie widział z tego forum?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 17:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
nieniktniewidzialinachujspamujeszjakpojebany

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 01:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
spam spam spam walczę jak van dam ;D ;D ;D ;D ;D ;D tylko pytam wyluzuj bo podobno kto pyta nie błądzi a ja nie wiem jak dość do domu mentalnego orgazmu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO