ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2015, 14:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
Bardzo bym o tego reupa prosił:) Uwielbiam Amelkę ^^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 21:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 kwie 2015, 17:33
Posty: 50
Ja też proszę o reup


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 14:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Prościej będzie jak przerzucę wam na inny, darmowy hosting :D
Zresztą na tym filmiku prawie nic nie ma, nudy :D
Film trwa 1 minutę i 48 sekund :D
Kod:
http://speedy.sh/BHS25/Amelka-wawa.avi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 16:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Zawsze coś;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 12:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
mroz3k pisze:
Prościej będzie jak przerzucę wam na inny, darmowy hosting :D
Zresztą na tym filmiku prawie nic nie ma, nudy :D
Film trwa 1 minutę i 48 sekund :D
Kod:
http://speedy.sh/BHS25/Amelka-wawa.avi



Jakie jędrne cycusie i wspaniałe ciałko nic tylko się wtulić ^^ ehh, dziękuję:) kocham ją ^^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 13:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Dziś DziewczynaGangstera wygląda zdecydowanie lepiej niż na tym filmie. Na początku miałem wątpliwości czy to w ogóle ona :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
Dziewczyny takie jak ona bardzo latwo namierzyc :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 10:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
statywkraty pisze:
Dziewczyny takie jak ona bardzo latwo namierzyc :-)



Co masz na myśli namierzyć?:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 11:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Jakbyś idioto jeden z drugim miał coś we łbie to byś nie musiał "namierzać". Ogarnijcie się.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 15:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
Maq pisze:
Jakbyś idioto jeden z drugim miał coś we łbie to byś nie musiał "namierzać". Ogarnijcie się.


Pytałem tylko co statywkraty miał na mysli :) i czekam na odpowiedź:)Nie musisz sie bulwersować:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 11:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
namierzyc w google wpisz :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 13:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
statywkraty pisze:
namierzyc w google wpisz :-)


czego mam dokladnie szukac? dziewczynagangstera to masę roznych wyskakuje opcji, nic konkretnego:) cos tu bajerujesz;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 14:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Wytłumacz mi tylko kolego nawet jeżeli posiądziesz to wiedzę to w jaki sposób bogatszy będziesz? Proszę Cię wyjaśnij mi co zamierzasz osiągnąć zdobywając tę informację? Sądzisz że dobry sposób na podryw to "Hej waliłem sobie do Ciebie na kam i poszukiwałem info na Twój temat w necie, w końcu Cię znalazłem, ho się ruchać"?

Rusz głową do niczego nie jest Ci to potrzebne, a skoro jeszcze tego nie wiesz to znaczy że nie jest przeznaczone Ci to wiedzieć. Jest kolego takie mądre przysłowie: "Im mniej wiesz tym lepiej sypiasz" , na ShowUp.tv można to rozwinąć jako "Im mniej wiesz tym lepiej fapiesz".

Nie ma znaczenia dla Twojej erekcji czy dziewczyna mieszka w Hollywood czy w Honolulu.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 23:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
Maq pisze:
Wytłumacz mi tylko kolego nawet jeżeli posiądziesz to wiedzę to w jaki sposób bogatszy będziesz? Proszę Cię wyjaśnij mi co zamierzasz osiągnąć zdobywając tę informację? Sądzisz że dobry sposób na podryw to "Hej waliłem sobie do Ciebie na kam i poszukiwałem info na Twój temat w necie, w końcu Cię znalazłem, ho się ruchać"?

Rusz głową do niczego nie jest Ci to potrzebne, a skoro jeszcze tego nie wiesz to znaczy że nie jest przeznaczone Ci to wiedzieć. Jest kolego takie mądre przysłowie: "Im mniej wiesz tym lepiej sypiasz" , na ShowUp.tv można to rozwinąć jako "Im mniej wiesz tym lepiej fapiesz".

Nie ma znaczenia dla Twojej erekcji czy dziewczyna mieszka w Hollywood czy w Honolulu.


Każdy ma inne rozumowanie idąc Twoim tokiem rozumowania , czemu nie oglądasz kamerek z innych krajów tylko z Polski? Może właśnie mając świadomość,że dana osoba jest z jakiegoś miasta sprawia ,że jest to bardziej podniecające.
To,że akurat Ciebie to nie interesuje i nie rusza nie oznacza,że innych nie, nie oceniaj innych poprzez swój pryzmat poznawania. Z tego co wiem Amelka chyba jkest z warszawy,ale np nie wiem czy się spotyka czy co:) Każda informacja jest dla mnie ciekawa, ponieważ podba mi sie ta dziewczyna i to działa na takiej samej zasadzie jak np ludzie,którzy interesują się swoimi ulubionymi aktorami,artystami, też lubią dowiadywać się o szczegóły z ich zycia co to daje? Myślę,że powinieneś wiedzieć, jeśli Ciebie to nie interesuje, po prostu nie udzielaj się w tym temacie, dla fanów Amelki każdy szczegół jest ważny:0 na tym polega fantazjowanie i nie koniecznie musi sie to wszystko sprowadzać do fapania:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2015, 16:50 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Co do celebrytów wiadomo, to nieodłączny element ich życia. Ale co do lasek z ShowUp.tv - litości! 95% z nich nie chce żeby ktokolwiek cokolwiek wiedział, bo pokazują się na portalu EROTYCZNYM, co nie jest dobrze postrzegane. Świadomość, że ktoś z oglądających zna jakieś szczegóły z ich życia powoduje, że dziewczyna się boi, wstydzi i często kończy karierę na ShowUp.tv. Więc jeżeli naprawdę ją lubisz, uszanuj jej prywatność i nawet nie poruszaj tematu.

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2015, 16:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
No ale czy ja chce w jakis sposob chce jej zaszkodzic? albo innym dziewczynom? neguje to ze nie ktorzy wesza na temat uzytkowniczek a one znikaja przeczytaj moje posty np o sexikociaczku. Chodzilo mi o to ze nie problem namierzyc np dziewczyne z tematu a kosztuje to okolo 300-1000 zlotych


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2015, 19:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
statywkraty pisze:
No ale czy ja chce w jakis sposob chce jej zaszkodzic? albo innym dziewczynom? neguje to ze nie ktorzy wesza na temat uzytkowniczek a one znikaja przeczytaj moje posty np o sexikociaczku. Chodzilo mi o to ze nie problem namierzyc np dziewczyne z tematu a kosztuje to okolo 300-1000 zlotych



Co Ty znów wymyslasz jakie 300-1000zl co chcesz detektywa wynajmować?:p

A do oleola92
Dziewczyny ,które decydują sie na pokazywaniem twarzy nawet na p-riv wiedzą z czym to się wiąże , i ,że ich fani chcieliby sobie taki filmik zachowac na pamiętkę,szczególnie jesli pokazuje się tylko na priv.Niektórzy celebryci też nie chcą abys coś o nich wiedział, a fani czy paparazzi dalej drążą temat własnie na tym to polega:) To jest naturalne, i zapewniam Cię,że Amelka nie ucieknie nigdzie ponieważ jakby miała to zrobic już dawno by to zrobiła, bo to raz ją ktoś nagrał? Wszystko jednak powinno odbyć się w normalnych granicach, można np napisac o jakiejś dziewczynie czy np się spotyka lub nie z jakiego jest miasta, czy ja gdzieś ktoś widział, ale podawanie dokładnego adresu zamieszkania to juz np przesada. Dlatego takie szczegóły z zycia dodają smaczku podczas oglądania danej transmisji i sprawiają,że wszystko staje się jeszcze bardziej intrygujące i wciągające:) Nie ma więc co przeżywac po to jest forum by sobie porozmawiać o tych dziewczynach dowiedzieć się czaegoś więcej niz na ogólnych transmisjach, nikt nie chce nikomu nic złego zrobić po prostu fajnie jest tak sobie porozmawiać:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2015, 22:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 511
Co Wy za przeproszeniem pierdolicie? Znajomość miejsca zamieszkania sprawia, że dziewczynę się lepiej ogląda? Szybciej dochodzicie na ręcznym wiedząc, z jakiego miasta dziewczyna nadaje, jak ma na prawdę na imię czy ile ma faktycznie lat? Idźcie się leczyć na nogi bo na głowę jest już za późno. Typowe zachowanie ludzi, którzy nie mają swojego życia lub mają tak chujowe, ze muszą się ekscytować cudzym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 04:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Wystarczy, że dziewczyna wejdzie na forum i w temacie o sobie sprawdzi, że ludzie szukają czegoś więcej na jej temat, albo co gorsze, podają namiary. Skończy się na tym, że przestanie dawać pokazy, albo całkowicie zniknie z ShowUp.tv nie chcąc ryzykować. Jeśli sama nie podaje to nie ma co szukać czegoś więcej, a kto coś wie to niech to zachowa dla siebie i po problemie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 08:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
HahaHa prosze cie po co ci detektyw, tez jestem za tym, by nie ujawniac rzadnych danych dziewczyn bo po co tak naprawde im szkodzic? bo zarabiaja wiecej niz ty? bo ci nie odpisaly? bo nie masz dziewczyny tak jak misiooo :D; i nie nawidzisz kobiet :-) gdyby chcialy byc nagrywane, albo rozebrane z personaliow to same by to zrobily. Skoro klamia zatajaac w ten sposob swoje dane to kazdy powinien to uszanowac.
Mi tylko chodzilo o to ze jestem w stanie namierzyc dziewczyny z ShowUp.tv jak i ich przesladowcow, jesli ktos by byl ciekawy tego tematu np dziewczynagangstera to niech wyrazi swoja ciekawosc odpisujac mi :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lukas8295200 i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO