ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2015, 10:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
najpierw słownik namierz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2015, 15:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:18
Posty: 27
statywkraty pisze:
HahaHa prosze cie po co ci detektyw, tez jestem za tym, by nie ujawniac rzadnych danych dziewczyn bo po co tak naprawde im szkodzic? bo zarabiaja wiecej niz ty? bo ci nie odpisaly? bo nie masz dziewczyny tak jak misiooo :D; i nie nawidzisz kobiet :-) gdyby chcialy byc nagrywane, albo rozebrane z personaliow to same by to zrobily. Skoro klamia zatajaac w ten sposob swoje dane to kazdy powinien to uszanowac.
Mi tylko chodzilo o to ze jestem w stanie namierzyc dziewczyny z ShowUp.tv jak i ich przesladowcow, jesli ktos by byl ciekawy tego tematu np dziewczynagangstera to niech wyrazi swoja ciekawosc odpisujac mi :-)


Bo za każdym razem inaczej opisujesz swoje podejście i to,że jesteś w stanie namierzyć,ale nie napisałeś żadnych konkretów jak. Tak to może każdy pisać. Nie proszę Cie o to abyś kogoś namierzał tylko tak konkret niby jak bys to zrobił ogólnie bez szczegółów.:)
I nie chce i ja żadnych dziewczyn wystraszyć, niech sobie żyją, a to,że ktoś sobie zachowa priva na pamiątkę i z kimś się podzieli to nic złego. Jeśli tylko każdy by dla siebie trzymał takie filmiki bez żadnych wymian czy ogólnych wystawień to wypadałoby kilka działów na tym forum skasowac, chociażby download:) A to,że wiem z jakiego jest miasta, jakiej muzyki lubi słu8chać, co lubi jeść czy pić itp itd to chyba nie czyni nikogo prześladowcą, po prostu fajnie znać szczegóły o osobach ,których lubimy oglądać, jednak tylko takie,które nie mogą im zaszkodzić żadnych adresów. Bo takie dziewczyny na kamerkach to pewnego rodzaju celebrytki, też się pokazuja i musza wiedzieć,że inni będą się nimi interesować, ale wszystko własnie w granicach rozsądku. A np to, gdzie skąd ktoś jest itp to prawie każda dziewczyna mówi i jakos to nie jest wielkim problemem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2015, 17:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Trochę mi ten wątek uciekł z braku czasu. Posłuchaj widzę, że skoro nie kojarzysz mojego nicka z transmisjii DG to musisz być nowy w tematach ShowUp.tv, a ja tu z dobrego serca i z troski o Ciebie kolego zawracam sobie dupę.

Takim elementem polskiego folkloru na ShowUp.tv jest wszechoobecne krętactwo, my kombinujemy w większości jak Je wyruchać, One jak Nam opróżnić portfele. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale w większości przypadków tak to wygląda. I teraz raz na jakiś czas pojawia się ktoś taki jak Ty, kogo nie interesuje nagość, a "poznanie się bliżej" i zaufaj mi kolego doświadczona camgirl doskonale wie jak kogoś takiego obkręcić wokół paluszka. Musisz pamiętać, że te dziewczyny żyją z prezentów od zakochanych w Nich facetów i żyją z rozbudzania pożądania. Znaczące grono weteranek ShowUp.tv ma gotowe scenariusze, po których taki właśnie niewinni i spoko chłopaczek idzie jak po sznurku.

Może nakreślę Ci część taktyk jakie stosują: Zaczyna się niewinnie, kilka PW co tam słychać, miłego dnia itp. Kilka niewinnych uśmiechów na privkach, niezobowiujących wtrąceń na temat spotkań. Po jakimś czasie jak budujesz co do dupy jakieś przywiązanie i zostawiasz hajsik być może zaoferuje Ci kontakt, gdzie będzie Ci nawijać jak się Jej tu kiepsko siedzi, przydałby się miły facet, który by ją z tamtąd zabrał, ogólnie szmery bajery:P Im głebiej w znajomość tym częściej będą się pojawiać kryzysy i różne kłopoty, w których oczywiście będziesz mógł pomóc jako "miły gość". Całość sprowadza się do tego, że masz się czuć "wyjątkowym" i "jedynym". Lekko uzależniające uczucie i z reguły drogie w zakupie:P

Moja rada kolego: Jeżeli wykazujesz jakieś zainteresowanie osobistymi sprawami modelek to raczej spierdalaj jak najdalej z ShowUp.tv bo miło może się dla Ciebie to nie skończyć. Większość dziewczyn jest zapewne do zdobycia i do namówienia na spotkanie, pytanie ile masz czasu i pieniędzy na rozjebanie:P ale raczej ostrożnie do tego podchodź:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2015, 13:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Na jaki nick zmieniła teraz? Bo ponoc nadaje a cos jej zlokalizowac nie moge.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2015, 17:13 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Maq, dałbym Ci plusa - ale forum nie ma takich opcji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2015, 11:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Czy ktos tu mial doswiadczenie ze zlym dotykiem via ShowUp.tv?:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO