ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 19 wrz 2015, 20:46 Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 22:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2014, 18:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
Kris1910 pisze:
MajkelDżekson pisze:
zajebista laska nieoszlifowana, pierwszy raz ją zobaczyłem majowej niedzieli jak wróciłem uświęcony z kościoła i zabrałem ją dymać na priw jak Matejko Dziewicę Orleańską. czytałem że są tu ludzie od nagrywek privów jak coś to piszcie na pw to sie dogadamy, Kochaniutkej mam fajnego za 500 żet.


Tutaj wolimy udostępniać za darmo niż za każdym razem płacić do download :P Nawet jeśli to 500 to za dużo.


to jeszcze raz powiem jak sciągnę coś co mnie ucieszy za darmo to też dam za darmo. a do tego raczej bedzie potrzebne by można na tym forum kontaktować sie prywatnymi wiadomościami a nawet tego tu nie widzę (czy jestem ślepy)?

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lip 2014, 15:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2014, 17:42
Posty: 1
A co sie z nią stało juz nie transmituje ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lip 2014, 17:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Pojechała na miesiąc na wakacje. I nick zmieniła, ale o tym już wiesz, tak?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 05:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Zakaz podawania kontaktu
Na jaki ? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 11:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
SlodkaWredotka czy SexownaWredotka albo coś takiego, trudno mi na ten moment sobie przypomnieć, jak będzie to na pewno zauważysz bo zawsze ma podobny avatar z tą swoją słodką buzią w wykurwiście wielkich okularach :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 13:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Ten drugi.
Dzięki wielkie...
Szkoda, że trzeba tyle czekać bo na wypłatkę chciałem ją właśnie odwiedzić :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 16:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie chce tu robić pani antyreklamy ale na Twoim miejscu bym się zastanowił - u niej w sumie nie ma sensu brać niczego poniżej tego 1000 (bo 5cio minutowy strip do naga bez palcówy albo sama pupa/piersi nie są IMHO warte pieniędzy które za nie żąda) a znowu 10cio minutowa masturbacja za tysiaka... Jak dla mnie kicha, przed zachwalała jaka to ona nie jest napalona, jaki demon seksu, jak kocha palcówki a w trakcie było jak u jakiejś podrzędnej żetoniary - zabawa we włóż/wyciągnij i odrobina (sztucznych) jęków, do tego równiutko z wybiciem 10tej minuty koniec zabawy - po wywaleniu stówy oczekiwałbym NAJMNIEJ zabawy do orgazmu bez patrzenia na zegarek a koniecznie "przed" pięciominutowy stripek i "po" miłe pogaduszki i flirt połączone z seksownym ubieraniem a nie taki klops... To Twoja kasa, zrobisz co zechcesz ale gdyby to była moja stówka to wolałbym kupić za nią 2 soczyste, długie orgazmy Kamy, SłodkiejKuszącej, Cukiereczka, Szwedki, So-Shy albo którejś z tuzinów "półamatorek" - lasek z ładnymi ciałami i entuzjazmem ale niewyrobioną jeszcze marką niż pakować się w taki drętwy pokaz, owszem ciało ma fajne, cycki chyba najlepsze na ShowUp.tv ale to nie powód żeby wspierać jej źle wyliczony biznesplan

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 17:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Super !
Dzięki za info.
Więc chyba jednak nie skorzystam jeśli wszystko takie "sztywne" i od niechcenia jest :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 18:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Póki co cały lipiec jej nie ma więc możesz sobie popróbować u innych, może akurat trafi Ci się jakaś ulubienica którą polubisz bardziej :) A może i Wredotka wróci odmieniona, z nowym zestawem privków (i cen...) i lepszym podejściem do biznesu. A jak wróci to "przed" ustal z nią wszystko co i jak, może dostaniesz coś więcej niż ja, ja w sumie privka brałem późno w nocy, może była już zmęczona tym kilkugodzinnym jałowym gadaniem z sępami i pokamonami, każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Ciałko ma fajne więc z czystej ciekawości można wziać, choćby i najkrótszy priv żeby sobie popatrzeć na te cycuszki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 18:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Póki co patrząc po tych darmowych to mało jest takich które odpowiadałyby mi, ale jak to mówią, kto szuka, nie błądzi :D
A u koleżanki kochaniutkiej to wolałbym całe ciałko z zabawą i buzią zobaczyć, ale z tą ceną to ciut przesada :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2014, 19:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Za masturbację z twarzą z tego co pamiętam śpiewa sobie 2000 zet (1000 bez), co jest w ogóle skandalem na skalę światową :-) bo mało która laska w ogóle ma tak drogie privy (wszak za 200 zł można mieć wypasioną godzinę z dobrą pro w realu albo fundusz na kupowanie drinów tępym małolatom w klubie, a żadna masturbacja nie zbliża się nawet do doznań jakie oferuje seks z żywą kobietą) a jak już to są to wypasione, godzinne privy, przeważnie z partnerem, przebierankami, gadżetami a nie 10 minut masturbacji i to bez gwarancji orgazmu. Nie wiem czy w ogóle ktokolwiek kiedyś wziął tą twarz, bo jak dla mnie owszem, orgazm bez możliwości patrzenia na buzię pani jest "płytki" (gorszy jest tylko privek z orgazmem bez dźwięku) ale kurde, stówka tylko po to żeby widzieć jej buzie? Laska się chyba z kosmosu urwała, a ta "walka" o buzię jest kompletnie niezrozumiała bo przeciez pokazuje ją non-stop na ogólnym, więc jeżeli ktoś by chciał ją nagrać na masturbacji i zrobić przypał u rodziny czy szantażować to mógłby po prostu połączyć klatki ujęcia z ogólnego i z masturbacji.

Jak coś to właśnie od tego masz dział "Kocham ją" żeby znaleźć interesującą Cię laskę i poczytać opinie innych zanim wywalisz kasę, a jak chcesz coś "na szybko" się dowiedzieć to zawsze można zapytać na forumowym czacie, wieczorami przeważnie jest kilka doświadczonych osób i wspólnymi siłami coś tam zawsze Ci wybiorą :-) Na pewno przed podjęciem kosztownej decyzji warto sobie porównac oferty, bo czasami za 5 minut zabawy u jednej laski masz 15 minut do orgazmu u drugiej a w sumie mało która ma aż tak zajebiste ciało żeby warto było przepłacać

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sie 2014, 16:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
http://ShowUp.tv/kitka342 nowy profil kochaniutkiej, stare ceny :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sie 2014, 16:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
Ruger44 pisze:
http://ShowUp.tv/kitka342 nowy profil kochaniutkiej, stare ceny :-)

widać że się "ceni" bardzo dziewczyna :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sie 2014, 17:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Większość lasek na ShowUp.tv ma ambicję bycia naj w czymś - najlepsze orgazmy, najlepszy wytrysk, najlepszy lodzik, najlepszy strip - ona też ma ambicję bycia naj na ShowUp.tv - tylko szkoda że NAJdroższą :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 18:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 23:57
Posty: 22
Ktoś coś ma z nią?:) Zapraszam do wymiany, Zakaz podawania kontaktu.pl.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 18:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
vaq25 pisze:
Ktoś coś ma z nią?:) Zapraszam do wymiany, Zakaz podawania kontaktu.pl.

To jest dział do dyskusji wymiany i prośby są w innej części forum.
Żeby nie było offtopa. Póki co widać tylko buzię nic po nad to bo siedzi ale ładna z twarzyczki jest ;)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 21:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ona na ogólnym nic nie pokazuje, a privki ma kosmicznie drogie, więc raczej ciężko jest dorwać jakieś materiały z nią

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2014, 21:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:18
Posty: 216
Ruger44 pisze:
Ona na ogólnym nic nie pokazuje, a privki ma kosmicznie drogie, więc raczej ciężko jest dorwać jakieś materiały z nią


Na poprzednim nicku pokazywała cycki albo tyłeczek w majtkach co 100 więc może ktoś coś ma.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2014, 20:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2014, 15:36
Posty: 3
Podajcie mi stronę gdzie można w miarę szybko wrzucić film to Wam wrzucę ;) Sam kiedyś dłuuugo szukałem ale znalazłem ale jest już tam usunięty. Dosyć stary ale pokazuje na nim wszystko ;) Widać jak z biegiem czasu zmieniły się jej transmisje :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2014, 20:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2014, 17:18
Posty: 216
zippyshare.com ale wstaw do działu download ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marceli69 i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO