ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2015, 23:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 36
Sorry ale co to było u niej na tym czacie? Aż musiałem konto założyć :D

Ona na serio za żonatych się wzieła?

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 23:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 260
Up . Mysle ze ktos trolował... Gdyby to była prawda to gosciu szybko wyleciałby z transmisji..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 08:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2015, 11:18
Posty: 64
razielospl pisze:
wczoraj nawet mały cel był. Zdjela sukienke i była bez majtek. Od czasu do czasu swiecila pusią na zachete. Tylko te przerwy po jej privach sa dluzsze od samych privów -_-. Było cos ciekawszego dalej? :P


nope


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 11:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
razielospl pisze:
wczoraj nawet mały cel był. Zdjela sukienke i była bez majtek. Od czasu do czasu swiecila pusią na zachete. Tylko te przerwy po jej privach sa dluzsze od samych privów -_-. Było cos ciekawszego dalej? :P


Bardziej chyba denerwujące jest to jej pisanie na skype. Myślicie że się śmieje do was a ona z Kamilkiem sobie popisuje.
I tu czas na dopisanie kolejnego kolesia do puli :D Był Filipek zw. TheSpawn ale odszedł w cień chwilowo i tu witamy nowego.
Teraz na tapecie jest Kamil z Płocka znany ze starego nicku ShowUp.tv pokazcyckidamcic​iacho. Ostatnio był jako dzison27 ale skasował jakby chciał coś ukryć :D Wczoraj się wbił do Sweet jako KochamSweet88.
Oczywiście jest to kolejny koleś w stylu Spawna który wyrywa laski na ShowUp.tv żeby podymać. Celuje głównie w te co robią pokazy. Uderzał do kilku ostatnio ale oczywiście tylko głupia Pusia nabrała sie na jego gadki. Ona widocznie lubi być wykorzystywana przez kolesi którzy posuwaja inne jej konkurentki z ShowUp.tv.
Obrazek

Edit. Dużo widze zdjęć znikneło, polak widać nadal aktywny :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 19:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Jezu ale z niej się już kurewka zrobiła. Gościu napisał żeby do niego zajrzała jak się jej spodoba to będą kontynuować. Wygląda że zatrybiło bo podał namiary na Skype a ona wyszła ze swojej transmisji i wlazła na jego. Zaczeła mu pisać a on w tym czasie sobie konia walił :D Co za patola z niej. I niech mi ktoś nie pisze że ona nie jest zwykła szmatą co na byle chujka leci :D
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lip 2015, 22:20 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
(...) Myślicie że się śmieje do was a ona z Kamilkiem sobie popisuje.
I tu czas na dopisanie kolejnego kolesia do puli :D Był Filipek zw. TheSpawn ale odszedł w cień chwilowo i tu witamy nowego.
Teraz na tapecie jest Kamil z Płocka znany ze starego nicku ShowUp.tv pokazcyckidamcic​iacho. Ostatnio był jako dzison27 ale skasował jakby chciał coś ukryć :D Wczoraj się wbił do Sweet jako KochamSweet88.
Oczywiście jest to kolejny koleś w stylu Spawna który wyrywa laski na ShowUp.tv żeby podymać. Celuje głównie w te co robią pokazy. Uderzał do kilku ostatnio ale oczywiście tylko głupia Pusia nabrała sie na jego gadki. Ona widocznie lubi być wykorzystywana przez kolesi którzy posuwaja inne jej konkurentki z ShowUp.tv.


Jaka paranoja - przegryw namierza ogierów laski, której nawet nie poznał i nie ma szans na poznanie w realnym świecie. Musisz być smutnym, brzydkim i biednym korniszonem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 20:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lip 2015, 20:17
Posty: 5
Mam nadzieje ze przeczytasz ta wiadomosc jak najszybciej, DarkPower dla mnie jestes zwykla kurwa bez zasad!
mam juz cie dosyc, poraz kolejny posunales sie do takiego kurestwa.. jak mogles utworzyc strone z moimi filmikami,zdjeciami i powysylac to do mojej rodziny i wszystkich znajomych.. czy ty to rozumiesz ze przez ciebie mam takie problemy, wydzwania do mnie rodzina z pytaniem co to jest?!!
tym razem nie popuszcze ci tego.. przysiegam ze zrobie wszystko zeby dowiedziec sie kim jestes.. stane na glowie zeby nie uszlo ci to plazem.
Pierdole to co o mnie piszesz, ze rujnujesz moja opinie w internecie robisz ze mnie najgorsza kurwe przed wszystkimi.. chodzi mi tylko o rodzine i znajomych.
Takich rzeczy sie nie robi, sa jakies zasady o ktorych ty niestety nie masz bladego pojecia! rozumiem to ze dalam ci kosza, zwyzywalam od najgorszych i kazalam wypierdalac ale to nie powod abys posuwal sie do takiego czegos!!
lepiej usun to jak najszybciej bo powaznie wezme wkoncu adwokata, pojde z tym na policje i wytocze ci proces ktory popamietasz..
Czy myslisz ze swoim zachowaniem zniszczysz mnie psychicznie? uwierz ze nie, jestem silniejsza nizci sie wydaje. Bardziej poprzez swoje zachwanie zrujnujesz mi opinie i odwroca sie odemnie wszyscy.. ale przezyje to i zapewne pozbieram sie. Chcialalbym napisac do ciebie ta wiadomosc prywatnie poniewaz wiem ze znowu na tym calym pieprzonym ShowUp.tv bedzie jeden wielki cyrk.. niestety nie mam takiej mozliwosci..
PS. ODPIERDOL SIE ODEMNIE RAZ NA ZAWSZE.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 20:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lip 2015, 20:17
Posty: 5
https://www.facebook.com/Karoo.suka

To co tam napisales to jakis dramat.. dobrze wiem ze ty to zrobiles.
Myslisz ze po ip nie da sie namierzyc kim jestes? zdziwisz sie frajerze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 21:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:24
Posty: 83
Kobieto zejdz ze mnie ja nic niezakladalem. Jezeli to wogole jest ty. Pierdolic to sobie lubie na forum ale siary nierobie wsrod znajomych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 21:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lip 2015, 20:17
Posty: 5
Bezczelnie mowisz ze to nie byles ty??? juz nie pierwszy raz odjebales takie cos.. jestes NIENORMALNY.
Zreszta zaobaczymy..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 22:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 122
razielospl pisze:
zeby na fb to wrzucic to przegiecie. Z drugiej strony tam napisala jakas dziewczyna zazdrosna... z reszta chuj wie. Przegiecie :P


dziewczyna nie znalazła by tyle nagrań ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 01:50 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
koneser wyczuwam u ciebie bol dupki ze to nie z toba pisze ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 16:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 maja 2015, 23:47
Posty: 3
maccie cos nowego?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 20:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Pusiu bede twoim rycerzem. Zawsze bronie Twojego honoru na forum i czacie!!! Pamietaj- masz moj miecz pusiu pusienka. Cmok w malinowy krok:*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 23:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
A wy wszyscy macie najebane :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2015, 19:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 00:34
Posty: 15
Z tym face, znajomymi itd. to tylko ściema czy tak było na prawdę ? :D Bo dziwi mnie, że nie wystąpiła fala dodawania filmikow z pusią skoro ich tak było wiele podanych na samej tacy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 15:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 36
Widze wakacje w tym temacie pelna geba :)
Sweet się przefarbowala na black, dodatkowo pierscien zaręczynowy na palcu.
Widac znalazła sobie nowego faceta i już nie musi wchodzić jak kiedyś.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lip 2015, 21:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 210
piekna, piekna, czy taki aniol musi trudzic sie czyms takim...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 lip 2015, 00:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Jakoś trzeba zarabiać :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 lip 2015, 21:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 00:34
Posty: 15
tylko weekendy ma zazwyczaj wolne od "pracy" :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO