ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2014, 16:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 05 cze 2014, 15:17
Posty: 60
hmm nie wiedziałem jej chyba, to ta co buzie pokazuje?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 16:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Tak


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 08:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
A w dalszym planie pamiątka bierzmowania :D Fajne cyce, ale uważam, że dół ma lepszy :) Chętnie bym go obejrzał jeszcze raz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 13:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:31
Posty: 26
Może jakąś zrzutę zrobimy dla bohatera, który postanowi nagrać ją całą nagą razem z buzią na privie ? ;)

_________________
Cokolwiek z kochaniutka223/kitka342 proszę ślij na Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 13:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sty 2014, 19:36
Posty: 10
Dół całkiem niezły - no i ma fajne dildo do zabawy - polecam ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 14:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:31
Posty: 26
Jest teraz na ShowUp.tv. Może screeny lub fotki ktoś z priva? A w ogóle to jeśli ktoś może się z nią wybrać i nagrać to nie widzę problemu, żeby sięzłożyć. Dla jednej osoby to dużo,ale zrzutka to jużnie taka tragedia. ;)

_________________
Cokolwiek z kochaniutka223/kitka342 proszę ślij na Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 15:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sty 2014, 19:36
Posty: 10
Niestety nagrywanie nie dla mnie - nie sprawia mi to frajdy - a i tak mam bardzo wąski zakres dziewczyn z ShowUp.tv, do których wchodzę na priv. Ostatnio własnie kochaniutka dołączyła do tego grona bo jest całkiem fajna - privy drogie, niestety - ale najlepsze dziewczyny zawsze mają nieco większe ceny niz reszta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 15:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:31
Posty: 26
A chociaż kilka screenów mógłbyś podesłać? ;)

_________________
Cokolwiek z kochaniutka223/kitka342 proszę ślij na Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 17:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Chętnie bym pomógł, ale nie mam pieniędzy na priva, wiec nie zrobię nic więcej niż to co już wrzuciłem ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 17:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Panowie takie "ustawki" na nagrywanie to róbcie w dziale "download" a nie "kocham" bo tu nawet niezalogowani mogą wchodzić i podejrzeć. Laska się wkurzy i sobie pójdzie na inny serwis

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 17:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
Temat był na download, ale został przeniesiony. Wrzuciłem video, a temat nadal tu ;]
Dlatego jak najbardziej jestem za przywróceniem tematu do download


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 20:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:31
Posty: 26
To prośba do moderatora aby przenieść temat albo usunąć te posty, które mogą być niewygodne.

Zakaz podawania kontaktu
Ja też nie mam na tyle kasy, żeby szastać privami.
Dlatego właśnie padła propozycja, żeby się złożyć ;)
Ktoś ma pomysł jak bezpiecznie i anonimowo dla kogoś zebrać kasę? Kandydat?

_________________
Cokolwiek z kochaniutka223/kitka342 proszę ślij na Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 20:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zróbcie w dziale "Download" temat: "Zrzutka", tam podajcie nick z ShowUp.tv osoby która będzie "kupować" (oczywiście tym, który będzie robić nagrania musi być ktoś zaufany i mający możliwości i umiejętności nagrywania np. pewien DJ :) a i ważne jest, żeby nick osoby zbierającej kase i kupującej priv nie był ten sam (bo laski będą wiedziały kogo unikać) i datę zrzuty, w okreslonym terminie przez godzine czy dwie osoba zbierająca odpala transmisję z czymś neutrealnym (np walenie Niemca po kasku :-) i celem "na waciki" o sumie takiej, ile kosztuje priv u danej laski (NIE dawać w celu tam nicku osoby którą chcecie nagrywać bo to prosta droga do bana, a i też na kamerce musi się coś dziać żeby nie dostać bana za brak aktywności), ludziki dają żetony (nawet 10 ale od wielu osób to już coś bo z drobnych cegiełek zbiera się cel!), zbierający spisuje nicki (forumowe) dających, nagrywa laskę, potem robi tyle filmików co było dających, do każdego filmiku nagrywa sugnature z nickiem danej osoby w trudnym do usunięcia miejscu i posyła do ludzi którzy dali. Każdy dał mało ale fapi i jest szczesliwy! Jak jakiś filmik "wypłynie" gdzieś na necie to macie sygnature i wiecie komu nigdy więcej nie dawać. Troche z tym roboty ale gwarantuje anonimowość a i laski nie są stratne bo filmy z privów nie powinny masowo wypływać dzieki sygnaturze, dostaną je tylko osoby które autentycznie coś jej dały a nie tysiące anonimów z torrentów

A - "przekazanie" kasy wygląda tak, że u "Walenia" :-) jest privek za 10 zet, bierzesz go, odpalasz swoją trans i pokazujesz na kartce nick z forum (a na forum musisz mieć podany meil - żeby wiedział na jaki adres film posłać) i dajesz swoją darowiznę, w ten sposób nie będzie dużego ruchu w PW i na czacie z nickami (administracja ShowUp.tv mogłaby namierzyć). I oczywiście zero gadania na czacie z "waleniem" o tym co ma kupować, od kogo, za ile etc - tylko anonimowe, neutrealne tematy, zero o nagrywaniu!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 00:38 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Jej transmisje to największe nieporozumienie ShowUp.tv. Łącze internetowe ma tak słabe, ze najczęściej widac pokaz slajdów. Kompletnie nie ogarnia czatu, jak już pisze z kimś to są to "gawędziarze-erotomani", którzy nigdy priwa nie wezma bo nie maja za co. Myslę, że panna sama zrezygnuje i zniknie za niedługo, a szkoda bo jedna z niewielu które twarz pokazują. Gdyby jeszcze miała pomysł na siebie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 01:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:03
Posty: 107
It_was_not_me pisze:
Jej transmisje to największe nieporozumienie ShowUp.tv. Łącze internetowe ma tak słabe, ze najczęściej widac pokaz slajdów. Kompletnie nie ogarnia czatu, jak już pisze z kimś to są to "gawędziarze-erotomani", którzy nigdy priwa nie wezma bo nie maja za co. Myslę, że panna sama zrezygnuje i zniknie za niedługo, a szkoda bo jedna z niewielu które twarz pokazują. Gdyby jeszcze miała pomysł na siebie...


i do tego ciało ma nieprzeciętne jak i buzię ładną :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 01:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 13:31
Posty: 26
Dlatego też jak ma zniknąć to trzeba się pospieszyć i uwiecznić jej piękno ;) Czekam wciąż, aż wątek wróci do działu download, żeby można było przeprowadzić zaplanowany priv. Ja jestem w stanie zapłacić, ale nie całą sumę tylko się złożyć. Wyżej jest napisany cały misterny plan, który może się udać. No chyba, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się screenami/filmem. ;)
A w tym planie to ja nawet nie mam nic przeciwko, żeby nagranie umieścić tutaj dla wszystkich. Interesuje mnie tylko, żeby zobaczyć jej całe ciało łącznie z buzią :)

_________________
Cokolwiek z kochaniutka223/kitka342 proszę ślij na Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 05:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No to bierzcie się do roboty! Sam bym to zrobił, ale ja mam zbyt wielu hejtrerów a i niestety laski znają mnie jako "recenzenta" i nie pozwalają za bardzo na privy, u wielu najlepszych mam już bana za to (co najlepsze - nawet u tych, które miały arcypozytywne recki!) Wrzuciłem temat do download, czekam na kandydatów do nagrywania i obróbki!

A co do jej ewentualnego zniknięcia - wydaje mi się, że ona nie ma zbyt wielkich potrzeb finansowych i ciśnienia na kasę, mieszka póki co z rodzicami więc na ShowUp.tv nie zarabia na rachunki tylko dorabia sobie do kieszonkowego, to jest istotna różnica bo nie musi mieć 2-2,5 tysia miesięcznie na utrzymanie, nawet jak tylko raz w miesiącu ktoś kupi privka za 1000 zet to już ma stówkę na kosmetyki, komórkę i drobne nastoletnie przyjemności typu restauracja, kino etc. A raz w miesiącu, mimo zbójeckich cen, nikt nie kupuje, przeważnie raz dziennie ma jakiegoś jelenia.

Ja tam na jej miejscu bym skasował profil i zaczął od nowa - już kompletnie bez pokazywania buzi, za to z opisem "ponoć najlepsze cycki na ShowUp.tv" i z celem z "cycki 1min 50 zet", w godzinę z takich "drobnych" cycków by miała tyle, ile teraz przez cały dzien z privów :-) I mogłaby utrzymać te ceny które ma teraz bo ludzie, skuszeni pieknymi cycolami, płaciliby każdą kasę za priva. Ale cóż, laska nie ma zielonego pojęcia o marketingu a i niestety nie ma nikogo zaufanego kto by jej doradził (i jest zbyt tępa żeby czytać forum :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 10:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
zajebista laska nieoszlifowana, pierwszy raz ją zobaczyłem majowej niedzieli jak wróciłem uświęcony z kościoła i zabrałem ją dymać na priw jak Matejko Dziewicę Orleańską. czytałem że są tu ludzie od nagrywek privów jak coś to piszcie na pw to sie dogadamy, Kochaniutkej mam fajnego za 500 żet.

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 12:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 kwie 2014, 16:58
Posty: 34
Majkel a podzielisz sie tym privem? :) chyba ze chcesz cos na wymiane...pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2014, 14:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
MajkelDżekson pisze:
zajebista laska nieoszlifowana, pierwszy raz ją zobaczyłem majowej niedzieli jak wróciłem uświęcony z kościoła i zabrałem ją dymać na priw jak Matejko Dziewicę Orleańską. czytałem że są tu ludzie od nagrywek privów jak coś to piszcie na pw to sie dogadamy, Kochaniutkej mam fajnego za 500 żet.


Tutaj wolimy udostępniać za darmo niż za każdym razem płacić do download :P Nawet jeśli to 500 to za dużo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO