ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2014, 06:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Żeby nikomu przypadkiem do głowy nie wpadło płacić tej oszustce - laska sprytnie wykorzystuje lapsusy językowe żeby ustawiać takie cele, które sprawiają wrażenie erotycznych ale erotyczne nie są np. dzisiaj z rana ustawiła "mokra za 300" - każdy oczywiście myśli, że po przekroczeniu łącznej sumy napiwków 300 laska zrobi mokry podkoszulek - i tu zonk, najpierw po przekroczeniu 300 poinformowała zebranych że "cel niezrealizowany, że ma być JEDNORAZOWE 300 (oczywiście o tym nie było słowa w opisie, zmieniła dopiero potem jak jej ludzie udowodnili że może dostać bana) a potem, gdy w koncu jakiś desperat zapłacił jednorazowo 300 - przyniosła szklankę wody i się nią polała, oczywiście jak łatwo się domyślic nie mając na sobie białej, cienkiej koszulki tylko gruby top i przy tak małej ilości wody nie było widać nawet zarysu sutków, a co dopiero pełnoprawnego pokazu. Z drugiej strony - takiego właśnie unikania golizny należy oczekiwać po kimś, kto ma w profilu zaznaczone że się nie rozbiera, więc dziwię się ludziom którzy jednak mimo wszystko na coś liczą! Kombinatorka, z tych co to weszły na ShowUp.tv i znalazły sobie cwany sposób na wydzieranie żetoników od nieuważnych czy wręcz niemyślących ludzi, unikajcie jej!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 07:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger tu nie ma co się dziwić, zawsze znajdzie się taka, która będzie kombinować z celem. Dla tego warto wchodzić na profile pań, a nóż dziewczyna się opisze i będzie wiadomo czego można się spodziewać na transmisji. Kiedyś widziałem na jakieś transmisji jak dziewczyna miala w celu "pokaże myszkę" i ludzie dawali, jak dobiło do określonej kwoty owszem pokazała myszkę... komoputerową :P

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 09:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Tak ale od tego powinni być modzi i powinni pilnować realizacji celów, codziennie o każdej porze powinien być wyznaczony jeden mod "dyżurny" a tymczasem nawet jak się zgłosi to trzeba czekać po 2-3 dni na reakcję, a wtedy już jest za późno bo nie można nic udowodnić a laska już sobie wypłaci swoje "oszukańcze" żetoniki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Wiesz, raczej my z tym nic nie zrobimy. Ja nie wiem czy ciężko im "zatrudnić" kilka osób, które będą jak to napisałeś dyżurować na ShowUp.tv i pilnować dobytku za jakieś tam żetony. Moderacja by się poprawiła to i dziewczyną odechciało by się robić wałki. Ja ostatnio widuje moda jak wyrzuca laski, których nie ma na transmisji.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
W sumie koszt zatrudnienia chocby jednego moda to minimum 3 tysie miesięcznie, a modów pracujących po 8 godzin dziennie musiałoby być co najmniej 4 = 12 tysi co miesiąc. A to już poważna kwota a oszustw jest w sumie niewiele i jedyne co się zyskuje to komfort oglądających, a akurat to twórcy ShowUp.tv mają głęboko w poważaniu...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 10:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger dla tego dałem "zatrudnić" w cudzysłów. Myśle, że ShowUp.tv mogło by sobie pozwolić na kilka osób które moderowały by transmisje po kilka godzin dziennie wzamian za żetony nie realną kasę. Moim zdaniem to jest do wykonania, można robić to tak jak w niektórcyh grach mmo gdzie GameMasterzy są wolontariuszami, a ich "praca" często wynagradzana jest właśnie jakąś walutą w grze czy jakimiś bonusami.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 11:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
anopS pisze:
Ja ostatnio widuje moda jak wyrzuca laski, których nie ma na transmisji.

No to to im "fantastycznie" wychodzi. Jakby wychodząca na kilka minut dziewczyna popełniała poważne przestępstwo.
anopS pisze:
Ruger dla tego dałem "zatrudnić" w cudzysłów. Myśle, że ShowUp.tv mogło by sobie pozwolić na kilka osób które moderowały by transmisje po kilka godzin dziennie wzamian za żetony nie realną kasę. Moim zdaniem to jest do wykonania, można robić to tak jak w niektórcyh grach mmo gdzie GameMasterzy są wolontariuszami, a ich "praca" często wynagradzana jest właśnie jakąś walutą w grze czy jakimiś bonusami.

Takie "zatrudnienie" byłoby niezgodne z prawem.
A osoba z która nie ma się umowy o prace może nadużywac władzy i nikt jej nic za to nie zrobi. A choćby priwy które nagra będą może dla niego więcej warte niż te żetony, które by zarabiał. Niestety to jest kasa i tu nie ma sentymentów. To jakby komuś powierzyć swoją kartę kredytową z pinem, łudząc się że nie nadużyje zaufania. Pokusa może być zbyt wielka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 11:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
no ale przeciez mozna podpisac umowe zlecenie czy o dzielo i takiemu modowi nie dawac pełnego dostepu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 11:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
piesikot pisze:
Takie "zatrudnienie" byłoby niezgodne z prawem.
A osoba z która nie ma się umowy o prace może nadużywac władzy i nikt jej nic za to nie zrobi. A choćby priwy które nagra będą może dla niego więcej warte niż te żetony, które by zarabiał. Niestety to jest kasa i tu nie ma sentymentów. To jakby komuś powierzyć swoją kartę kredytową z pinem, łudząc się że nie nadużyje zaufania. Pokusa może być zbyt wielka.

Pieskot, nie sprawdzałem jak to wygląda prawnie, ale wolontariat też jest określony jakimiś przepisami. Taki moderator nie miałby władzy absolutnej, zostawienie takiego serwisu prawie bez nadzoru prowadzi do takich sytuacji. To nie mogły by być pierwsze lepsze osoby które na hasło "kto chce być modem" podniosą ręke i powiedzą "ja, ja!".

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 12:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2014, 17:11
Posty: 49
Sporo dziewczyn 'kantuje' na celach. Dla przykładu,nie pamiętam już nicka ale jedna z nich robi to w ten sposób: ustawia jakiś cel,dajmy na to strip za 1200. Dostanie załóżmy ~400żetonów łącznie po czym opuszcza transmisje i wraca po 10-20minutach z celem od zera.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 14:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
hehe. podobną sytuację pamiętam która akurat była w miarę fajna. Para robiła "szybki numerek" za 10 żet. Oczywiście każdy sypał a koleś brał kartkę pisał cyfrę i machał nią szybko - szybki numerek. Jako że wpadłem z nie dowierzaniem i po pierwszej 10 od kogoś zrobił ten cel, to zacząłem i ja się bawić, jednak ja chciałem cyfry rzędu decyliona ;D udawało się mu na 2-3 kartkach napisać wybraną cyfrę. Później wziąłem coś większego nie pamiętam co to za liczba, trochę oszukał ale wiedziałem o tym i pośmiałem się razem z nimi. ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Coolorek, wystarczy trochę kreatywności i może być zabawnie :)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Jak obie strony się bawią i za bajońskie sumy rzędu 10 zet to wszystko jest ok, gorzej jak ktoś wywala 3x100 zetonów tylko po to, żeby się dowiedzieć że tylko JEDNOSTKOWE 300 zet gwarantuje wypełnienie celu bo to już czyste skurwysyństwo

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ale zdajesz sobie sprawę, że takie laski nie mają przyszłości nawet w opanowanym przez koniobijców ShowUp.tv?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Dlatego właśnie staram się zgłaszać i nagłaśniać takie sprawy za każdym razem jak widzę. To niby jazda na krótką metę ale ta laska z tematu ponad 600 zet zarobiła w piękny poniedziałkowy poranek i wątpie czy jej mod to zabrał. Z drugiej strony dalej nie rozumiem takiej krótkoterminowej logiki - nachapać się te głupie 50-60 zł i dostać bana za drugim czy trzecim razem, a mogła pokazać te nieszczęsne cyce w mokrej podkoszulce, korona by jej z głowy nie spadła, to nie mydło to się nie wymydli a kasę by miała i dobrą markę by sobie wyrobiła, a tak już raczej nikt z tych co byli rano na jej transmisji nie zaufa i nawet jak kiedyś znowu ustawi quasi-erotyczny cel to nikt jej żetonów nie da

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, 15:35 przez Ruger44, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2014, 15:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
I bardzo dobrze. Jak by nie patrzeć to my tworzymy ten portal i jeżeli sami nie będziemy wyłapywać takich akcji i nagłaśniać to będzie tak działo.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 10:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
PS: Oszustka dostała bana na "dziubka", teraz siedzi na "roza25"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 11:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger czujne oko ;) Wczoraj wieczorem widziałem chyba ten jej nowy nick gdzieś na transmisjach ale nie wchodziłe do niej. Jak będzie dziś wieczorem to wejde zobaczyć co ona tam kombinuje.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 12:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Póki sobie gada bez jakiegoś ciśnienia na żetony i siedzi w dole stawki to nikomu nie szkodzi, ale w każdej chwili znowu może ją najść wena na oszukiwanie na celu i wtedy trzeba od razu walić do moda, może jej w końcu założą stały ban na IP

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 12:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Może jeden ban trochę ostudził jej zapędy. Ale trzeba pamiętać, że jakie się zrobi pierwsze wrażenie tak później będą cie widzieć.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO