ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sie 2015, 00:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Ja wam wszystkim dziękuje pięknie za "pomoc", naprawdę nie musicie mnie w niczym uświadamiać. Nie wiem co mnie kurwa tknęło pisać że ją kocham, po części chyba całe to pierdolenie teraz. Mogłem się ugryźć w język i byłby spokój a tak jedziecie z tym moim zakochaniem w niej jakbyście byli kurwa moją rodziną.

Czekam niecierpliwie Knut na twoje nowości które mają mnie tak poruszyć że się powieszę. Musiałoby to być coś naprawdę wielkiego o czym oczywiście bym nie wiedział.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 07:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
a ja tam i tak wierze, ze ta netonowela skonczy sie slubem polaka i pussi;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 10:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:55
Posty: 15
Na wstepie to juz moj ostatni post na tym forum. Dlatego bedzie dosyc dlugi. Fajnie bylo popisac ale to juz bagno sie robi i nie chce sie w tym babrac.
Nic nie bede pisal co sie dowiedzialem niech ktos inny sie w to wpierdala ale powiem ze jest grubo.

Na koniec mam ostatnie slowo do dwoch osob.

Polak
Nie znam cie, wiem tyle co tu o tobie poczytalem i to co mi sama powiedziala o tobie jak bywalem u niej na privach. Dupe ci niezle obrabia za twoimi plecami. Powiedziala mi ze dwa razy sie z nia spotkales w kato jezeli dobrze pamietam i ze nie zrobiles na niej wrazenia. Ma do ciebie stosunek tzw. obojetny ani ja grzejesz ani zjebisz. Dlatego uwiez w koncu ze ona ciebie nie chce (w tym momencie przy mojej wiedzy o niej to naprawde duzy plus), jej jedynym celem jest wyciagnac twoja kase. Przestales do niej chodzic na privy, przestales tez dostarczac kase dlatego tracisz jej zainteresowanie. Masz za cienki portfel, ona wyczowa takie rzeczy. Wiem tez od niej ze napisala ci zebys sobie odpuscil to zakochanie a ty ponoc nadal na cos liczysz. Zacznij sie szanowac i zrob tak jak ci ona sama napisala - odpusc. To nie jest material na zone, z nia bedzie tylko gorzej. To nie film Pretty Woman, nie wyciagniesz jej z tego bagna a ona bedzie coraz glebiej sie zanurzac. Potwierdzaja to pewne wiesci o ktorych sie dowiedzialem wczoraj. Jak ona tak sie zachowuje i chce robic pewne rzeczy majac 19 lat to zastanow sie co bedzie za kolejne 5lat albo 10. Pewnie wtedy znajdziesz ja bez trudu na jakichs odlotach albo roksach i wtedy sobie ja poruchasz ile bedziesz chcial. Mowila mi ze masz 41 lat, po chuj ci taka niezrownowazona gowniara? Myslisz ze tylko z toba sie z ShowUp.tv spotykala w realu?
Rob jak chcesz ale mowie ci ze szkoda twojego czasu i zapalu. Znajdz sobie jakas 30 latke, zaloz z nia rodzine i zapomnij o sweet.
Tak jeszcze na koniec: Tego pieska co pokazywala niedawno na zdjeciach to uwierzyles ze on jest jej? Nie. To piesek kolejnego kolesia z ktorym .... ale na tym zakonczmy.

Sweet.
Znamy sie ze szkoly z okolicy slowackiego, dlatego na privy wchodzilem bez kamerki zebys mnie nie rozpoznala. Na ShowUp.tv nie trafilem oczywiscie przypadkiem. Moj i w sumie tez twoj znajomy mi powiedzial ze tu jestes i robisz sex pokazy. Naprawde duzo znajomych ze szkoly wie co robisz ale z tego pewnie juz sobie zdajesz od dawna sprawe. Jedni maja wyjebane co robisz inni nie ale nie licz ze ktos ci to powie w twarz. W kazdym razie tak jak niejednokrotnie pisalas to jest twoje zycie i mamy sie w nie niewpieprzac. Dobrze, tylko ty sama uwazasz sie za jakas chyba celebrytke sex kamerek i sobie zaprzeczasz. Nie chcesz zeby cie obgadywano a sama dajesz do tego powody. Zdecyduj sie. Wchodzisz na ShowUp.tv to zajmij sie praca i widownia, akceptuj privy, na nich realizuj cel, mija czas i wychodz. A nie ja wchodzac na takiego slucham jak z kims napierdalasz na skypie i nie wylaczasz
glosu. Wszedlem na strip i zanim sie go doczekalem to sie dowiedzialem jak to sie swietnie bawilas ostatnio we wroclawiu i co robilas z jakims kolesiem nad woda. Po chuj tak robisz i sie potem dziwisz ze wszyscy znaja twoje prywatne sprawy. Pytam sie o polaka to ty tez chetnie o nim piszesz i o innych swoich kutasach do lozka zamiast powiedziec ze chuj mnie to interesuje. Najlepiej wejsc do ciebie jak porzadnie popijesz to wtedy prawie wszystko mozna z ciebie wyciagnac a potem chyba o tym nie pamietasz. Chcesz prywatnosci to dbaj o nia sama bo jezeli bedac na privach tyle uslyszalem o twoim zyciu a nie bylem tym za specjalnie zainteresowany to ciekawe co inni slyszeli. I jeszcze ostatnio nawet na ogolnym wywlekasz historie swego zycia. Moze bloga zaloz jak ulubienica twoja Strangerka i opisuj swoje podboje. Bedziesz miala co wspominac przed 30, bo dluzszej kariery u ciebie nie przewiduje.
Na koniec jezeli wogole sluchasz jakis rad to odpusc tamten sposob zarabiania. Skup sie na kamerkach, jak nie mozesz do normalnej pracy isc. Moze czas tez zmienic miasto na jakies inne? Moze znow przeprowadz sie do wawy jak kiedys. Znajdziesz tam nowych znajomych nie wiedzacych o twojej przeszlosci. Moze tez czas skonczyc szkole i zdac ta mature? Zastanow sie nad swoim
zyciem bo masz tylko jedno i nie spierdol go w ten sposob.
A jezeli masz wyjebane na swoje zycie to puszczaj sie dalej, w koncu to twoj wybor.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 16:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
MadeInChina pisze:
a ja tam i tak wierze, ze ta netonowela skonczy sie slubem polaka i pussi;)

Hahaha Ty tak serio? :D
Zaloże sie że ona by z każdym innym poszła do łóżka tylko nie znim :) On nic jej nie ma do zaoferowania a ona wygląda że szuka wrażeń z jakimiś dresami. Zresztą Knutowi już powiedziała co o biedaku sądzi.
Polaku jeżeli rzeczywiście ci powiedziała odpuść to odpuść :D My ci piszemy od paru tygodni spierdalaj od niej, ona ci pisze żebyś sobie darował a ty ciśniesz :) Odejdź w cień a może kiedyś jak się w coś wpierdoli to sobie o tobie przypomni jak wszyscy inni ja wypierdolą. Będziesz ją jeszcze chciał to wtedy wykorzystaj swoją szanse. Teraz uważa że jest na topie jak to słusznie zauważył Knut bo co chwila ktoś ją podrywa na ShowUp.tv więc przebiera i wybiera kogo chce. Wygląda że średnio z nią nowy facet wytrzymuje ok. miesiąca i wtedy im się nudzi. Bo w sumie to oprócz ciała pewnie nie ma nic innego do zaoferowania. Wątpie żeby mogła kogoś zainteresować czymś na poziomie sądząc po jej ostatnich rozmowach na skypie gdy nie wyłączała mikrofonu. Rozmawia jak prosta dziewczynka ze wsi która rzeczywiście jest bez wykształcenia. Nie wiem jakie masz atrakcje w tej warszawie ale wyjdź na dwór i zapomnij o niej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 17:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 35
MadeInChina pisze:
a ja tam i tak wierze, ze ta netonowela skonczy sie slubem polaka i pussi;)

A moze dajmy sie wypowiedziec naszej gwiezdzie co tak naprawde sadzi o polaku? :D
Wiemy co on do niej czuje teraz czas na Sweet. Dajesz młoda dobij polaka albo daj mu nadzieje :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 sie 2015, 21:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
knut pisze:
Na wstepie to juz moj ostatni post na tym forum. Dlatego bedzie dosyc dlugi. Fajnie bylo popisac ale to juz bagno sie robi i nie chce sie w tym babrac.
Nic nie bede pisal co sie dowiedzialem niech ktos inny sie w to wpierdala ale powiem ze jest grubo.


Dobry jesteś. "Coś się dowiedziałem ale nie będę o tym pisał".
Kolejny który udaje że coś wie ale nie powie. Kandyduj do sejmu tam jest taki jeden co się Kaczyński nazywa, on tak samo zapodaje. Wiem ale nie powiem... kurwa.
Jak masz takie GRUBE info to wal śmiało. Wstrząśnij wszystkimi na tym forum. Albo jak tu nie możesz to wyślij mi wiadomość (...*** - jak jesteś kumaty), umieram z ciekawości.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 09:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:55
Posty: 15
Tak, jam kumaty. Wyslalem ci wiadomosc na maila to popiszemy prywatnie. Mysle ze otworze ci oczy na pewne sprawy z nia zwiazane.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 12:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Tego ludzika, polaka98, nie przekonacie. Padły tu już setki argumentów, a on dalej swoje. Widać już taki z niego masochista.

Pozwólcie mu się sparzyć (i bynajmniej nie mam tu na myśli seksualnej konotacji owego słowa).

Pewnie wtedy znajdzie się w swoim siódmym niebie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 13:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2015, 09:55
Posty: 15
Art pisze:
Tego ludzika, polaka98, nie przekonacie. Padły tu już setki argumentów, a on dalej swoje. Widać już taki z niego masochista.Pozwólcie mu się sparzyć (i bynajmniej nie mam tu na myśli seksualnej konotacji owego słowa).Pewnie wtedy znajdzie się w swoim siódmym niebie.


No wyslalem mu w mailu moje wypociny na jej temat, jak teraz mu nie przejdzie to on musi sie leczyc. Po tym czego sie dowiedzialem o niej, to kim by nie byla i jakby nie wygladala to ja od razu bym od niej spierdalal. Tu niestety nie moge tego napisac bo zaraz bedzie mnie szmatka prawnikami straszyc. Laska ktora zarabia na zycie pokazywaniem wszystkim dupy przeciez tez ma prywatnosc.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 13:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 sie 2015, 13:34
Posty: 18
Będąc u niej na trans myślałem, że to normalna dziewczyna...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 21:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A czegóż się boisz?
Pozwu od kobiety lekkich obyczajów?
Niech mnie pozwie. Z przyjemnością spotkałbym się z nią w sądzie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2015, 21:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
a ja wierze w polaka, bo czym byloby zycie bez wiary w prawdziwa milosc?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 11:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 35
knut pisze:
Na koniec jezeli wogole sluchasz jakis rad to odpusc tamten sposob zarabiania. Skup sie na kamerkach, jak nie mozesz do normalnej pracy isc.


Chyba juz Knutek zasugerowales cos :)
Moj pierwszy post na tym forum byl zapytaniem o ta akcje z niby jakas zona co odkryla ze Sweet kreci z jej mezem. Sweet obrocila to w zart ale mozna bylo zauwazyc po wyrazie twarzy ze "wlaczyla" myslenie i po chwili zaczela do kogos napierdalac na srajfonie.
Jezeli Knut dowiedziales sie ze jej innym sposobem zarabiania jest np. ruchanko za kase to raczej ameryki nie odkryles. U zadnej na ShowUp.tv nie widzialem zeby tylu gosci dzwonilo badz pisalo na srafjona podczas transmisji jak do niej. Jak nic to sa po prostu jej klienci z ktorymi sie spotyka na opieprzanie kielbasy.
Co do Polaka to moze ja ciebie przekonam ze kochac sie w pannie z seks kamerek o bardzo watpliwej reputacji to zlo :)
Wyobraz sobie jak ona takiemu staremu klientowi robi loda i jej sie spusci w usta albo zrobi mu lizanie rowa bo on placi to wymaga. A ty pozniej chcialbys sie z nia calowac? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 12:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2014, 08:06
Posty: 111
knut i kilka innych nicków w tematach o sweet to jedna i ta sama osoba. Kurwa koleś, że ci się cche tyle czasu ją stalkować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 13:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
zdzirek91 pisze:
Wyobraz sobie jak ona takiemu staremu klientowi robi loda i jej sie spusci w usta albo zrobi mu lizanie rowa bo on placi to wymaga. A ty pozniej chcialbys sie z nia calowac?

Jak sprawdzasz ile twoja aktualna partnerka przyjela spustow w usta i przelizala rowow? Z ciekawosci pytam;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 14:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 35
fajnykoles198 pisze:
Będąc u niej na trans myślałem, że to normalna dziewczyna...

Normalna jak na sex kamerki, chyba nie oczekiwales matki teresy? Zreszta niepotrzebnie napisales o tym bo ona czyta co piszemy i ci to zapamieta :) A zauwazylem ze ja zapraszales na swoja kamerke :)

komin pisze:
Jak sprawdzasz ile twoja aktualna partnerka przyjela spustow w usta i przelizala rowow? Z ciekawosci pytam;)

Trudne pytanie do odpowiedzi. To tak jakby sie mialo policzyc ile razy za mlodu sie trzepalo. Przynajmniej zakladam ze przy calowaniu co najwyzej dostane zwrotke swojego nasienia :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 16:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 sie 2015, 13:34
Posty: 18
zdzirek91 pisze:
fajnykoles198 pisze:
Będąc u niej na trans myślałem, że to normalna dziewczyna...

Normalna jak na sex kamerki, chyba nie oczekiwales matki teresy? Zreszta niepotrzebnie napisales o tym bo ona czyta co piszemy i ci to zapamieta :) A zauwazylem ze ja zapraszales na swoja kamerke :)



Wyraziłem tylko zdanie ;) to, że ją zapraszałem to już chyba moja sprawa :D Czytając ten temat byłem w niemałym szoku :o Nie obraziłem jej chyba, jeśli tak to przepraszam :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2015, 18:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 29 lip 2015, 11:20
Posty: 97
piszcie sobie co chcecie o Pusi, ale ona i tak będzie jak dla mnie najlepszą laską na tym portalu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 07:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Knut miałeś mi coś podesłać a skrzynka pusta.
Jesteś kolejnym który chciał zabłysnąć a chuj wiesz tylko rozsiewasz plotki które chyba są twoimi marzeniami.
Mam nadzieje że zrobisz tak jak napisałeś, że stąd spierdalasz. Szerokiej drogi.

puchacz0 pisze:
piszcie sobie co chcecie o Pusi, ale ona i tak będzie jak dla mnie najlepszą laską na tym portalu

Jak jest najlepszą laską to przestań oferować z nią nagranie.

Art pisze:
A czegóż się boisz?
Pozwu od kobiety lekkich obyczajów? Niech mnie pozwie. Z przyjemnością spotkałbym się z nią w sądzie.

Jest na ShowUp.tv i od razu zakładasz że jest taka? Zawsze oceniasz kogoś nie znajac go?

fajnykoles198 pisze:
Będąc u niej na trans myślałem, że to normalna dziewczyna...

Bo to jest fajna i normalna dziewczyna, jeżeli uważasz że to co tu piszą jest prawdą to nie wchodź już do niej więcej na trans.

zdzirek91 pisze:
Wyobraz sobie jak ona takiemu staremu klientowi robi loda i jej sie spusci w usta albo zrobi mu lizanie rowa bo on placi to wymaga. A ty pozniej chcialbys sie z nia calowac? :)

Tak jak Komin ci odpisał to się pod to podpinam. Dodatkowo skąd masz pewność że twoja luba jest ci tak wierna że za twoimi plecami komuś nie obciąga?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 14:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Dziwie się, że jeszcze tego tematu nie zamknęli :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO