ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 14:53 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 17:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 18 mar 2015, 21:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 kwie 2014, 09:44
Posty: 20
Nie musisz mnie wcale przekonywac. Jesli nadejdzie na to pora bedziesz o tym wiedzial. Moja corka tego swiata nie zna a zenada jest wypisywanie tych bzdur. Moze nawet ma lepsze dziecinstwo niz ty kiedykolwiek miales... kto wie :) Po mamuni umiejetnosci nie nabedzie bo nie zazwole na to. LIFE IS A BITCH SO LEARN HOW TO FUCK IT!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 18 mar 2015, 21:58 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
A co poinformujesz mnie? :) ,że misja wykonana ;D bo nie zamierzam siedzieć w tym całym cyrku zwanym ShowUp.tv:)chyba ,że u siebie na trans albo u normalnych kobiet nie u .......(dla Ciebie kotek ;D )Sama widzisz ,że nie chcesz żeby młoda to robiła więc mam prawo do wypowiadania się tak o tym .Powinnaś mnie popierać.A w takim kształcie forum jest tylko kopalnią propagowania ShowUp.tv.Pozwólcie też pisać o zagrożeniach z tym związanych a nie tylko klaskać jak klakiery bo wszystko ma dwie strony.Doświadczasz tego to wiesz o co chodzi :) :) :) A młoda będzie miała na pewno lepsze dzieciństwo niż ja tylko przestań ciągnąć na ShowUp.tv rób te swoje pajacyki jak już nie możesz bez ......... żyć:) Szanujmy się ;) :) i dużo UŚMIECHU:):) :) i Ruger dla Ciebie mały zakompleksiony ptaszku hahaha ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 02:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
misiooo pisze:
No świadczy chujowo :(I nie jestem inny ale dojrzałem Ala ,jestem ten sam rocznik co Ty więc rozumiem Ciebie ale nie musisz już mu ciągnąć żeby zarobić.Nie przekonam Ciebie żebyś nie siedziała na ShowUp.tv bo jesteś łąjdaczką z wyboru przywiązaną do widzów i ekshibicjonizmu ale nie rób tego swojemu dziecku bo to żenada tak dorastać :( Zarabiaj tańcem ,staniem na głowie:),numerkami ale nie świruj z tatą ;D ;D ;D Cyc niedługo wraca z kursu i razem namiętnie pośmiejemy się na forum ShowUp.tv kurewek i też serdecznie pozdrawiamy najważniejsze żeby mieć siebie na wzajem gdzieś :) :) DUŻOOO BEZCENNEGO UŚMIECHU :) :) :) :)Tristan piękne ;D ;D ;D ;D ;D lepsze od Ali ;D ;D ;D ;D ;D Ruger pozdro SMILE :) :) :) Ja mam po prostu inne zdanie niż wy Ala a trolem jestem z wyglądu dlatego tak mnie nazywają:)i czyżby Ruger znowu dostajesz kompleksów porównując się do mnie masz tutaj buzki żeby się rozluznić hahahahahah ;D ;D ;D ;Dtak tak przedłużam sobie penisa siedząc tutaj i tymi buzkami hahahah




co za uposledzony debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa gdzie jest jakis administrator co zdejmie te scierwo z foorum!!!!!!!!!!!!!!!
ty glupi chuju odpierdol sie od lasek i idz kurwa zwal sobie, chyba ta samotnosc dje tobie we znaki ze obrazasz laski!!!!!!!!!!!!! to ich jebane cialo i biznes, ich sprawa co z nim robia ... moga doczepic sobie trzecia reke i nasrac na ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierdolona cioto:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 02:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
PURE TY SIE KURWA NIE TLUMACZ TEMU DEBILOWI:d:d:d
NIE MA SENSU WOGOLE BO NIC NIE ZROBILAS, SWIADOMNIE WESZLAS NA ShowUp.tv I TO CO ROBISZ JEST TWOJA PRYWATNA SPRAWA NIKT NIE MA PRAWA CIEBIE OCENIAC!!!!!!!!!! I ROZLICZAC Z ZYCIA... TYM BARDZIEJ TAJIE SCIERWO MISIO!!!!!!!!!!!!!1 MASOCHISTA POJEBANY WCHODZI NA ShowUp.tv OLADA DUPY ZAKOCHUJE SIE HAHAHAHA A POZNIEJ JEDZIE PO NICH! SZOK
UPOSLEDZONY DAWN:d:d:d
PEWNIE MAMA GO UPUSCILA PRZY PORODZIE, A TATA ZAJEBAL LISCIA.... :d TAKIE TO GLUPIE :d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 02:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
Hahahaha Gorall szkoda ze nie ma opcji ''LUBIE TO'' przy Twoich komentarzach :D hahahaa :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 02:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
bo juz kurwa nie mam sil do tej kurwy-Miso!!!jakie to jest uposledzone dziecko:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 02:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 19:52
Posty: 28
Hahaha :D To już każdy chyba o tym wie..... :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 07:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 139
Mnie przyjemność oglądania jej z 18/19 niestety ominęła, a co do tamtych 2 filmików, to słabo bo czemu mam niby dawać dobre za nic.

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 08:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Nikt nikogo nie namawia do wchodzenia na ShowUp.tv,nie ciągnie na siłę,nie loguje pod przymusem, skoro ktoś się tam znalazł,to znaczy że zrobił to z własnej woli, na własną odpowiedzialność, i sam ponosi konsekwencje własnej chwiejności emocjonalnej , niepozwalającej mu w sposób spokojny i racjonalny, realizować cel, dla którego znalazł się na tym portalu a więc dobrej zabawy, miłej pogawędki, etz,etz.
To jak się traktuje innych ludzi, świadczy o nas samych, nikt kto poniża innego człowieka nie jest godzien tego by mu kiedykolwiek podać rękę, wymienić się z nim poglądem, odpowiedzieć na jego posta......i wszystko w tym temacie :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 10:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
misiooo pisze:
Ale ja im tego nie zabraniam mogą robić co chcą i z kim chcą nawet z takimi dziadkami jak Ala to robi ;D ;D ;DA więc mimo iż ona świadomie wybrała kurewski sposób bycia i jest to jej prywatna sprawa ,że upadła tak nisko wystawiając się na ShowUp.tv, ale nie zabraniajcie mi tego oceniać, ponieważ te ścierwa wystawiają się na widok publiczny a więc mam pełne prawo to robić!!! i mieć na ten temat własne ,odmienne niż Wy zdanie!!!Ale zwała z Ciebie gorall haha "nie ma sensu wogole bo nic nie zrobiłaś","Nikt nie ma prawa Ciebie oceniać!!!!i rozliczać z życia"hahaha ale się uśmiałem pajacu jakbyś pierwszy dzień był na ShowUp.tv i zapomniał ,że to nie są tylko prywatne transmisje.Rzeczywiście nie mam prawa mieć zdania na temat ciągnącej kutasy matki przy kilku tysiącach osób a dziecko w wieku dorastania będzie miało zrytą psyche przez rówieśników bo mama na necie ma "ciekawe"filmiki hahahha mimo iż Alu młoda na razie nie zna takiego świata nie każdy musi być taki bezduszny jak Ty gorall i czasami pomyśli jak ktoś może mieć zjebane życie przez nieodpowiedzialną matkę łajdaczke!!!Tobą już się nie przejmuję jesteś zepsuta do szpiku kości a niżej już się nie da upaść.Za to wy moje drogie pajace gorall i manson zabawnie gadacie jak na ludzi co wypadli rodzicom zamiast reszty z automatu coca-coli i widząc wasze zniekształcone mordy przez złośliwa naturę postanowili się nad wami zlitować bo myśleli ,że w 21 wieku jeszcze z chomątem będziecie pracowali więc zaoszczędzą tym ruchem na kupnie konia ;D ;D .Jak widać intelektem dorównują wam co w rodzinie to nie zginie hahahah UŚMIECHU moje pustaczki ;D ;D ;D ;D Manson i tak powrócę to jest moja

misja,praca i jedyna rozrywka ;D ;D ;D oraz sposób na dowartościowanie się na tle tych ścier a poza tym kocham

was moje pustaczki nie mogę już bez was żyć hahah a Wy mnie nie? ;) :o a Wy beze mnie też pewnie? ;) ::)



TY KURWA DEBILU!!! CZY KTOS IDZIE DO BURDELU I WYZYWA KOBIETY TY KURWO
?
Koniec tematu!!!
wchodzisz do miejsca gdzie sam napedzasz rynek, mowiles ze znale Miss z priwo wiadomo, bo jak inaczej i jakos kurwa podobalo Ci sie:D
nagle dostales zonk i jest wkurwiony na wszystkie kobiety z ShowUp.tv!!!
Ty cioto ty NIE MASZ prawa rzadnego, nawet dziwki nie masz prawa oceniac.
Puree daleko do dziwki, jak widzisz uprawia sex z swoim ffacetem ciagle tym samym, nie czuje wstydu i przynosi jej frajde obciaganie mu publicznie, a ty kurwa z zazdrosci cwelu nie mozesz tgo wytrzymac!!!
to na chuj patrzysz co Ona robi? wogole proponuje udac sie do specjalisty !!!
SWOJE ZDANIE WYRAZAC, BO POKAZUJE SIE W MIEJSCU PUBLICZNYM MHM.. A Nas nieinteresuje twoje zdanie bo jest tak plytkie u gowniene, ze az zal SMIECIU !!! tak mozna wyrazac swoje zdanie zyjemy w kraju demokratycznym ale tylko i wylacznie wtedy kdy mowi KTOS PRAWDE!!! a puki co to oszczerstwa z twojej strony i obrazanie ludzi.
Proponuje zajac sie swoim zyciem a nie plotkami, jak baba ty Kurwo-misiooo Nawet nick masz jak pizda!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 10:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lut 2015, 21:36
Posty: 21
marian40 pisze:
Nikt nikogo nie namawia do wchodzenia na ShowUp.tv,nie ciągnie na siłę,nie loguje pod przymusem, skoro ktoś się tam znalazł,to znaczy że zrobił to z własnej woli, na własną odpowiedzialność, i sam ponosi konsekwencje własnej chwiejności emocjonalnej , niepozwalającej mu w sposób spokojny i racjonalny, realizować cel, dla którego znalazł się na tym portalu a więc dobrej zabawy, miłej pogawędki, etz,etz.
To jak się traktuje innych ludzi, świadczy o nas samych, nikt kto poniża innego człowieka nie jest godzien tego by mu kiedykolwiek podać rękę, wymienić się z nim poglądem, odpowiedzieć na jego posta......i wszystko w tym temacie :o




ALE ... nie kazy to jest wstanie pojac:D Misoo na bank nie zal mu dupe sciska ze nie mu kobieta robi tak dobrze, bewnie jest zakompleksionym z malym ptaszkiem grubaskiem ktory siedzi w swoim pokoju w zamknieciu, dziennie wali browara z rozpaczy bo matka prosi tego nieudacznika zwby w koncu wzial sie w garsc i poszedl na swoje. Bo to taki wrzud na dupie ze wszystkich wkurwia.
Misoo to taka kurwa ktora wylada jak niedorosoj zchoroba FAS matka pewnie w ciazy chlala i urodzila takiego niedorozwoja!
przeciez to patologiczne scierwo, ojciec lal po mordzie ale pewnie za malo:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 11:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
gorall pisze:
marian40 pisze:
Nikt nikogo nie namawia do wchodzenia na ShowUp.tv,nie ciągnie na siłę,nie loguje pod przymusem, skoro ktoś się tam znalazł,to znaczy że zrobił to z własnej woli, na własną odpowiedzialność, i sam ponosi konsekwencje własnej chwiejności emocjonalnej , niepozwalającej mu w sposób spokojny i racjonalny, realizować cel, dla którego znalazł się na tym portalu a więc dobrej zabawy, miłej pogawędki, etz,etz.
To jak się traktuje innych ludzi, świadczy o nas samych, nikt kto poniża innego człowieka nie jest godzien tego by mu kiedykolwiek podać rękę, wymienić się z nim poglądem, odpowiedzieć na jego posta......i wszystko w tym temacie :o




ALE ... nie kazy to jest wstanie pojac:D Misoo na bank nie zal mu dupe sciska ze nie mu kobieta robi tak dobrze, bewnie jest zakompleksionym z malym ptaszkiem grubaskiem ktory siedzi w swoim pokoju w zamknieciu, dziennie wali browara z rozpaczy bo matka prosi tego nieudacznika zwby w koncu wzial sie w garsc i poszedl na swoje. Bo to taki wrzud na dupie ze wszystkich wkurwia.
Misoo to taka kurwa ktora wylada jak niedorosoj zchoroba FAS matka pewnie w ciazy chlala i urodzila takiego niedorozwoja!
przeciez to patologiczne scierwo, ojciec lal po mordzie ale pewnie za malo:D

Mój post nie jest personalizowany, kierowany jest do wszystkich którzy nie potrafią trzymać emocji na wodzy, dosyć już się tego jadu tutaj wylało. Idzie wiosna, słonko świeci , dziewczyny po ulicach chodzą porozbierane, uśmiechnij się jeden z drugim i pomyśl, czy to warto się tak zacietrzewiać, przelewać w posty swoje frustracje, żale, pretensje ,obrażać bliżnich. Lepiej chłopy na piwo idźcie, a potem na ShowUp.tv panienki ze smakiem pooglądajcie....""Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień"....hmm, kto to powiedział....zapomniałem ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 12:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Pure, jeśli nie masz nic przeciwko to wrzucę film z Vegas, dobrej jakości z dzwiękiem (946mb , 42min, roz 904x672, bitrate 3000) ?. Mogę wrzucić jako free dla wszystkich, albo założyć hasło na archiwum i plik będzie tylko dla "elity" ;) .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 13:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 kwie 2014, 09:44
Posty: 20
mozesz dla "elity" cokolwiek to znaczy ;) tylko jakis dobry poprosze jezeli mam sie stac "popularna" w jedna czy druga strone :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 15:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 173
Czytam Twoje wypowiedzi i mam wrażenie że faktycznie to jesteś pizda a nie facet , żaden prawdziwy facet nie wyzywa kobiet od kurw nawet jeśli tyłkiem zarabiają na życie .Psychologiem nie jestem ale mam wrażenie że spałeś z mamą w jednym łóżku do 20-ego roku życia lub tata Ci palce w tyłek wpychał stąd ta wrogość do kobiet ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 15:24 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
marian40 pisze:
Nikt nikogo nie namawia do wchodzenia na ShowUp.tv,nie ciągnie na siłę,nie loguje pod przymusem, skoro ktoś się tam znalazł,to znaczy że zrobił to z własnej woli, na własną odpowiedzialność, i sam ponosi konsekwencje własnej chwiejności emocjonalnej , niepozwalającej mu w sposób spokojny i racjonalny, realizować cel, dla którego znalazł się na tym portalu a więc dobrej zabawy, miłej pogawędki, etz,etz.
To jak się traktuje innych ludzi, świadczy o nas samych, nikt kto poniża innego człowieka nie jest godzien tego by mu kiedykolwiek podać rękę, wymienić się z nim poglądem, odpowiedzieć na jego posta......i wszystko w tym temacie :o


Marian zobacz co ty najlepszego narobiłeś! ZDEKOMPENSOWAŁEŚ misiaaaa >:(
A ty wiesz marian jakie to są osobowości dyssocjalne?? :-\ wszystko w pizdu :'( poszło


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 15:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
PureDream pisze:
mozesz dla "elity" cokolwiek to znaczy ;) tylko jakis dobry poprosze jezeli mam sie stac "popularna" w jedna czy druga strone :P


Film będzie na tyle dobry na ile "aktorzy" byli dobrzy. :)
Archiwum będzie miało hasło, trzeba będzie podać emaila na którego je wyślę.

Update:
post31585.html#p31585


Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 17:49 przez Tristan Saint, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 17:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 139
Pure, ja myślę, że dla tych dla których masz być popularna i tak jesteś, a dla większości i tak to bd kolejny filmik do fapfolderu, który obejrzą raz i się im znudzi

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 19 mar 2015, 21:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
To jest problem z filmami - raz obejrzysz, drugi i koniec, potem nawet z fapfolderu kasujesz. A pokazik na żywo jest super bo nigdy nie wiadomo co będzie za chwile

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puredream
Post: 20 mar 2015, 16:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 139
Ja szukam tego filmiku
http://www.iv.pl/images/97802300386657932364.jpg

Kto ma pisać na mail po lewej, mam sporo filmików na wymiane

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hehe11, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO